Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pedros napisał:

Ja nic takiego nie napisałem.

No tak.

 

2 minuty temu, Pedros napisał:

W czym więc Halland przebił Lewandowskiego że został uznany za lepszego?

Napisałeś w czym. Nie spowodował u Niemców bólu w dupie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Pedros

 

Nie wywijaj się . Zasugerowałeś,że Lewandowski nie został wybrany najlepszym graczem Bundesligi bo pobił rekord Mullera. Czyli ze względów nacjonalistycznych . Ja ci odpisałem ,że to nieprawda bo wybrano Norwega. Czego  tu nie rozumiesz  ?

Przeczytaj mój poprzedni post jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz... może zrozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intencje były takie jak napisałem .Haalanda wybrali być może dlatego ,że jest młodym ,bardzo obiecującym piłkarzem z olbrzymią przyszłością .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Haalanda wybrali być może dlatego ,że jest młodym ,bardzo obiecującym piłkarzem z olbrzymią przyszłością .

A od kiedy to zostaje się piłkarzem roku za to co być może dopiero się zrobi? Ten wybór dotyczy konkretnego sezonu, a nie jednego z tych które dopiero nadejdą. A ten mijający w wykonaniu Lewandowskiego był zdecydowanie lepszy. Może więc jednak fakt, iż nie posłuchał apeli co niektórych aby nie pobijać rekordu Mullera miał jednak znaczenie? Ot taka mała zemsta dziennikarzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Pedros

 

Nie wywijaj się . Zasugerowałeś,że Lewandowski nie został wybrany najlepszym graczem Bundesligi bo pobił rekord Mullera. Czyli ze względów nacjonalistycznych . Ja ci odpisałem ,że to nieprawda bo wybrano Norwega. Czego  tu nie rozumiesz  ?

Ja tego tak nie zrozumiałem. Po prostu napisał ironicznie, że na najlepszego piłkarza wybrano kogoś, kto na to nie zasłużył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

To oczywiste .Napisałeś ,że ponieważ Polak pobił rekord to za najlepszego zawodnika Bundesligi wybrano Norwega . To bez sensu .Świadczy to tylko o kompleksach .

Samo w sobie może i nie ma, ale w zestawieniu z tym, co o Lewandowskim mówili Watzke, Hamann, a ostatnio Thomas Dudek już ma.

Gdyby Lewandowski nie pobił rekordu, to i tak nie przyznano by mu tego tytułu uzasadniając, że przecież nie pobił rekordu, a mógł.

W bezpośrednim starciu i w ciągu całego sezonu Lewandowski pokazał, że jest lepszym zawodnikiem niż Haaland.

"Piłkarzem sezonu w Bundeslidze zamiast Roberta Lewandowskiego został Erling Braut Haaland. Dlaczego tak się stało? Głosowanie, w którym brali udział kibice trwało tylko do 6 maja i dotyczyło trybu Ultimate Team w grze FIFA 21, w którym Norweg ma lepszą kartę od Polaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wcześniejsza decyzja "France Football" też nie miała żadnego podtekstu, poza czysto sportowym?! 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Pedros

 

Nie wywijaj się . Zasugerowałeś,że Lewandowski nie został wybrany najlepszym graczem Bundesligi bo pobił rekord Mullera. Czyli ze względów nacjonalistycznych . Ja ci odpisałem ,że to nieprawda bo wybrano Norwega. Czego  tu nie rozumiesz  ?

Słowa kilku Niemców bez wątpienia taki miały wyraźny podtekst nacjonalistyczny (patrz moje wcześniejsze przykłady).

Sam "Robert Lewandowski przyznał, że gdy prowadził rozmowy nad nowym kontraktem w Borussii, padły pod jego adresem niezbyt miłe słowa. Jak podkreślał w programie Cafe Futbol na Polsacie, "nie został doceniony tak, jak oczekiwał".

- Usłyszałem coś takiego, że Polak nie może zarabiać najwięcej w Dortmundzie - zdradził Lewy. Dodał zaraz, że Polacy nie mogą czuć się gorsi na Zachodzie i powinni być dumni ze swojej narodowości. Tym samym potwierdził plotki o tym, że szefowie BVB nie byli zbyt przychylni jego sprawie i zachowywali się wobec polskiego zawodnika, delikatnie mówiąc, nieelegancko."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Później Lewandowski mówił o tym tak: "Trzy lata temu usłyszał pan w Dortmundzie, że Polak nie może zarabiać najwięcej. Okazuje się, że może – nie tylko w Borussii, lecz w całej Bundeslidze.

Cieszę się, że od początku negocjacji z Bayernem nie słyszałem od nikogo takich słów, jak w Dortmundzie. Wszyscy w klubie mają świadomość, jakim jestem piłkarzem i co udało mi się osiągnąć. Przez lata stawałem się coraz lepszy. Widzą to w Monachium.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, soundchaser napisał:

Po prostu napisał ironicznie, że na najlepszego piłkarza wybrano kogoś, kto na to nie zasłużył.

Nie tylko to.

Napisał przede wszystkim, dlaczego jego zdaniem to zrobili. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Intencje były takie jak napisałem .Haalanda wybrali być może dlatego ,że jest młodym ,bardzo obiecującym piłkarzem z olbrzymią przyszłością .

W przeszłości było wielu młodych, bardzo obiecujących piłkarzy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, toptwenty napisał:

Nie tylko to.

Napisał przede wszystkim, dlaczego jego zdaniem to zrobili. 

 

 

No pewnie dlatego, że Lewandowski naraził się niektórym włodarzom niemieckim pobiciem rekordu G. Mullera, więc chcąc go ukarać za to wybrali kogoś innego.
Przecież to oczywiste.

24 minuty temu, Zyzol napisał:

Gdyby Lewandowski nie pobił rekordu, to i tak nie przyznano by mu tego tytułu uzasadniając, że przecież nie pobił rekordu, a mógł.

Nawet gdyby Lewandowski rekordu nie pobił, tylko wyrównał, to i tak zrobiłby to w 29 meczach, a nie w 34 jak Muller.
Przecież to jasne, że gdyby nie kontuzja to pewnie ten rekord byłby wyśrubowany do ok. 45 bramek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

No pewnie dlatego, że Lewandowski naraził się niektórym włodarzom niemieckim pobiciem rekordu G. Mullera, więc chcąc go ukarać za to wybrali kogoś innego.
Przecież to oczywiste.

Nie dla Pedrosa. On się wypiera, że tak napisał. Przeoczyłeś to w poście #8047.

Napisz do niego na priva, żeby nie szedł w zaparte, bo się ludzie śmieją.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, toptwenty napisał:

Przeoczyłeś to w poście #8047

"Jednak pobicie rekordu boli - najlepszym piłkarzem Bundesligi został wybrany Haaland"

Jak to można inaczej zrozumieć niż ironię z tego, że ponieważ Lewy pobił rekord Legendy, to za karę najlepszym piłkarzem sezonu wybrali kogoś innego?
Przecież to śmierdzi hipokryzją, a Ty zwęszyłeś teorię spiskową. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać? Autorem postu #8047 jesteś Ty, a nie Pedros. Przeczytaj jeszcze raz, co tam napisałeś.

16 minut temu, soundchaser napisał:

Jak to można inaczej zrozumieć niż ironię z tego, że ponieważ Lewy pobił rekord Legendy, to za karę najlepszym piłkarzem sezonu wybrali kogoś innego?

Ale Pedros się wypiera, że to napisał!

18 minut temu, soundchaser napisał:

a Ty zwęszyłeś teorię spiskową

Teorię spiskową tworzycie - w dodatku nieumiejętnie - właśnie Wy. A potem się tego wypieracie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, toptwenty napisał:

Ale Pedros się wypiera, że to napisał!

Nie wypieram się niczego co napisałem. Tyle tylko że to nie ja zacząłem dyskusję o narodowości piłkarzy ale wojciech iwaszczukiewicz. Ja napisałem jedynie że wybrano innego piłkarza graczem sezonu więc chyba zabolało pobicie rekordu Mullera. 

 

2 godziny temu, toptwenty napisał:

Napisałeś w czym. Nie spowodował u Niemców bólu w dupie.

z tym się jak najbardziej zgadzam.

54 minuty temu, toptwenty napisał:

Napisz do niego na priva, żeby nie szedł w zaparte, bo się ludzie śmieją.

 

Jak na razie to większość zrozumiała to tak jak należało, a jedynie ty próbujesz wyśmiewać sens mojej wypowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, toptwenty napisał:

Przeczytaj jeszcze raz, co tam napisałeś

Nic na to nie poradzę, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i wyciągać prawidłowych wniosków.
Zresztą nie tylko w tym wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pedros napisał:

Ja napisałem jedynie że wybrano innego piłkarza graczem sezonu więc chyba zabolało pobicie rekordu Muller

Potem się tego wyparłeś, a soundchaser to przeoczył.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarzem sezonu w Bundeslidze zamiast Roberta Lewandowskiego został Erling Braut Haaland. Dlaczego tak się stało? Głosowanie, w którym brali udział kibice trwało tylko do 6 maja i dotyczyło trybu Ultimate Team w grze FIFA 21, w którym Norweg ma lepszą kartę od Polaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głosowanie miało na celu wyłonienie zawodników, którzy dostaną w grze nowe karty specjalne z kosmicznie ulepszonymi statystykami. A w FIFIE 21 gracze mogą być o wiele bardziej zainteresowani Erlingiem Haalandem - jego podstawowa karta ma lepiej ocenione atrybuty tempa i fizyczności, a więc dwa kluczowe w grze, szczególnie pod kątem napastników. Lewandowski ma aż o siedem punktów oceny ogólnej więcej od zawodnika Borussii, ale w grze liczą się przede wszystkim szczegółowe statystyki karty i jej cena, a tu Haaland ma nad Polakiem ogromną przewagę - jest około czterokrotnie tańszy.

😜

Zabolało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, toptwenty napisał:

Potem się tego wyparłeś, a soundchaser to przeoczył.

 

Że niby w którym miejscu się wyparłem? Cały czas piszę że zabolało pobicie rekordu przez Lewandowskiego więc wybrano piłkarzem roku kogo innego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, toptwenty napisał:

Lewandowski ma aż o siedem punktów oceny ogólnej więcej od zawodnika Borussii, ale w grze liczą się przede wszystkim szczegółowe statystyki karty i jej cena

Większej głupoty nie można już wymyślić.
Lewandowski jest pod każdym względem lepszy, ale wygrywa jakiś młokos, bo liczy się statystyka karty przetargowej.
Przecież tu chodzi o reklamowanie tego Haalanda, by go pewnie lepiej sprzedać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pedros napisał:

Że niby w którym miejscu się wyparłem? Cały czas piszę że zabolało pobicie rekordu przez Lewandowskiego więc wybrano piłkarzem roku kogo innego. 

Przecież wybory odbyły się na długo przed pobiciem tego rekordu! 

Nawet tego nie zauważyłeś?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyparłeś się zarzutu nacjonalistycznego.

Przecież dałeś do zrozumienia, że gdyby Lewandowski rekordu nie pobił, to by Niemców nie zabolało i być może na piłkarza roku wybrano by jednak Polaka, Lewandowskiego.

To jest zarzut nacjonalistyczny!

Ufff.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, soundchaser napisał:

ponieważ Lewy pobił rekord

 

37 minut temu, soundchaser napisał:

wygrywa jakiś młokos, bo liczy się statystyka karty przetargowej.

To już nie rekord? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, toptwenty napisał:

Przecież wybory odbyły się na długo przed pobiciem tego rekordu! 

Nawet tego nie zauważyłeś?

Nie aż tak bardzo długo - już w zasadzie było bardzo prawdopodobne jego pobicie, a poza tym ogłoszenie wyniku nastąpiło właśnie po zakończeniu sezonu więc tłumaczenie o wcześniejszym wyborze wydaje się być dość pokrętne. Nawet jednak gdy przyjmiemy, że rzeczywiście wybór nastąpił wcześniej to nic nie zmienia faktu, iż na początku maja Lewandowski też miał wszystkie statystyki lepsze od Haalanda.

53 minuty temu, toptwenty napisał:

Wyparłeś się zarzutu nacjonalistycznego.

Przecież dałeś do zrozumienia, że gdyby Lewandowski rekordu nie pobił, to by Niemców nie zabolało i być może na piłkarza roku wybrano by jednak Polaka, Lewandowskiego.

To jest zarzut nacjonalistyczny!

Ufff.

Tak - a ,,w Ameryce biją murzynów". 

Wymyślasz sobie teorię którą na siłę próbujesz udowodnić wciskając w cudze usta niewypowiedziane słowa.  Lewandowski pobił rekord piłkarza - legendy i nie wszystkim to pasowało. W Niemczech- jak w każdym kraju są różni ludzie i np. jeden z dziennikarzy zarzucił Lewandowskiemu że aż 9 bramek zdobył z rzutów karnych a Muller ani jednego. Ten sam dziennikarz zapomniał jednak zauważyć, że Lewandowski zdobył 41 goli w 29 meczach, a Muller 40 w 34 meczach. Uważasz że to przypadek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pedros napisał:

Nie aż tak bardzo długo

Brnij dalej, pośmiejemy sie.

Godzinę temu, Pedros napisał:

Wymyślasz sobie teorię

Że gdyby Polak nie pobił rekordu Niemca... 

He he he.

Brnij dalej, pośmiejemy się.

🤣

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra może już wystarczy .Dzisiaj finał Ligi Europy . United to od lat dla mnie najbardziej znienawidzona drużyna ( w sumie nie wiem dlaczego ) . Tak więc kibicuję Hiszpanom .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.