Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile Bielsko-Biała


Krzych 2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie wszystkich, z chęcią dopiszę się do klubu jako, że Gród Oświęcimski, z którego się wywodzę o rzut beretem od Bielska ;)

 

 

Jestem powiedzmy na początku swojej "sprzętowej" drogi audio... ;)

Muzyka była, jest i będzie ważną częścią mojego życia a wspomnienia chwil minionych odżywają wzbogacane emocjami utworów towarzyszących owym momentom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Jestem jak najbardziej za! Fajnie byłoby rozszerzyć audiofilskie znajomości i spotkać się od czasu do czasu w zgranym gronie ;)

 

Zapraszam w wolnej chwili do siebie. Też słucham rocka;-) Radkowi i Kostropatemu nawet się podobało;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w wolnej chwili do siebie. Też słucham rocka;-) Radkowi i Kostropatemu nawet się podobało;-)

 

Bardzo chętnie :) ja i Sajmon77 dosyć często organizujemy wspólne "posiedzenia muzyczne", dobrze by było się spotkać tym bardziej, że BB to przecież rzut beretem ;).... Rock to miód na nasze uszy :) ale nie stronimy również od innych gatunków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Szczechura

(Konto usunięte)

Tomek, mieszkamy nieopodal, a mi jeszcze nie udało się do Ciebie dotrzeć... mam nadzieję, że to się wreszcie zmieni, choć okres przedświąteczny to akurat dla mnie najcięższy moment w roku :(

 

Jeśli chodzi o grono miejscowych audiomaniaków, mam ogłoszenie duszpasterskie: jako że chcę sprzedać cały mój bardzo skromny tor analogowy (gramofon, preamp i kilkanaście płyt winylowych), a boje się to wysyłać ze względu na delikatność, gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że obecnie uczę się ojcostwa ;) ( 5 miesiąc po narodzinach potomka ), to z czasem dosyć krucho. Na pewno wygospodaruję trochę wolnego początkiem stycznia... :-)

Muzyka była, jest i będzie ważną częścią mojego życia a wspomnienia chwil minionych odżywają wzbogacane emocjami utworów towarzyszących owym momentom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trza się zgadać :)

 

Zgłaszam się i pozdrawiam!

 

Mnie się bardzo podobało...

kostropaty napisz coś o swoim systemie.

 

szału ni ma :)

kolumny to castle harlech s1 i dynaudio contour 1

pre arcam alpha 9 i końcówka 10

cd marantz cd 5004

kable kimber i cardas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pomysł spotkania górno-ślązoków się reaktywował. No ja już lata temu byłem na tak, sęk w tym że jakoś łatwiej się ustawić z Krakowem, Sosnowcem lub Wrocławiem żeby czegoś posłuchać niż tutaj, ciekawy jestem co z tego wyjdzie.

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Bardzo dziękuję forumowiczom i tym spoza forum, których miałem przyjemność gościć w piątek i sobotę w moich skromnych progach. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy.

Szczególnie dziękuję byłemu forumowiczowi @ Papierwoleju vel audiosynergia za wiedzę i umiejętności którymi zechciał się z nami podzielić, forumowiczowi @ panerai_47 który jechał do mnie ponad 720 km przez Berlin (!) i @ Bobonerkowi bez którego do tego spotkania by nie doszło. On był kierownikiem tego ,, zamieszania''.

Dzięki koledzy. Oby częściej.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.