Skocz do zawartości
IGNORED

KUJAWSKO - POMORSKIE ODSŁUCHY .


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za opinię o Ayre-gdybyś zechciał opisać resztę toru,kable etc.

 

Reszta toru jak w o mnie. Ale powtórzę. Wzmacniacz Leben CS300xs na Amperex'ach Bugle Boy, Kolumny Tannoy na głośniku HPD295 w budach Stirlingów, dobrze wykonane. Kable Auditorium 23 rca i głośnikowy. Sieciówek żadnych docelowych teraz nie mam, ...ale mam coś na oku. ...listwa enerr i kabel jaki miałem i którym podłączyłem CD to też był enerr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że chcesz coś zorganizować. W salonach to o wiele łatwiejsze do zrealizowania, niż w domu. Czy poza prezentowanym systemem, będzie coś do porównań ? A może jest opcja porównania elementu systemu z przytarganym przez siebie klockiem ?

 

Oczywiście, można porównać ze wszystkim co mamy na stanie. System będzie podłączony przez całe dwa tygodnie ale nie ma problemu z przełączeniem na inny. Swoje klocki, płyty, kable itd. mile widziane. Jeżeli ktoś ma ochotę na dłuższy odsłuch najlepiej się zapowiedzieć.

Kontakt tel. 668-437-091 lub gg 1949712

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Użytkownicy+

Jutro spotkanie u mnie, start godzina 18.00. Sporo osób już potwierdziło obecność. Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę wpaść, to proszę o kontakt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę udanych odsłuchów i jak zwykle czekam na relację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odbyło się.

Jak zwykle pewno w super atmosferze (podziękowania dla Mamy za pyszna kolację!).

Jedna ważna nauka po spotkaniu - oczywiście banał - system musi być konstruowany/wymyslony/rozpatrywany jako całość. Innymi słowy nie wystarczy nadzieja, że po wykosztowaniu się i podłaczeniu jednego elementu z górnej półki bedzie wszystko super i lepiej. O tym szerzej pewnie Robert za chwilę.

Następne spotkanie mam nadzieje pod hasłem - jak przekonać twardogłowych do czarnych krążków i skasowania wszystkich plików z dysku :)

Robert - super płytka, jak się nasłucham to podrzucę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,Panowie,

 

Przed godziną wróciłem od Roberta i choć jestem trochę zmęczony,to pozwolę sobie na parę słów komentarza.

Przede wszystkim,pragnę podziękować gospodarzowi za spotkanie, organizacje i prowadzenie.

Osobny ukłon i podziękowania,kieruje do mamy Roberta,która przygotowała wspaniałą kolację oprawioną typową dla rodaków gościnnością.

Mam nadzieję,że nie przysporzyliśmy kłopotu,głównie natężeniem dxwięku:) oraz zamieszaniem.

Mnie spotkanie bardzo się podobało i liczę,że dane mi będzie ponownie otrzymać zaproszenie ze strony gospodarza.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania,

Robert,

Dobra robota.

Dzięki za zaproszenie:)M.

 

O dźwięku,samym dźwięku może innym razem,ponieważ piątkowe odsłuchy diametralnie różniły się od sobotnich(!)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Dzięki panowie za przybycie.

Tym razem aż trzy osoby były u mnie po raz pierwszy. Marek i Piotr mieszkają w okolicy ale gdyby nie forum, nigdy byśmy się nie poznali ... W sumie w krótkim czasie "ujawniło" się kilkanaście osób, co pokazuje ilu nas jest! Śmiało więc panowie, zgłaszać się bo warto. Fajnie by też było, gdyby ktoś jeszcze zechciał opisywać swoje spotkania. W tym temacie, jest miejsce dla wszystkich, przecież wątek nie nazywa się "Spotkania u Paltona" ...

Specjalne podziękowania należą się Piano, który przyjechał z Gdyni. Przytargał ze sobą zacne źródełko Gryphona. Obcowanie z legendą sprawiło wszystkim dużo przyjemności, a u Marka wzbudziło nawet sporą euforię :)

Co do konfiguracji, to Piotr ma oczywiście rację. Pożyczyłem moje Phasty, więc nie miałem swojego sprawdzonego systemu. Liczyłem, że któryś z pozostałych kilku wzmacniaczy, zgra się z kulkami lub Heilami i źródłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Niestety nie dojechał Przemek z monoblokami Jeffa Rowlanda, na które liczyłem. Hmm, nie było więc łatwo i właściwie dopiero pod koniec spotkania, zagrało nieźle. Do najlepszego dźwięku jaki u siebie miałem, jeszcze sporo brakowało. Najważniejsze jednak, że atmosfera była fajna i krąg zapaleńców rośnie. Było też kilka fajnych płyt i sporo rozmów o muzyce. Zgodnie z przewidywaniem, Marek z Krzyśkiem przerzucali się ulubionymi free jazzowymi muzykami.Przyjemnie było słychać ludzi, którzy wiedzą o czym mówią.

 

Marek robił sporo zdjęć, więc prosiłbym o kilka ... szczególnie te z Gyphonem :)

post-24402-0-91020300-1333213462_thumb.jpg

post-24402-0-62745500-1333213484_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek pierwszy raz pojawiłem się na sptkaniu organizowanym przez Roberta. Pierwsza sprawa, to atmosfera. Miłe rozmowy, nawet jesli stanowiska pozostawały odmienne. Kultura i tyle.

To prawda pojawienie się Gryphona wywołało u mnie ekstazę!

Najpierw o czym innym. Na początku słuchałem zestawu Roberta i to wersji, powiedzmy gorszej. Więc powiem tak, nie wiem jak te cholerne kulki kreują taką przestrzeń, ale mnie zabiły na miejscu. Znakomita konstrukcja. Przy wyższych poziomach głośności góra szarżowała, jak się okazało Robert nieco zmodyfikował konstrukcję. Niemniej przy średnich poziomach głośności było niebiańsko!

Widok Gryphona i możliwość fizycznego z nim obcowania, była dla mnie drugim wielkim przeżyciem. To nie jest odtwarzacz płyt, to Arcydzieło.

Niestety, z systemem się duńskie cudo nie zgrało. Słyszałem jeszcze kombinację z lampą i grało lepiej, ale wciąż poniżej możliwości.

Tak na marginesie, wyobrażam sobie taką sytuację, mam Gryphona i nie używam go do słuchania muzyki, a tylko do patrzenia na niego.

Koniak był znakomity, a ja poznałem kogoś, kto wie, kim jest Cecil Taylor! Dla mnie wielkie święto :)

Dziękuję Robertowi za zorganizowanie spotkania i wszystkim gościom, było wspaniale.

Dla Piano, za udostępnienie Gryphona, wielka wdzięczność!

post-41250-0-68343500-1333217064_thumb.jpg

 

Na zdjęciu Piano i kata z kablami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-41250-0-40875000-1333218001_thumb.jpg

 

Tylko jedna fotka ?

A zrobiłeś chyba ze 100 - heh. Wrzuc proszę jescze może danie główne - że tak powiem.

 

uczę się dodawać :)

 

post-41250-0-74735700-1333218299_thumb.jpg

 

post-41250-0-44198400-1333218507_thumb.jpg

 

post-41250-0-43910000-1333218689_thumb.jpg

 

post-41250-0-34306400-1333219505_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-41250-0-74735700-1333218299_thumb.jpg

post-41250-0-44198400-1333218507_thumb.jpg

post-41250-0-43910000-1333218689_thumb.jpg

post-41250-0-34306400-1333219505_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z systemem się duńskie cudo nie zgrało. Słyszałem jeszcze kombinację z lampą i grało lepiej, ale wciąż poniżej możliwości.

 

W sobotę zagrało:)

Odsunęliśmy kule o dobre 150cm od tylnej ściany. Nieznacznie na boki z lekkim rozgięciem i..,

..,zmieniliśmy rca na xlr(!!!)

 

Mnie się bardzo podobało,Robertowi też.

Szkoda,ze w piątek nie grało:( Następnym razem,wczesniej przygotujemy zestaw tak,aby przybyłym gacie spadły:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsunęliśmy kule o dobre 150cm od tylnej ściany. Nieznacznie na boki z lekkim rozgięciem i..,

W załączeniu;

 

W załączeniu;

 

Załącznik też był:)

Chłopaki,do teraz łeb mi pęka. Biała i kolor,to marny duet:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

miło było po raz kolejny odwiedzić Roberta.

mi też wielką przyjemność sprawiło obcowanie z Gryphonem - śliczny i z pewnością świetny sprzęt (dzięki Piano za przywiezienie go), choć na pewno nie pokazał pełni swoich możliwości w słuchanych przeze mnie konfiguracjach. jednak z godziny na godzinę było lepiej, a podobno w sobotę to już bardzo dobrze. pozytywnie pokazała się skromna lampka Tri (po rozgrzaniu oczywiście) i "magiczny" bufor, a głowa po "odsłuchach" bolała nie tylko mojego przedmówcę (serdeczne pozdrowienia)

pozytywny jest fakt, że pojawiają się nowi ,fajni ludzie z którymi przyjemnie pogawędzić o swoich pasjach

tak trzymać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to w sobotę musiało byc fajnie - no nic następnym razem...

Napisłem hobbystycznie do Volodymira (tak sie to odmienia?) z Phasta. Marzy mi się pewna nowa jakość, nawet mam początki pomysłu.

Zobaczymy co z tej korespondencji wyjdzie. Na razie czekam z niecierpliwościa na mozliwość odsłuchu Phastów Roberta. Pożyjom-uwidiom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

miło było po raz kolejny odwiedzić Roberta.

mi też wielką przyjemność sprawiło obcowanie z Gryphonem - śliczny i z pewnością świetny sprzęt (dzięki Piano za przywiezienie go), choć na pewno nie pokazał pełni swoich możliwości w słuchanych przeze mnie konfiguracjach. jednak z godziny na godzinę było lepiej, a podobno w sobotę to już bardzo dobrze. pozytywnie pokazała się skromna lampka Tri (po rozgrzaniu oczywiście) i "magiczny" bufor, a głowa po "odsłuchach" bolała nie tylko mojego przedmówcę (serdeczne pozdrowienia)

pozytywny jest fakt, że pojawiają się nowi ,fajni ludzie z którymi przyjemnie pogawędzić o swoich pasjach

tak trzymać!

Takim to fajnie.Co to za Gryphon był?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Brać wrażliwą na dzwięki!

żałuję że nie mogłem dotrzeć do Roberta i przez chwilę popatrzeć na to "mityczne stworzenie" - Gryphon'a.

jak czytam, nie rozwinął w pełni swoich skrzydeł ale napewno było warto posłuchąć jak gra.

cieszę się że jest nas w okolicy coraz więcej. pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia.

 

p.s. a może jest ktoś z Mogilna?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Kilka dni temu byłem w salonie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w Bydgoszczy i muszę przyznać, że po remoncie salonu oraz adaptacji akustycznej, całość wygląda doskonale. Inni powinni się uczyć, jak ciekawie urządzić pomieszczenie. Dla mnie rewelacja!

 

Wszystkim forumowiczom, a w szczególności chłopakom z "kujawskich", życzę wesołych świąt.

post-24402-0-35248000-1333795149_thumb.jpg

post-24402-0-20709100-1333795152_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku można liczyć na więcej zdjęć? Odbicia od przedniej ściany są usunięte przez widoczne dyfuzory 1D i 2D, a co z resztą odbić i pochłanianiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Słuchałeś Reimyo?

 

Tak, zresztą nie pierwszy raz. Opisywałem to już w wątku, kilka stron wcześniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku można liczyć na więcej zdjęć? Odbicia od przedniej ściany są usunięte przez widoczne dyfuzory 1D i 2D, a co z resztą odbić i pochłanianiem?

 

Tak bardzo się przyzwyczaiłem do Imacmana zamieszczającego zdjęcia ustrojów, że pomyliłem autora wpisu. Chodziło o paltona, a nie o Marka - Imacmana. Przepraszam i czekam na więcej zdjęć jeśli można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Tak bardzo się przyzwyczaiłem do Imacmana zamieszczającego zdjęcia ustrojów, że pomyliłem autora wpisu. Chodziło o paltona, a nie o Marka - Imacmana. Przepraszam i czekam na więcej zdjęć jeśli można.

 

:)))

Niestety, więcej zdjęć nie mam... miałem słabą baterię w aparacie. Ustroje są głównie za sprzętem, to co widać i na suficie (pochłaniacze ?). Pomieszczenie ma ok.50m2, akustyka wydaje się być ok. nie stwierdziłem wzbudzania się basu itp. Pisząc o fajnym pomieszczeniu, miałem na myśli nie tylko efekt dźwiękowy, ale przede wszystkim efekt wizualny. Mury ze starej czerwonej cegły, częściowo przysłonięte postarzanym tynkiem, antyki, obrazy muzyków, płyty winylowe i odpowiednie podświetlenie sprzętu. Mi się styl retro b.podoba, a ustroje doskonale się komponują w takim wnętrzu. W

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) widać część wystroju (chyba były wtedy inne ustroje), min. fajny zegar nad wejściem.

Następnym razem zrobię więcej zdjęć, prawdopodobnie będę tam po świętach. Jeśli ktoś jeszcze się wybiera do salonu, to można by się spotkać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze się wybiera do salonu, to można by się spotkać.

 

Czemu nie:),a tymczasem..,

W obliczu Świąt Wielkiejnocy,chłopakom z Kujawsko-Pomorskiego i nie tylko,życzę dużo dobrego,chwili odpoczynku i radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

 

Serdecznie pozdrawiam,M.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reimyo jak Reimyo, ale tam dobrze widze Systemdeka ? Fiu, fiu to warto podjechać. Dobrze, że umówiłem sie na sobotę z p. Grzegorzem na wymianę mojej wysłużonej Sumiko.

Jak właściciel pozwoli to zrobie parę fotek i wkleję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrzegam Kujawy ze kiedyś przyjadę i będziecie ze mną słuchać co następuje. tu jest próbka. Napiszcie jak się komuś udało wysłuchać całości ...... Palton specjał for you.....Cir tez to kkocha, ubóstwia...... a sly zacznie niebawem- mam nadzieję

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jak nie pozwoli to powiedz mu ze kiepsko to gra wszystko. mało góry. zobaczysz ja się ucieszy. delikatniej możesz pocmokać i stwierdzić ze coś tu mało fokusuje na gorze. albo ze z winy sprzętu nie odróżnisz altówki od kontrabasu albo lepiej fortepianu. wyjdziesz na oryginała ale właściciel na pewno cie zapamięta.

 

k

 

moderacja!!!!! edycja nie działa.

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak się komuś udało wysłuchać całości

 

Słuchałem.

O rany,ale rzeźnia o poranku.

Dotrwałem,ale szczytowania nie było:).Pierwsze skojarzenie,że bardziej nadaje się do wątku"nagranie w którym wytapia się twój ból":))

Jak na wczesną godzinę 7.05 ,to już po 11min zaczęło mnie boleć:)

Niezła kompilacja w 11 minucie Janosikowa przygrywka,a pod koniec riffy zbliżone do T.Iommi,iego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Słuchałem.

O rany,ale rzeźnia o poranku.

Dotrwałem,ale szczytowania nie było:).Pierwsze skojarzenie,że bardziej nadaje się do wątku"nagranie w którym wytapia się twój ból":))

Jak na wczesną godzinę 7.05 ,to już po 11min zaczęło mnie boleć:)

Niezła kompilacja w 11 minucie Janosikowa przygrywka,a pod koniec riffy zbliżone do T.Iommi,iego.

 

Bez przesady, przy free jazzie czy minimalistach to straszna komercha ;) To coś na kształt rodzącej zakonnicy, która widzi na zmianę, raz niebo a raz piekielne otchłanie ...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Na przyszły tydzień myślę zorganizować kolejne spotkanie. Wstępnie zapraszam na wtorek, jeśli sprzęt zdąży przyjść. Clue programu to wzmacniacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.