Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  25 członków

Zu Audio Klub
IGNORED

Klub Zu


Gość nosferartur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nosferartur

(Konto usunięte)

Pomny na swoją punk rockową przeszłość i przyzwyczajony do wszelakich bójek i awantur, uroczyście otwieram ten klub na oścież dla wszystkich odszczepieńców audio.

 

Oto moje zoo. Póki co jeden eksponat.

post-25816-076719600 1292095222_thumb.jpg

post-25816-016040000 1292095247_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam,

Ja najmniej Zu nagromadziłem (sieciówka Zu Birth), ale też proszę mnie zapisać do klubu. Zdjęcia nie wklejam, bo po pierwsze - nie umiem, a po drugie - przedmiot jest dość "niewyględny", hehe. Te podłogówki Druid słyszałem w Łodzi. Dla amatorów bójk i awantur rzeczywiście dobre, bo brzmienia mają donośne :)

Pozdro,

Yul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferartur

(Konto usunięte)

W rzeczy samej, ku zgryzocie mojej żony, potrafią przykopać jeszcze tam, gdzie w normalnych przypadkach większość woli już słuchawki by mieć dobrze. Potencjometr głośności słabo je trzyma w ryzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 lata później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dzięki serdeczne.

 

Widzę, że masz trochę sprzętu firmy JAG. Mam w Łodzi kolegę, który ma z tejże firmy naprawdę bardzo zacny system (wzmacniacz + głośniki + BAS + phono stage + okablowanie). Ponieważ to mój dobry kolega i szanowany meloman, często u niego goszczę i słucham, no i muszę powiedzieć, że to jest świetny sprzęt w bardzo rozsądnej cenie. Gdybym dziś kompletował swój system, to z pewnością kupiłbym coś od JAG-a.

 

Na ostatnim AS długo siedziałem w ich pokoju, słuchając głośników Nirvany. Konstrukcyjnie troszkę podobne do Zu, jednak estetyka brzmieniowa inna. Ale szczerze powiem, że to super dźwięk.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Hej, dla wszystkich miłośników chłopaków z Utah - krótka recenzja nowych głośników Druid Mk. VI. Jeśli prawdą jest, co piszą, to grają zgoła odmiennie od starych Druidów, za którymi kiedyś wzdychałem... cóż, wszystko się zmienia.

 

https://www.monoandstereo.com/2018/08/sean-casey-shows-new-zu-audio-druid-mk.html?m=1&mc_cid=11d8b7fbdf&mc_eid=d1b1606b98

 

Pojawiła się za to okazja wyrwać model nr V taniej o 20-40%. Wklejam zdjęcie z newslettera, dotyczy nowych wyrobów z gwarancją producenta... używki zapewne jeszcze taniej, o ile ktoś znajdzie :)

 

post-62696-0-88465600-1534861893_thumb.jpg

Edytowane przez Łukasz_62438
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.