Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  267 członków

ATC Klub
IGNORED

Klub Posiadaczy Zacnych Głośników ATC


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Adam 38 napisał:

Nie, jeszcze w kartoniku

Adam,podziwiam.Nie zasnąłbym,bez posłuchania przynajmniej przez chwilę.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adam 38 napisał:

Nie, jeszcze w kartoniku. Po tygodniu coś sensowniejszego skrobnę, najpierw przesłucham swoje wszystkie naj. płytki CD. Myślę, że z dodatkowym Cyrusowym zasilaczem nie stracą swojej wyjątkowej radości, swobody grania. I tej "siódemkowej" średnicy  ? Będzie OK

Elegancko! ? Na testy czy już kupione na stałe żeby grały na zmianę z dyniami?


Mają ładny magnesik ?

30-33_12_2013_02-fit-300x200.jpg.6a9f3da30a271b498b20a45ef6fb9ab2.jpg

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adam 38 napisał:

Nie, jeszcze w kartoniku. Po tygodniu coś sensowniejszego skrobnę, najpierw przesłucham swoje wszystkie naj. płytki CD. Myślę, że z dodatkowym Cyrusowym zasilaczem nie stracą swojej wyjątkowej radości, swobody grania. I tej "siódemkowej" średnicy  ? Będzie OK

Moim zdaniem to siódemkom bliżej do średnicy 19nastek niż 11nastek. Przechodząc z SCM7 na SCM19, to właśnie usłyszałem. SCM11 modelują dzwięk troszkę w innym kierunku niż SCM7, SCM19

Zdjęcie1690.jpg

Zdjęcie1446.jpg

Fakt, wtedy grałem jeszcze na Heglu H100, dawne czasy. Być może na moim obecnym systemie, sytuacja wyglądała by inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mariush74 napisał:

Moim zdaniem to siódemkom bliżej do średnicy 19nastek niż 11nastek.

Nie wiem jak grają 19 ale 11 i 7 różnią się w kilku elementach brzmienia dość wyraźnie. 

 

20 minut temu, mariush74 napisał:

 

Zdjęcie1690.jpg

Zdjęcie1446.jpg

 

Myślałem nad tym wykończeniem jw. jednak ostatecznie postawiłem na czarny mat (swoich jeszcze nie wyjąłem ?, najpierw trzeba idealnie wysprzątać pokoik, potem poczekać aż pójdą spać wszyscy domownicy i w błogiej ciszy przysiąść do nowych paczuszek ). Na testach miałem białe siódemki - kapitalnie prezentują się w bieli. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jimmi napisał:

Jak wypadaja 11 wzgledem 19? Spora roznica ogolna?

Spora...SCM11 grają jaśniej i ostrzej od SCM19. 19 przy 11 grają bardziej pastelowo. Co ważne, pomimo że góra w 11 jest podawana bardziej dosadnie od 19, to i tak 19 pokazują większy wgląd w nagranie i więcej detali. Tu właśnie słychać klasę 19 i za to się płaci różnice w cenie..

Średnica 19 jest już całkowicie po za zasięgiem 11.. SCM11 grają ją zdecydowanie jaśniej od 19. Podobnie bas, SCM19 wcale nie schodzą jakoś niżej na basie względem 11, ale jego zróżnicowanie jest już znacznie lepsze. SCM11 grają troszkę basem bardziej jednostajnym..

Ale to wszystko są spostrzeżenia w bezpośrednim porównaniu. Dla mnie SCM11 też są bardzo dobre, jak zresztą cała seria SCM.. Różnice w brzmieniu wynikają po prostu z hierarchii cenowej.

Mógłbym śmiało słuchać na SCM11i bym był zadowolony. Ja osobiście i tak nie widzę konkurencji w tych przedziałach cenowych dla ATC..

Edytowane przez mariush74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mariush74 napisał:

Spora...SCM11 grają jaśniej i ostrzej od SCM19. 19 przy 11 grają bardziej pastelowo. Co ważne, pomimo że góra w 11 jest podawana bardziej dosadnie od 19, to i tak 19 pokazują większy wgląd w nagranie i więcej detali. Tu właśnie słychać klasę 19 i za to się płaci różnice w cenie..

Średnica 19 jest już całkowicie po za zasięgiem 11.. SCM11 grają ją zdecydowanie jaśniej od 19. Podobnie bas, SCM19 wcale nie schodzą jakoś niżej na basie względem 11, ale jego zróżnicowanie jest już znacznie lepsze. SCM11 grają troszkę basem bardziej jednostajnym..

Ale to wszystko są spostrzeżenia w bezpośrednim porównaniu. Dla mnie SCM11 też są bardzo dobre, jak zresztą cała seria SCM.. Różnice w brzmieniu wynikają po prostu z hierarchii cenowej.

Mógłbym śmiało słuchać na SCM11i bym był zadowolony. Ja osobiście i tak nie widzę konkurencji w tych przedziałach cenowych dla ATC..

Czyli SCM 19 grają dużo lepiej i łagodniej od 11? Miałem na odsłuchach 11 i zastanawiam się,które teraz wybrać 7,11,czy19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, izapat napisał:

Czyli SCM 19 grają dużo lepiej i łagodniej od 11? Miałem na odsłuchach 11 i zastanawiam się,które teraz wybrać 7,11,czy19

izapad-do Twojego pomieszczenia to chyba 7, 19 według mnie mogą być za duże

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, misiek x napisał:

izapad-do Twojego pomieszczenia to chyba 7, 19 według mnie mogą być za duże

Możliwe.Tylko tak się zastanawiam,jeśli bas 11 i 19 jest mniej więcej ten sam a 19 zagrają lepiej?

Nie bardzo chcę już wypożyczać,bo i tak sprzedawca w salonie zrobił co mógł,żeby mi pomóc,dlatego w poniedziałek wypadało by zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariush74 napisał:

Moim zdaniem to siódemkom bliżej do średnicy 19nastek niż 11nastek. Przechodząc z SCM7 na SCM19, to właśnie usłyszałem. SCM11 modelują dzwięk troszkę w innym kierunku niż SCM7, SCM19

Zdjęcie1690.jpg

Zdjęcie1446.jpg

Fakt, wtedy grałem jeszcze na Heglu H100, dawne czasy. Być może na moim obecnym systemie, sytuacja wyglądała by inaczej.

Właśnie te 19 słuchałem z lampą 50W na KT88 - średnica bajeczna!

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, misiek x napisał:

izapad-do Twojego pomieszczenia to chyba 7, 19 według mnie mogą być za duże

Za duze nie beda z pewnoscia, dlatego, ze to konstrukcja zamknieta. Ponadto, kiedy kupowalem swoje 11, rozmawialem duzo z dystrybutorem Jackiem Leskim, ktory uswiadomil mi, ze monitory atc nie maja stricte znaczenia, co do malej wielkosci pomieszczenia. 

Generalizujac, do swojego pokoju wzialem scm11, co robnie dobrze zagraloby z scm40. Jednak wowczas przedzialy cenowe byly dla mnie nie do przejscia.

Sa jeszcze scm20 i w te docelowo chcialbym udezyc kiedys. Choc 19 musze koniecznie odsluchac.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jimmi napisał:

Za duze nie beda z pewnoscia, dlatego, ze to konstrukcja zamknieta. Ponadto, kiedy kupowalem swoje 11, rozmawialem duzo z dystrybutorem Jackiem Leskim, ktory uswiadomil mi, ze monitory atc nie maja stricte znaczenia, co do malej wielkosci pomieszczenia. 

Generalizujac, do swojego pokoju wzialem scm11, co robnie dobrze zagraloby z scm40. Jednak wowczas przedzialy cenowe byly dla mnie nie do przejscia.

Sa jeszcze scm20 i w te docelowo chcialbym udezyc kiedys. Choc 19 musze koniecznie odsluchac.

W SCM20 tweeter jest ten sam co w flagowych modelach z tego co wiem ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, S0nic napisał:

W SCM20 tweeter jest ten sam co w flagowych modelach z tego co wiem ?

Wiem w co jestem zapatrzony :P. 

Ja jestem na ta chwile bardzo zadowolony z scm11, poza tym wymienilem gniazdo glosnikowe na cardas, co widzieliscie juz w watku. Sa dopieszczone i graja bajecznie. Kiedys moze beda scm20, lub 40.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jimmi napisał:

Wiem w co jestem zapatrzony :P. 

Ja jestem na ta chwile bardzo zadowolony z scm11, poza tym wymienilem gniazdo glosnikowe na cardas, co widzieliscie juz w watku. Sa dopieszczone i graja bajecznie. Kiedys moze beda scm20, lub 40.

SCM50! ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jimmi napisał:

Za duze nie beda z pewnoscia, dlatego, ze to konstrukcja zamknieta

Jeżeli tak piszesz to ok. A jak myślisz , do 20m ,nie za małe....? Chodzi o 11ki.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, S0nic napisał:

Właśnie te 19 słuchałem z lampą 50W na KT88 - średnica bajeczna!

Powiem Ci że z lampą 19nastki grają przepięknie. Na początku obawiałem się, czy mój Audio Research je "pociągnie", ale w brew moim obawom, kontroluje je doskonale. Tutaj jeszcze jedna rzecz którą chciałbym napisać.

Mając jeszcze Hegla to różnice na basie nie były jakieś tam duże, pomiędzy SCM7, SCM11 i SCM19. To znaczy z każdym modelem przybywało go więcej, ale nie były to różnice duże. Pamiętam że byłem nawet tą sytuacją trochę rozczarowany, bo oczekiwałem potężnego basu z SCM19 (wiadomo jak to te wyobrażenia w naszej głowie) a tu troszkę więcej dociążenia względem niższych modeli, ale nie ukrywam, że było to poniżej oczekiwań.

Sytuacja natomiast się zmienia zdecydowanie na korzyść 19nastek gdy łączymy je już z wydajnymi piecami tranzystorowymi, bądz mocną lampą. Tu wtedy basu przybywa i to naprawdę sporo. Z Heglem basu na 19nastkach miałem tak trochę na styk, czasem odczuwałem pewien niedosyt. Na końcówce ATC było już ok, fajne granie, ale dopiero na lampie dzwięk po prostu ledwo mieści mi się w pokoju. Bas jest jak z podłogówek moje 15mk zrobiło się nawet trochę za małe.

Podobnie jak łączenie ATC z mocnymi tranzystorami, pokazuję dopiero spore różnice na bacie SCM19 względem SCM11 i SCM7

Natomiast przy słabszych wzmacniaczach te różnice na basie jakby się trochę zacierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, misiek x napisał:

Jeżeli tak piszesz to ok. A jak myślisz , do 20m ,nie za małe....? Chodzi o 11ki.

Dadza sobie rade, jesli tylko masz piec 200w i wiecej..

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mariush74 napisał:

Powiem Ci że z lampą 19nastki grają przepięknie. Na początku obawiałem się, czy mój Audio Research je "pociągnie", ale w brew moim obawom, kontroluje je doskonale. Tutaj jeszcze jedna rzecz którą chciałbym napisać.

Mając jeszcze Hegla to różnice na basie nie były jakieś tam duże, pomiędzy SCM7, SCM11 i SCM19. To znaczy z każdym modelem przybywało go więcej, ale nie były to różnice duże. Pamiętam że byłem nawet tą sytuacją trochę rozczarowany, bo oczekiwałem potężnego basu z SCM19 (wiadomo jak to te wyobrażenia w naszej głowie) a tu troszkę więcej dociążenia względem niższych modeli, ale nie ukrywam, że było to poniżej oczekiwań.

Sytuacja natomiast się zmienia zdecydowanie na korzyść 19nastek gdy łączymy je już z wydajnymi piecami tranzystorowymi, bądz mocną lampą. Tu wtedy basu przybywa i to naprawdę sporo. Z Heglem basu na 19nastkach miałem tak trochę na styk, czasem odczuwałem pewien niedosyt. Na końcówce ATC było już ok, fajne granie, ale dopiero na lampie dzwięk po prostu ledwo mieści mi się w pokoju. Bas jest jak z podłogówek moje 15mk zrobiło się nawet trochę za małe.

Podobnie jak łączenie ATC z mocnymi tranzystorami, pokazuję dopiero spore różnice na bacie SCM19 względem SCM11 i SCM7

Natomiast przy słabszych wzmacniaczach te różnice na basie jakby się trochę zacierają.

Mi się bas nie podobał w połączeniu z lampą, dla mnie takie kolumny jak ATC (niskoskuteczne w OZ) muszą mieć min 150W wzmocnienia. Natomiast, fajnie grały gitary i wokale - niesamowita sprawa. 19 robiły robotę.

E: jak teraz myślę o tym odsłuchu to jakby tam był taki piec 300W podpięty do nich to może zakończyłbym już wtedy poszukiwania i zbierał na 19 ?

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mariush74 napisał:

Powiem Ci że z lampą 19nastki grają przepięknie. Na początku obawiałem się, czy mój Audio Research je "pociągnie", ale w brew moim obawom, kontroluje je doskonale. Tutaj jeszcze jedna rzecz którą chciałbym napisać.

Mając jeszcze Hegla to różnice na basie nie były jakieś tam duże, pomiędzy SCM7, SCM11 i SCM19. To znaczy z każdym modelem przybywało go więcej, ale nie były to różnice duże. Pamiętam że byłem nawet tą sytuacją trochę rozczarowany, bo oczekiwałem potężnego basu z SCM19 (wiadomo jak to te wyobrażenia w naszej głowie) a tu troszkę więcej dociążenia względem niższych modeli, ale nie ukrywam, że było to poniżej oczekiwań.

Sytuacja natomiast się zmienia zdecydowanie na korzyść 19nastek gdy łączymy je już z wydajnymi piecami tranzystorowymi, bądz mocną lampą. Tu wtedy basu przybywa i to naprawdę sporo. Z Heglem basu na 19nastkach miałem tak trochę na styk, czasem odczuwałem pewien niedosyt. Na końcówce ATC było już ok, fajne granie, ale dopiero na lampie dzwięk po prostu ledwo mieści mi się w pokoju. Bas jest jak z podłogówek moje 15mk zrobiło się nawet trochę za małe.

Podobnie jak łączenie ATC z mocnymi tranzystorami, pokazuję dopiero spore różnice na bacie SCM19 względem SCM11 i SCM7

Natomiast przy słabszych wzmacniaczach te różnice na basie jakby się trochę zacierają.

A mógł byś opisać różnice reszty pasma między 11 a 19 ? Czy 19 są mniej ofensywne od 11 ,czy to te same granie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mariush74 napisał:

Sytuacja natomiast się zmienia zdecydowanie na korzyść 19nastek gdy łączymy je już z wydajnymi piecami tranzystorowymi, bądz mocną lampą.

Mam w systemie zrobione pre gramofonowe na elementach dyskretnych, to co sie u mnie wyrabia z basem i caloscia pasm to jest niesamowite. Dlatego niebawem koncze wzmacniacz 400w, rowniez na elementach dyskretnych i takie tranzystorowe granie z atc robie docelowo. Jedynie gdzie moge umiejscowic lampe to przedwzmacniacz i tutaj moze byc punkt wspolny.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, izapat napisał:

A mógł byś opisać różnice reszty pasma między 11 a 19 ? Czy 19 są mniej ofensywne od 11 ,czy to te same granie?

ATC19 są w każdym aspekcie lepsze od 11. Tak, 19 są mniej ofensywne od 11.. ATC11 grają trochę bardziej twardo względem 19. Słychać to najbardziej na średnicy, która jest trochę bardziej techniczna, SCM19 grają miększą i bardziej organiczną średnicą.

Generalnie brzmienie ATC19 jest bardziej spójne. W większych pomieszczeniach np. 25mk 11nastki zaczynają trochę być przenikliwe w dzwięku, trochę mogą przyjazgocić... 19nastki cały czas są względem nich łagodniejsze. Oczywiście 19 zagrają ostro gdy tak wymaga nagranie, ale komfort słuchania w porównaniu do 11 jest większy..

12 minut temu, jimmi napisał:

Jedynie gdzie moge umiejscowic lampe to przedwzmacniacz i tutaj moze byc punkt wspolny.

Dobry tranzystor zawsze będzie lepszy na basie do lampy, co do tego nie mam wątpliwości. Z mojego doświadczenia z bardzo drogimi, mocnymi tranzystorami; Vitus,  monosy Accuphase, się o tym niejednokrotnie przekonałem.

To że moja lampa pozamiatała dzielonkę ATC, wynika  pewnie z zupełnie innego przedziału cenowego tej lampy, względem ATC. Ale gdy porównamy już ten sam przedział cenowy, to tranzystor bas ma zawsze lepszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mariush74 napisał:

ATC19 są w każdym aspekcie lepsze od 11. Tak, 19 są mniej ofensywne od 11.. ATC11 grają trochę bardziej twardo względem 19. Słychać to najbardziej na średnicy, która jest trochę bardziej techniczna, SCM19 grają miększą i bardziej organiczną średnicą.

Generalnie brzmienie ATC19 jest bardziej spójne. W większych pomieszczeniach np. 25mk 11nastki zaczynają trochę być przenikliwe w dzwięku, trochę mogą przyjazgocić... 19nastki cały czas są względem nich łagodniejsze. Oczywiście 19 zagrają ostro gdy tak wymaga nagranie, ale komfort słuchania w porównaniu do 11 jest większy..

Dziękuję.Na 11 gitara ,wokale brzmią bardzo dobrze,ale jak słuchałem Petera Gabriela,robiło się mniej sympatycznie,tym bardziej,że mam do głośników dość blisko.Postawie chyba na 19-tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mariush74 napisał:

ATC19 są w każdym aspekcie lepsze od 11. Tak, 19 są mniej ofensywne od 11.. ATC11 grają trochę bardziej twardo względem 19. Słychać to najbardziej na średnicy, która jest trochę bardziej techniczna, SCM19 grają miększą i bardziej organiczną średnicą.

Generalnie brzmienie ATC19 jest bardziej spójne. W większych pomieszczeniach np. 25mk 11nastki zaczynają trochę być przenikliwe w dzwięku, trochę mogą przyjazgocić... 19nastki cały czas są względem nich łagodniejsze. Oczywiście 19 zagrają ostro gdy tak wymaga nagranie, ale komfort słuchania w porównaniu do 11 jest większy..

Dobry tranzystor zawsze będzie lepszy na basie do lampy, co do tego nie mam wątpliwości. Z mojego doświadczenia z bardzo drogimi, mocnymi tranzystorami; Vitus,  monosy Accuphase, się o tym niejednokrotnie przekonałem.

To że moja lampa pozamiatała dzielonkę ATC, wynika  pewnie z zupełnie innego przedziału cenowego tej lampy, względem ATC. Ale gdy porównamy już ten sam przedział cenowy, to tranzystor bas ma zawsze lepszy..

Co to za lampe masz?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.