Skocz do zawartości
IGNORED

DIY na AudioShow


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Informacja, która może zainteresować diyowiczów. Wynajęliśmy pokój na Audiostereo, pokój niewielki, jak to w Sobieskim, ale wstawimy trochę sprzętu. Będzie okazja żeby się spotkać, ale też podłączyć swoje konstrukcje:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redaktor, sporo sie tu zmieniły zwyczaje widzę.

Do zeszłego roku przy takich okazjach najpierw obgadywano co i ew. kto ma ochotę sie pokazac na as.

w tym raku widze juz wszystko obstukane na gotowo.

czy będzie też pokój audiostereo z urzadzeniami Elberotha, ktore aktualnie sprzedaje ?:))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenam, jestes niesprawiedliwy! jak juz Elb wymieni ten wyswietlacz to wystawi ta Wadie, przeciez bedzie wtedy DIY? nie? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Nie bardzo wiem o co ci chodzi, lancaster. Mówię tylko, że jest pokój. Dla Audiostereo. Na Audio Show. Kogoś to może zainteresować. Jeśli obrażam cię tą informacją, to przepraszam, a jeśli nie, to nie zawracaj głowy innym bez przyczyny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redaktor, przecież rozdysponowałeś juz OBA zapowiadane pomieszczenia.

Ma być Denon i RLS, tak ? Oraz do tego omieszczenie socjalne jak rozumiem :)))

 

A gdzie zrzutka na pokój jozwa ?:)

... taka byla tradycja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Lancaster, o co ci do diabła chodzi? Starsz się zapaskudzić wątek? Napisałem, że taki sprzęt będziemy mieli w pokoju, do słuchania muzyki i porównań. Nie napisałem, że nie może być więcej, wręcz przeciwnie. Chyba w pokoju zmieści się więcej niż dwa wzmacniacze? Nie wiem, po co zmyślasz. Jeśli nie masz nic do powiedzenia, to może sobie daruj. Na swoim forum też się tak zachowujesz, czy tylko nam robisz ten zaszczyt?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa, staram sie rozkręcic ten wątek wbrew pozorom. Sam jestem ciekaw. Ale nie jestem ciekaw "ustawianych" porównań.

Jezeli chlopaki mają wlożyć tam swoje DIY to pozwól im ustalić co i jak.

Reszty przemyśleń nie komentuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor: "Lancaster, o co ci do diabła chodzi?"

 

lenam: "Jozwa, staram sie rozkręcic ten wątek wbrew pozorom."

 

Ani jeden (Lancaster), ani drugi (Jozwa) nie występuje tu pod swoim nickiem, z tego co widzę.

 

So, WTF?

Wstydzicie się, qrna?

Modele jedne...

 

(Nie mam nic wspólnego z redaktorem, btw. Po prostu ch.j mnie strzela jak widzę takie ..... [wpisać co lubisz])

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym roku pomimo też nie najlepszej atmosfery wokół pokoju DIY a zwłaszcza Ś.P. kolegi Senicza to co działo się na miejscu na szczęście odbiegało znacznie od klimatu wpisów.

 

Okazało się że w relacjach twarzą w twarz forumowicze okazują się często przesympatycznymi osobami. Spędziłem tam dwa fajne dni. Poznałem też Senicza którego do dzisiaj bardzo miło wspominam i wielu innych forumowiczów.

Tuz przed końcem AS atmosfera zrobiła się bardziej klubowa i gdyby nie koniecznośc oddania kluczy impreza miała realną szanse przeciągnąc sie do póznych godzin nocnych:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Postaramy się, żeby nikt nas tak zaraz nie wyrzucał. Kłopot jest, ze pokoik niewielki, poniżej 20 m2. Na wszelki wypadek mam dwie różne pary kolumn, do których w sumie można podłączyć każdą elektronikę - małe RLS i łatwe do wysterowania ART. Te ostatnie mogą mieć za duży bas, chociaż w 20m2 był ok. Jeśli ktoś dorzuci jeszcze swoje kolumny DIY, to będziw więcej pudeł, ale też więcej opcji do podłączania elektroniki. Kłopot ze stolikami. Ponieważ dostarczam trochę elektroniki, to załatwię też stolik, zeby wlazła (własnego StandArta SST, 5 półek). Ale na więcej gratów nie wystarczy, może ktoś ma DIY albo może górek ma superatę? Albo mogę w razie potrzeby przynieść swoją Ostoję, jeśli ktoś mi z tym pomoże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu, to forum czasami przejawiało cechy forum społecznościowego, jak akcja wspierania prezentacji DIY ś.p. kolegi Senicza, czy obgadywanie przy otwartej kurtynie konstrukcji do wystawienia na AS... Wsparcie naszego kolegi, w kontekście tego co wydarzyło się później,

to najpiękniejszy prezent jaki spora grupa uczestników tego forum podarowała twórcy naleśnika i marancunia

 

obawiam się, że taka zinstytucjonalizowana przychylność na dłuższą metę nie służy ruchowi DIY; przez wprowadzanie ułatwień następuja erozja tego co najbardziej charakterystyczne dla diy'owców - upór, pomysłowość, uczynność i budowanie nieformalnych więzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co panowie ? W ubieglym roku bylem w pokoju 701 i choc spedzilem tam zaledwie kwadrans zdazylem przywitac sie z sp.Seniczem , z Majkelem/Michelangelo i paroma innymi i... atmosfera byla niezapomniana , swietna , relacje b.kulturalne i ogolnie przyjemnie spedzilem ten kwadrans z dzieciakiem ( bo bylem z synkiem ) .

 

Ale to co robia co poniektorzy z niemalze kazdym watkiem tu na forum juz mnie poprostu wk***ia . Po co te wojny miedzy AH a AS ?

Przyznam ze zmiana zarzadu audiostereo mi rowniez nie przypadla do gustu bo obawialem sie wszedobylskiej reklamy , wielkich panow redaktorow czy innych przemadrzalcow . Ale tak nie jest . Jest wporzo wiec moje obawy byly bezpodstawne . Tylko ze ja , mimo iz mam konta na obu portalach to ani tu ani tam nie bruzdze , nie przeszkadzam , nie obrazam ...

Opanujcie sie prosze tymbardziej ze laczy nas wspolne hobby . Niech zapanuje dawna fajna atmosfera . Tu i na audiohobby - taka jaka panowala w pokoju p.Senicza .

 

Jakby co to na AH mam nick x500 , podobnie jak na mp3store .

Dziwne i dobre jest to ze nie ma wojny z mp3store wlasnie . I niech tak zostanie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie sie podobało w minionym roku . Miło było i inspiracje do pracy się zebrały .

Redaktorze ,może poprostu trzeba ludzi zaprosić do współpracy/wystawienia sprzętu a nie informować ,że jest pokój bo to zabrzmiało tak jakby juz był zapełniny ,,jedynie słuszną " techniką . Może trzeba zapytać forumowiczów czego chcieliby posłuchać .

Ja np posłuchałbym Clonquesta i wzmacniaczy na kliku LM-ach . Jest kilka transportów i DAC-ów opracowanych na tym forum - może ich właścicele się pochwalą . Są tez konstruktorzy głośników szeroko opisywanych na forum . Tego ludzie odwiedzający dział DIY chętnie posłuchają .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa, odpisze ci tu, bo Elbi kulturalnie mnie zablokował w swoim watku :)

Nie amsz za co przepraszać ze zorganizowałeś urzadzenia do jasnej anielki !:)

Nie jest łatwo zdobyć takie sprzetyiz tej strony patrząc masz u mnie prywatnie spory plus.

 

....ale do cholery jak ma to być pokój forumowyto dlaczego nie zapodales infow stylu: moge załatwić na prezentacje: x, y, z i ludzie sami by obgadali co tam widza.

w czym kłopot ?

 

...a co do Elbiego, to jak mogl uniemozliwić mi pisanie w swoim watku :) .... jestem wiekszym ptymistą od niego jezeli chodzi o możliwość zaprezentowania się urzadzeń podczas wystawy w pełnej krasie.

Gdyby bylo inaczej dałbym sobie spokój z tą imprezą.

Po co mialbym tam jeździć i brac udział w stęplowanym spędzie ?:)

 

 

neodom, dokładnie tak jak piszesz. cała ekipa w pokou seniczowym w zeszłym roku była super.

Dwa lata temu zresztą tez bylo bardzo fajnie.

Do tego pozostawiono ludziom calkowicie wolną rękę jezeli chodzi o dobor urzadzeń w niedzielę.

Chlopaki przyszli z shigaclonem, GC i paczkami Artura....i tez byo fajnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Ja tam cię nie blokuję. Najwyżej poproszę (ale wszystkich ogólnie), zebyśmy pisali o tym co będziemy robić, a nie o w sumie głupstwach. Panowie, ja znikam na jakieś dwa dni, mogę nie mieć sieci, tak że z góry przepraszam za ew. brak szybkich odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sie wam, chłopcy pomyliło. Z ta kulturą również. Poczytajcie sobie wątki z Seniczem przed i nawet po AS.

Poza tym, to pokój był wynajęty prywatnie (zrzutka zainteresowanych) - a to co innego. Audiostereo też wynajęło sobie pokój - i może sobie organizować co i jak chce. Jeśli koledzy chcą sobie robić sami jak oni uznają za słuszne - niech tez wynajmą pokój. Po co te głupie i beznadziejne teksty. Nic sie nikomu nie należy jedynie za to, że JEST ! Przecież pokój może sobie równie dobrze wynająć ekipa z AH - niech będzie konkurencja. Wtedy może być naprawdę ciekawie i bez kłótni i osobistych animozji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1 tobie tez cos sie pomyliło,zamiast nakrecac awantury jak sam nic nie robisz i nie masz propozycji DIY do pokoju to daj sobie spokoj w tym watku

naprawde rok temu klikanascie- kilkadziesiat osob potrafiło napisac ze sie ciesza ze spotkania i zrobia zrzutke by miec pretekst do spotkania sie a w tym roku tylko napasci i podziały

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz w zyciu zacytuje Redaktora

 

bo widze ze dalej nie wiesz o co mi chodzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.