Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  267 członków

ATC Klub
IGNORED

Klub Posiadaczy Zacnych Głośników ATC


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Melond napisał:

Ma w pokoju urządzone małe studio z dobrą akustyka własnej produkcji i system napędza Mcintosh MA7000. Nie można powiedzieć ze był rozczarowany bo odsłuch robił u mnie jak kupował jednak były pewne detale których oczekiwał a nie sprawdziło się na jego systemie i pomieszczeniu. Na basie zdecydowanie lepsze ale coś mu na średnicy nie pasowało i postanowił sprzedać. W tydzień stracił 300euro bo tyle taniej ostatecznie sprzedał. Z ciekawości to miał w kuchni malutki systemik na Harbeth p3esr i pierwszy raz miałem okazje ich posłuchać. Jak na takie kolumienki to fajne granie ale to Klub ATC wiec wracamy do tematu. 
Ja obserwuje cały czas internet pod katem SCM50 ale nie ma nigdzie nic. Są jakieś w Rumuni ale za ponad 9000euro.

 

Dzięki za odpowiedź. Która wersja SCM 40 to była, ta najnowsza?

Ja użytkuję ATC SCM 40 od kilku miesięcy ale mocno jestem ciekawy jak wypada ich brzmienie na tle ATC SCM 50PSLT. Marka jest u nas mało popularna więc pewnie nie znajdzie się żaden użytkownik, który opisze wrażenia...

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, muzofan napisał:

Dzięki za odpowiedź. Która wersja SCM 40 to była, ta najnowsza?

Tak najnowsza kupiona u Pana Jacka Leskiego.

Najlepsze w ATC poza muzycznymi aspektami to niska utrata wartości. Drogo kupujesz drogo sprzedajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Melond napisał:

Ma w pokoju urządzone małe studio z dobrą akustyka własnej produkcji i system napędza Mcintosh MA7000. Nie można powiedzieć ze był rozczarowany bo odsłuch robił u mnie jak kupował jednak były pewne detale których oczekiwał a nie sprawdziło się na jego systemie i pomieszczeniu. Na basie zdecydowanie lepsze ale coś mu na średnicy nie pasowało i postanowił sprzedać. W tydzień stracił 300euro bo tyle taniej ostatecznie sprzedał. Z ciekawości to miał w kuchni malutki systemik na Harbeth p3esr i pierwszy raz miałem okazje ich posłuchać. Jak na takie kolumienki to fajne granie ale to Klub ATC wiec wracamy do tematu. 
Ja obserwuje cały czas internet pod katem SCM50 ale nie ma nigdzie nic. Są jakieś w Rumuni ale za ponad 9000euro.

 

Fajne kolumny ale nie mają niskiego basu w ogóle i trzeba piekielnie mocnego wzmacniacza, żeby wyższy bas był jak trzeba. Ja osobiście słuchałem z 50W lampą i było bardzo słabo, bardzo...

To było chyba najgorsze zestawienie jakie słyszałem w kontekście basu : /

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, S0nic napisał:

Fajne kolumny ale nie mają niskiego basu w ogóle i trzeba piekielnie mocnego wzmacniacza, żeby wyższy bas był jak trzeba. Ja osobiście słuchałem z 50W lampą i było bardzo słabo, bardzo...

To było chyba najgorsze zestawienie jakie słyszałem w kontekście basu : /

Masz na myśli SCM50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Melond napisał:

Tak najnowsza kupiona u Pana Jacka Leskiego.

Właściwie chodzi o Pana Leskiego i stąd wywołane zostały moje emocje. 

Z tym człowiekiem można było układać system, nie tylko dzwiekowo, a emocjonalnie...

 

Pan Leski nie jest już dystyburorem ATC na Polske!

Wielka szkoda..

 

 

 

Moje mam od niego gwoli ścisłości i to jest gabaryt człowieka miłości do muzyki...

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Melond napisał:

Masz na myśli SCM50?

Tak

5 godzin temu, jimmi napisał:

Właściwie chodzi o Pana Leskiego i stąd wywołane zostały moje emocje. 

Z tym człowiekiem można było układać system, nie tylko dzwiekowo, a emocjonalnie...

 

Pan Leski nie jest już dystyburorem ATC na Polske!

Wielka szkoda..

 

 

 

Moje mam od niego gwoli ścisłości i to jest gabaryt człowieka miłości do muzyki...

Gościu jest na prawdę spoko, byłem u niego słuchać SCM50 ale z tą lampą co ma to nie było uniwersalne granie. Plumkanie gitarowe owszem - rewelacja. Problemem było kiedy wrzuciłem utwory gdzie jest dużo perkusji, nie podobało mi się. Jak tak teraz myślę to zarówno tam jak i na AS było zawsze coś nie tak. Na AS aktywne SCM 100 miały dziwnie dobrane źródło, SCM11 które grały z ich elektroniką były bez gładkości, ostre. U Pana Leskiego bas odstawał od rewelacyjnej reszty.

Czy ktoś potrafi jest dobrze zestawić?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, to zawsze krytycznie patrzę na dzieło swe, a i trudno o własnym systemie pisać, a nawet nie wypada, więc wiecie, rozumiecie .. ?

ale dostałem zgodę autorską na opublikowanie opinium znanego, szanowanego i lubianego w krajowym świecie audio, który to z niejednego pieca jadł i niejedno widział;

----------------------------------------------------------------------------------

Obiecane wspominki wizyty u Piano cz.3:

Ktoś przyczepił do audio powiedzenie: „Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. To wg mnie w Hi-Endzie tylko maskowanie nieudolności/niemożności/upodobań/etc. składającego system, bo prawdziwy H-E powinien sobie poradzić z każdym rodzajem muzyki. I Maćkowy System znakomicie sobie z tym radzi.

Dźwięk się nie narzuca. Nie ma Achów i Ochów. Nie ma Łał! Jest tylko stopniowe zanurzanie się w muzyce…

Pokrótce:
Jest normalny, „zwykły” damski wokal, bez wielokrotnie podkreślanej na różnych forach „mokrości”. Bo to jest nienaturalne, to zniekształcenia/podbarwienia. Nie zmienia to faktu, że dzięki iluzji dźwiękowej można wstać i objąć tą Panią, poczuć jej emocje i docenić jej kunszt wokalny, zobaczyć jej mimikę podczas śpiewania …a nawet wystającą nitkę z rękawa kiecki.;-)
To samo tyczy się męskich wokali. Są gładkie, pełne, naturalne, mające łatwo wychwytywalny tembr.

Mam lekką szajbę na punkcie brzmienia skrzypiec. Tu- piękna barwa, lekka nosowość i to jest trzeci system, w którym usłyszałem delikatną ich sprężystość. (Triode znów będzie się nabijał…;-) )

Z drugiej strony znakomite oddanie wszelkiego rodzaju metalowych przeszkadzajek, różnicowanie ich barw i metalicznego brzmienia. ( a tam siedzi szmaciany tweeter (sic!) )

Bas. Po raz pierwszy było mi dane usłyszeć w domowym systemie tak kompletnie i naturalnie zagraną gitarę basową. Zejście, mnogość faktur także sprawiało frajdę w muzyce elektronicznej.

I to wszystko podane z lekkością, bez wymuszenia, napinania i zadyszki. Z separacją instrumentów tworzących spójne zdarzenie muzyczne i znakomitą dynamiką.

Ten system z jednej strony edukuje, a z drugiej krzywdzi postronnego słuchacza.
Przede wszystkim jednak, jest wynikiem doświadczeń i niesamowitej wrażliwości jego Posiadacza. Jest jednym z przykładów na to, że Hi-End, to nie tylko marketing, ale w niektórych przypadkach to prawda.

Macieju,
przekornie zakończę swój koślawy wywód młodzieżowym, Oazowym powitaniem:
- "Dobrze, że jesteś". :-)))
pzdr
Wu

Edytowane przez piano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, piano napisał:

ja, to zawsze krytycznie patrzę na dzieło swe, a i trudno o własnym systemie pisać, a nawet nie wypada, więc wiecie, rozumiecie .. ?

ale dostałem zgodę autorską na opublikowanie opinium znanego, szanowanego i lubianego w krajowym świecie audio, który to z niejednego pieca jadł i niejedno widział;

----------------------------------------------------------------------------------

Obiecane wspominki wizyty u Piano cz.3:

Ktoś przyczepił do audio powiedzenie: „Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. To wg mnie w Hi-Endzie tylko maskowanie nieudolności/niemożności/upodobań/etc. składającego system, bo prawdziwy H-E powinien sobie poradzić z każdym rodzajem muzyki. I Maćkowy System znakomicie sobie z tym radzi.

Dźwięk się nie narzuca. Nie ma Achów i Ochów. Nie ma Łał! Jest tylko stopniowe zanurzanie się w muzyce…

Pokrótce:
Jest normalny, „zwykły” damski wokal, bez wielokrotnie podkreślanej na różnych forach „mokrości”. Bo to jest nienaturalne, to zniekształcenia/podbarwienia. Nie zmienia to faktu, że dzięki iluzji dźwiękowej można wstać i objąć tą Panią, poczuć jej emocje i docenić jej kunszt wokalny, zobaczyć jej mimikę podczas śpiewania …a nawet wystającą nitkę z rękawa kiecki.;-)
To samo tyczy się męskich wokali. Są gładkie, pełne, naturalne, mające łatwo wychwytywalny tembr.

Mam lekką szajbę na punkcie brzmienia skrzypiec. Tu- piękna barwa, lekka nosowość i to jest trzeci system, w którym usłyszałem delikatną ich sprężystość. (Triode znów będzie się nabijał…;-) )

Z drugiej strony znakomite oddanie wszelkiego rodzaju metalowych przeszkadzajek, różnicowanie ich barw i metalicznego brzmienia. ( a tam siedzi szmaciany tweeter (sic!) )

Bas. Po raz pierwszy było mi dane usłyszeć w domowym systemie tak kompletnie i naturalnie zagraną gitarę basową. Zejście, mnogość faktur także sprawiało frajdę w muzyce elektronicznej.

I to wszystko podane z lekkością, bez wymuszenia, napinania i zadyszki. Z separacją instrumentów tworzących spójne zdarzenie muzyczne i znakomitą dynamiką.

Ten system z jednej strony edukuje, a z drugiej krzywdzi postronnego słuchacza.
Przede wszystkim jednak, jest wynikiem doświadczeń i niesamowitej wrażliwości jego Posiadacza. Jest jednym z przykładów na to, że Hi-End, to nie tylko marketing, ale w niektórych przypadkach to prawda.

Macieju,
przekornie zakończę swój koślawy wywód młodzieżowym, Oazowym powitaniem:
- "Dobrze, że jesteś". :-)))
pzdr
Wu

Cytuje, ponieważ jest to mowa o moim systemie stricte jak to czytam.

System jest oparty ma scm11 i mocy tak silnej, że moge dosłownie nazwać to opanowaniem ich potencjału. Wzmacniacz jaki to tworzy niestety wiele wam nie powie.. Konstrukcja jest bowiem oparta na elementach dyskretnych i nie jest komercyjna. (DYI)

Przedwzmacniacz wykozystuje od musical fidelity m6si. Pod mf dobierałem specjalnie kable głośnikowe od.. Nie ważne...

Tekst pasuje do mojego zestawienia jak ulał. Jestem zaskoczony, że mozna bylo ubrac to w takie słowa.

Choć zdaje sobie sprawe, że autor pisze o zupełnie innej formacji..

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jimmi napisał:

Cytuje, ponieważ jest to mowa o moim systemie stricte jak to czytam.

System jest oparty ma scm11 i mocy tak silnej, że moge dosłownie nazwać to opanowaniem ich potencjału. Wzmacniacz jaki to tworzy niestety wiele wam nie powie.. Konstrukcja jest bowiem oparta na elementach dyskretnych i nie jest komercyjna. (DYI)

Przedwzmacniacz wykozystuje od musical fidelity m6si. Pod mf dobierałem specjalnie kable głośnikowe od.. Nie ważne...

Tekst pasuje do mojego zestawienia jak ulał. Jestem zaskoczony, że mozna bylo ubrac to w takie słowa.

Choć zdaje sobie sprawe, że autor pisze o zupełnie innej formacji..

Rożnica między SCM11 a SCM150 będzie ogromna.  Pewnie u Ciebie gra fajnie no i masz mocny wzmacniacz ale obawiam się, że jakbyś posłuchał te duże to zmieniłbyś nieco zdanie.

Ja też rozważałem 11 kiedyś bo zawsze mi się podobały ale odpuściłem przez to: pasmo przenoszenia (-6dB): 56Hz-22kHz

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwzględnie się zgadzam, niezależnie czy to chodzi Ci o scm50, czy też scm150, ale wiem o czym mówimy.

Moje scm11 są mocne w systemie to fakt, dlatego na siłe nic nie zmieniam bo mam warunki odsłuchowe jakie mam. 

Jestem ciekaw topowych atc, ale nie chcę też zaklucać w sobie czegoś co mam i uważam za piekne względem "lepszego"

 

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jimmi napisał:

Jestem ciekaw topowych atc, ale nie chcę też zaklucać w sobie czegoś co mam i uważam za piekne względem "lepszego"

i słusznie, nie można dać się zwariować wiecznym szukaniem/ przerzucaniem, tylko cieszyć tym co się ma. 

Ps. aplikacja scm 150 u mnie, to nie było tylko wnieść, ustawić i podpiąć. To był cały proces pomiarowy z całkowicie nowymi ,strojonymi pułapkami na niższą Hz. 

Jak się domyślają, to nie były małe pułapki i nie wykonano ich dla mnie za friko czy za piękne oczy mojej ślubnej. 

lajf ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej był Hegel h-80 ale troszkę za słaby do tych głośników, zmiana na h300 przyniosła zamierzony efekt, miałem wrażenie ze słucham zupełnie innych głośników ? wszystko uległo poprawie a do tego wrażenie przeskoku o 2 ligi wyżej....

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slownik
1 liga wyżej - jest super
2 ligi wyżej - wooo ale bajka
3 ligi wyżej - o ja pie.....mogę umierać ;-)

Je ze swojego doświadczenia z ATC SCM 40 mogę tylko potwierdzić, że zestawy le lubią setki watów mocy i pokoje z dobrą akustyką. Nie jest to zestaw do nowoczesnych, jasnych i niezaadoptowanych akustycznie otwartych salonów - grają w nich po prostu źle. Stąd na swoim przykładzie potwierdzam ich spore wymagania na gotówkę w zakresie współpracującego otoczenia ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co człowiek, to często inna opinia.. ?

Dobrze, ze znam Hegle i Atc, a takze waty i otwarte salony. ?

Atc z samej budowy OZ, jest z zasady jedna z najmniej wymagających kolumn odnośnie adaptacji akustycznej wzgledem konstrukcji z br czy to z przodu, czy to z tylu...

 

Pzdr. ?

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego wybrałem świadomie ATC nie trzeba szukać na milimetry miejsca idealnego do ustawienia, myślę ze to dobra droga dla osób które maja problem z metrażem lub adaptacją akustyczna pomieszczenia,  a to co dostajemy w zamian to naprawdę kawał porządnego grania.

Pozdrawiam i Życzę wszystkim jak najszybszego przeskoku do 3 lub 4 niezdefiniowanej jeszcze ligi ?

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PanAntoni napisał:

Właśnie dlatego wybrałem świadomie ATC nie trzeba szukać na milimetry miejsca idealnego do ustawienia, myślę ze to dobra droga dla osób które maja problem z metrażem lub adaptacją akustyczna pomieszczenia,  a to co dostajemy w zamian to naprawdę kawał porządnego grania.

O to, to to..

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pragnę dołączyć do klubu choć moje ATC SCM 40a jeszcze się produkują i mają dotrzeć za 3-4 tyg. Przyjmiecie? ?


Chcialbym jednak podpytać doświadczonych kolegów jaki Pre/dac/streamer fajnie brzmi z tymi kolumnami. bo salon wypożyczył mi na czas dostawy takie same tylko w innym wykończeniu. I chciałbym ten czas wykorzystać na dobór reszty komponentów. Salon spory bo ok 60 m2, muzyka od Jazz/blues/elektronika po rock.

Wykorzystuję Roon, muzykę na NAS i TIDAL. Rozważam sprzęt za 8-16tys za całość, Auralic Altair g1 lub Vega g1, Lumin d2(podobno ciepłe granie), nad C658, arcam st60, mytek brooklyn, inne?
Będę wdzięczny za Wasze doświadczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukasz78 napisał:

Cześć, pragnę dołączyć do klubu choć moje ATC SCM 40a jeszcze się produkują i mają dotrzeć za 3-4 tyg. Przyjmiecie? ?


Chcialbym jednak podpytać doświadczonych kolegów jaki Pre/dac/streamer fajnie brzmi z tymi kolumnami. bo salon wypożyczył mi na czas dostawy takie same tylko w innym wykończeniu. I chciałbym ten czas wykorzystać na dobór reszty komponentów. Salon spory bo ok 60 m2, muzyka od Jazz/blues/elektronika po rock.

Wykorzystuję Roon, muzykę na NAS i TIDAL. Rozważam sprzęt za 8-16tys za całość, Auralic Altair g1 lub Vega g1, Lumin d2(podobno ciepłe granie), nad C658, arcam st60, mytek brooklyn, inne?
Będę wdzięczny za Wasze doświadczenia.

 

 

Gratuluję wyboru ? 

Moje SCM 40 grają z Naim NAC 272 i bardzo mi odpowiada muzyka.  

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lukasz78 napisał:

?
Chcialbym jednak podpytać doświadczonych kolegów jaki Pre/dac/streamer fajnie brzmi z tymi kolumnami. bo salon wypożyczył mi na czas dostawy takie same tylko w innym wykończeniu. I chciałbym ten czas wykorzystać na dobór reszty komponentów. Salon spory bo ok 60 m2, muzyka od Jazz/blues/elektronika po rock.

Masz bardzo fajne kolumny, poświeć trochę czasu na przewertowanie forum w poszukiwaniu kierunku a już na pewno nie odbędzie się bez testów u Ciebie w salonie, raczej nie kupuj w ciemno tylko staraj się wypożyczyć i posłuchać u siebie bo to kawał grosza do wydania i wymagające głośniki do napędzenia .

Nie myślałeś żeby  połączyć z ATC P1 + ATC CA2 MK2 ? Bezproblemowo wysterujesz 40 - naprawdę duży dźwięk,  do jazzu to raczej nie najlepsze połączenie, ale do elektroniki i rocka ??? ?

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PanAntoni napisał:

Masz bardzo fajne kolumny, poświeć trochę czasu na przewertowanie forum w poszukiwaniu kierunku a już na pewno nie odbędzie się bez testów u Ciebie w salonie, raczej nie kupuj w ciemno tylko staraj się wypożyczyć i posłuchać u siebie bo to kawał grosza do wydania i wymagające głośniki do napędzenia .

Nie myślałeś żeby  połączyć z ATC P1 + ATC CA2 MK2 ? Bezproblemowo wysterujesz 40 - naprawdę duży dźwięk,  do jazzu to raczej nie najlepsze połączenie, ale do elektroniki i rocka ??? ?

Scm40a to jest wersja aktywa, nie potrzebuje zewnętrznego wzmocnienia , mysle ze pre lampowe fajnie się sprawdzi ,sam posiadam WBA i sobie chwalę nie mniej jednak słyszałem scm 40 w max 40metrach kwadratowych i chyba do 60 metrów wybrał bym inne kolumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, remiqa napisał:

Scm40a to jest wersja aktywa, nie potrzebuje zewnętrznego wzmocnienia , mysle ze pre lampowe fajnie się sprawdzi ,sam posiadam WBA i sobie chwalę nie mniej jednak słyszałem scm 40 w max 40metrach kwadratowych i chyba do 60 metrów wybrał bym inne kolumny

Faktycznie przepraszam za wprowadzanie w błąd nie zauważyłem ze aktywne...

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady!

60m2 to ma w sumie cały parter. Samo miejsce odsłuchowe ma pewnie 5 x 5 metrów przy czym od kolumn jest około 3,5 m. Niestety jest z jednej strony otwarte na kuchnię i przedpokój a po ukosie z tyłu jest jadalnia. Tak to jest jak się ma żonę architekta wnętrz :)

Miałem te kolumny na odsłuchu i grało super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.