Skocz do zawartości
IGNORED

DIY na AudioShow


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Karramba... to ten z czarną brodą?

baltazar+g%C4%85bka+pomidorek+pl.gif

 

Co się dziwić, tam ciągle pada.

 

ps. Mogę się zmoderować, ale naprawdę bawią mnie te podchody...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne opinie tak, ale skrajnie złe, pochodzą tylko z jednego obozu.

Robert, tego typu dyskusje do niczego dobrego nas nie doprowadzą, dajmy już sobie z tym spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>> Mysioperz: żeby.... urządzenia przywożone na AS były ukończone i juz trochę grzane, a nie świeżynki konczone dzień wczesniej, nieprzetestowane itp. należy pamiętać, że taka konstrukcja będzie grała z reszta systemu i nie można narazić innego konstruktora na uszkodzenie jego urządzenia z powodu niedopracowania i nieprzetestowania własnej konstrukcji.

 

No mam nadzieję, że nie pijesz do mnie .... ? Skończyłem w piątek o 14:30. Testowałem na własnych kolumnach, choć przyznaję nie przy tak ogłuszających, absurdalnie wysokich poziomach ciśnień akustycznych z volume na maksa ...

 

O ile mi wiadomo to nikomu krzywdy nie zrobiłem - w interesie cudzych kolumn był bezpiecznik na każdym wyjściu. Szybki bezpiecznik.

De facto za mały - z tego nadmiaru przezorności dałem nieopatrznie bezpiecznik 3,15 AMPERA.

Strzelił zupełnie niepotrzebnie - w sobotę około południa - bo po prostu był skalkulowany był na inne (w sensie: na normalne) prądy płynące przez głośnik.

Błędnie bowiem założyłem, że słuchacze melomani - nie będą głusi.

Skoro jednak strzelił 3,15 ampera, do obawiam się, że szanowna widownia powinna się zbiorowo była udać do laryngologa ( P = 3,15A * 3,15A * (4 lub 8 ohm) = ...... ?!?!?!!!! ).

 

Tak czy siak wydaje mi się, że była grupa osób zadowolona z faktu, że ta konstrukcja zaistniała (wbrew wszystkiemu) ... i że można tego było trochę posłuchać.

 

>>> niedopracowania

 

Są tacy, którzy nadal twierdzą, siedząc i słuchając na sali,

że to jest FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE, żeby to w ogóle mogło zagrać.

To ponoć przeczy fizyce. Słuchawki - to i owszem ... ale full wypas kolumny ?

 

Piszę to słuchając właśnie AC/DC - "Back in Black". Na trzy czwarte mocy. Nieźle czadu dają.

Bez pampersów, oczywiście.

 

Skoro to coś w ogóle nie ma prawa zagrać, bo "NIE MOŻE" - to gotów mu jestem zmienić nazwę.

Zamiast naklejki "Terminator" ... przykleję mu nazwę "Niedopracowany".

 

Jeden z odważnych (pełen szacun!) właścicieli kolumn był powiedział: "Co ich nie zabije - to je wzmocni".

 

Wracając do AC/DC ... pozdrawiam.

z.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędnie bowiem założyłem, że słuchacze melomani - nie będą głusi.

Skoro jednak strzelił 3,15 ampera, do obawiam się, że szanowna widownia powinna się zbiorowo była udać do laryngologa ( P = 3,15A * 3,15A * (4 lub 8 ohm) = ...... ?!?!?!!!! ).

 

Nieźle, jak to był topik przed kolumną, to prąd w impulsie był dużo większy. Efektywność z wykresem impedancji i można by policzyć w przybliżeniu natężenie dźwięku. O ile dobrze pamiętam była wcześniej wzmianka o jak największym wysterowaniu kolumn na granicy możliwości głośników...chyba się udała ta sztuka...a może jednak nie skoro wzmak nie dał rady...przynajmniej uszy trochę odpoczęły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt, spokojnie, nie podchodź do tego tak emocjonalnie :)

To co się działo na samym początku z naszymi sprzętami mogło faktycznie zaniepokoić nieobeznanych z takimi "atrakcjami" Mysioperzem i Józwą...

Po uporządkowaniu kabelków, faz itd...było już spokojnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( P = 3,15A * 3,15A * (4 lub 8 ohm) = ...... ?!?!?!!!! ).

((3.15/1.41)^2) * 4 lub 8 = 20 lub 40W

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"We designed our valve (tube) amplifier, manufactured it, and put it on the market, and never actually listened to it. In fact, the same applies to the 303 and the 405" - Peter Walker - Quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, OK, OK, .... kwadrat pierwiastka z dwóch zaginął pod wpływem tego, że mnie krew zalała.

 

W piku, oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Tak czy siak wydaje mi się, że była grupa osób zadowolona z faktu, że ta konstrukcja zaistniała (wbrew wszystkiemu) ... i że można tego było trochę posłuchać.

 

I ja się cieszę, bo grało całkiem nieźle, szczególnie w porównaniu do innych pokoi.

 

 

>>> niedopracowania

 

Są tacy, którzy nadal twierdzą, siedząc i słuchając na sali,

że to jest FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE, żeby to w ogóle mogło zagrać.

To ponoć przeczy fizyce. Słuchawki - to i owszem ... ale full wypas kolumny ?

 

Następnym razem, trzeba jednak nieco wcześniej dopiąć temat.

 

Jeden z odważnych (pełen szacun!) właścicieli kolumn był powiedział: "Co ich nie zabije - to je wzmocni".

 

 

:))) Słyszałem ten tekst. Jarek jest niesamowity...

 

Robert, tego typu dyskusje do niczego dobrego nas nie doprowadzą, dajmy już sobie z tym spokój.

 

Dziękuję Ci. A miałem już nacisnąć enter...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się cieszę, bo grało całkiem nieźle, szczególnie w porównaniu do innych pokoi.

 

 

Możesz jeszcze powycinać wszystkie wpisy na forum, które świadczyły, jakoby było inaczej. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne jest też to żeby urządzenia przywożone na AS były ukończone i juz trochę grzane, a nie świeżynki konczone dzień wczesniej, nieprzetestowane itp.

 

DACa skończyłem jakieś 3 dni przed wystawą, ok. 30h pogrzałem i na szczęście nie wymiękł :) a sygnał dostawał chyba całą niedzielę i sporą część soboty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że nie pijesz do mnie .... ? Skończyłem w piątek o 14:30. Testowałem na własnych kolumnach, choć przyznaję nie przy tak ogłuszających, absurdalnie wysokich poziomach ciśnień akustycznych z volume na maksa

nie no zjj_wwa nie o to mi chodzilo, raczej o to żeby nic nikogo nie kopało:) twój OTL to dzieło sztuki!!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

czy mozecie opisać konfiguracje, która grała w sobotę ok 14:30 z gramofonem AdFontes? Chodzi mi głownie o wzmocnienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

czy mozecie opisać konfiguracje, która grała w sobotę ok 14:30 z gramofonem AdFontes? Chodzi mi głownie o wzmocnienie.

 

wzmacniacz Tektos dualmono +pre Tektos

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do komentarzy dopiero teraz (wcześniej byłem net-out), i z mojej perspektywy nie wyglądało to tak tragicznie, jak niektórzy z Kolegów tu piszą. Zajrzałem do pokoju w sobotę krótko po tym, jak uruchomiliście analoga, i bardzo pozytywnie nastroiły mnie dźwięki, jakie tam usłyszałem. IMO nie było się czego wstydzić, wiele komercyjnych zestawów z wcale wysokich półek grało porównywalnie, a sporo z nich nawet gorzej. Śledzę teraz Waszą dyskusję o tym, jak zgrać optymalnie sprzęt przed AS i nasuwa mi się jedna myśl, która tu chyba nie padła. W końcu licznie tu reprezentowane grono konstruktorów i ich przyjaciół dysponuje w swoich domach pokojami o różnych wymiarach i proporcjach - czemu nie zorganizować w rozsądnym czasie przed AS odsłuchów "zgrywających" u kogoś, kto dysponuje pomieszczeniem porównywalnym pod względem geometrii (wymiiary, proporcje) do tego, w którym odbędzie się prezentacja ? W końcu to tylko zwykły, stosunkowo niewielki, pokój stosunkowo słabo wytłumiony akustycznie i o niespecjalnie korzystnych proporcjach wymiarowych. Nawet jeśli nikt z Was na co dzień nie używa takiego pokoju do odsłuchów, to chyba nie byłoby wielkim poświęceniem zaaranżować w nim czasowo pomieszczenia odsłuchowego i tam właśnie zgrywać nie tylko klocki i kolumny, ale i poeksperymentować z ustrojami. A na koniec przenieść to w skali 1:1 do Sobieskiego, gdy nadejdzie czas wystawy. Może to jest jakieś wyjście ?

Pozdrawiam i niecierpliwie oczekuję przyszłorocznej, co najmniej tak samo dobrej, prezentacji :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wzmacniacz Tektos dualmono +pre Tektos

Dziękuje. Na mój gust to był najlepszy dźwięk tego pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale gramofon na pewno grał tez z Ugodą i tez w sobotę przy Józwie.

W niedzielę grał chyba z OTLem i Ugodą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DACa skończyłem jakieś 3 dni przed wystawą, ok. 30h pogrzałem i na szczęście nie wymiękł

 

A co to za DAC? Na moje ucho brzmiał dość ciekawie, miał niezły bas, choć - co w sumie nie dziwi - przegrywał barwowo z gramofonem.

 

Czy to ten sam o którym później mówił kolega Muzg?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpisać. Tak, razem byliśmy odpowiedzialni za tego srebrnego DACa (we troje :)). Ja odpowiadam za projekt czyli schemat i wytyczne co do montażu (także w obudowie), a Le_G odpowiada za wykonanie, dobór elementów i modyfikacje części cyfrowej. Iwona zapewne go w tym dopingowała i pozwalała się zrelaksować co jest równie ważne! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Dzień dobry,

czy mozecie opisać konfiguracje, która grała w sobotę ok 14:30 z gramofonem AdFontes? Chodzi mi głownie o wzmocnienie.

Ryszard ma rację, grała Ugoda z pre Ricka i gramofonem A.Analogowego, oraz oczywiście kolumny Jarokara. Data wykonania zdjęć 14.37 w sobotę.

 

Pozwolę sobie odpisać. Tak, razem byliśmy odpowiedzialni za tego srebrnego DACa (we troje :)). Ja odpowiadam za projekt czyli schemat i wytyczne co do montażu (także w obudowie), a Le_G odpowiada za wykonanie, dobór elementów i modyfikacje części cyfrowej. Iwona zapewne go w tym dopingowała i pozwalała się zrelaksować co jest równie ważne! :)

Iwona pilnowała podczas piątkowych testów, żeby w końcu podłączyć Wasz Dac :) No i dopilnowała, grał niemal całą wystawę!

 

wzmacniacz Tektos dualmono +pre Tektos

Według mnie, grało to porównywalnie z ugodami. Tektos miał nieco masywniejszy i bardziej wypełniony dźwięk, ugody nieco szybszy. Ja dałbym remis. Zdaje się, że obydwa wzmacniacze pogodził BiArt, który był najbardziej rozdzielczy. OTL też był dobry, trochę chyba jaśniejszy niż pozostałe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24402-0-44917700-1353450195_thumb.jpg

post-24402-0-85001100-1353450207_thumb.jpg

post-24402-0-69108100-1353450352_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Iwona pilnowała podczas piątkowych testów, żeby w końcu podłączyć Wasz Dac :) No i dopilnowała, grał niemal całą wystawę!

 

 

Kobiety... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+
Pokój 608 - DIY Audio - zakręceni prowadzący i szalony wzmacniacz lampowy, który przypominał Enigmę. Jeden z lepszych dźwięków wystawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ryszard ma rację, grała Ugoda z pre Ricka i gramofonem A.Analogowego, oraz oczywiście kolumny Jarokara. Data wykonania zdjęć 14.37 w sobotę.

 

Według mnie, grało to porównywalnie z ugodami. Tektos miał nieco masywniejszy i bardziej wypełniony dźwięk, ugody nieco szybszy. Ja dałbym remis. Zdaje się, że obydwa wzmacniacze pogodził BiArt, który był najbardziej rozdzielczy. OTL też był dobry, trochę chyba jaśniejszy niż pozostałe.

Ok, w każdym razie, grało to bardzo fajnie. Nie wiem na ile ten dźwięk pochodził z doregulowania VTA, a na ile jest to zasługa konfiguracji pozostalego sprzetu, ale było miło. Zrodla cyfrowe grały nie do końca w moim guscie.

 

Jeśli Tektos gra masywniej, wg Twoich kryteriow, to chyba właśnie na niego trafiłem.

Pogubilem sie lekko, bo byłem w pokoju kilka razy i nigdy nie udalo mi sie trafic na to co było wcześniej zapowiadane :). Jedynym stałym elementem, podczas moich odwiedzin, były kolumny Jarokara i musze przyznać, ze poczatkowo to je wlasnie obwinialem o to krzyczenie góra i zaburzenia sceny( pewnie ze względu na skojarzenia z B&W). Dopiero prezentacja z analogiem zaprezentowała je z innej strony i powiem szczerze, ze była to bardzo dobra strona. Do pełni szczęścia brakowało mi tylko zestawienia OTL z analogiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te różne opinie zapewne wynikały z różnych punktów odniesień. Osobiście słucham na dość przejrzystym (a może i zbyt przejrzystym) systemie na którym często słychać szum w nagraniach z płyt CD - stąd w 608 żeby coś wyraźniej poza basem i średnicą usłyszeć - prosiłem o głośniej. Inne osoby, przyzwyczajone do "ciemnego" dźwięku - mogły to odbierać w drugą stronę...

Niekoniecznie rozdzielczy system musi być przy okazji za jasny. Ja bym tego tak nie definiował. Sam nie lubię zbyt jasnego grania a szumy nawet na samplerach zdarza mi się usłyszeć. To przyczyna gorszych taśm matek albo oszczędniejszej ingerencji w sygnał (delikatniejsze filtry) masteringowca.

 

Ludzie często mylą jasność z nadmiarem wysokich a to nie jest tożsame.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szukaj swojego dźwięku ale... nie wciskaj na siłę go innym :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Zrodla cyfrowe grały nie do końca w moim guscie.

 

Transport Ricka na Philipsie pro był bardziej wypełniony, jednak w piątek odrzuciliśmy go, bo w lewym kanale coś brumiło. Później się okazało, że to wina kabla i ostatecznie graliśmy na nim w niedzielę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analog is not dead!

 

A żebyś wiedział... Od jakiegoś czasu męczę DACa na AD1955 (jedna z bardziej "analogowych" kości) próbując zbliżyć brzmienie do gramofonu, jednocześnie zachowując wysoką dynamikę i rozsądną rozdzielczość - co prawda są spore postępy, ale proste to na pewno nie jest. Te współczesne sigma-delta to jednak wciąż nie to, a prawdziwych wielobitowców praktycznie się nie robi.

 

Jest co prawda pewna nadzieja - ale chyba jeszcze nie zaczęli go produkować:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , mam nadzieję że kiedyś zaczną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.