Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Jaro_747 napisał:

10% składu

Widziałeś strzał Messiego na bramkę z rzutu wolnego wczoraj w Copa America z Chile ?

 

Jeden piłkarz, 100% wyniku drużyny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro_747 napisał:

Messi

Obrona gola nie zdobyła.

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Aha

Zaraz mecz Paragwaj - Boliwia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 747 napisał:

Obrona gola nie zdobyła.

Zaraz mecz Paragwaj - Boliwia.

Bez obrony byłoby 1:10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Bez obrony byłoby 1:10.

Wyprostuj mi pisanie, Przyjacielu, ja znikam. 

Widziałeś te wygibasy? Poradż sobie z nimi, bo ja nie mogę.

Nie wiem jakiego trypra chwyciłem, znikają mi całe teksty, nawet pisane poza forum,

otwierają mi się jakieś pliki kontekstowe, które wymagają zapisania. 

Dżambo - nie widywaliśmy się tylę razy, że myślę przyjmiForum - funkcjonalność, sprawy moderacyjnesz.

Wkleja mi się cały czas gówno - .

Nie panuę nad klawiaturą

Dżambo - to nie kit. Zainteresuj się tym,  mam te zniekształcone pochyłe czcionki, nie mogę nic napisać

Mam nadzieję, że nie weżmiesz mnie za wariata.

Te "H" to kawałek mojej wypowiedzi.

Nie mogę nic napisać. Odnajdźcie moje posty przełamane czcionką.

Prawdopodbnie coś się dzieje z moim komputerem, jest infekcja. Nie poradzę sobie z tym tryprem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prezes PZPN i wiceszef UEFA podzielił się opinią na temat pierwszego meczu reprezentacji Polski na Euro. Według Zbigniewa Bońka Polacy nie zasłużyli na porażkę ze Słowakami." - 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No pewnie, że polscy kopacze nie zasłużyli i prawdą jest, że winę ponosi drużyna Słowacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawierzyli drużyny komus tam i oto mamy efekt.

na mszy nie byli to i pokarało niewiarków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki "najwyższemu" trafiliśmy do najsłabszej grupy na EURO 2020.  

Słowacy wyszli na pierwsze miejsce w grupie.

Polacy zajmują ostatnie miejsce w najsłabszej grupie EURO 2020.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Sousa taktycznie chce wdrożyć musi mieć wykonawców. Nowoczesnie wyszkolonych, sprawnych fizycznie, zwrotnych i z nienaganną techniką piłkarzy. U Polaków zawsze to kulało. Nie wiem czy mamy takie predyspozycje jako nacja, ale zawsze byliśmy nieco drewniani.  Polak musi mieć miejsce żeby piłkę przyjąć, czas żeby się rozejrzeć za partnerem itp. Niestety gra robi się wtedy czytelna. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

A ci obrońcy to na jakichś sznurkach byli uwiązani do jego gaci?...

Do troków od kalesonów. Widziałeś, że takie miał?!

Tu Lewandowski zaprezentował doskonale, jak gra się bez piłki.

7 godzin temu, skynyrd napisał:

Ale co by nie powiedziec mecz Hiszpania-Szwecja był nieprawdopodobnie nudny.

Pokazał jednak, że tego dnia oba te zespoły były lepsze od Polski o dwie klasy co najmniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być inaczej a było jak zwykle . Cała drużyna grała beznadziejnie , włącznie z Lewandowskim .Przegraliśmy z drużyną bardzo przeciętną .

8 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Niemoc Hiszpanów trochę mnie zaskoczyła. Naszej drużynie na szczęście nie grozi dyscyplina taktyczna zaprezentowana przez Szwedów więc mecz nie powinien być taki nudny :-).

Mnie nie zaskoczyła bo tak grają już od lat i nie mają wyników . Biją głową w mur zupełnie bez sensu . Tego typu turnieje pokazują ,że najlepsze wyniki mają drużyny grające prostą piłkę ale szybką i kombinacyjną . Trzeba dużo biegać i walczyć .Tego naszym brakuje .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w drużynie najlepszego piłkarza świata. To pewne !!!

Powstaje pytanie proste: DLACZEGO "DRUŻYNA" nie gra na leadera ?

Okazuje się, że Lewan był poza Szczęsnym najkrócej przy piłce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, janunio napisał:

Mamy w drużynie najlepszego piłkarza świata. To pewne !!!

To bzdura. Piłka kopana to gra zespołowa i jeśli drużyna jest do bani, to choćbyśmy mieli i trzech Lewandowskich, to i tak żaden z nich nie strzeli bramki.

I tu nawet nie ma co wspominać o pieniądzach, a należy wspomnieć o (poza snajperem) reszcie drużyny, która w przypadku reprezentantów polski jest już właściwie drużyną emerytów, grającą "stary futbol". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MSki napisał:

"Prezes PZPN i wiceszef UEFA podzielił się opinią na temat pierwszego meczu reprezentacji Polski na Euro. Według Zbigniewa Bońka Polacy nie zasłużyli na porażkę ze Słowakami." - 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No pewnie, że polscy kopacze nie zasłużyli i prawdą jest, że winę ponosi drużyna Słowacji.

Gadka na odciążenie, gdyż to on zatrudnił Paulo Sousę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2 godziny temu, Krzych 2 napisał:

To co Sousa taktycznie chce wdrożyć musi mieć wykonawców. Nowoczesnie wyszkolonych, sprawnych fizycznie, zwrotnych i z nienaganną techniką piłkarzy. U Polaków zawsze to kulało. Nie wiem czy mamy takie predyspozycje jako nacja, ale zawsze byliśmy nieco drewniani.  Polak musi mieć miejsce żeby piłkę przyjąć, czas żeby się rozejrzeć za partnerem itp. Niestety gra robi się wtedy czytelna. 

On chce aby grali ładnie, ofensywnie, kontrolując mecz, tak że przeciwnicy niemalże non stop by się bronili bez odsapnięcia w defensywie.

Do tego trzeba mieć odpowiednich wykonawców.

Paula Sousa to bardzo dobry technicznie defensywny pomocnik, z przeglądem gry, umiejętnością dogrywania napędzających atak podań i to nawet z głębi pola otwierając akcje ofensywne. Taki Pep Guardiola.

A co by zdziałał Pep Guardiola na miejscu Paulo Sousy jako trener reprezentacji Polski?

 

Na trenera naszej reprezentacji (Polski) pasowałby trener mistrza Hiszpanii (Atletico Madryt) - pan Diego Simeone!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MSki napisał:

No pewnie, że polscy kopacze nie zasłużyli i prawdą jest, że winę ponosi drużyna Słowacji.

Ale jest jeszcze rewanż to pokażemy Słowakom gdzie raki zimują..............w finale nie damy im szans 😉. A jak nie uda się dojść do rewanżu to trudno, należy pamiętać o godnym przyjęciu kwiatami moralnych zwycięzców tego turnieju 😉. W końcu jak zwykle "nic się stało". 

14 minut temu, Sovereign napisał:

A co by zdziałał Pep Guardiola na miejscu Paulo Sousy jako trener reprezentacji Polski?

Nic. Trener reprezentacji już niczego zawodników nie nauczy. Jak polskie kluby zaczną kwalifikować się do LM to może wtedy coś dobrego wydarzy się w drużynie narodowej. Słowacy mają jeden zespół który ciągle oscyluje wokół LM, to samo Ukraińcy a Polaka, cóż, jak to Polska, mocna w "gębie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiadłem do tego meczu z nadzieją... która ulotniła się po pierwszych 5 minutach.

Polacy grają do tyłu. To nie Bayern, nikt nie poda piłki. To był jak do tej pory najgorszy mecz. Turcy czy Macedończycy chociaż walczyli. Jakim trzeba być idiotą, by zarobić czerwona kartkę?

Ale nie ma tragedii - mecz Hiszpanii ze Szwecją był najnudniejszym meczem, który widziałem dotychczas.

Szwedzi grają tak jak my. Bez nadziei i polotu.  Nawet gdybyśmy wyszli z grupy - to po co?

Niemcy czy Francuzi zawiną ich na pięć zero.

Pan Boniek z akolitami, powinien dzisiaj podać się do dymisji.

Nie istnieje dziś coś takiego jak polska piłłka nożna.

Zostanie tenis, bo pokolenie Stocha już wymiera.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w normie,od 2012 nic się zmieniło,jeszcze więcej kasy cza we to tofaszystfo utopić,zamiast 8-10 gnojkom  fundować darmowe dresy piłki i niech to biega po orlikach,wtedy zawsze coś śię wypatrzy,coś da śię przerobić na piłkarza.

A tak zostają memy, wypowiedzi "ekspertów" i porady p.Lewandowskiej.

 

7 minut temu, skynyrd napisał:

Nie istnieje dziś coś takiego jak polska piłłka nożna.

Skończyła śię w 1982r.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winę ponosi skostnialy skorumpowany od dziesiątek lat pzpn , nie dopuszczajacy do jakichkolwiek zmian,  tu trzeba pracy u podstaw, to dopiero zaowocuje po latach, a tego nie ma, jest kolesiostwo korupcja cwaniactwo , wyników nie ma ale za to kieszeń pełna , o to chodzi , nie narobic sie ale zarobić i byc kims nie do ruszenia, jak to pzpn 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fan64 napisał:

Wszystko jest w normie,od 2012 nic się zmieniło,jeszcze więcej kasy cza we to tofaszystfo utopić,zamiast 8-10 gnojkom  fundować darmowe dresy piłki i niech to biega po orlikach,wtedy zawsze coś śię wypatrzy,coś da śię przerobić na piłkarza.

A tak zostają memy, wypowiedzi "ekspertów" i porady p.Lewandowskiej.

 

Skończyła śię w 1982r.

Według mnie w 1974, po późniejsze występy i odcinanie od kuponów było dość żałosne.

Deyna nie strzelił bramki?  Widziałeś to na własne oczy, jak ja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fan64 napisał:

Skończyła śię w 1982r.

No może 10 lat później. Było jeszcze wicemistrzostwo olimpijskie... i bezkompromisowy, ale z jajami Wójcik. Niestety za duzo gadał i zrażał do siebie beton z PZPN

Aaaa zapomniałem w 96r Legia i 5 lat później Wisła i pare meczów Lecha w pucharach i to by było na tyle.

A Boniek zapytany kiedyś dlaczego kluby nie odnoszą sukcesów, czemu tak słabo. Cały czas się odżegnywał jakby to nie była jego sprawa. Czyżby kluby nie należały do tej samej federacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że w dzisiejszych czasach nawet Górski czy Piechniczek nie mieliby takich sukcesów. Sport wyczynowy zaczyna się od wychowania fizycznego na poziomie szkoły podstawowej. A to obecnie leży w większości szkół.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, skynyrd napisał:

Szwedzi grają tak jak my. Bez nadziei i polotu. 

Ale solidniej piłkarsko i dlatego też dostaniemy wp...

2 minuty temu, Zyzol napisał:

Sport wyczynowy zaczyna się od wychowania fizycznego na poziomie szkoły podstawowej. A to obecnie leży w większości szkół.

Święta Prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zyzol napisał:

Sport wyczynowy zaczyna się od wychowania fizycznego na poziomie szkoły podstawowej.

W/g nowych standardów młodzież to ma się uczyć religii i modlić dwa razy w tygodniu

Z bożą pomocą wnet wyniki się pojawią i Lewandowskich będziemy mieli całą masę

:-))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzych 2 napisał:

Ale solidniej piłkarsko i dlatego też dostaniemy wp...

Tak! Masz rację. Mecz był nudny jak cholera, ale Szwedzi mają w sobie coś, czego my nie mamy.

Drapieżność (w ograniczonym stylu?)

O dziewiątej dowiemy się dlaczego Francja zostanie mistrzem Europy.

Mój kolega, twierdzi, że Hungaria ma lepszą drużynę niż Czesi, którzy okazali się naprawdę imponuuąco.

Ale złojenie Szkotów daje ne wiele.

Co zobaczyem na ME? Doskonałą Belgię i niezłą Anglię.

 

A teraz jak widzicie mam kłopoty z pisaniem i te pojebane czcnki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, frank1 napisał:

W/g nowych standardów młodzież to ma się uczyć religii i modlić dwa razy w tygodniu

Z bożą pomocą wnet wyniki się pojawią i Lewandowskich będziemy mieli całą masę

:-))))))))

Za to do Boga ochoczo nadzwyczaj odwołuje się i modły odprawia przed gwizdkiem pierwszym "komentator", niejaki Borek...kiedy jeszcze był w Polsacie czy C+ jakoś tego u niego nie słyszałem. Czyżby po transferze do "publicznej" wziął i się nawrócił był?  Koniunkturalista, słabizną to zalatuje.

Ten drugi, Węgrzyn, do spółki z Borkiem - miałem wrażenie, że inny mecz widzą, kiedy to podniecali się akcją Polaków, w której to udało się przypadkowo 3 razy celnie podać piłkę ale też nijakiego nawet zalążka zagrożenia dla przeciwnika z niej nie wynikało...tak im każą w tej tv podgrzewać sztucznie "atmosferę" dla niedzielnych kibiców, czy o co w tym chodzi?

Polska gola! 🤣

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.