Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 lat -taki szmat czasu nie udało się nam wygrać ze Szwecją.Jutro czeka nas mecz towarzyski (tvp2 g.18.08).

Wprawdopodobnie Szwedzi wystawią bardzo mocny skład,będzie to prawdziwy sprawdzian dla naszej kadry.

Typuję 1:0 dla naszych,można w końcu trochę pofantazjować !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończąc to pokrętne widowisko wbili nasi jednego na otarcie łez - dobre i to, choć Szwedzi robili sobie na boisku co chcieli.... suma 3 gole i jeden prześmiewczy do pustej bramki po spalonym :)))) nie ma co - jesteśmy mocarni!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co matwić - w końcu ktoś pokazał naszym piłkokopaczom (bo ciężko nazwać ich piłkarzami) gdzie jest ich miejsce w świecie.

 

chociaż i tak pewnie ta banda narcyzów nigdy tego nie zrozumie, a ważniejsze od robienia kariery piłkarskiej jest dla nich robienie lewych interesów albo kokosów na innych zajęciach niz granie w piłke.

 

to Polska - banda znajomych kolesi, gdzie nepotyzm i kumoterstwo jest na porządku dziennym i jako tako nikt się tym nie przejmuje. I nawet jeśli na zachodzie też siewszyscy znają, to w przeciwieństwie do nas nie mają oni takich sentymentów do kolegów i już.

 

ale nasi jak zwykle wiedzą najlepiej....................

tylko jakoś ciężko im tą wiedze wykorzystać w praktyce :|

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbujmy znaleźć jakieś plusy meczu Szwecja kontra Krzynówek

1) Gorawski strzelił gola mimo że nie musiał , na dodatek nie był to samobój

2) Rasiak w końcu zszedł z boiska

 

kombinujcie dalej ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troy-Co tu kombinować,Janas "powinien odejść"(wszelkie podobieństwa są przypadkowe).Długi czas pracy naszego trenera nie wniósł niczego.Uważam,że piłkarzy nie mamy złych.Obecny selekcjoner nie potrafi nic więcej z nich wycisnąć,jeśli dodamy do tego zupełny brak taktyki, to kreuje się obraz naszej drużyny.Być może nowy trener spoza układu wniósłby coś,co by ruszyło nasz team.Trudno powiedzieć,to tylko gdybanie,ale kto nie próbuje ten nie jedzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się z Frankiem - taktyka jest - wprawdzie nie Janasa bo Janas jest od public relations - taktykę wymysla p.Skorża - w przerwie meczu rozrysował ją J.Engel - no więc gramy "gwiazdą piecioramienną " z 1 napastnikiem na szpicy , który jest niestety za mało napastliwy no i ma małe wsparcie . Był taki moment kiedy Ibrahimovic bez pardonu poturbował 2 naszych przy linii bocznej ( chyba Rząse i Kłosa) . Nie wywołało to sportowej złości wśród naszych piłkarzy - normalnie nawet w okręgówce tych dwóch poturbowanych odergrało by się na napastniku - a ci nic - jak chrześcijanie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troy-e tam akurat chrześcijanie chyba są najbardziej mściwi,to zły przykład.Jakby nie mówić było do bani....i tyle.

P.Janasa nie ma sensu bronić,jego posada wzięła się z układu, a nie rzeczywistych umiejętności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że obrońcy grali za miękko w stosunku do Szwedów - Hajty by Ibrahimovic tak nie potraktował ... Myśle ,że nie ma sensu teraz zmieniać ani Janasa ani systemu gry, który jest ćwiczony od dłuższego czasu i nie da się go szybko zastąpić innym . Natomiast korekty w składzie kadry są konieczne . A na układy we władzach PZPN nie ma rady - to nie jest ciało które jest wybierane w drodze wyborow powszechnych ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i całe szczęście troy bo trenerem zostałby Lepper... :) A co do samego meczu to w sumie nie wiadomo od czego zacząć... generalnie wszystkie formacje do d... Krzynówek sam próbował wygrać mecz (w pewnym momencie nawet doszedłem do wniosku że już chyba więcej do nikogo nie poda) ale mu nie wyszło. Zuraw - gwiazda polskiej ligi i Wisły K. ... co za knot... o Rasiaku nie chce mi się pisać (Włodarczyk kilka razy lepszy byłby na szpicy, nie mówiąc o Jelonku - tylko ten musiałby prostopadłe piłki dostawać, a kto mu zagra? Lewandowski? LOL) ... wszędzie nędza (środek obrony ... LOL do kwadratu)... a Janas? No cóż, Listek ma jeszcze paru zasłużonych kolegów, tak więc dobrego trenera to my tam jeszcze długo nie zobaczymy (Dlaczego Jabłońskiemu nie pozwlili spróbować?)... czarno widzę te eliminacje... następne MŚ za 16 lat...LOL

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Krzynówek grał zbyt indywidualnie ale przynajmniej nie bał się Szwedów. Żuraw JEST najlepszym naszym napastnikiem tylko nie gra ostatnio w napadzie ... Włodarczyk na szpicy - hmm już wolę rączego Jelenia - wg mnie jest skuteczniejszy . Dogrywać moze np Zdebel - poodobno jest w formie a na wymiatacza w 2lini - może Dixon Choto ;-) ? Z plusów tego meczu - może się w końcu uda odspawać od bramki Jerzego D ? I Żewłakowa z obrony ? I tym optymistycznym akcentem na dzisiaj kończę ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi już odpuściło... ale co do Zurawia to się nie zgodzę, może i jest najlepszym napastnikiem Wisły i ligii, ale nie reprezentacji. Z czego to wynika? Ano nie wiem i sam Zuraw tez wydaje się nie wiedzieć. Wolę już Franka (słowo honoru) ostatnio dużo lepiej się prezentował. A co do Włodarczyka to facet jest lepszy od Sagana a ten powołanie dostał. Więc... Jeśli zaś chodzi o naszą obronę to czy z boku czy w środku jest nie najlepiej. I nie widać jakichś "talentów". A Dudi? No cóż. Każdy widzi że facet jest ostatnio słaby. Nie wiem kto miałby go zastąpić. Boruc jeszcze się musi uczyć, choć naprawdę zrobił ogromne postępy w ostatnim sezonie.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko u nas dzieją sie dziwy.Własnie spojrzałem na ekran i oczom nie wierzę Portugalia dostaje baty i to od Greków.Noo ciekawe jak to się skończy.Figo dwoi sie i troi i na razie figa z tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po mojej stronie coprawda nie pilka nozna, ale reczna dobiega konca sezonu i arogancja miejscowego zespolu Lakers dostaje po uszach od entuzjastycznego zespolu Piston z Detroit w finalach NBA. Jutro czwarty mecz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dammn, it. Nie wiem jak to się stało. Kibicowałem AS Monaco a teraz mi żal że przegrali portugalczycy... Złożyłbym na "gwiazdorstwo" Figo, ale się facet opamiętał. Po prostu Grecy zagrali wspaniale a Portugalia jakby po piwie i haszu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze

miejmy nadzieje że prawdziwi europejczycy pokaża bandzie murzynów i arabów jak się kopie piłkę :D:DD:

LOL

 

 

PS nie jestem rasitą ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.