Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

discomaniac71

 

Strzał w światło bramki to jeszcze nie jest sytuacja bramkowa ( w bramce zazwyczaj stoi bramkarz).

Henry i Eto nie trafiali do pustej bramki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie grali i co z tego?

zamiast historycznego wyniku wolelibyśmy chyba historyczny awans ?

barca kompletnie bez fartu

wielcy pudłowali jak nie tak dawno czarek kucharski na legii ;-)

zgadzam się z wojciechem

barca powinna była ten mecz wygrać spokojnie

przegrała, ale obawiam się, że teraz biała gwiazda to odchoruje

chłopaki flaki wypruli na tym boisku wczoraj

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ! LECH POZNAŃ!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrali i co z tego?

 

Białoruś i Cypr mają drużyny w fazie grupowej ligi mistrzów!!!!

 

A nasze nie wiadomy czy zagrają w fazie klubowej pucharu UFA..

 

a tu zachwyty nad szczęśliwym 1:0 z Barceloną której zawodnicy kilka razy z 2-3 metrów nie potrafili w bramkę trafić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Mirek co zrobić aby być dalej prezesem mimo tego, że obiecałem Ci że nie wystartuje w wyborach?

Michał co ja mogę zrobić? zawieszę nielegalnie związek i wyborów nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pozdrawiam F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zapomnieć o tym dość wątpliwej jakości "sporcie". Bo jak inaczej nazwać 24 spoconych facetów biegających za nadmuchanym kawałkiem skóry? Toż to szachy są wielokrotnie bardziej interesujące. Cóż jednak z tego i plebs musi mieć swój sport, którego zasady jest w stanie pojąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skibus, 3 Paź 2008, 00:53

 

>Czas zapomnieć o tym dość wątpliwej jakości "sporcie". Bo jak inaczej nazwać 24 spoconych facetów

>biegających za nadmuchanym kawałkiem skóry? Toż to szachy są wielokrotnie bardziej interesujące. Cóż

>jednak z tego i plebs musi mieć swój sport, którego zasady jest w stanie pojąć.

 

Niewiele wiesz o ludziach, Skibus.

 

Poza tym, ironizowac mozna na kazdy temat. Szachy to sport. Well, 2 facetow marszczy czola przez 4 godziny wpatrujac sie w wyciete w drzewie 32 figurki.

 

pzdrw

 

soso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>falco

bez obaw stary

w PZPN

absolutnie nic się nie zmieni nadal pozostaną niezatapialni

kolesie idący przez bezdroża lokalnego futbolu rąsia w rąsię i

grupa trzymająca fifę :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Poza tym, ironizowac mozna na kazdy temat. Szachy to sport. Well, 2 facetow marszczy czola przez 4

>godziny wpatrujac sie w wyciete w drzewie 32 figurki.

>

 

Rozumiem, że wysiłek umysłowy jest niektórym obcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej bajki. Nasz nietykalny którego nie wolno krytykować, trener Leo właśnie powołał nowego zawodnika na mecz Polska - Czechy. Jest nim Pazdan z Górnika. Czy ktoś wie kto to ? Ja pojęcia nie mam ale za to już są informacje w necie na forach że Pazdan jest mało znany, ale jego managier Jan de Zeeuw jest bardziej nam znany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co z tego, że wszyscy Czesi występują w świetnych klubach? Boisko wszystko zweryfikuje i jestem naprawdę dobrej myśli. Najważniejsze jest pozytywne myślenie. Nie można od razu się poddawać, godzić z porażką i chować głowy w jajka."..Kuba Błaszczykowski

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubek

 

Pazdan już miał okazję grać u Leo. Na polskie warunki może i on jakiś potencjał ma, ale czy do reprezentacji brać takiego Pazdana, to ja nie wiem.

 

wladz

 

Co do wypowiedzi KB przypomniała mi się wypowiedź wiślaków przed meczem z barcą w barcy mniej więcej tej samej treści.

było tam jeszcze takie zdanie, że przecież 'barca to tacy sami ludzie jak my'.

 

i na tym polega polski futbol panowie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herscott, 11 Paź 2008, 22:57

 

>może ?

>albo czują korzystne zmiany mające nastąpić / daj boże / w pzpn-ie.

 

Buhahaha. Zmiany w PZPNie skończyły się zanim się zaczęły. Całe PO..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k..wa mać!

 

mecz był nudny lecz wszystko pod kontrolą...maszyna działała bezbłędnie do zmiany Krzynówka za Brożka...poważny błąd trenera...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broy - ani brawo, ani tym bardziej Słowacja, ale owszem pokazali, ile trwa mecz i zdaje się również zakończyli nasz udział w finałach MŚ w RPA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zgodnie ze słowami benhałera możemy go teraz znowu traktować jak gówno.

Po drugie - w tych dwóch meczach mieliśmy mieć minimum 4 punkty. I co dalej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psg

 

powiem więcej: borubar na prezydenta, perejro na premiera!

a tobie życzę dystansu do piłki, szczególnie polskiej

mecz przypominał ligowe spotkanie drugiej połowy tabeli niestety

mimo to chyba niestety awansujemy do MŚ

bo oprócz Czechów to chyba słabszej grupy się nie dało zrobić

patrz: wyspy owcze, albania...

 

i znowu mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broy - ależ ja mam ogromny dystans do piłki nożnej, a już szczególnie tej z polskimi akcentami; typuję, że nie awansujemy, bo jak nie z pierwszego miejsca to w ogóle, a pierwszego nie będzie, a na baraże z tych co zajmą drugie najlepsze też; dalej to co piszesz o meczu otwarcia, o wszystko i o honor to się zgadza, ale niestety - mimo wszystko niestety - nie w 2010; ja tu już kiedyś pisałem, dlaczego nie chcę mi się powtarzać, ale w tych eliminacjach od 2000 r. mamy po prostu kupę szczęścia i tylko dlatego awansujemy; wartość tej "drużyny" wychodzi w finałach, gdzie po pierwszym meczu kończymy występy w praktyce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.