Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  267 członków

ATC Klub
IGNORED

Klub Posiadaczy Zacnych Głośników ATC


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

Weekend z ATC 

 

 

 

IMG_20200202_160951.jpg

I jeszcze jedno pamiątkowe ujęcie oraz podziękowania dla Planety Dźwięku za zawsze pomocną dłoń oraz dla Pana Rafała z Q21 za nakierowanie na ATC scm 11. 

"Masaryk" /Michał Lorenc/ czy  "Sometimes It Snows in April" /Prince/, nigdy wcześniej tak pięknie u mnie nie zabrzmiały. 

IMG_20200202_160706.jpg

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam 38 napisał:

Weekend z ATC 

 

 

 

IMG_20200202_160951.jpg

I jeszcze jedno pamiątkowe ujęcie oraz podziękowania dla Planety Dźwięku za zawsze pomocną dłoń oraz dla Pana Rafała z Q21 za nakierowanie na ATC scm 11. 

"Masaryk" /Michał Lorenc/ czy  "Sometimes It Snows in April" /Prince/, nigdy wcześniej tak pięknie u mnie nie zabrzmiały. 

IMG_20200202_160706.jpg

Kto Cie nakierował na ATC!?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, S0nic napisał:

Kto Cie nakierował na ATC!?

Przemiły Pan  Rafał z Q21, zaproponował do Cyrusków ATC, Harbeth oraz JMR i na moje nieszczęście to co z tego sprawdziłem gra bardzo ładnie z moimi maleństwami (zaparłem się tylko, że nie posłucham Harbeth ? a w to miejsce wolę Dynaudio Evoke 10). Szkoda, Marcin, że nie możesz mnie odwiedzić. ATC 11 grających tak analogowo i kulturalnie jeszcze nie słyszałeś, zapewniam. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adam 38 napisał:

Przemiły Pan  Rafał z Q21, zaproponował do Cyrusków ATC, Harbeth oraz JMR i na moje nieszczęście to co z tego sprawdziłem gra bardzo ładnie z moimi maleństwami (zaparłem się tylko, że nie posłucham Harbeth ? a w to miejsce wolę Dynaudio Evoke 10). Szkoda, Marcin, że nie możesz mnie odwiedzić. ATC 11 grających tak analogowo i kulturalnie jeszcze nie słyszałeś, zapewniam. 

Jeszcze raz zapytam, kto nakierował na ATC? ? Kto za czasów Dynaudio mówił, żeby posłuchać SCM11?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powitać szanowne grono 

Dawno się nie odzywałem ale od  pewnego czasu chodzi mi po głowie powrót do ATC (ciągnie wilka do lasu ? ) dłuższy czas miałem scm7mk3 wspomina je bardzo miło zmieniłem je  również na angielska klasową szkołę grania . Jestem ciekaw czy ktoś z was porównywał bezpośrednio małe 7 z 11kami oczywiście z nowej serii.To że bas jest znacznie głębszy i mocniejszy to wiem ale co poza tym czy detale ,szczegóły  i średnica jest również na tak wysokim poziomie jak w siódemkach czy bas nie przytłacza wysokich i średnich tonów ?dokładnie tą szczegółowość lubiłem w nich ,a teraz możliwe że zmienię pokój odsłuchowy i przyszłe kolumny będą stały  w  otwartym salonie bezpośrednio przy ścianie na szafce  rtv  więc OZ to odpowiedni wybór do tych warunków .Myślę o 11 ewentualnie jakieś paczki  na SS iluminator zależy mi aby kolumny miały  szybkość dynamikę i szczegół bas punktowy .Z góry dziękuje za waszą pomoc .  

pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, piotrek7 napisał:

Bierz SCM11. Na pewno się nie zawiedziesz. To doskonałe głośniki. W każdym aspekcie przewyższają SCM7

natknąłem się jeszcze na mało znane Duńskie monitorki System Audio Pandion 2 mało w sieci informacji o nich a na zagranicznych forach chwalone ciekaw jestem ich porównania z scm 11 wiem że z porównaniem może być ciężko ale może gdzieś ktoś słyszał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, marco1972 napisał:

Jak myślicie , czy 11 zagrają dobrze muzykę klasyczną , chodzi mi o duże składy orkiestrowe . Czy ktoś słuchał takiej muzyki na scm 11 i może coś napisać .

Nie zapominaj, że to są klasyczne monitory. One nie odtwarzają brzmienia dużych składów. I całe szczęście. Grają w sposób naturalny dla konstrukcji tego typu i tej wielkości. Precyzję dostaniesz. Szybkość i barwę dźwięku też. Ale nie masę i potęgę brzmienia. Szukasz głośników do dużych składów? SCM40. Lub monitory. Także SCM11 ale wsparte subwooferem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, cuban29 napisał:

przyszłe kolumny będą stały  w  otwartym salonie bezpośrednio przy ścianie na szafce  rtv  więc

U mnie tak stoją scm11, na szafce RTV, szafka ma 2.5m szerokości ? Atc stoją dodatkowo na niskich standach. Wygląda to bardzo dobrze, estetycznie i jest praktyczne. Pewnie nie jest to najszczęśliwsze ustawienie, ale inaczej nie dam rady ustawić. Pokój jest dość „miękki” akustycznie, bas się nie wzbudza, nawet byłem zdziwiony, że nie ma problemu.

Co do Atc scm i subwoofera to raczej bym się e to nie pchał, nie zszyjesz idealnie basu.

Ja obecnie chciałby przebudować system stereo na kino domowe na bazie głośników ATC. Stereo scm11, centralny c1c, i tylne z serii  płaskie hts7, może w przyszłość sub Atc, ale okrutnie drogi. Do tego amplituner z dirac i wzmacniacz, końcówka mocy na fronty. Chciałbym pożenić Bardzo dobre stereo z wybitnym kinem, zobaczymy czy mi się uda. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, essewissa napisał:

Co do Atc scm i subwoofera to raczej bym się e to nie pchał, nie zszyjesz idealnie basu.

A skąd ta pewność? ATC C1 Sub Mk2 został zaprojektowany właśnie z myślą o możliwości dostrojenia do pozostałych głośników z serii SCM. W poprzedniej wersji było całkiem nieźle. Nowa jest podobno o wiele precyzyjniejsza. Cały czas walczę z myślami, czy kupić w tym roku odtwarzacz CD2 czy subwoofer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrek7 napisał:

A skąd ta pewność? ATC C1 Sub Mk2 został zaprojektowany właśnie z myślą o możliwości dostrojenia do pozostałych głośników z serii SCM. W poprzedniej wersji było całkiem nieźle. Nowa jest podobno o wiele precyzyjniejsza. Cały czas walczę z myślami, czy kupić w tym roku odtwarzacz CD2 czy subwoofer

S
U
B

!

Za rok CD ?

1 godzinę temu, essewissa napisał:

 

Co do Atc scm i subwoofera to raczej bym się e to nie pchał, nie zszyjesz idealnie basu.

 

To może być problem bez pomiarów ale popatrz z drugiej strony. Wsadzasz kolumny (takie pełnopasmowe, spore paczki) do losowego pomieszczenia (no bo kolumny nie były strojone pod twoje pomieszczenie) i będziesz miał też losowy bas. Bez korekcji dołu tego nie ogarniesz.

 

E: te rozwiązania studyjne z korekcją dołu to zbawienie dla kogoś kto chce mieć poniżej 45Hz w normalnym salonie

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S0nic napisał:

S
U
B

!

Za rok CD ?

Nawet nie wiesz, jak bardzo mnie kusi. Co ciekawe, przy normalnym słuchaniu moje SCM19 grają kapitalnym basem, który idealnie wpisuje się w moje potrzeby, upodobania  i warunki lokalowe. Natomiast obsesyjnie kocham dźwięk organ ? I tu niestety inaczej się nie da. Co wybiorę? Zdecyduje rzut monetą. Takie moje "audiofilskie" kryterium wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, marco1972 napisał:

Jak myślicie , czy 11 zagrają dobrze muzykę klasyczną , chodzi mi o duże składy orkiestrowe . Czy ktoś słuchał takiej muzyki na scm 11 i może coś napisać .

Moim zdaniem nie zagrają. Większe ATC SCM 35 też jeszcze nie odtwarzały dużych składów dostatecznie realistycznie, i to był główny powód, dla których z nich zrezygnowałem. 

W niedużym pomieszczeniu i w bliskim polu - wtedy pewnie da się żyć. Będzie przejrzystość, naturalność i wierność barwy (bardzo ważne!), ale bez koncertowego rozmachu i swobody.

Przypuszczam, że najsensowniejszą opcją ATC dla orkiestry symfonicznej są wersje aktywne. I to raczej większe niż mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S0nic napisał:

E: te rozwiązania studyjne z korekcją dołu to zbawienie dla kogoś kto chce mieć poniżej 45Hz w normalnym salonie

Dlatego napisałem o korekcji Dirac, myślałem też nad minidsp shd, tam jest dirac i całkiem niezły dac, zbalansowane wyjścia. Z dac na końcówkę mocy po xlr i do tej samej końcówki mocy po rca amplituner też z dirac ?

Z drugiej strony ATC w manualach pisze żeby nie używać żadnych procesorów typu bass managment, nie ciąć w samych głośnikach, ręcznie zszyć, ustawić na subwoofer, podają chyba nawet jak ustawić.

Edytowane przez essewissa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, piotrek7 napisał:

Nawet nie wiesz, jak bardzo mnie kusi. Co ciekawe, przy normalnym słuchaniu moje SCM19 grają kapitalnym basem, który idealnie wpisuje się w moje potrzeby, upodobania  i warunki lokalowe. Natomiast obsesyjnie kocham dźwięk organ ? I tu niestety inaczej się nie da. Co wybiorę? Zdecyduje rzut monetą. Takie moje "audiofilskie" kryterium wyboru

Zrobisz jak chcesz - wiadomo, natomiast, sub da zdecydowanie więcej niż zmiana CD ?
Będziesz miał więcej frajdy niż tylko kosmetyczna zmiana ?

14 minut temu, essewissa napisał:

Dlatego napisałem o korekcji Dirac, myślałem też nad minidsp shd, tam jest dirac i całkiem niezły dac, zbalansowane wyjścia. Z dac na końcówkę mocy po xlr i do tej samej końcówki mocy po rca amplituner też z dirac ?

Z drugiej strony ATC w manualach pisze żeby nie używać żadnych procesorów typu bass managment, nie ciąć w samych głośnikach, ręcznie zszyć, ustawić na subwoofer, podają chyba nawet jak ustawić.

Jasne, że można się tak bawić. RME ADI 2 z EQ i lecisz ?

Mi osobiście bardzo podoba się idea korekcji tylko subbasu. Reszte zostawiam w spokoju i ewentualnie dokupuję rozpraszacze na ścienę.  Może mi się za jakiś czas zmieni ?

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.02.2020 o 19:53, essewissa napisał:

Ja obecnie chciałby przebudować system stereo na kino domowe na bazie głośników ATC. Stereo scm11, centralny c1c, i tylne z serii  płaskie hts7, może w przyszłość sub Atc, ale okrutnie drogi.

Żeby ruszyć 12" w obudowie zamkniętej i generować bas do 20Hz (-6db) potrzeba chyba potężnej sekcji zasilania i dobrego głośnika. A to kosztuje. Mi się też wydawało że SCM jest drogie. Ale im dłużej obcuję z głośnikami tej firmy tym bardziej wydaje mi się że te głośniki wcale nie są drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 2.02.2020 o 16:12, Adam 38 napisał:

Weekend z ATC 

 

 

 

IMG_20200202_160951.jpg

I jeszcze jedno pamiątkowe ujęcie oraz podziękowania dla Planety Dźwięku za zawsze pomocną dłoń oraz dla Pana Rafała z Q21 za nakierowanie na ATC scm 11. 

"Masaryk" /Michał Lorenc/ czy  "Sometimes It Snows in April" /Prince/, nigdy wcześniej tak pięknie u mnie nie zabrzmiały. 

IMG_20200202_160706.jpg

28230660_IMG_20200521_154253kopia.thumb.jpg.12d01e87472a33f3572a1fc1f7b22931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izapat, przyznam szczerze ,że już nie mogę doczekać się Twojej recenzji i porównań z innymi monitorami które miałeś (słuchałeś)

Pozdrawiam.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, izapat napisał:

28230660_IMG_20200521_154253kopia.thumb.jpg.12d01e87472a33f3572a1fc1f7b22931.jpg

Witam użytkowników kolumn firmy ATC.Opuściłem chwilowo klub Dynaudio,żeby podzielić się wrażeniami.

ATC scm 11 + Musical fidelity m6si.

Przede wszystkim wrażenie robi przejrzystość.Jeśli chodzi o wokale,to przbiły otwartością Kef r3.Żaden zakres nie wybija się przed szereg ,wysokie tony są delikatne,ale te niższe potrafią czsem zakłuć.Bas jest wtedy kiedy trzeba i nie dudni jak w Dynaudio s40.Może są trochę bezbarwne ,ale na pewno nie nudne,sporo się dzieje.Trochę pokombinuje z ustawieniem,chociaż wielkiego pola do popisu nie mam.Posłucham ,przelecę parę płytek i wtedy coś jeszcze napiszę.

10 minut temu, misiek x napisał:

Izapat, przyznam szczerze ,że już nie mogę doczekać się Twojej recenzji i porównań z innymi monitorami które miałeś (słuchałeś)

Pozdrawiam.

Potrzebuję trochę czasu,ale na pewno napiszę coś więcej.

Jutro podłącze jeszcze Naima xs2 i sprawdzę czy da radę.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesłuchaniu kilku płyt(utworów) z żeńskimi wokalami i jazzu ,można stwierdzić ,że ATC scm11 są do tego stworzone.Wcześniej uważałem,że kontrabas najlepiej oddaje Harbeth,ale scm11 wcale nie kapitulują,schodzi głęboko,ale trzyma kontur,nie rozlewa się.l Katie Melua ma oddech i powietrze.ATC są poważne, dokładne i trochę suche.Do Dynaudio s40 nie ma co porównywać,bo są przeciwieństwem ATC.Trochę brakuje mi basu z Kef r3,ale nie jest wcale go mało,można się przyzwyczaić.Sprawa z głoskami "sss" jest czasem nie przyjemna,ale co zrobić?Ciekawe jak by zagrały z Sugdenem A21?Muzyka elektroniczna np: Yello z płyty "Toy" i "Baby" no..szału nie ma ,Kefy radzą sobie zdecydowanie lepiej.Kate Bush z płyty "the dreaming"Dynaudio wybaczały wiele,ukrywając nie przyjemne dżwięki.ATC tnie jak żyleta,ale w tym przypadku mi to nie przeszkadza,bo muzyka świetna.Świetnie za to zabrzmiała płyta "Modern cool"Patricii Barber na innych kolumnach dźwięk był napompowany, przebasowiony.Tu się wszystko otworzyło i nabrało konturu.Ciekawostką jest głośnik nisko-średnio tonowy ,wszędzie jest podawana średnica 15cm a w rzeczywistości jest większy.Jutro piątek i weekend,będzie czas na wypróbowanie z Naimem xs2 na zmianę z Kefami r3.Pomyślałem jeszcze ,żeby zmienić kable.Obecnie mam Tellurium Q ultra blue,które są bardzo przejrzyste.Może miałby ktoś jakiś pomysł?

Wybaczcie brak składu,ale takie to pisanie w trakcie słuchania?

Edytowane przez izapat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dłużej posłuchasz daj znać jaką scenę generują te monitory. Czy potrafią zagrać "głęboko" czy skupują się tylko na pierwszym planie. Czy oddają przestrzeń , aurę i klimat nagrań. I odkręć volume trochę bardziej  i napisz czy nie grają natarczywie. Z ciekawości posłuchaj też rocka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, izapat napisał:

Kate Bush z płyty "the dreaming"Dynaudio wybaczały wiele,ukrywając nie przyjemne dżwięki.

Na tej płycie nie ma nieprzyjemnych dźwięków ? btw ztcp Kate w studio używa właśnie paczek ATC

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncze wlasnie prace nad piecem do ATC scm11, a tam czeka 400W. Moj m6si daje sobie doskonale rade, ale wykozystam swietny pre musicala i dodatkowa moc w celach empirycnych.

Scm11 sa swietne i nie dla kazdego, poniewaz sa to kolumny bez spektakularnych dopalaczy. Uwazam, ze odnajduja sie w szerokim spektrum przekroju muzycznego. Im lepiej dobrana elektronika, tym lepiej graja. M6si ma bardzo dobry bas, lepszy np od Destiny 2 creeka.Gore ma tez lepsza, ale przegrywa na srednicy z creekiem. (mf jest neutralny brzmieniowo). Potrzeba czasu, aby sie zaadoptowac do musicala i u mnie trwalo to 6 tygodni.

Z kolei musical potrzebuje zrodel i okablowania odpowiedniego aby pokazac sztos. 

Mowiac w skrocie:  majac Scm11 atc, zreszta wogole atc i M6si to jest to juz swietne zestawienie. (wymaga jednak kilku skladowych do uwieczenia)

pzdr

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Silver_85 napisał:

Jak dłużej posłuchasz daj znać jaką scenę generują te monitory. Czy potrafią zagrać "głęboko" czy skupują się tylko na pierwszym planie. Czy oddają przestrzeń , aurę i klimat nagrań. I odkręć volume trochę bardziej  i napisz czy nie grają natarczywie. Z ciekawości posłuchaj też rocka. 

W małym pokoju ,jak mój ,określenie sceny czy przestrzeni będzie trudne,jednak moim zdaniem grają raczej mocniej do przodu,głośniej też słuchałem,na M6si potencjometr na godz, 12 i już było hałaśliwie,ale jak już napisałem, mały pokoik ,odsłuch ok 2m od głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, izapat napisał:

W małym pokoju ,jak mój ,określenie sceny czy przestrzeni będzie trudne,jednak moim zdaniem grają raczej mocniej do przodu,głośniej też słuchałem,na M6si potencjometr na godz, 12 i już było hałaśliwie,ale jak już napisałem, mały pokoik ,odsłuch ok 2m od głośników.

Daj mu szanse przez xlr i podejdz do tematu sceny po raz kolejny. Jest roznica, bowiem po xlr jest zdecydowanie szerzej. Zreszta ten aspekt mozna kreowac poprzez przewody rca. 

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jimmi napisał:

Koncze wlasnie prace nad piecem do ATC scm11, a tam czeka 400W. Moj m6si daje sobie doskonale rade, ale wykozystam swietny pre musicala i dodatkowa moc w celach empirycnych.

Scm11 sa swietne i nie dla kazdego, poniewaz sa to kolumny bez spektakularnych dopalaczy. Uwazam, ze odnajduja sie w szerokim spektrum przekroju muzycznego. Im lepiej dobrana elektronika, tym lepiej graja. M6si ma bardzo dobry bas, lepszy np od Destiny 2 creeka.Gore ma tez lepsza, ale przegrywa na srednicy z creekiem. Potrzeba czasu aby sie zaadoptowac do musicala i u mnie trwalo to 6 tygodni.

Z kolei musical potrzebuje zrodel i okablowania odpowiedniego aby pokazac sztos. 

Mowiac w skrocie:  majac Scm11 atc, zreszta wogole atc i M6si to jest to juz swietne zestawienie. (wymaga jednak kilku skladowych do uwieczenia)

pzdr

Jakie okablowanie mógł byś zaproponować? Teraz mam Tellurium Q ultra blue głośnikowy i Van den hul the name ,jako interconnect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.