Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Były prezes GKS Katowice Piotr Dziurowicz, nie był zaskoczony przesunięciem złożenia dymisji przez prezesa PZPN Michała Listkiewicza.

 

- Wydaje mi się, że prezes dopóki nie zostanie zmuszony do złożenia dymisji to tego nie zrobi. Trudno mu zapewne zrezygnować z przysługujących profitów. Nie wykluczam zresztą, że od początku chodzi o odwleczenie całej sprawy do grudnia.

Wtedy przecież dopiero tak naprawdę będą wybierane nowe władze związku. I być może w przypadku sukcesu w staraniach Polski o organizację mistrzostw Europy - zmiany na stanowisku prezesa nie będzie - powiedział Dziurowicz.

 

dobre

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2:0 Polska-Portugalia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy widzicie to samo co ja???chyba Polska miala grac dzisiaj ale jakos nie moge sie dopatrzec polskiej druzyny:))

 

Mag

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO !!!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Panowie wzruszylem sie... Nie pamietam kiedy zdarzylo mi sie to ostatnio podczas meczow reprezentacji... Ciekaw jestem jak czuje sie teraz ojciec Ebiego - pan Wlodzimierz Smolarek. Pamietam jak wspaniale gral w reprezentacji Piechniczka... Powyzej wpis pod ktorym sie podpisuje... TO NIE JEST REPREZENTACJA POLSKI... Oczarowany i zadziwiony czekam na II polowe. Oby po meczu tez mozna bylo swietowac. Pozdrawiam prawdziwych kibicow. Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysneli na koniec, ale dowieźli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos obstawil ten wynik - to bedzie bogaty ;D

 

Brawo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Na dodatek gra jeszcze lepsza niż wynik. Przed meczem żartowałem, że Portugalia "popłynie", a w trakcie spotkania przecierałem oczy ze zdumienia. Dawno, bardzo dawno nie cieszyłem się tak z meczu reprezentacji.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje tylko szczerze pogratulowac, zdecydowanie zasluzonego zwyciestwa...gra prawie doskonala pod kazdym wzgledem...

prawie-> patrz wczesniejsza zmiana Rasiaka:)

 

Mag

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Rasiak nie wykorzystal 100& okazji - moglo byc 3:1. Ale Rasiak to Rasiak juz przyzwyczailismy sie do tego ze to prawie-pilkarz. Mysle ze zadecydowala taktyka trenera i konsekwencja jej realizowania przez zawodnikow. Swietny mecz Macka Zurawskiego poza tym nowych zawodnikow powolanych przez Holendra: Golanskiego i Bronowickiego. O Ebim nie wspomne - ojciec na pewno jest z niego dumny. Tak sobie mysle ze pilkarze chyba znalezli jakas nic porozumienia z nowym trenerem a moze to on ich lepiej poznal... Nie chcialbym zeby Don Leo odchodzil. Dzis dzieki niemu i chlopakom z reprezentacji wszyscy przezylismy piekne chwile. DZIEKUJEMY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam bynajmniej zaprzeczac, ze Polacy zagrali dzis najlepszy mecz od ... nie pamietam nawet jak dawna i chwala im za to!!!, ale patrzac obiektywnie to Portugalczycy grali jakby im ktos duze porcje srodkow uspokajajacych podał przed meczem - ruszali sie powoli, nie walczyli specjalnie, nawet za bardzo nie symulowali (co maja preciez dzieku Murinnio we krwi). Czyli ogromne brawa dla naszych, ale poczekalbym jeszcze z hurra optymizmem przynajmniej do meczu z Belgami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

To nie jest przesadny optymizm. Pozostawieni bez opieki i krycia tylko na moment Portugalczycy bez trudu przedostali sie pod nasza bramke i strzelili gola. Gdyby nie bylo takiego mocnego krycia i takiej gry naszych chlopakow mogliby strzelic co najmniej kilka goli wiec nie przesadzalbym z tym ze Portugalczycy grali jakby byli na przyslowiowym chaju. Prawda jest taka ze widzielismy Ebiego Smolarka - gwiazde Bundesligi i podpore Borusii Dortmund, Macka Zurawskiego - "Magic'a" za ktorym przepadaja szkoccy kibice, Mariusza Lewandowskiego - podpore Szachtara Donieck i pare gwiazd polskiej ekstraklasy jak chocby Golanskiego i Bronowickiego - grajacych zupelnie bez kompleks jakby ich kluby graly w Lidze Mistrzow. Nie wiem czy to byl wypadek przy pracy czy zasluga holenderskiego trenera ale to byl mecz wybitny. Nie chce psioczyc ale jedynym zawodnikiem na ktorego patrzylem z niechecia byl prawie-pilkarz Rasiak. Choc prawde mowiac Matusiak nie pokazal nic ciekawego. Zastanawiam sie nad sensownoscia powolania Tomka Frankowskiego - byc moze daloby to efekty. Zobaczymy jak zagraja z Belgia to przeciwnik teoretycznie latwiejszy od Portugalii ale mecz jest na wyjezdzie (15 listopada). Poki co zasluzyli sobie na to zebysmy trzymali za nich kciuki. Ja chce wierzyc ze to kompetencje wielkiego Don Leo sprawily ze ci pilkarze stracili kompleksy i zaczeli grac najlepiej jak potrafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie właśnie rozwaliło - nawet po tak dobrym meczu nasi tracą bramke w doliczonym czasie, takim Niemcom chociażby to się nie zdarza, oni co najwyzej strzelaja bramkę przeciwnikowi w ostatniej sekundzie...tak więc wstrzymałbym się z tymi zachwytami i poczekał na następne mecze...jeden dobry mecz ze słabiej dysponowanym "markowym" przeciwnikiem to nie wszystko.....choć oczywiscie BRAWA się należą ! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to był najlepszy mecz od nie pamiętam kiedy. Pojawiło się mnóstwo NOWYCH elementów w grze Polaków - grali z pierwszej piłki (sic!), było krycie i odbieranie piłki przed polem karnym, była gra skrzydłami, były strzały z dystansu............. Mam nadzieję że PZPN da Leo spokój i pozwoli nadal robić swoje.

Mecz z Belgami zweryfikuje czy nie był to jednorazowy zryw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bylem w niezlym szoku i nadal jestem. Jesli wygrali z Portugalia to powinni wygrac tez z Belgami (niezle miny mialy Portugalskie gwiazdy C.Ronaldo czy Petit - zauwazyliscie? :) ) Wielkie brawa dla naszych chlopakow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem do sąsiedzkiej restuaracji,aby zapytać ile już dostajemy ! Zostałem na całym meczu. Psychedelia większa od Hawkwind. Przypomniał mi się Rejs i wywód Maklakiewicza o polskim filmie. Do wczoraj podobna była polska piłka. A Latający Holender chyba jak Stalin każe iść wpierod i ani kroku w tył bo kulka włeb ! Nareszcie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla upewnienia się. Czy to faktycznie Polska wygrała wczoraj z Portugalczykami ? Czy ktoś może mnie uszczypnąć ? :-)))

 

Wreszczie piłka na dobrym poziomie. Miło się to oglądało. Składne akcje, wyprzedzanie przeciwnika, strzały na bramkę i.... kondycja. I to wszytko Polacy ???

Widać Pan Leo wie co robi i z czasem będzie jeszcze lepiej.

:-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobne przeżycie...wpadłem do znajomych, siedzimy w kuchni rozpijamy piwo i przygotowywana jest kolacja, w sąsiednim pokoju gospodarz włączył telewizor, wchodzę oglądam przez chwilę niezle grają wiec idę dalej zobaczyć co z kolacją a tu odgłos gooolll no to powtórka ( przy tej bramce nie Edi zachował się na najwyższym poziomie) oglądamy jeszcze chwilę ale trzeba zobaczyć co z kolacją i po kilku minutach gooollll. Dalej oglądając mieliśmy dużo frajdy z gry. Chciałbym byc tak zaskakiwany ;-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gustaw, 12 Paź 2006, 10:41

 

>Widać Pan Leo wie co robi i z czasem będzie jeszcze lepiej.

>:-)))

 

Pan Leo chłopakom gorzałę odstawił na 2 dni przed meczem.

Jak nie grają na kacu to naweł nieźle im to wychodzi. ;-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj siedze w domu u dziewczyny,brat jej oglada mecz,ja tak katem oka obserwuje ze sie zaczyna spotkane,pewnie znów bedzie kompromitacja,a tu...........!!!!!!!! ...hymm...tez byłem w szoku jak oni wczoraj grali,az na powtórce na eurosport podziwiałem to jeszcze raz i nie mogłem uwierzyc ze to Polska własnie!!.Te wykonczenie akcji,tempo,zaangazowanie!!Niebywałe!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się elfan. Ja również na eurosporcie obejrzałem powtóreczkę, ale tylko 1 połowy. W drugiej coś prysło i nasi już nie grali tak błyskotliwie, więcej było niecelnych podań, ale pierwsza połowa jestem naprawdę pod wrażeniem. Spodziewałem się ataku naszych, może nawet i bramki, ale zwykle po 15 minutach nasi zdychali i inicjatywę przejmował przeciwnik - a tu siurprise - po 15 minutach nasi zwolnili tempo gry, był widoczny nawet moment jak ośmieszali portugalczyków grą w głupiego jasia - podawali sobie przez długi czas piłkę a portugalczycy biegali za nią. No nie wiem czy zauważyliście, ale Rasiak BIEGAŁ !!! :))))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejscowym to i chłopcy do podawania piłek pomagają

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek

 

no wlasnie, tylko biegal, chlopak jak dostaje pilke i nikt go nie atakuje to strasznie sie gubi, taki chyba osamotniony sie czuje, jak on te bramki za granica strzela??

 

Mag

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że sceptycy i przeciwnicy Beenhakkera zamilkli po wygranej z Portugalią, pojawiło się tylko kilka wypowiedzi osobistości piłkarskich raczej przychylnych nowemu trenerowi np panowie Lenczyk, Smuda, Michniewicz, Młynarczyk. Pozostałe "autorytety" nabrały wody w usta, czekają zapewne na potknięcie kadry ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pozdrawiam F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dotychczas byłem zwolennikiem zatrudnienia Lea, jego dotychczasowe niepowodzenia były dla mnie przewidywalne (wybaczcie, ale nie można w dwa miesiące stworzyć drużyny mistrzów), natomiast wygrana z Portugalią miło mnie zaskoczyła. Ale wynik (w moim mniemaniu) raczej zawdzięczamy piłkarzą, a ewentualnie dalej Leowi i jego podejściu do zawodników...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Listkiewicz: "Kto mógł to przewidzieć?" ... że będę dalej prezesem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 36

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.