Skocz do zawartości
IGNORED

Phast i konfiguracje


caleb66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem te monobloki wraz z pre u siebie -to jest naprawdę juz h-end.

Trafa cichutkie i przy tym pięknie wykonanie-a grają wybornie-nie bylem zainteresowany bo mam już lampę

na diabełkach...lecz gdybym nie miał to by monobloki Pana Waldka u mnie zostały.

Sprzet powazny,bo piękniej gra niż wygląda!!!!a wygląd opisałem wcześniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wskazówki

Tylko gdzie można wysłuchać tego cuda?

A co do odsłuchu zestawów to tak mam zamiar zrobić, gdyż kasa będzie, mam nadzieję, dopiero na początku przyszłego roku.

A co do zestawów to możecie jakieś polecić, od których mógłbym zacząć i gdzie (w Warszawie)? gdzie można liczyć na wyrozumiałość dla nowicjusza i "wartość dodaną" a nie tylko próbę wypchnięcia towaru.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam szanownych forumowiczów - jest to mój pierwszy post. Z lektury forum można bardzo wiele pożytecznych informacji wyczytać. Wiedza niektórych forumowiczów jest na prawdę godna podziwu. Tyle kadzenia a teraz do rzeczy.

Chciałbym zbudować swój pierwszy system wokół wzmacniacza Phast. Wiem, że najlepiej samemu posłuchać ale do tego trzeba też sporo doświadczenia i dużo czasu, których mi brakuje. Dlatego liczę na wasze doświadczenie i waszą wiedzę. Jest sporo informacji, ale w różnych miejscach, z różnego okresu stąd mój nowy wątek, który może z waszą pomocą zagreguje wiedzę, spostrzeżenia i opinie forumowiczów w tym temacie. Ciekawe będą rownież spostrzeżenia tych, którzy zdecydowali się na przesiadkę, z jakiego powodu i na co i czy jest im lepiej czy gorzej. Z tego co przeczytałem to Wolodymyr "podrasowuje" urządzenia pod wymagania klienta. Ponadto, dokonuje od czasu do czasu małych usprawnień ale trudno znaleźć o tym szerszą informację. Tu moja prośba do forumowiczów o zasugerowanie zestawu - mono bloki czy stereo końcówka czy jednak integra. Czy warto zainteresować się też preampem Phast - czy jednak lepiej poszukać innej oferty - ewentualnie jakiej. Jakie lepsze elementy powinien Wolodymir włożyć na wstępie, żeby nie musieć później wydawać na "rasowanie", kiedy wiadomo od początku, które elementy budzą wątpliwości. Czy lampy również montuje inne niż swoje standardowe to jakie najlepiej byłoby zaimplementować? Czy Wolodymyr montuje wskaźniki biasu? W jaki sposób najlepiej stać się posiadaczem tego urządzenia - czy trzeba indywidualnie importować? jak wówczas mają się sprawy celno podatkowe zwłaszcza, że lampiak nie będzie miał oznaczenia CE.

Ponadto, jakie kolumny szanowni forumowicze zasugerują do Phasta zakładając że cena nie jest wyznacznikiem a brzmienie, które najlepiej będzie współgrać aczkolwiek bez przesady (bo może i tak się tego nie wykorzysta na tym sprzęcie). Oczywiście sugestie co do okablowania również pożądane :)

A może jest ciekawy, lepszy (pewnie droższy) polski produkt?

Moje preferencje muzyczne są różnorodne od rocka poprzez klasykę, blues i jazz. Aczkolwiek z lampą będę pewnie częściej sięgał do repertuaru jazz, blues czy klasyka niż obecnie,jednakże szeroko pojęty rock też będzie gościł, tyle że rzadziej.

z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

 

Phast to bardzo dobry "trop"... sprzet naprawde godny uwagi i polecenia.

 

Zgadzam sie z forumowiczami - postaraj sie posluchac zanim kupisz - to dla Ciebie sprzet i Twoja opinia jest najwazniejsza.

Co do Phasta - dzwiek ocenisz sam - istotne jest rowniez to, ze ukrainska manufaktura oferuje bardzo wysoki poziom wykonania - poczawszy od uzytych podzespolow na solidnym i efektownym wykonaniu - to tez ma znaczenie (szczegolnie dla WAZ) - co do brzmienia - sporo znajdziesz na tutejszym forum - opinie bardzo pozytywne.

 

Z tego co sie orientuje jest juz dostepna nowa, poprawiona wersja preampu - tak wiec zbudowanie zestawu w oparciu o koncowke (i) i przedwzmacniacz Phast'a jest juz mozliwe i takie rozwiazanie goraco polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam, nikt chyba do tego wątku już nie zagląda ale wpisuję się z "tym dzielonym Phastem, który był jakis czas temu na Allegro"

a teraz przypadkiem jest u mnie i całkiem sympatycznie gra...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

conrad

Jakie lampki tam siedzą u Ciebie-bo wydaje mi się,że jeszcze radzieckie-mylę sie,czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

conrad

Jakie lampki tam siedzą u Ciebie-bo wydaje mi się,że jeszcze radzieckie-mylę sie,czy nie?

 

najprawdopodobniej tak, (zresztą oznaczenia na nich są nieczytelne... i nie wiem jak się do tego zabrać)

jak się skończą będę myślał o może o jakichś lepszych, na razie nie jest źle a czekają inne wydatki- interkonekt, mebelek pod sprzęt, akustyka pomieszczenia itp..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, ale jakoś wzornictwo tego starego bardziej do mnie przemawiało.

 

JÓZWA

To dlatego,że Ty już jesteś taki staromodny)))

A tak w ogóle to chcesz może stać się właścicielem smoczycy-ludki będą wymiękać jak posłuchają- i Twój prestiż wzrośnie!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chyba jest model "Retro".

Brałeś go od gościa z Pruszkowa?

 

no to jest "Retro" - niespecjalnie mi taki design pasuje - ale to była zamiana ...

już nie pamiętam skąd - przyjechał do mnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Phast jest swietny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zakup nowych wzmacniaczy Phast, to najczęściej kupowany jest on bezpośrednio u producenta na Ukrainie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wołodimir posługuje się w języku polskim w słowie i piśmie w stopniu dobrym. Gościłem Wolodymira w swoich skromnych progach więc mogłem z nim osobiście porozmawiać.Można do niego pisać w naszym ojczystym języku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w ingliszu, generalnie nie ma już problemu bo odpisali mi w łamanym polskim :)

 

Przeprosili za zwłokę, trafiłem na okres kiedy Pan Wolodymyr był poza Lwowem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie, z pominięciem życzeń świątecznych:

 

"Co do pytania. PhaSt integra jest w ruznych konfiguracijach.

Jest na lampach 6L6 ( jak na stronie internetowej) , tak i na KT66 ( posylam foto).

Integra jest duzo dorobiona,my odkazalisie od malych radzieckich lamp i robimy na ECC82 i ECC83,

zeby dac klientu mozliwosc podboru lamp.

Ceny zalezow od wersii, komplektacii i t.d. Orientownie od 1300 do 1500 am.dol.

Pozdrawiam. Wolodymyr."

 

Pytałem wyłącznie o Integrę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie, z pominięciem życzeń świątecznych:

 

"Co do pytania. PhaSt integra jest w ruznych konfiguracijach.

Jest na lampach 6L6 ( jak na stronie internetowej) , tak i na KT66 ( posylam foto).

Integra jest duzo dorobiona,my odkazalisie od malych radzieckich lamp i robimy na ECC82 i ECC83,

zeby dac klientu mozliwosc podboru lamp.

Ceny zalezow od wersii, komplektacii i t.d. Orientownie od 1300 do 1500 am.dol.

Pozdrawiam. Wolodymyr."

 

Pytałem wyłącznie o Integrę.

Ciekawe,czy robią jeszcze na lampach 6c4c?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz że spoza forum, dwa że to nic innego jak wycinek ich aktualnego cennika.

 

Nie są to zwierzenia prywatne mojego rozmówcy co by się pytać czy mogę je komuś pokazać :)

 

A z innej beczki, czy ktoś z Was próbował się z nimi negocjować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tu mamy?

 

Wg NOWYCH STANDARDÓW MODERACJI AUDIOSTEREO :) należy się koledze ban za ujawnianie prywatnej korespondencji bez wiedzy nadawcy :)

 

To jak dla mnie Maciek ma rację,bo Volodymyr po to koresponduje,żeby byle kmiotek nie pisał o tym oficjalnie gdzieś tam,a tym bardziej tak

oficjalnie na forum.

Usef

To sa Twoje i tylko dla Ciebie informacje-a nie do rozpowszechniania ich tak szerokiej rzeszy osob-mysl co robisz-można powiedzieć lecz w 4 oczy.

Napisz jeszcze jakąś intymna wiadomość o dziewczynie,bądż kochance-tzn.gdzie i jak lubi najbardziej i takie tam różne-pośmiejemy sie razem-ok.

Negocjacje powiadasz -......oj to dobre jest,a najlepsze to jak kupujesz Yakina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że nie ma co negocjować bo to produkt wart wydanej złotówki, zatem nad czym się tu zastanawiać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

A z innej beczki, czy ktoś z Was próbował się z nimi negocjować?

Jaaasne, teraz to sobie negocjuj :) Włodzimierz czyta od czasu do czasu to forum. Nie po to składa Tobie indywidualną ofertę żebyś potem ujawniał ją na forum publicznym. Po takim numerze na jego miejscu specjalnie dla Ciebie zwiększyłbym cenę o 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.