Jump to content
Krzych 2

Audiofile Bielsko-Biała

Recommended Posts

xavian

Witam serdecznie wszystkich, z chęcią dopiszę się do klubu jako, że Gród Oświęcimski, z którego się wywodzę o rzut beretem od Bielska ;)

Jestem powiedzmy na początku swojej "sprzętowej" drogi audio... ;)

Muzyka była, jest i będzie ważną częścią mojego życia a wspomnienia chwil minionych odżywają wzbogacane emocjami utworów towarzyszących owym momentom...

Guest NEWNEW

To ilu nas tu w końcu jest?? Proponuję odliczanie;-)

Edited by tomkly

Guest NEWNEW

Ja nie wiem, czy mogę zdradzać kolegów, ale znam kilku z forum osobiście;-)

ja chyba też - ale poczekajmy niech się sami ujawnią :)

ps. jakaś posiadówa zapoznawcza przy piwq by się zdała, co myślicie?

...Naim + Studio16Hertz...

To ja również się melduję ;)

ps. jakaś posiadówa zapoznawcza przy piwq by się zdała, co myślicie?

Jestem jak najbardziej za! Fajnie byłoby rozszerzyć audiofilskie znajomości i spotkać się od czasu do czasu w zgranym gronie ;)

Guest NEWNEW

Jestem jak najbardziej za! Fajnie byłoby rozszerzyć audiofilskie znajomości i spotkać się od czasu do czasu w zgranym gronie ;)

Zapraszam w wolnej chwili do siebie. Też słucham rocka;-) Radkowi i Kostropatemu nawet się podobało;-)

Zgłaszam się i pozdrawiam!

Radkowi i Kostropatemu nawet się podobało;-)

Mnie się bardzo podobało...

kostropaty napisz coś o swoim systemie.

Zapraszam w wolnej chwili do siebie. Też słucham rocka;-) Radkowi i Kostropatemu nawet się podobało;-)

Bardzo chętnie :) ja i Sajmon77 dosyć często organizujemy wspólne "posiedzenia muzyczne", dobrze by było się spotkać tym bardziej, że BB to przecież rzut beretem ;).... Rock to miód na nasze uszy :) ale nie stronimy również od innych gatunków ;)

Guest NEWNEW

Bardzo chętnie :)

Zapraszam w takim razie. Na priva wysyłam Wam namiary.

Guest Michał Szczechura

Tomek, mieszkamy nieopodal, a mi jeszcze nie udało się do Ciebie dotrzeć... mam nadzieję, że to się wreszcie zmieni, choć okres przedświąteczny to akurat dla mnie najcięższy moment w roku :(

Jeśli chodzi o grono miejscowych audiomaniaków, mam ogłoszenie duszpasterskie: jako że chcę sprzedać cały mój bardzo skromny tor analogowy (gramofon, preamp i kilkanaście płyt winylowych), a boje się to wysyłać ze względu na delikatność, gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam na priv.

Tomek ja też się wproszę jeżeli mogę? Mieszkam ciut dalej ale chętnie przyjadę.

Edited by Malwas.pl

Guest NEWNEW

Tomek ja też się wproszę jeżeli mogę? Mieszkam ciut dalej ale chętnie przyjadę.

Zapraszam serdecznie. Najlepszy motyw jest z Michałem, bo mieszka 500m ode mnie, a jeszcze nie był;-)

Guest NEWNEW

To prawie za rogiem,te 500 km.:)

Km?? ;-)

Przesadziłem, mieszka 800 metrów ode mnie;-)

Witam, zgłaszam się, może nie BB, ale blisko :-)

Tomkly - pozdrawiam, zamieniliśmy kilka zdań na AVS przy okazji winyl kontra DSD

Guest NEWNEW

Tomkly - pozdrawiam, zamieniliśmy kilka zdań na AVS przy okazji winyl kontra DSD

Witaj. Telefon do mnie masz, więc w wolnej chwili zapraszam serdecznie;-)

Witam, jako że obecnie uczę się ojcostwa ;) ( 5 miesiąc po narodzinach potomka ), to z czasem dosyć krucho. Na pewno wygospodaruję trochę wolnego początkiem stycznia... :-)

Muzyka była, jest i będzie ważną częścią mojego życia a wspomnienia chwil minionych odżywają wzbogacane emocjami utworów towarzyszących owym momentom...

Dzień dobry :) ponieważ dopadło mnie ponownie gonienie zajączka :) czytam forum audiostereo i znalazłem ten klub. Chętnie dołączę.

to trza się zgadać :)

Zgłaszam się i pozdrawiam!

Mnie się bardzo podobało...

kostropaty napisz coś o swoim systemie.

szału ni ma :)

kolumny to castle harlech s1 i dynaudio contour 1

pre arcam alpha 9 i końcówka 10

cd marantz cd 5004

kable kimber i cardas

Widzę że pomysł spotkania górno-ślązoków się reaktywował. No ja już lata temu byłem na tak, sęk w tym że jakoś łatwiej się ustawić z Krakowem, Sosnowcem lub Wrocławiem żeby czegoś posłuchać niż tutaj, ciekawy jestem co z tego wyjdzie.

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Guest Gosc

Bardzo dziękuję forumowiczom i tym spoza forum, których miałem przyjemność gościć w piątek i sobotę w moich skromnych progach. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy.

Szczególnie dziękuję byłemu forumowiczowi @ Papierwoleju vel audiosynergia za wiedzę i umiejętności którymi zechciał się z nami podzielić, forumowiczowi @ panerai_47 który jechał do mnie ponad 720 km przez Berlin (!) i @ Bobonerkowi bez którego do tego spotkania by nie doszło. On był kierownikiem tego ,, zamieszania''.

Dzięki koledzy. Oby częściej.

Edited by HQ150

Ja rowniez dziekuje za fantastyczne spotkanie. Bylo milo wreszcie poznac sie osobiscie.

Koledzy jestescie debesciaki :)

Do nastepnego razu :)))

Guest NEWNEW

Będę jechał z Bielska samochodem na pogrzeb Piotrka. Czy ktoś chce się ze mną zabrać?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.