Jump to content
janiq

Kabel sieciowy DIY

Recommended Posts

Posted (edited)

...

W dniu 21.03.2019 o 20:31, adalbert napisał:

5 N , jakieś słabiutkie to OCC.

Wiem wiem, droga kręta ale stanęło na wyższym poziomie:

https://www.ebay.pl/itm/OYAIDE-TUNAMI-V2-Power-Cable-Selling-1m-per-1-meter/122963515154?hash=item1ca1325712:g:vX8AAOSwAnxckZ5d

Edited by Cezary_58669

Posted (edited)
W dniu 21.03.2019 o 20:31, adalbert napisał:

5 N , jakieś słabiutkie to OCC.

Nie ma znaczenia, ważne jak gra ;)

Sporo 7n jest tylko "na papierze". W rzeczywistości to nawet ledwie jest OFC. Internet zniesie wszystko. Zwłaszcza niskie ceny ;)

Edited by boomaga

Sukces oznacza robienie zwykłych rzeczy – niezwykle dobrze

Potwierdzam wtyki doszły chętnym podam tel na priva by nie byś posadzonym o łamanie RODO

mms_img1895083676.jpg

To są charakterystyki wtyków sieciowych IeGO, jakiś czas temu też je tu wklejałem. Mogę nawet pokusić się o uogólnianie że jest to ogólny opis brzmienia dobrych jakościowo miedzianych wtyków, w zależności od rodzaju materiału jakim są platerowane.

• Like 2
  • Haha 1

No tak. W takim razie bez komentarza. Trzeba stąd uciekać. I to jak najszybciej!

Robi się niebezpiecznie.

12 godzin temu, karol48 napisał:

No tak. W takim razie bez komentarza. Trzeba stąd uciekać. I to jak najszybciej!

Robi się niebezpiecznie.

Dzięki. Doceniamy.

• Haha 3

Aqua La Voce S2 + SOtM tX-USBexp, Luxman L-505uXII,  Tannoy Revolution XT8F
Tellurium Q Ultra Black, EWA LS-XXV, Hijiri HCI-R10, Acrolink&Oyaide&Furutech

Podłączyłem parę dni temu yarbo 8000 (wtyki rodowane też yarbo)  do singxera su1 i efekt jakby system grał na sterydach, ogromne ''basiszcze'', uderzenie i dynamika oraz wycofana średnica. Góra całkiem niezła bez ostrości  czy nadmiernej jaskrawości, chyba najbardziej neutralna. Przekaz bardziej energetyczny od dh labs power plus. Kabel specyficzny i daleko mu do neutralności tonalnej i klasy oyade tunami v2 czy neotecha 3003III.

Dokładnie, potwierdzasz moje obserwacje. Ale jest tani i może komuś przypasować do systemu który takiego podładowania basu potrzebuje.

Dopiero najwyższy model jest bliższy równowadze. Ale wtedy lepiej dołożyć do Tunami.

Aqua La Voce S2 + SOtM tX-USBexp, Luxman L-505uXII,  Tannoy Revolution XT8F
Tellurium Q Ultra Black, EWA LS-XXV, Hijiri HCI-R10, Acrolink&Oyaide&Furutech

Posted (edited)

Pokombinowałem z podłączeniem yarbo 8000 do różnych odbiorników i sprawa wygląda u mnie następująco: ten kabel wprowadza podobny efekt do opisywanego wcześniej także po podłączeniu do listwy Tomanka zasilającej system stereo oraz bezpośrednio do daca. Czyli podłączony do listwy i źródeł u mnie zdecydowanie się nie sprawdza. Natomiast połączenie yarbo do integry oraz tunami (wcześniej zasilało wzmacniacz) do listwy przynosi natychmiastową poprawę w każdym aspekcie. Czytałem kiedyś opinie, że najlepszy kabel powinien zasilać listwę i się o tym przekonałem. Najlepsze jest to, że ten układ przywraca w znacznym stopniu właściwą proporcję nie tylko basu ale całego pasma , słychać wszystkie pozytywne cechy tunami jednoczesnie zmniejszając odstępstwa od neutralności yarbo.

Edited by Cezary_58669