Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  268 członków

ATC Klub
IGNORED

Klub Posiadaczy Zacnych Głośników ATC


slaaawek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje  siódemki już grają, bez wdawania się w szczegóły powiem tylko - niemożliwe, żeby komuś brakowało z nich niskich tonów w 10-12m2 a tego najbardziej się obawiałem, niepotrzebnie. A przecież u mnie licząc od ich frontu mają ok. 1,20m wolnego miejsca za sobą. Barwnie, dźwięcznie i bez uczucia braku niskich tonów w moich 12m2. Jest OK na pierwsze pół godzinki słuchania. Ps. Nie sssyczą jak moje byłe PMC, uffff

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Adam 38 napisał:

Moje  siódemki już grają, bez wdawania się w szczegóły powiem tylko - niemożliwe, żeby komuś brakowało z nich niskich tonów w 10-12m2 a tego najbardziej się obawiałem, niepotrzebnie. A przecież u mnie licząc od ich frontu mają ok. 1,20m wolnego miejsca za sobą. Barwnie, dźwięcznie i bez uczucia braku niskich tonów w moich 12m2. Jest OK na pierwsze pół godzinki słuchania. Ps. Nie sssyczą jak moje byłe PMC, uffff

Siódemki dostałeś jako nówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adam 38 napisał:

Moje  siódemki już grają, bez wdawania się w szczegóły powiem tylko - niemożliwe, żeby komuś brakowało z nich niskich tonów w 10-12m2 a tego najbardziej się obawiałem, niepotrzebnie. A przecież u mnie licząc od ich frontu mają ok. 1,20m wolnego miejsca za sobą. Barwnie, dźwięcznie i bez uczucia braku niskich tonów w moich 12m2. Jest OK na pierwsze pół godzinki słuchania. Ps. Nie sssyczą jak moje byłe PMC, uffff

"Moje" ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, S0nic napisał:

"Moje" ?

Nie oddam nikomu, poważnie! Super głośniczek do małej kanciapki. Niczego nie brakuje, nic nie przeszkadza sobie nawzajem. Brzmieniowo bardzo fajnie wyszło.  Trochę inaczej je zapamiętałem, gdy jeszcze nie miałem Cyrusowego psx r2. Kiedyś  miałem wrażenie dołu, który był nagle ucięty i ciągle czułem niedosyt ilościowy niskich tonów, teraz jest w punkt. Jest bardzo soczyście, przyjemnie, nie żałuję całej tej sytuacji, no wiesz. Koniec okazał się szczęśliwy. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Adam 38 napisał:

Nie oddam nikomu, poważnie! Super głośniczek do małej kanciapki. Niczego nie brakuje, nic nie przeszkadza sobie nawzajem. Brzmieniowo bardzo fajnie wyszło.  Trochę inaczej je zapamiętałem, gdy jeszcze nie miałem Cyrusowego psx r2. Kiedyś  miałem wrażenie dołu, który był nagle ucięty i ciągle czułem niedosyt ilościowy niskich tonów, teraz jest w punkt. Jest bardzo soczyście, przyjemnie, nie żałuję całej tej sytuacji, no wiesz. Koniec okazał się szczęśliwy. 

Adam,

przepraszam za ostatni „wkurw”.wybacz. Niech ATC umilają Ci czas. Chłoń MUZYKĘ!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Adam 38 napisał:

Nie oddam nikomu, poważnie! Super głośniczek do małej kanciapki. Niczego nie brakuje, nic nie przeszkadza sobie nawzajem. Brzmieniowo bardzo fajnie wyszło.  Trochę inaczej je zapamiętałem, gdy jeszcze nie miałem Cyrusowego psx r2. Kiedyś  miałem wrażenie dołu, który był nagle ucięty i ciągle czułem niedosyt ilościowy niskich tonów, teraz jest w punkt. Jest bardzo soczyście, przyjemnie, nie żałuję całej tej sytuacji, no wiesz. Koniec okazał się szczęśliwy. 

Nie do końca rozumiem co dał zasilacz w kwestii nagle uciętego dołu ale cieszę się niezmiernie na Twoje nowe monitory ?

11 minut temu, jimmi napisał:

Adam, a ja wiem co moze konkurowac z atc17 i mam je czesto w odsluchu. Naleza do mojego Ojca i nie powstydzilby sie ich nikt.

Nie macie litości, ledwo dobrał kolumny a już proponujecie coś innego ;]

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Margol napisał:

Adam,

przepraszam za ostatni „wkurw”.wybacz. Niech ATC umilają Ci czas. Chłoń MUZYKĘ!

 

 

2 minuty temu, Adam 38 napisał:

Luzik. Ja też przepraszam. 

Dzięki Margol, bardzo udane są te maluszki ATC, bardzo. 

I teraz razem mozemy i sluchac i rozmawiac Panowie.

Takie podejscie szanuje zawsze.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Adam 38 napisał:

Nie oddam nikomu, poważnie! Super głośniczek do małej kanciapki. Niczego nie brakuje, nic nie przeszkadza sobie nawzajem. Brzmieniowo bardzo fajnie wyszło.  Trochę inaczej je zapamiętałem, gdy jeszcze nie miałem Cyrusowego psx r2. Kiedyś  miałem wrażenie dołu, który był nagle ucięty i ciągle czułem niedosyt ilościowy niskich tonów, teraz jest w punkt. Jest bardzo soczyście, przyjemnie, nie żałuję całej tej sytuacji, no wiesz. Koniec okazał się szczęśliwy. 

Adam nie może być inaczej. ATC to jeden z niewielu w zalewie lipy,prawdziwy  inżynierski produkt w normalnej cenie. Kapitalny głośnik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Adam w końcu po długim wybieraniu stanęło na porządnym sprzęcie od ATC?
Ja moje SCM 40 sprzedałem ponieważ dzieciak zaczął chodzić i membrany się podobały. 
Czytając ostatnie posty na temat 7; 11 i 19 muszę koniecznie któreś na odsłuch wypożyczyć?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, izapat napisał:

Czarne wyglądają profesjonalnie.A mógłbyś opisać różnice między Atc a dynaudio x14 , które miałeś?

Opiszę oczywiście ale daj mi tydzień słuchania i grania siódemek. Już teraz mógłbym sporo napisać ale napiszę tylko tyle - im dłużej poznaje scm 7 tym bardziej cieszę się, że są ze mną. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Adam 38 napisał:

Opiszę oczywiście ale daj mi tydzień słuchania i grania siódemek. Już teraz mógłbym sporo napisać ale napiszę tylko tyle - im dłużej poznaje scm 7 tym bardziej cieszę się, że są ze mną. 

Masz rację,nie chcę poganiać?W poniedziałek muszę zamówić i zastanawiam się czy wybrać 7 ,czy 11. Teraz podłączyłem z powrotem Pmc,oj głupie głośniki,raz zagrają tak,że chce się je mieć bez względu na cenę a wkładając inną płytę,najchętniej jeszcze dziś bym je odesłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, izapat napisał:

Masz rację,nie chcę poganiać?W poniedziałek muszę zamówić i zastanawiam się czy wybrać 7 ,czy 11. Teraz podłączyłem z powrotem Pmc,oj głupie głośniki,raz zagrają tak,że chce się je mieć bez względu na cenę a wkładając inną płytę,najchętniej jeszcze dziś bym je odesłał.

Nie chcę nic sugerować ale "7" do małego pokoju to moim zdaniem świetny wybór. Jeżeli mieszkasz gdzieś blisko Szczecinka to zapraszam. Nic mi nie wrzeszczy, nic nie krzyczy, nie syczy a z drugiej strony wokal nie jest malutki czy zgaszony. W  akustyce bajka, w elektronice bajka. Tak ładnie mi się systemik zgrał, że najchętniej kupiłbym drugie siódemki, na wszelki wypadek.

Tylko Ty masz elektronikę Naim-a a on chyba zupełnie inaczej prezentuje pierwszy plan i wokale jak Cyrus. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Adam 38 napisał:

Opiszę oczywiście ale daj mi tydzień słuchania i grania siódemek. Już teraz mógłbym sporo napisać ale napiszę tylko tyle - im dłużej poznaje scm 7 tym bardziej cieszę się, że są ze mną. 

Czy Ty sprzedałeś dynie?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.