Jump to content
IGNORED

Kabel sieciowy DIY

Recommended Posts

8 minutes ago, adamek_68 said:

Wtyków to nie chcą przyjmować z powrotem...

A wiesz czemu?

Bo wiedzą, że w końcu każdy zorientuje się że to klasyczna ściema, więc nie przyjmują, bo zbankrutowaliby ?

Powinni sprzedawać z taką informacją:

Sprzedajemy jako klasyczną ściemę. Wiemy , że nie ma żadnego wpływu na brzmienie, nie przyjmujemy zwrotów. Prosimy o przemyślane zakupy.

O tu już przesadziłem, przecież ktoś kto wierzy w zmiany brzmienia po zastosowaniu takiego durnotecha nie myśli.

42 minuty temu, shureido napisał:

Jarek ?

Dla Ciebie król Polski drogi @shureido

18 minut temu, dudek1 napisał:

A wiesz czemu?

Bo wiedzą, że w końcu każdy zorientuje się że to klasyczna ściema, więc nie przyjmują, bo zbankrutowaliby ?

Powinni sprzedawać z taką informacją:

Sprzedajemy jako klasyczną ściemę. Wiemy , że nie ma żadnego wpływu na brzmienie, nie przyjmujemy zwrotów. Prosimy o przemyślane zakupy.

O tu już przesadziłem, przecież ktoś kto wierzy w zmiany brzmienia po zastosowaniu takiego durnotecha nie myśli.

Kiedyś tu chciałem wszystkich oświecic, dzisiaj już tylko zaglądam dla poprawy humoru.

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

6 minut temu, adamek_68 napisał:

28/38 nie są z fosforobrązu.

Fi 11 to fosforobrąz.

czyli konektory w 28/38 mają w stopie zamiast 1% fosforu dodatek niklu

czyli lepsze trzymanie pinów gniazda kosztem przewodności ?

ale obudowy są z poliwęglanu, więc nie są takie ciężkie, dalej nie rozumiem

4 minuty temu, Cezary_58669 napisał:

W opisach znajdziesz różnice?

czytałem, dlatego napisałem, że nie rozumiem zastosowania tych stopów 

zaznaczam, że dywaguję w tej chwili w kontekście elektrycznym ( przewodzenie ) i mechanicznym ( sprężystość ) z wyłączeniem wpływu na brzmienie

a pozwoliłem sobie zwrócić się z tym do Ciebie, gdyż jak sądzę po posiadanej "biżuterii" masz odpowiednią wiedzę merytoryczną a przede wszystkim praktyczną ?

Edited by shureido

Najważniejsze że jest duża różnica między nimi. 11 są szorstkie, bardzo piaszczysta góra. 28/38 to dużo więcej klasy w dźwięku. Głębsze barwy. Ale nie mają znowu tej dynamiki i szybkości co Wattgate. Fosforobrąz w tym jednym aspekcie wypada najlepiej.

• Like 2
  • Haha 1
Opera Callas, ?Gato Audio AMP-150 (klasa A/B)?, Aqua La Voce S2,
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, DIY
Godzinę temu, shureido napisał:

Viborg 501 to technologia kosmiczna w porównaniu do F11 ( dziedzictwo po przemysłówce Fururkawy ) :-)

Chiny już są w kosmosie ale seria 501 Viborga to jeszcze  nie ta technologia, może trochę bliżej 502/512..?

IeGo również wykorzystuje to dziedzictwo poprzemysłowe Furukawy, gorzej z jakością tworzywa we wtykach tej tajwańskiej firmy, ostatnio pękł mi korpus (główka) wtyku iec (od/ot tak sobie)?

1 minutę temu, Cezary_58669 napisał:

Chiny już są w kosmosie ale seria 501 Viborga to jeszcze  nie ta technologia, może trochę bliżej 502/512..?

IeGo również wykorzystuje to dziedzictwo poprzemysłowe Furukawy, gorzej z jakością tworzywa we wtykach tej tajwańskiej firmy, ostatnio pękł mi korpus (główka) wtyku iec (od/ot tak sobie)?

jeżeli o tych piszesz, to kupisz za niewiele złotówek CMC, to IeGO na rynek amerykański

image.thumb.png.00166c5c521b12edc68379f7ca90d15b.png

1 hour ago, rafa said:

Najważniejsze że jest duża różnica między nimi. 11 są szorstkie, bardzo piaszczysta góra. 28/38 to dużo więcej klasy w dźwięku. Głębsze barwy. Ale nie mają znowu tej dynamiki i szybkości co Wattgate. Fosforobrąz w tym jednym aspekcie wypada najlepiej.

Untitled.jpg

• Haha 1
34 minuty temu, Cezary_58669 napisał:

Nie, po prostu pękła w poprzek cała główka, byc może jakaś wada fabryczna której wcześniej nie zauważyłem.

dopiero teraz doczytałem że IeGO  też poleruje przewodniki ?

Edited by shureido