Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie potrafię tego wytłumaczyć, ale jakoś bardzo mi żal wielkiego Zizou, że nie wytrzymał tej presji do końca.

Widać oglądam piłkę kopaną niewłaściwą półkulą mózgową

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ł.A. Woman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doping komentatorów dla żabojadów? Ciekawe to bardzo. Włosi nie istnieli na boisku ostatnie 45 minut, Francuzi atakowali cały czas mimo braku jednego zawodnika, a ekspert Trzeciak opowiadał bajki o wyrównanym meczu i o tym że nikt nie zasłużył na zwycięstwo...

 

A Zidana szkoda , to chyba ostatnia już taka postać...nie wykreowana plastikowa gwiazdka ale naprawdę gracz nie z tej planety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabojady przegrali hehe. Dobrze im tak. Nie zasluzyli sobie gra w mistrzostwach na ten tytul. Grali beznadziejnie a ich futbol jest mdly jak zupa slimakowa. Fuksem wyszli z grupy i szcesliwie wygrali reszte meczy. Tutul im sie nie nalezal i dobrze ze Wlosi wygrali:D

 

Pozatym moze to zabrzmiec jakos dziwnie ale nie podoba mi sie ze 90 % zawdonikow grajacych w reprezentacji Francji to czarni. Po prostu wygladaja dla mnie jak druzyna z Afryki a nie z Europy. Nie jestem rasista ale jakos mnie to drazni.

 

Fortza Italia:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie boisko piłkarskie to nie klub gejowski. Dwie dychy twardych facetów w stawce o wszystko, więc nie ma co się dziwic, że temu czy tamtemu puszczą nerwy. Mi tam się podobało. Trzaskał ryjem to zarobił z bani i tyle. Nie wiem czemu, ale na mnie to akurat nie zrobiło wiekszego wrażenia w przeciwieństwie do żałosnego biadolenia panów komentatorów jaki to im niesmak pozostał bla bla bla. Zidane wielkim piłkarzem był i basta. Jedna ryska na idalnym wizerunku na pewno mu nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie. Moim skromnym zdaniem zachował się jak mężczyzna i zakończył karierę w wielkim stylu. Nikt nie słyszał co tamten do niego mamrotał. Gdyby jakiś brudas obrażał na przykład moją matkę to by go na noszach znieśli z tego boiska prosto do karetki. Są sytuacje w których duma i honor są ważniejsze od wyniku meczu. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>mlody2

 

a mało to drużyn nieafrykańskich, w których grają kolorowi ? w większości drużyn grają przedstwiciele wielu narodowości i ras. i jeśli o to chodzi to niech grają nawet sami Murzyni w reprezentacji Francji- ja nie mam nic przeciwko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos komentatorow, faktycznie, byl juz znany i niezle sepleniacy kon, ktory mowi. Przez ostatnie 3 dziesieciolecia nauczyl sie kilku wyrazow, ktorych znaczenie nie do konca jest mu jasne. Lysy, ten podobny do Lazuki, strasznie dziwnie sie jakos tak przymilal i sprawial wrazenie lub lizusa, lub mial naturalnie inna orientacje, w czym nie ma nic zlego, ale w takim wypadku nie jest bezpiecznie zajmowac sie pilka nozna. Ci dwaj pozostali tez nie byli zbyt ciekawi. Do tego stopnia, ze nawet nie zapamietalem zadnego z ich nazwisk.

 

Nie bardzo rozumiem co jest przyczyna wystawiania przed nowoczesne kamery az takie antyki? Samo niekonczace okreslanie pewnych wydarzen jako "chamskich" bylo samo w sobie dosyc chamskie. Bronek najwyrazniej albo nie przetasowal dzialu sportowego w publicznej, albo tez sa "zobowiazania". Jest szereg mlodych, elokwentnych i znakomicie znajacych sie na sporcie dziennikarzy, wiec naprawde nie widze powodu stwarzania az tak kompromitujacej sytuacji w mediach. Brak uzebienia, prostacki jezyk, brak obiektywnego dziennikarstwa, i pozegnaie bez konca. Tandeta i nuda. Wilstein do roboty!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slav, 9 Lip 2006, 23:28

 

O czym Ty bredzisz? Nigdy nie dałeś po gębie jakiemuś zasrańcowi, który na przykład klepnął w tyłek Twoją kobietę albo zwyzywał matkę czy siostrę? O jakich argumentach mówisz i jakiej sprawie? SAM JESTEŚ GUPI GUPEK to się krzyczało w przedszkolu z tego co pamiętam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> mlody2

 

a propos - jadłeś wogle kiedykolwiek w życiu ślimaki ? bo tak sie składa, że nie są one mdłe, wsztstko zależy jak sie je przyrządzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak argumentów? Okazuje się że mecz piłkarski to coś jak klub dyskusyjny przy kółku różańcowym w Siemianowicach. Człowiek sie zawsze czegoś nowego nauczy na tym forum.

 

Czerwoną kartkę musiał dostać - musiał. Zachował się jak totalny kretyn - jak najbardziej. To nie znaczy że trzeba od razu robić z niego Antychrysta... wielu z Was w przepychankę za jakieś niewłaściwe słowa wypowiedziane w mniej nerwowej atmosferze niż tam. To nie był typowy brutalny faul, tylko wyglądało jednak na to że Materacco zasłużył to i dostał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zizu niewyrobił i makaronowi wywalił "Ciemne -Dębowe",

Parantulla ma świętą rację, Zidan gra bardzo ładna i elegancka piłke z świetna techniką.

Kataryniarz wcześniej go beszczelnie przytrzymywał,pózniej cos nieładnie odpowiedział,i Zizu mu j...ą.

Wszyscy mają swoje nerwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogon, dogon, powtrzymaj sie na chwile mlody czlowieku. Gdyby zastosowac taki generalnie ten mechanizm, na pewno w Polsce i nie tylko, wiekszosc spoleczenstw bylaby zajeta w korzennych godzinach urzedowania do_ebywaniem sobie nawzajem z bani. To sa takie male niuanse, ktore dziela swiat na cywilizowany i na ten bardziej zwierzecy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"O czym Ty bredzisz? Nigdy nie dałeś po gębie jakiemuś zasrańcowi, który na przykład klepnął w tyłek Twoją kobietę albo zwyzywał matkę czy siostrę? O jakich argumentach mówisz i jakiej sprawie? SAM JESTEŚ GUPI GUPEK to się krzyczało w przedszkolu z tego co pamiętam"

 

To dotyczy tego wpisu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody Panie to ja już dawno nie jestem, już od dawna.

Znam świetnie włoską mentalność,znam ich zagrywki i teksty.

Wystarczy że materac puścił tekst Zizu że wy***rdoli po meczu jego Allaha i matkę z żoną naraz.

Ja bym takiemu gnojowi lepiej doiwanił.

Kiedy kulkturka to kulturka, a kiedy balety to idziem w tan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W półfinale kibicowałem Włochom po raz pierwszy w życiu i ... po raz ostatni zarazem. Niestety nie oglądałem pierwszej połowy finału, (jutro nadrobię) ale to co pokazali w drugiej i dogrywce to po prostu stara, "dobra" Italia. Jak ktoś w takim stylu zostaje mistrzem świata to mnie po prostu ... nie napiszę, bo w wątku wypowiadają się też kobiety.

 

Zachowanie Zidane'a. Czerwona kartka jak najbardziej zasłużona, takie zagranie nie przystoi żadnemu piłkarzowi, a tym bardziej takiemu, który jest idolem dla większości dzieci kopiących piłkę. Tym bardziej, że Zizou powinien się spodziewać takiego zachowania, ze strony Włochów.

Materazzi zachował się podle i pokazał swoje prawdziwe ja. Prowokował, prowokował aż w końcu się doczekał. Tyle, że moim zdaniem powinien dostać w limo i w przypadku jakiegoś dośrodkowania strzelic "swojaka", który byłby gwoździem do trumny Włochów. Wtedy poniósłby zasłużoną karę. A tak to prostak świętuje i jest pewnie z siebie dumny, po tym jak w "piłkarski" sposób wyłączył z gry jednego znajlepszych piłkarzy wszechczasów.

Bardzo, bardzo szkoda mi Zidane'a mimo, iż jestem za jak najsurowszymi karami za wszelkie brutalne zachowania na boisku. Nie wiem czy zachowałby sie bardziej honorowo, gdyby np. przechodził obok Materazziego i nagle padł rażony piorunem, po ciosie, którego nie było? Na mój gust wstrętnie, z premedytacją i planowo wykorzystano jego jedyną "piłkarską" słabość.

 

Co do komentatorów, to muszę przyznać, że jeszcze niedawno uważałem Pana Borka i Kołtonia za solidny duet (mecz oglądałem na Polsacie Sport) ale dzisiaj momentami krew mnie zalewała. Nie wiem ile razy Pan Kołtoń wracał do haniebnego czynu Zidane'a czyniąc go jedynym winnowajcą przegranej Francuzów. Chyba taką samą ilość razy usłyszałem z jego ust jakim to geniuszem jest Buffon. Normalnie Ricardo Zamora, Lew Jaszyn i inni pseudobramkarze niemogący sie równać z Gigantem z Italii. Jest to bez wątpienia bramkarz wybitny ale nie przesadzajmy.

 

Jestem zwyczajnie zawiedziony i wściekły po tym finale. W ogóle do d... z takimi mistrzostwami. Symulanctwo i prowokacje to jest obecnie klucz do sukcesu w piłce nożnej, plus pomyłki sędziowskie.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohaterem finału bezsprzecznie Materazzi. Najpierw niewinnie hasając przebiega sobie obok Maloudy , który pada na twarz i sędzia dyktuje na 11stkę. Potem strzela gola na 1:1 . Następnie sam pada rażony bykiem tego boiskowego brutala Zidana . Upadł ale wstał ! Na koniec sam strzela karnego. Drugi bohater Canavarro. Pierwsza akcja i Henry juz prosi o worek z lodem . Ileż razy on wybijał , przecinał podań , ileż akcji skasował . Potem Gatusso - po prostu nie ma takiego piłkarza , którego by nie zablokował. Zambrotta - pierwsze wejście w Vieire i gość nie dotrwał do końca meczu. Odchodzą w niesławie Zidane i Figo a triumfują obrońcy i defensywni przerywacze akcji,bramkarze wyspecjalizowani w bronieniu karnych i drobni prowokatorzy. Nie podoba mi się taki Mistrz Świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohaterem finału bezsprzecznie Materazzi. Najpierw niewinnie hasając przebiega sobie obok Maloudy , który pada na twarz i sędzia dyktuje na 11stkę. Potem strzela gola na 1:1 . Następnie sam pada rażony bykiem tego boiskowego brutala Zidana . Upadł ale wstał ! Na koniec sam strzela karnego. Drugi bohater Canavarro. Pierwsza akcja i Henry juz prosi o worek z lodem . Ileż razy on wybijał , przecinał podań , ileż akcji skasował . Potem Gatusso - po prostu nie ma takiego piłkarza , którego by nie zablokował. Zambrotta - pierwsze wejście w Vieire i gość nie dotrwał do końca meczu. Odchodzą w niesławie Zidane i Figo a triumfują obrońcy i defensywni przerywacze akcji,bramkarze wyspecjalizowani w bronieniu karnych i drobni prowokatorzy. Nie podoba mi się taki Mistrz Świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawiedliwości na świecie

wygrywa drużyna, która zagrała jeden dobry mecz na tym turnieju , z niemcami

druga połowa i cała dogrywka lepiej grają francuzi, tyle że nie mogą strzelić

zidane robi głupotę życia, ale co tam, psycha mu siądzie to go stać na psychoanalityków

trezeguet wchodzi za późno i w efekcie nierozgrzany niestrzela karnego

dlaczego zszedł henry i ribbery przed karnymi ja nie wiem

farciarstwo makaroniarzy dziś osiągnęło szczyt, zenit, absolut

nie należy im się to zwycięstwo

jestem zły nie dlatego, że przegrała francja, której kibicowałem

jestem zły, bo puchar zgarnęli cwaniaki, którym się nie należy

za cztery lata mam nadzieję, że czarny lud pokaże coś więcej

 

nieszczere gratulację dla wygranych

szkoda przegranych, ale tak już jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broy, troy, Hermes - podpisuję się pod waszymi wpisami; kibicowałem, kibicuję i będę kibicował Francji; po prostu; nie lubię włoskiej piłki, ich stylu gry, teatru, wyrachowania i kombinowania, poza nielicznymi wyjątkami - del Piero, Roberto Baggio i może któryś jeszcze; co do ZZ, co by nie powiedzieć o jego zachowaniu, to właśnie znając go i jego zachowanie należy przyjąć, że Materazzi powiedział mu coś na tyle chamskiego i obraźliwego, że nawet fakt stawki meczu, konsekwencji i innych czynników nie pohamował Zidana; najbardziej jednak wkurza mnie ocena jego zachowania wśród naszych komentatorów i zachwyty nad włoskim graniem w turnieju i w finale w szczególności; bez sensu jest mówienie, że Włosi nie zasłużyli, ale żeby od razu zachwycać się ich grą, stylem, super piłkarzami jakich mają to już gruba przesada; trochę szczęśliwie dotrwali do karnych i tak samo szczęśliwie je wygrali, strzelili po prostu jednego więcej - a propos - dlaczego Francuzom nie pozwolili strzelić ostatniego, wiem, że by nic nie zmieniło ale zawsze 5:3 oznacza, że nie strzelono 2, a tak nie było?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.