Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Barcelona jest wielka!Porywający mecz.Juventus niespodziewanie postawił poprzeczkę wysoko.

Rodzi się pytanie czy w Barcelonie można jeszcze coś ulepszyć i jeśli tak to co?Może coś w obronie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie się zapowiada dzisiejszy mecz,,,nic się nie stało polacy,nic się nie stało?po raz kolejny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno dziwić się reakcji kibiców widzących jak przez większość meczu nasi biegają nie potrafiąc odebrać piłki.....z lepszym przeciwnikiem by wygrać samo szczęście i dobry atak może nie wystarczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o reakcję kibiców dotyczącą drużyny przeciwnej, to buractwo i chamstwo jest w nas polakach chyba zakodowane.

To dotyczy też siatkówki i innych dyscyplin, pamiętam jak na WTA w Australii ochrona kopami wygnała naszych kibiców, w trakcie serwisu namiętnie przeszkadzali i gwizdali.

Ogląda angielską ligę i jak widzę jak kibice potrafią oklaskami nagradzać przeciwną stronę za piękne zagrania, to mnie w żołądku z zazdrości ściska, temu nie mogę pojąć tych peanów telewizyjnych o wspaniałości naszych kibiców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów znawców: czy Nawałka w dzisiejszym meczu z Grecją przekroczy limit zmian?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kuzyn55

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Legia dostała od Lecha baty na gołą dupę.

 

Czy ktoś może przedstawić koszty transferów tych drużyn z ostanich, powiedzmy - dwóch lat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg żenady w wykonaniu Legii, nie zdziwiłbym się, gdyby Rumunii pogonili ich u siebie.

Lech bez szału, ale przyzwoicie, wyraźnie ustabilizowali formę. Losowanie z jednej strony nieszczęśliwe, ale z drugiej strony patrząc bez meczów o stawkę z dobrymi drużynami nigdy nie wyjdzie się ponad prowincjonalny poziom naszej ligi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz7 to Ty żyjesz kurde blaszka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumuni w meczu z Legią kompletnie bez wiary w siebie, przypominali mi polskie drużyny na wyjeździe. Losowanie szczęśliwe, w przeciwieństwie do Lecha. Poczekalmy, jak Legia spisze się w konfrontacji z solidnym przeciwnikiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

meczyk dzisiaj...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się żeby nie było blamażu.Jak polegną po walce to w porządku.Obiektywnie i na zdrowy rozsądek nie mają szans.

Ale czasami.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAZ : ZERO,

DWA,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak przegramy to itak w dobrym stylu....ogladam mecz na RTL, komentatorzy dobrze sie wypowiadaja o polskiej reprezentacji...mecz w zasadzie towarzyski....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegraliśmy z honorem.Mieliśmy swoje szanse(końcówka I połowy) ale Niemcy mieli więcej i byli lepsi.

Były okresy,że graliśmy wreszcie piłką kombinacyjną a nie tylko długimi wybiciami.Nie rozumiem czemu Nawałka w takim meczu wystawił dwóch obrońców nie grających na codzień(Piszczek,Szukała).Rozczarował Milik.Akcja Grosickiego i Lewandowskiego popisowa.W ogóle fajny mecz,żywy,dużo sytuacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz Polaków, wynik słaby. Szkoda końcówki pierwszej połowy. Gdyby Lewy wykorzystał 100%-tówkę to byłoby 2:2.

Gdyby Goetze nie stał w bramce po główce znów Lewego...

 

Druga połowa to już kontrola Niemców. W ostatnim kwadransie opanowali grę... grali bardzo zachowawczo i niezwykle dokładnie z myślą jak zadać ten ostateczny cios... udało się im niestety. Ale to są Niemcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz był na 2:3,przy odrobinie szczęścia na 2:2.To chyba,mimo porażki, najlepszy występ naszej repry na el.ME,w ogóle bardzo dobry mecz,żeby nam się w łepetynkach nie poprzewracało-graliśmy z aktualnymi MŚ na ich terenie,po ostatnich występach-Brazylia taki wynik brałaby w ciemno;)

 

edit:

...a w sumie to wygrał...Bayern Monachium...bo tylko oni dzisiaj strzelali;))

(znalezione w sieci)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez octavarium

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogliśmy zremisować.Gdyby obie drużyny wykorzystały sytuacje to mogło być 3:6-7.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)))))

"Kamil Grosicki żałuje, że Polacy tak długo wchodzili w mecz.

 

- Ledwo wyszliśmy z szatni, a już przegrywaliśmy 0:2. Na szczęście później się obudziliśmy i zaczęliśmy fajnie grać w piłkę. Przy golu dla nas fajnie to wyszło. Uwierzyłem po nim, że mogę tu dziś zrobić cuda. Do czystych sytuacji jednak nie dochodziłem. Ale chyba żadna inna drużyna nie stworzyła sobie tu tylu okazji, co my - mówi "Grosik", który omal nie strzelił gola swoim... przyrodzeniem.

 

- Była taka sytuacja, gdy dobijałem strzał Krzyśka Mączyńskiego, ale tam tak naprawdę nie miałem nic do powiedzenia. Piłka odbiła mi się od członka i nie mogłem nic z nią zrobić. Pewnie gdyby tam stał Mueller, to wtoczyłaby się do bramki - zakończył Kamil Grosicki."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.