Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iopi

Voice Kraft VK 1004-2 i inne

Recommended Posts

Szukam jakichś kolumn stereo zestaw... ewentualnie 5.1 ale raczej będzie to stereo, na allegro znalazłem Zestaw 2 kolumn Voice Kraft VK 1004-2 trochę poczytałem w necie i opinie różne, odsłuch pewnie nie będzie możliwy wiec pytam was może ktoś używa jakiegoś zestawu VK

Osobiście nie słuchałem , ale cena 200 zł za parę kolumn podłogowych raczej niczego dobrego nie wróży ,tyle to jeden w miarę przyzwoity głośnik średnio-niskotonowy kosztuje.

W zeszlym roku bylem ze znajomym..który chciał kupic do domu cos innego niz altusy no i powiem tak ..kolumny do 200zł za pare grały jak nieco lepsze głosniki do komputera..dudniacy bas rezonujaca srednica cykajaca zapiaskowana góra..bez rewelacji..za to pani podłaczyła nam modele za 275zł i to nawet , nawet dawało oznaki ZNOŚNEGO dzwieku były jak przy tanich kolumnach z niezłym basem...wybralismy wlasnie te kolumny.

Słuchaj cicho..usłyszysz dużo więcej!! Jest wielu producentów kolumn...Phonar jest tylko jeden.

Nasze uszy są niegodne aby słuchać boskiego dźwięku wysokich Japońskich klocków!!

xavian

Z moich doświadczeń i doświadczeń moich kolegów, lepiej zrobisz jak kupisz sobie za te 200 zł zestaw do komputera. Spróbuj pozbierać trochę więcej kasy i kup sobie coś lepszego. Może hecko albo tonsile.

Dążenie do doskonałego dźwięku to nie tylko hobby. To zaszczyt.

>iopi

VK- prawie jak kolumny. (Oczywiście prawie czyni wielką różnicę!)

Lub z innej reklamy:

"Uważaj na atrapy!"

Szczerze odradzam, za takie pieniądze z całym sercem polecam Creative Gigaworks, kupiłem synowi i na pewno jest to lepszy zakup.

Voice Kraft mają jak dotąd wyłącznie złą opinię. Nie wiem, czy nadal są sprzedawane z gleby na bazarze Wolumen, ale były.

Podobnie jak druga podobna firma "Mega-cośtam". Niestety, nigdzie na swiecie nie ma tak, że coś dostajemy za nic. Kolumny głośnikowe nie kosztują tyle, co tanie krzesło.

To wina internetu! Bo tutaj chodzi o sprzedaż wysyłkową.

Kolumny są całkiem ładne na zdjeciu,dużo przetworników w kolumnie-atrakcyjne. Przychodzi ci takie coś do domu i co im zrobisz? płyta wiórowa jest,głośniki są. Masz kolumny? masz, wiec nikt nikogo nie oszukał. Kupiłem coś wtym stylu no i grały jakieś trzy minuty u mnie i nic z tym nie zrobie,nie sprzedam nawet bo nie miałbym sumienia wciskać komuś coś takiego.

chyba troszkę większe pieniądze ale może warto by wziąć pod uwagę koda f51, posiadam takie i w sumie aż tak bardzo nie narzekam,

To wina internetu! Bo tutaj chodzi o sprzedaż wysyłkową.

Kolumny są całkiem ładne na zdjeciu,dużo przetworników w kolumnie-atrakcyjne. Przychodzi ci takie coś do domu i co im zrobisz? płyta wiórowa jest,głośniki są. Masz kolumny? masz, wiec nikt nikogo nie oszukał. Kupiłem coś wtym stylu no i grały jakieś trzy minuty u mnie i nic z tym nie zrobie,nie sprzedam nawet bo nie miałbym sumienia wciskać komuś coś takiego.

Nie jest tak źle z internetem. W ciągu 10 dni od otrzymania można wszak odesłać. Oczywiście nie obejdzie się bez finansowej straty na tej operacji.

Jakieś 8 lat temu miałem u siebie zestaw 5.1 VK grały dość długo w KD tylko dlatego że za rozciągnięcie pasma odpowiadał SUB200A taka brzydka jak grzech pasmoprzepustowa basskasta Tonsila ;)a za górę ,uwaga cykacze samochodowe za 10zł he, nie byłem jeszcze tak zarażony tym hobby o audiofilskich smaczkach to nawet wtedy nie śniłem ale to poprostu nie grało,bez ww dopalaczy to nawet uśmiech małpy na korektorze nie pomagał ,tak więc moim skromnym zdaniem albo poczekaj dozbieraj i np.wcześniej wymienione Kody albo jak chcesz teraz to jakieś w miarę dobre 2.1 do kompa będzie lepiej.pozdr.

Ja kupiłem jakiś czas te kolumny i tak jak piszecie za taką cenę nie można oczekiwać normalnego sprzętu. Wizualnie nawet ładnie wyglądają więc jeśli chcesz upiększyć pokój w dwa klocki to będą ok. Ja nastawiłem się bardziej na ulepszenie ich, wygłuszyłem gąbką, uszczelniłem, wymieniłem przewody w środku a teraz powoli zabieram się do zaprojektowania zwrotnicy pod nie. W środku oryginalnie jest tam tylko kondensator szeregowo przed wysokotonowym nic więcej. Jeśli chodzi o moją opinię na pierwszy słuch tych kolumn to rzucił mi się paskudny dudniący bass i to wyeliminowałem do poziomu znośności jak dla mnie, średnie tony i wysokie jako tako. Kup jeśli chcesz sie pobawić w ulepszanie, jeśli nie chce Ci się dłubać przy nich nie polecam.

Dziękuje za wszystkie opinie, dochodze do wniosku że jednak warto kupić coś innego... droższego, naturalne że nie ma nic za darmo

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.