Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejorz jest na fali - dwa piekne mecze ... kto wie co bedzie - zwlaszcza, ze Legia nie moze bez konca grac tak dobrze ... :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicho tam Fadeover z tym Kolejorzem, bo pokaze wszystkim jaki transparent zawiesili kibice Legii w Poznaniu i co skandowali :-)

A Legia nawet bez Sagana poradzi sobie z Wiselka!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fadeover Ty chuliganie!!! :) bijesz się z kibicami? :)))) A tak na serio, Lech to dużo lepsza drużyna niż wskazuje na to miejsce w lidze.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolo > No nie... Nie było mnie osobiście , ale waliłem Warszawę wirtualnie ;-).

Zresztą , szaliczek w kolorach klubowych wiszący w szafie na honorowym miejscu do czegoś zobowiązuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koooooooooooolejorz !!!!

mieszkam,ok. 1 km, w limii prostej od stadionu :-)

Na nowym stadionie, jeszce nie byłem :-)

Moze wybiorę się, jak już będzie rozsuwany dach :-)

Finał Pucharu Polski:

Legia - Lech 4:5 :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robi Legia jak nie jest pewna wyniku ????? To jasne-ustawia sędziego!!!!!

Wynik dzisiejszego meczu z Jagielonią to skandal.Znowu decyzje sędziowskie niezrozumiałe-praktycznie widział tylko jedną drużynę.Za nieuznanie tak prawidłowo zdobytej bramki sędzia powinien być odsunięty od prowadzenia meczów na dłuższy okres czasu.Jeszcze słowo o umiejętnościach gwiazdorów z Legii-to tandeciarstwo pierwszej wody,tak dawać się ogrywać dla niedopłaconych zawodników z Białegostoku to wstyd.Nie dziwota, że potrafią wygrywać potem tylko z drużynami z Madagaskaru/z tym ,że nie na pewno/,haha.

W finale i tak LECH będzie górą.

Białystok na pewno kibicować będzie za Poznaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz Frank. No chyba że wiesz więcej od nas :) Bramka oczywiście była strzelona jak najbardziej prawidłowo, a dlaczego pogięło sędziego to nie wiem. Nie wiem też po co miałaby Legia kupować sędziego? Bała się że przegra? :))) A może przekupiony sędzia uznał iż po przegranym przez Legię meczu 0:1 później awansuje Jaga? :))) Bez żartów - wczoraj oglądałem "pomroczność jasną" w wykonaniu jakiegoś niemca, a dzisiaj sędziego naszego chowu. I tyle. A jakich Ty gwiazdorów widzisz w Legii? Hę? Toć już to od pewnego czasu ta Legia to straszna bida (ok. 17mln długu) A zawodników bierze jak są za darmo albo za śmieszne pieniądze. I takich to "galacticos" ma :)))))

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolo-Moja złość ma swoje podstawy.Fakt -przesadziłem,ale dla mnie taki mecz to święto .Tyle lat wałęsania Jagiellonii po niskich ligach to i temperatura kibica rośnie.Wprawdopodobnie taka okazja /półfinał/będzie hoho ,może za dziesięć lat.Jak spotykają się drużyny o zupełnie innych możliwościach sportowych i widzę naginanie decyzji w stronę tej mocniejszej to mnie szlag trafia.Masz rację Legia nie potrzebowała ustawiać wyniku/w zasadzie awans osiągneła tydzień temu/,sędzia sam pokazał gdzie skierował swoją sympatię.Nawiasem pisząc w/g mnie tych durnowatych decyzji było więcej,zresztą nieważne.Ważne dla mnie osobiscie jest to ,że nasza drużyna w pierwszym i drugim meczu "gryzła" dosłownie trawę,a to zdarza się u nas rzadko.Szkoda ,że umiejętności większych nie posiadają. Tyle niewykorzystanych okazji !! Jaga mogłaby zagrać z Lechem w finale.Z tą bidą w Legii nie przesadzaj---bida a dług to dwie różne rzeczy przynajmniej w naszym kraju.Mamy od dawna surrealizm ekonomiczny, czasem lepiej jak dług jest, niż jeśli miałoby go nie być.Długo trzeba by tłumaczyć,ale zapewne doskonale o tym wiesz.Co do zadłużen klubów to ciekawy temat-a może to typowe pralki?

W sumie utrzymują się na ziemi wbrew wszelkim prawom fizyki-przynajmniej większość z nich.Wszelkie teorie ekonomiczne przy naszej piłce wysiadają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank.. w jednym się zgadzamy. Jaga zagrała bardzo dobry mecz i udowodniła że w półfinale nie znalazła się przypadkowo. Na tle Legii wypadła wręcz rewelacyjnie. Czy zasłużyła na finał? Nie wiem. Nie lubię takich ocen, bo to nie jazda figurowa na lodzie. Zawsze mnie denerwują wypowiedzi piłkarzy po meczach w których twierdzą "bylismy lepsi, a przeciwnik miał farta".

 

A co chłopaki z Łazienkowskiej sobie myśleli przed meczem to dla mnie zagadka. Wygląda na to że znowu zlekceważyli rywala i kibiców. Niestety niektórym się wydaje że jak grają w Legii to już są mistrzami świata. Śmieszne ale prawdziwe.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolo -Już mi złość odeszła,ale nie mogę przeboleć jak ciekawie wyglądałby finał.Mecz byłby zjawiskowy, Pyry Poznań--Śledzie Białystok. Przede wszystkim grałyby jedne z nielicznych drużyn ,które jeszcze mają ochotę do gry.Rozumiem ,że zawodnicy są o mniejszych umiejętnościach,ale wolę oglądać ambicję i wolę walki na boisku niż typowych wczasowiczów.Jestem maniakalnym fanem ligi angielskiej,jak oglądasz te mecze to wiesz o czym piszę.Spotykają się załóżmy ostatnie drużyny w tabeli i jest bardziej niż pewne,że trybuny będą pełne a zawodnicy dadzą z siebie wszystko.Jak oglądam naszą ligę to czasami dochodzę do wniosku,iż nasze kluby powinne Nam płacić za to ,że wyrażamy łaskawość oglądania ich wypocin boiskowych.Być może kiedyś i u nas też tak będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyż lubię angielską ligę :) Dlatego mam Canal+. Innych pwodów do posiadania abonamentu nie znajduję :))) Kiedyś byłem podłączony do Aster City i tam na szwedzkim TV4 były czasami relacje nie z Premirship a z Division I. Nawet Division I bije na głowe naszą ligę. Żałuję tylko że w Canal+ można tylko pooglądać Arsenal, Chelsea, ManU, Liverpool. Przydałoby się większe urozmaicenie.

 

Może inne ligi prezentują wyższy poziom, ale nigdzie nie gra się takim zaangażowaniem jak w Premiership. No i ta atmosfera na stadionach...

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibic, ze mnie żaden, ale lubię, od czasu, do czasu, obejrzeć mecze (w TV).

Lubię ogladać futbol argentyński, przypominający swoją finezją i "cyrkowością", bardziej balet, pantomimę, niż futbol.

Jest w nim też, duzo "aktorstwa" :-)

Z innych, podoba mi się futbol brytyjski, oprócz ładnej (i skutecznej) gry, można zobaczyć to, o czym wspomniał Frank - ochotę do gry, zaangażowanie,..., ale też i fair play.

 

Polski futbol, podoba mi sie mniej :-)

 

Na mecze Lecha, nie chodzę (pewnie dlatego "wloką się" w ogonie tabeli) :-)

Ludzie nie chodzą na mecze (Lecha), z żonami, dziećmi czy dziewczynami.

Wcale, nie z powodu "ładnych" wyrazów,...

Podczas (przed i po - również), spotkań piłkarskich, bywa niebezpiecznie :-(

 

Dawno temu, chodziłem na mecze Lecha (jak większość dzieciaków, z naszej kamienicy i okolicy).

Chodziły całe rodziny,...

Stary stadion na Dębcu (dzielnica Poznania), nie posiadał bieżni, był dość "kameralny".

Zdarzały się przypadki (częste), dialogów, publiczność - piłkarze ("swoi" i "obcy") :-)

Birgający za piłką, zawodnicy, często wdawali się w "rozmowy" z widownią, zapominając o grze :-)

Wesoło było i bezpiecznie :-)

 

Myślę, ze polski futbol też będzie ciekawszy.

Zresztą, czasem bywa ciekawy i emocjonujacy.

Być moze to sprawa pieniędzy?

Też będziemy mieć klasowe zespoły (no i reprezentację).

 

Pozdrawiam wszystkick kibiców

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie----Co dziś zafundują nam nasi geniusze od futbolu?

Żaden wynik nie przychodzi mi do głowy.

Może to dobry znak.

Chyba, tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gratuluję kibicom Lecha ,mecz był niezły ,oby w rewanżu było tak samo.Mam nadzieję,iż na Lazienkowskiej Legia otrzyma jeszcze większe baty niż 2:0 :))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gratulacje dla Lecha i dla kibiców Lecha. Gratulacje wstępne bo jakby nie było jest jeszcze rewanż, a tegoroczna edycja Ligi Mistrzów najlepiej świadczy o tym, że dopóki piłka w grze .... Milan przekonał się o tym na własnej skórze.

 

Wczoraj Puchar Polski, w niedzielę Puchar Portugalii - przypomnę, że Benfica wygrała z FC Porto 2:1, a dzisiaj finał Pucharu UEFA. Ciekaw jestem jakie macie typy przed tym spotkaniem? Jak dla mnie favorytem jest Valencia i mówiąc szczerze wydaje mi się, że ta drużyna zasługuje na jakiś znaczący sukces. Od kilku lat znajduje się w europejskiej czołówce. No a do tego utarła już w tym sezonie nosa Barcelonie i Realowi zdobywając mistrzostwo Hiszpanii.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gratuluję kibicom Lecha ... Legia była po prostu słaba, a w drugiej połowie to chyba Lech się przestraszył że prowadzi 2:0 bo mogłoby być więcej ;) a swoją drogą to zwykłe chamstwo z tym niewpuszczaniem kibiców... dobrze że piłkarzy Legii chociaż wpuścili :)))

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubie patrzec jak leją Legie ... :D

A co do kibicow to chyba jednak wpuscili?? przynajmniej wynikaloby to z wypowiedzi Reksia, ktory mowil o swietnej postawie kibicow obydwu druzyn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fadeover... toć pogratulowałem :) w rewanżu nie sądzę żeby Legia była w stanie odrobić straty :( ale to może i dobrze - pisałem już że Lech to dużo lepsza drużyna niż wskazuje na to miejsce w tabeli... Michniewicz to niezły trener - sądzę że Lechowi należy się udział w Pucharze UEFA

 

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jako Poznaniak przyjmuje gratulacje ze szerym usmiechem :D

Byłem na meczu i musze powiedzieć że dawno się już tak nie bawiłem!

Po pierwsze atomsfera na 6 z +. Iście europejski poziom i wspaniały piknik, wczoraj na stadionie absolutnie każdy mógł czuć się bezpiecznie, no chyba że ktoś sobie zasłużył(ale nie miało to podtekstów przynależnościowych) :D

Zachowanie szalikowców Lecha zasługuje na najwyższe uznanie. Wszyscy wiedzą że słyniemy z nienawiści do Legionistów i vice versa. Dlatego dla niejednego obserwatora mogło być nie małym zaskoczeniem przywitanie piłkarzy Legi oklaskami, ba szalikowcy Kolejorza osobiście zaprosili Legionistów do swojego sektora zwanego "młynem", akcja ta nie doszła do skutku tylko dlatego, że obie strony doszły do wniosku że siedząc w jednym sektorze będą się tylko wzajemnie zagłuszać. Dlatego też ostatecznie szalikowcy Legi usiedli po przeciwnej stronie stadionu. Jeszcze parę tygodni temu taka sytuacja była by nie do pomyślenia, czyżby toporek zakopany? :D

Jeżeli chodzi o ilość kibiców to było ich dokładnie 2700 + 200 kibiców Legi. Wiem na pewno ponieważ mój kolega ma rozległe powiązania w kasach :D

 

Po drugie mecz. Moim zdaniem lech zwyczajnie zadusił Legię i niepozwolił przeprowadzić praktycznie żadnej grożnej akcji. Sam Kolejorz grał zaskakująco dokładnie, mądrze i szybko! było to widać szczególnie w pierwszej połowie. Pierwszy gol (jakże nam się mordy cieszyły) był raczej mało efektowny można by rzec że został "wcisnięty" na siłe, drugi natomiast jak na warunki naszej ligi był naprawdę ładny...reiss dziękujemy !!! :D

 

ps. Na Łazienkowskiej też będzie 2:0 dla LECHA..................

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to całkiem fajnie... w zakopanie toporka nie wierzę :-/ ... a tak swoją drogą - z takimi piłkarzami, stadionem i publicznością czas chyba już zacząć wygrywać na swoim boisku ;)

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polska-Grecja 1:0 ,wprawdzie przy pomocy greckiego obrońcy,ale co tam-wynik idzie w świat.Cały czas jak oglądam naszych chłopców mam wrażenie jakby brakowałoby im wiary w swoje siły.Może faktycznie należałoby zastosować hasło"Janas musi odejść".Mam wrażenie,że męczy się nasz trener i męczą się nasi piłkarze.Pytanie jak zagrają ze Szwecją.Może Szwedzi wystawią pierwszy skład,byłby wówczas ten test bardziej miarodajny od wczorajszego meczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.