Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Taaak? To gdzie Ty Franz byłeś 8-07-1982 roku, po godz. 22? Bo ja przed tv i widziałem ko Schumachera na Battistonie. Co wtedy zrobił sędzia? Nie pamiętasz, to ja Ci przypomnę - NIC. Dziękuję!

 

Oczywiście, że ten faul był równie brutalny i Beckenbauer woli go nie pamiętać:

 

W niczym to nie zmienia faktu, że Langerak z pełną świadomością celował nasadą dłoni w głowę Lewandowskiego, a nie w piłkę. Takim ciosem w karate można wbić przeciwnikowi szczękę w mózg. Na niektórych zdjęciach doskonale to widać. ręka bramkarza idzie na poziomie głowy Lewandowskiego i uderzenie jest tak silne, że mało nie odrywa jej od karku napastnika. Dopiero potem jest kontakt głowy Lewandowskiego z tułowiem bramkarza.

 

4b6157f85d65fcea8bbcf6910cd9a236.jpg

 

Co następnie robi Langerak? Przybija piąteczkę z innym zawodnikiem Borussii - pełne zadowolenie - zadanie wykonane: trafiony, zatopiony. To jest takie samo bandyctwo na boisku, jak w przypadku Schumachera.

 

W lidze angielskiej czy hiszpańskiej za taki faul bramkarz poniósłby konsekwencje dyscyplinarne nawet unikając kary na boisku. To mógł być już koniec kariery piłkarskiej Lewandowskiego. I bardzo cieszę się, że Kucharski, jako jeden z nielicznych zachowuje zdrowy rozsadek: "- Będę mu odradzał jakiekolwiek ryzyko(...)"

( Zdj i cytat z:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Włodzimierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać tych dwóch zdarzeń bezpośrednio. Mi bardziej chodziło o hipokryzję Franza. Zapodałeś świetne zdjęcie i film, na których możemy zobaczyć dokładnie gdzie jest piłka, a gdzie piłkarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Lewandowskiego. Jak człowieka przede wszystkim, ale jak najwybitniejszego zawodnika polskiej piłki nożnej od lat. I tu zgadzam się całkowicie z Janem Tomaszewskim:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ten mecz może być końcem Lewandowskiego - jako zawodnika i nie tylko - i oby tak się nie stało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie "przeanalizowałem" TEN faul, gdy zobaczyłem 3 zdjęcia w tygodniku Piłka Nożna z dnia 04-05-2015. Na 1 zdjęciu widać wyraźnie, że Robert jest już w powietrzu i ma zamknięte oczy, a Langerak dopiero wyskakuje, ale jego oczy są otwarte i skierowane na piłkę. 2 zdjęcie pokazuje jak ci dwaj zawodnicy trafiają w piłkę (Robert głową, Langerak rękawicą), tu już obaj mają oczy zamknięte i "wiszą" w powietrzu". 3 zdjęcie to Robert już prawie na ziemi (nogami), a Langerak nie i tu następuje nokaut. Dochodzę do wniosku, że Langerak był spóźniony (ułamek sekundy) i źle ustawiony, bo gdyby nie "wziął" Roberta między ręce, może inaczej skończyłaby się ta akcja. No i jestem przekonany, że bramkarza interesowała piłka, to nie była akcja Schumachera, którego piłka mijała 2 metry obok, a ten szedł taranem dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiwat Barcelona!Niesamowity mecz,niesamowity Messi.Te jego wejścia w pole karne,jeden na dwóch,trzech obrońców!

Ale długo im nie szło i już zacząłem wątpić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz oglądałem w TVP1 i po chyba 15 minutach wyłączyłem dźwięk, bo nie wytrzymywałem drewnianych komentarzy Wasilewskiego. Nadaje sie do wątku "Dziennikarze-szmaciarze";-).

 

Lewy niestety dał dupy, bo nie naciskany zmarnował setkę. Barcelona lepsza, wynik nie był przypadkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Lewy niestety dał dupy, bo nie naciskany zmarnował setkę. Barcelona lepsza, wynik nie był przypadkiem.

 

Jasne. Tydzień po poważnym wstrząsie mózgu i z maską na twarzy miał mieć pełną sprawność i skuteczność. Nie widziałeś, jacy nieskuteczni byli zawodnicy Barcelony do 77 minuty.

 

 

Wiwat Barcelona!Niesamowity mecz,niesamowity Messi.Te jego wejścia w pole karne,jeden na dwóch,trzech obrońców!

Ale długo im nie szło i już zacząłem wątpić.

 

Mecz rozstrzygnął Messi. Do 77 minuty Barcelona grała ociężale i nieefektywnie marnując kilka okazji do zdobycia gola. W dodatku z mocno osłabionym Bayernem.

 

Guardiola nie jest odpowiednim trenerem dla Bayernu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Tydzień po poważnym wstrząsie mózgu i z maską na twarzy miał mieć pełną sprawność i skuteczność. Nie widziałeś, jacy nieskuteczni byli zawodnicy Barcelony do 77 minuty.

 

Naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem. Nie piszę jak grał, tylko że zmarnował stuprocentową sytuację. A dokładniej potknął się o własne nogi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem. Nie piszę jak grał, tylko że zmarnował stuprocentową sytuację. A dokładniej potknął się o własne nogi.

 

Za to ty ciągle potkasz się o swoją manię wielkości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ty ciągle potkasz się o swoją manię wielkości.

 

Zauważ zakochany w sobie stary pierdoło że napisałem dwa zdania o meczu. Ty piszesz o mnie. Zauroczenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ zakochany w sobie stary pierdoło że napisałem dwa zdania o meczu.

Aaaaaaaaaaaa to na meczach też się znasz?Nie wiedziałem.Widać nie ma dziedziny na której się nie znasz.Rzeczywiście można się zakochać.

 

Nie piszę jak grał, tylko że zmarnował stuprocentową sytuację. A dokładniej potknął się o własne nogi.

 

Czapki z głów,znasz się jak mało kto,nie ma co roztrząsać.

 

Może ma za długie te nogi?Jakby mu przyciąć grałby jak Meeeessi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny gol Pedro wczoraj z przewrotki, Barca pewnie 2:0.

Real zremisował z Valencią i dwie kolejki przed końcem w Madrycie -4.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się we mnie zakochałeś drewniak to załóź osobny wątek. Tam sobie będziesz śmiecił z Włodzimierzem.

Bez odbioru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna bramka Lewandowskiego.

 

Nie wydaje wam się, że Suarez w momencie podania był na spalonym? Któryś z obrońców Bayernu ostro machał ręką ale sędzia nie zareagował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bardzo zacięty i dramatyczny mecz w Kijowie.Chciałem aby awansowało Napoli bo będę na finale na Narodowym.Ale trudno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mimo wszystko to sensacja: "Radio Deutschland podało we wtorek, że Juergen Klopp zostanie nowym szkoleniowcem Realu Madryt. Podano dokładnie, ile ma zarobić i jak długo ma trwać jego kontrakt z Królewskimi. W trakcie obecnego sezonu Bundesligi szkoleniowiec Borussii Dortmund zapowiedział, że po jego zakończeniu odchodzi z klubu. Aktualnie menedżerem Realu jest Carlo Ancelotti (Źródło: Foto Olimpik/x-news)"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To może dać bardzo interesujący efekt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypalił się w Borussii, a Real odpadł z Ligi Mistrzów to jest pretekst do zmiany trenera.

Do czego to wszystko zmierza? To jakieś chore jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość o objęciu przez Kloppa Realu Madryt okazała sie kłamstwem: "Nie minęła doba, a do sprawy odniósł się agent jeszcze obecnego szkoleniowca Borussii Dortmund, Mark Kosicke. - Posłużono się w tej sprawie nieprawdziwym tweetem. Mogę potwierdzić, że na dzisiaj nie było żadnego kontaktu ze strony Realu Madryt - zdradził agent opiekuna Borussii Dortmund."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to faul bramkarza na rzut karny:

 

a7fbcf1b0de61c3bd75025b2cb99e940.jpg

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zawodnik z pola, który nie trafia w piłkę tylko w nogi zawodnika, dostaje żółtą bądź czerwoną kartkę, a przeciwko jego drużynie dyktowany jest wolny. Jeśli sytuacja ma miejsce w polu karnym, jej konsekwencja jest rzut karny. W takich sytuacjach sędziowie są zbyt pobłażliwi dla bramkarzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Włodzimierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Narodowym.To moja pierwsza bytność na tym stadionie i pierwszy mecz na tak dużym obiekcie.Wrażenia niesamowite!To zupełnie co innego niż mecz w TV.Atmosfera wielkiego widowiska,żyjący stadion,ogrom obiektu,świetna widoczność( miałem doskonałe miejsce).No i ogląd meczu zupełnie inny.Widać całe boisko,ustawienie zawodników,taktykę i szybkość gry.Mecz był bardzo ciekawy.Żywy,było sporo walki i dużo bramek.Wygrała drużyna lepsza co nie zawsze się zdarza.

Jeśli chodzi o organizację to nie mam żadnych zastrzeżeń.Jednym słowem super wodowisko.Szkoda tylko,że nie było emocji związanych z kibicowaniem polskiej drużynie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara skorumpowana swinia nadal przy korycie.

 

Starzec 80 letni ale trzyma sie rekami i nogami.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ludzie sa tak chciwi ze do grobowej deski beda walczyc o pieniadze...ktorych potem i tak ze soba nie zabiora.

 

P.S.

 

W Koreii Polnocnej podczas wyborow tez jest zawsze jeden kandydat i otrzymuje on 100 % glosow , dokladnie tak jak w fifa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w takim chorym świecie żyjemy.

Pieniądze są najważniejsze, ale tylko dla ludzi od nich uzależnionych.

To gorsze niż alkoholizm, czy narkomania, bo godzi w nas wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A pomyśleć, że tyle jeszcze na rynku jest 40-latków !

Nic , tylko brać !

Taka , k**wa piłka u nas !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzec 80 letni ale trzyma sie rekami i nogami

 

Ustąpił, bo depczą złodziejowi po piętach. Ale co ukradł, to mu nikt nie odbierze (tak samo jak naszym politykom).

Śmieszy mnie jak Platini domagał się dymisji Blattera po wszczęciu dochodzenia przez FBI.

Zwietrzył szansę na dorwanie się jego jeszcze głębszego koryta. Chciwość takich ludzi nie ma granic.

Mają tyle kasy, że mogą nią rzygać codziennie i nie odczują ubytku, a chcą jeszcze więcej. Po co?

Rozstrzelać ich wszystkich dla dobra całego świata!

 

Tak na marginesie - to całe dochodzenie Jankesów to chyba też polityczna zagrywka, aby pozbawić Rosji organizacji MŚ w 2018.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie jak Platini domagał się dymisji Blattera po wszczęciu dochodzenia przez FBI.

Zwietrzył szansę na dorwanie się jego jeszcze głębszego koryta. Chciwość takich ludzi nie ma granic.

Mają tyle kasy, że mogą nią rzygać codziennie i nie odczują ubytku, a chcą jeszcze więcej. Po co?

 

Władza.

 

Tak na marginesie - to całe dochodzenie Jankesów to chyba też polityczna zagrywka, aby pozbawić Rosji organizacji MŚ w 2018.

 

Swoją drogą sprytne to FBI, trzy lata temu rozpoczęli dochodzenie, a Ruskie zaanektowali Krym dopiero w ubiegłym roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 27

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.