Jump to content
Krzych 2

Audiofile Bielsko-Biała

Recommended Posts

Zakładam temat dla Kolegów i Koleżanek z Bielska- Białej i okolic. Wpisujcie się :). Może uda się zorganizować odsłuchy, pogadać o sprzęcie. Pozdrawiam.

• Like 1

Guest Gosc

Do Bielska mam bliziutko więc z przyjemnością się dołącze.

xavian

Ja od Bielska mam 2500km, ale z stamtad wywodzi sie moja malzonka i mieszkalem w okolicach przez kilka lat. Bielsko to fajne miasto. Nie za duze i nie za male- takie w sam raz.

Witam to i ja się dopisze z przyjemnością, jestem z okolic Andrychowa ,to kiedy jakieś spotkanko??

Może pochwalicie się swoimi sprzęcikami??? u mnie na pokładzie są

MARANTZ PM84 II

LINN MIMIK

MINITORKI DIY ;)

Edited by amon

A już myślałem, że nikt się nie wpisze, a tu proszę :). Super. Trza by się umówić na jakieś słuchanko, służę transportem Shigaclone i DACem, może być GC w dwóch wersjach z Tannoyami się to fajnie zgrywa. Co Wy na to?

Guest Gosc

Czekamy na resztę, niech się wypowiedzą:)

Ja bym z chęcią porównał HK990 z innymi piecami.

Ja swoje, a właściwie moje i syna dwa GC w dwóch wersjach. Chociaż bardziej siedzę w źródłach (DAC , transport CD )

Ja także chętnie porównałbym mojego TA-FB 920QS z innymi wzmakami, bo jestem ciekaw czy jest taki zły jak o nim piszą

Czołem koledzy, Żywiec się wpisuje do lokalnego klubu :)

Może by tak zainicjować jakieś audiofilskie spotkanie przy "kuflu".

Pozdrawiam

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Ty od razu z grubej rury "audilfilskiej", ponucimy do kufla czy tam kielicha na początek, grupę trzeba jakoś zintegrować no... :)

Ty od razu z grubej rury "audilfilskiej", ponucimy do kufla czy tam kielicha na początek, grupę trzeba jakoś zintegrować no... :)

Dokładnie :) Ja chętnie. Może w piwiarni przy browarze w Żywcu?

Popatrz Krzychu, tyle lat na forum i się nie znamy no...

Na borwarek koniecznie trzeba się zgadać, przy okazji ustalimy gdzie zorganizujemy jakieś odsłuchy bo chyba to będzie największy problem. Jeśli chodzi o to "czego" to ze mną będzie jeszcze 2 audiofili z Żywca (w tym jedna audiofilka :-))) ) tak że kilka ciekawych klocków do posłuchania myślę będzie można z wybrać.

Edited by opteron

Popatrz Krzychu, tyle lat na forum i się nie znamy no...

Na borwarek koniecznie trzeba się zgadać, przy okazji ustalimy gdzie zorganizujemy jakieś odsłuchy bo chyba to będzie największy problem. Jeśli chodzi o to "czego" to ze mną będzie jeszcze 2 audiofili z Żywca (w tym jedna audiofilka :-))) ) tak że kilka ciekawych klocków do posłuchania myślę będzie można z wybrać.

Super :) Proponuję zaczekać tydzień, może ktoś się odezwie z tych kolegów , którzy wcześniej tutaj pisali. Jeśli nie będzie odzewu , przechodzimy na PW . Co o tym myślisz?

Zmiłą chęcią dołączę do klubu. :)

Jestem z Andrychowa, w innym wątku, dokładnie na diy też szukam zapaleńców z okolic. :)

Pozdrawiam wszystkich i gdyby coś, to dajcie znać na PW.

Guest Gosc

No właśnie. Coś tu zdychamy. Zorganizujmy jakiś miły wieczór, wszak bura, nieprzyjemna jesień tuż, tuż.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.