Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Jak może bramkarz nie spodziewać się strzału ? I to z 30 m ? To kompromitacja zawodnika .

Bo ja wiem? Akurat meczu z Anglią nie oglądałem, ale poprzednie tak. I bardzo często zdarzały się sytuacje po których komentator mówił "No tak, napastnik nie spodziewał się piłki." Zawsze ciekawiło mnie to tłumaczenie. To po ch... się tam pchał skoro obecność piłki w polu karnym przeciwnika go zaskakiwała? Chciał się poprzytulać do przystojnych obrońców???

 

Aha - jeszcze jedno. Bednarek zachował się dziwacznie. Jak się chciał uchylić to niech się uchyli tak, żeby bramkarz nie miał wątpliwości. A o wykonał jakiś taki dziwaczny skręt, ni to unik, ni to próba odbicia - chyba sam nie wiedział co chce zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też

Bednarek przestraszył się chyba tego strzału i zrobił unik .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam teraz na Polsacie powtórkę.

Nasi są ciency jak dupa węża.

Ale jest zaangażowanie! 

Jakby mieli technikę i atletykę jak Anglicy to byliby mistrzami świata przy tym chciejstwie...

Jak to się mówi; są więc rezerwy... 

Trzymać takich trenerów a następne pokolenia będą coraz lepsze... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, soundchaser napisał:

Aha...czyli winny rogal? 😉

Bo to nie był rogal tylko ów słynny lagun ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny mógłby być zasłonięty gdyby przed nim stał mur a nie pojedynczy zawodnik .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

angielscy komentatorzy zauważyli u nas rasizm polegający na tym że na stadionie nie bylo ani jednego czarnego kibica 😁

to juz nie jest nawet śmieszne tylko straszne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Gdyby to było z 10m to tak ale to było 30 m.

Z 10 m to nawet Deyna nie posłałby rogala. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, costa brava napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

angielscy komentatorzy zauważyli u nas rasizm polegający na tym że na stadionie nie bylo ani jednego czarnego kibica 😁

to juz nie jest nawet śmieszne tylko straszne

Należało by przede wszystkim zacząć od tego co to jest rasizm, gdyż to pojęcie dawno już straciło swoje pierwotne i właściwe znaczenie. Bo rasizmem jest dyskryminacja, obrażanie, poniżanie i jakiekolwiek gorsze traktowanie kogoś z powodu koloru skóry, włosów, narodowości itp. Jeżeli natomiast nazwiemy kogoś kto nam ukradł pieniądze rudym złodziejem to już nie jest żaden rasizm, tylko stwierdzenie faktu. Paradoks więc polega na tym, że tego kto nazwał złodziejstwo po imieniu zaczyna się traktować jak przestępcę. I to jest właśnie dzisiejszy problem z oskarżaniem ludzi o rasizm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny popełnił błąd. Był źle ustawiony na linii bramkowej. Nie widział Kane i wychylił się w prawą stronę, przenosząc ciężar ciała na prawą nogę. Dlatego przy interwencji zbrakło mu siły wybicia z tej nogi i nie sięgnął piłki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zyzol napisał:

Szczęsny popełnił błąd. Był źle ustawiony na linii bramkowej. Nie widział Kane i wychylił się w prawą stronę, przenosząc ciężar ciała na prawą nogę. Dlatego przy interwencji zbrakło mu siły wybicia z tej nogi i nie sięgnął piłki.

Dokładnie tak było. Na powtórce wyraźnie widać, że w momencie strzału Kane, Bednarek i Szczęsny byli w jednej linii i stąd ograniczenie pola widzenia naszego goalkeepera.

A tutaj wypowiedź eksperta odnośnie tej sytuacji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona Glika dostała rykoszetem


Pomimo że nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji ze strony FIFA, angielscy "kibice" ruszyli do ataku. Za jeden ze swoich celów wybrali żonę naszego defensora, Martę Glik.

Jej skrzynkę odbiorczą w mediach społecznościowych zalała fala wiadomości, których treści są wprost przerażające. Obrażanie, wyzwiska i życzenie śmierci tak jej, jak i całej rodzinie! To się w głowie nie mieści. "Giń", "je**** świnio, mam nadzieję, że twojemu chłopakowi stanie się coś naprawdę złego", "z przyjemnością zobaczę, jak twoja rodzina umiera", "mam nadzieję, że twoja rodzina ucierpi" - m.in. takie treści otrzymała żona Kamila Glik

 

 

Fajni Ci Anglicy tacy tolerancyjni dżentelmeni. Tak na marginesie słowo kolonie i niewolnictwo - to się z Polską kojarzą czy może raczej z pewnym wyspiarskim krajem? Obozy koncentracyjne

to naziści wymyślili, czy może 40lat wcześniej Ci światli panowie w cylindrach pozamykali w takich Burów żeby ograbić ich ze złota i diamentów? Zamknęliście w obozach koncentracyjnych 1/3 Burów... samych dzieci zagłodziliście na śmierć kilkadziesiąt tysięcy... dla diamentów. Hitler się od was uczył!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś kiedyś pisałem o tych całych Anglikach.

O ich kompleksach. A kibole to zwyczajni chuligani jak wszędzie...

Najbardziej w naszej grze cieszyło mnie zaangażowanie. 

W szczególności brawo Glik!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzegorz7 napisał:

W szczególności brawo Glik!

Ale jednak "fuck off!!!" było chamskie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są chamscy, ale sędzia nie dawał się nabrać. Za to widziałem jak Glik przewrócił oburącz Murzyna na glebę przy linii kończącej boisko, a sędzia tego nie zauważył. A później krzyczał do niego, plując się: "fuck off".

No sorry, ale to moim zdaniem to szczyt chamstwa i nic nie usprawiedliwia takiego zachowania Glika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorące uczucia do Anglików wywołane brexitem osłabły? No nie dogodzi takim malkontentom ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, soundchaser napisał:

Ale jednak "fuck off!!!" było chamskie.

Po pierwsze nie wiesz co wcześniej usłyszał Glik że tak zareagował, a po drugie chamskie to nadal nie rasistowskie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Anglik też coś mu powiedział...jakbyś się czuł, gdybyś został powalony na glebę i nawet nie dostałbyś za to rzutu wolnego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzy są w walce z rasizmem 🙂

„Operator kamery w dalszym ciągu kieruje obiektyw na dzieci wśród kibiców. Nie wiem, czy celowo wyszukują najbardziej aryjsko wyglądających młodych, czy wszystkie dzieci w Warszawie okazują się blondynami. W każdym razie Stones wygląda na gotowego do powrotu do gry” - to skandaliczny fragment relacji live z meczu Polska-Anglia, zamieszczony na stronie brytyjskiego dziennika „The Guardian”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Che molto guadagna chi putana perde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mecz super,pewnie po sezonie sprzedadzą część zawodników,podobnie jak uwielbiany w moim domu Ajax..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem wczorajszego występu Bayernu . Rozmachu , swobody gry i przygotowania fizycznego . Zmiażdżyli Dynamo .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pobieżnie mecz Legii z Leicester i jestem pełen uznania, że znów wygrali z klubem wyżej notowanym.
Jednak niewykorzystanie dwóch tzw. stuprocentówek w końcówce meczu jest niewybaczalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnie 15 minut (może mniej). Kabaret.

Cały mecz był taki śmieszny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie minuty to nie była jak zawsze obrona Częstochowy. 
Skoro oglądałeś, to widziałeś te dwie zmarnowane okazje. Jednak cały mecz mógł się podobać pod tym względem, że Legia wcale nie ustępowała wyżej notowanemu rywalowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, soundchaser napisał:

Ostatnie minuty to nie była jak zawsze obrona Częstochowy. 
Skoro oglądałeś, to widziałeś te dwie zmarnowane okazje. Jednak cały mecz mógł się podobać pod tym względem, że Legia wcale nie ustępowała wyżej notowanemu rywalowi.

Było trochę chaosu, ale rzeczywiście, ataki były całkiem składne.

Takie mecze budują drużynę i mam nadzieję że z każdym kolejnym meczem będzie lepiej. Dwie wygrane pod rząd na tym etapie rozgrywek powinny dać drużynie więcej pewności siebie i zaufania do własnych umiejętności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.