Skocz do zawartości
IGNORED

KUJAWSKO - POMORSKIE ODSŁUCHY .


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

Gonzo, czyli wytłumacz mi jak czterolatkowi. Mam taka neonówkę z której wystają 2 kable. jeden (obojętnie który) przykładam do np. obudowy wzmacniacza a drugi po prostu trzymam w palcach tak? I jeżeli się tli to należy obrócic wtyczkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Przykładaj tylko do jakiejś śrubki mocującej pokrywę obudowy, a nie do miejsca pomalowanego farbą.

I nie trzymaj się w tym momencie np. kaloryfera, czy kranu ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Zgadza się.

Przykładaj tylko do jakiejś śrubki mocującej pokrywę obudowy, a nie do miejsca pomalowanego farbą.

I nie trzymaj się w tym momencie np. kaloryfera, czy kranu ;-)

 

Pewnie miernik też by coś pokazał. Problem jest raczej w czym innym. Nie zawsze któraś opcja jest zdecydowanie lepsza. Częściej jest po prostu inna i trzeba samemu wybrać, co się bardziej lubi - dokładność, czy wypełnienie. Jest jeszcze kwestia wzajemnego oddziaływania urządzeń na siebie. Powiedzmy, że zmieniliśmy "polaryzację" we wzmacniaczu i jest lepiej. Później zmieniamy kierunki w źródle, co powoduje dalsze zmiany. Może się okazać, że warto wrócić do pierwotnego ustawienia wzmacniacza. W przypadku rozbudowanych (dzielonych) systemów, kombinacji może być naprawdę sporo ... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ, że jeśli którykolwiek z elementów toru będzie miał na obudowie "to świecenie" to poprzez masę IC, a ona jest najczęściej połączona z obudową, świecić będzie wszędzie.

Dlatego tak ważne jest "rozpięcie" klocków.

Z moich obserwacji wynika, że gdy miałem świecenie na obudowie na którymkolwiek urządzeniu, to miałem też "zapiaszczony bas".

Taka "siara" że nie pytaj.

Ale mnie wsio ryba - "róbta co chceta".

 

pzdr.

 

ps.

Jedno z urządzeń francuskiej firmy, miało właśnie takie oczko na obudowie, pod którym, jak się później dopatrzyli jego użytkownicy, była neonówka/kontrolka poprawności przyłączenia urządzenia do sieci.

Endowcy zapewne wiedzą o jakiej firmie piszę, ja nie mogę sobie przypomnieć jej nazwy (starość nie radość).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wzmacniaczu Lavardin IS cyt;

"Gniazdo sieciowe posiada oznaczenie, do którego bolca powinna zostać doprowadzona faza, więc przy pierwszym podłączeniu warto zaopatrzyć się w odpowiedni przyrząd - śrubokręt do prac elektroinstalacyjnych z neonówką wewnątrz."

Cytat zaczerpnięty z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I kolejny cytat;

"YBA zaleca, aby jej urządzenia były podłączone do sieci zgodnie z właściwą polaryzacją. Do urządzenia jest dołączony "tester fazy" i zestaw złoconych wtyków banankowych."

tym razem ze strony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sytuacja poprawności włożenia wtyczki sieciowej do gniazda jest już chyba jednoznaczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Użytkownicy+

Chciałbym podziękować Mirkowi za zaproszenie i gościnę. Wraz z Joachimem, porównywaliśmy w systemie Mirka dwa drogie piece. Zabawa była przednia, a klocki zacne. Za chwilę krótki opis sprzętu. Yachim, daj kilka zdjęć.

 

Porównywaliśmy piec Accu E-560 z Vitusem RI100. System składał się z Dynaudio special 25, cd Accu dp78 i kabli z wysokiej półki - Acrolink/Harmoinix/Argento

Gdy zajechałem na miejsce, wpięty w system był Vitus. Dźwięk miał potężną podstawę basową, całość była wypełniona, wręcz pogrubiona. Słychać było, że wzmacniacz lubi grać głośno, wtedy brzmi najlepiej. Dynaudio też lubią mocno przyłożyć, więc całość brzmiała potężnie i masywnie. Góra pasma była nieco dziwna, wycofana i mało wybrzmiewająca. Pomyślałem sobie, że chyba zbyt przyzwyczaiłem się do blasku lampy, jednak Accu wyjaśnił wszystko. Po odpięciu E-560, nie było żadnych wątpliwości. Różnica nie była duża, była ogromna. Okazało się, że dźwięk nabrał barw i wybrzmień, pojawiło się więcej szczegółów i scena była lepsza. Jedynie nad basem można by się zastanawiać, Vitus miał niżej schodzący i bardziej konturowy, ale Accu barwniejszy i lepiej zszyty z resztą pasma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym systemie ten Vitus wypadł gorzej niż Accu?

Nie miałem u siebie tego Vitusa ale miałem stereo końcówkę mocy SS-101, tą wielką która waży 85kg!

Miałem też monobloki SM-101 i preamp SL-102 i grało to wspaniale choć mnie najbardziej podobała się ta

końcówka stereo która może pracować jako integra. Piękne granie ale cena kosmos i wielkie, nieporęczne pudło,

nie do ruszenia bez 2 osób.

Niebawem mam mieć na test topowy DAC Vitusa z serii Masterpiece a potem najnowszy CD/DAC Vitus SCD-025,

którego premiera była w Monachium a do sprzedaży ma trafić za miesiąc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Po spotkaniu, wpadłem jeszcze "na chwilę" do Yoachima, posłuchać Tannoy z Lebenem. Szczerze mówiąc dźwięk okazał się bardzo dobry, chociaż kompletnie inny od systemu Mirka. Mikro dynamika była znakomita, do tego wybrzmienia i rozdzielczość niemal w całym paśmie. Podobny dźwięk słyszałem kiedyś u Lutka, jednak u Yoachima jest zdecydowanie większe dociążenie basu. Ten ostatni nie jest idealny, lubi się czasami wzbudzić, jednak w sporej części to "zasługa" pomieszczenia. Drugim małym minusem była przestrzeń. Wprawdzie scena miała spore wymiary, to jednak instrumenty były sporymi plamami. Szybkość, kontur, ilość informacji, to pozytywne cechy tego systemu.

 

Ciekaw jestem porównania obydwóch systemów, każdy z nich miał swoje zalety i wady. Z jedne strony transparentność Tannoya, z drugiej specyficzna średnica Dynaudio. Przestrzeń dosyć precyzyjna o średnich wymiarach, czy duża i mało dokładna ?

 

Czyli w tym systemie ten Vitus wypadł gorzej niż Accu?

Nie miałem u siebie tego Vitusa ale miałem stereo końcówkę mocy SS-101, tą wielką która waży 85kg!

Miałem też monobloki SM-101 i preamp SL-102 i grało to wspaniale choć mnie najbardziej podobała się ta

końcówka stereo która może pracować jako integra. Piękne granie ale cena kosmos i wielkie, nieporęczne pudło,

nie do ruszenia bez 2 osób.

Niebawem mam mieć na test topowy DAC Vitusa z serii Masterpiece a potem najnowszy CD/DAC Vitus SCD-025,

którego premiera była w Monachium a do sprzedaży ma trafić za miesiąc.

 

Tak, zdecydowanie wybrałbym Accu, widać klasa A ma więcej blasku i gra subtelniej, bardziej bajkowo. Sądzę, że to nie tyle cecha Accu, ale właśnie technologia klasy A daje takie rezultaty. Vitus to mocarz, ale zdecydowanie mniej wyrafinowany. Być może to kwestia spasowania firmowego E-560 z DP 78, a może kwestia sterowania końcówką z regulowanego wyjścia CD. Być może też, brak wygrzania Vittusa (niecałe 100h), lub "zła" polaryzacja wtyczki sieciowej. Trzeba też zaznaczyć, że RI100 zastąpił Accu w dopieszczonym, skończonym systemie.

Jednak co by nie mówić, w dźwięku była przepaść. Być może nie zostały zachowane identyczne warunki dla obydwu pieców. Jednak nie sądzę, że cokolwiek mogłoby aż tak bardzo zmienić dźwięk Vittusa, żeby pokonał Accu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiele czynników ma wpływ że trudno jednoznacznie stwierdzić.

Raz że Vitus był nie wygrzany więc już na starcie był przegrany a dwa że jeśli reszta toru była dopasowana pod Accu to

wpięcie w ten sam tor każdego innego pieca skazuje go na przegraną nawet jeśli będzie to znacznie lepszy wzmacniacz niż Accu.

 

Porównanie miałoby sens gdyby oba wzmacniacze były wygrzane i wpięte w system w którym czują się najlepiej.

Akurat z AC Argento to Vitus czuje się doskonale ale nie wiem jakie były IC i głośnikowy i tak samo musiałoby pewnie być inne CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Tak wiele czynników ma wpływ że trudno jednoznacznie stwierdzić.

Raz że Vitus był nie wygrzany więc już na starcie był przegrany a dwa że jeśli reszta toru była dopasowana pod Accu to

wpięcie w ten sam tor każdego innego pieca skazuje go na przegraną nawet jeśli będzie to znacznie lepszy wzmacniacz niż Accu.

 

Porównanie miałoby sens gdyby oba wzmacniacze były wygrzane i wpięte w system w którym czują się najlepiej.

Akurat z AC Argento to Vitus czuje się doskonale ale nie wiem jakie były IC i głośnikowy i tak samo musiałoby pewnie być inne CD.

 

Głośnikowy Acrolink S300, IC Tara ISM 0,8

Zmiennych sporo, ale powtarzam, różnice b. duże. Jedyna szansa, że Vittus się wygrzeje, ale nie liczyłbym na to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jedno wiem.Tara 0.8 to dość ciemny kabel, nie do Vitusa który ma delikatną górę i nie można jej przytłumiać.

Tu by lepiej się zachował np Acrolink DA6300 albo jakiś Synergistic Research np Apex albo Element Copper/Tungsten/Silver.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna...

Zaraz wyjeżdżam i dopiero w sobotę po południu wkleję fotki, trzeba je pozmniejszać.

Oczywiście skrobnę kilka słów o odsłuchu.

Szkoda, że nie mam czasu, bo zrobił bym to teraz, ehh.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się spotkaliśmy i posłuchaliśmy muzyczki.Cieszę się również że poznałem wreszcie Paltona.Co do ,,potyczki,, Accu z Vitusem,była to walka raczej nierówna.Trzeba pamiętać że Vitus miał niespełna 80h grania, do tego Cd Accu pewnie na korzyść e-560.Jeżeli chodzi o brzmienie to niech Yoachim i Robert się wypowiedzą.Ja ze swej strony powiem tylko tyle że ten sk***iel Accu zagrał wybornie.Kiedyś pożyczę CD i wzmacniacz Vitusa i wtedy zobaczymy.......Vitus spodobał mi się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitus to mocarz, ale zdecydowanie mniej wyrafinowany. Być może to kwestia spasowania firmowego E-560 z DP 78, a może kwestia sterowania końcówką z regulowanego wyjścia CD.

Ostatnio słyszałem Wadię i Accu grające bezpośrednio z końcówką Ushera R 1.5 - efekt był nieciekawy, może faktycznie zabrakło Wam pre?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Myślę sobie, że zachwyty nad Accu są oczywiście zasłużone, ale przywiązywałbym raczej wagę do konkretnego modelu i stojącej za nim technologi ... czyli klasy A. Sam krytykowałem jak zresztą większość z nas, niemal identyczny system wystawiany na AS. W dużej części podtrzymuję to stanowisko, bo Dynaudio, to nie moja bajka. Jednak muszę przyznać, że pod wieloma względami grało to fajnie, a na pewno znacznie lepiej niż na wystawie. Wtedy sądziłem tak jak wszyscy, że piec Accu jest po prostu za słaby do dynek, chyba się myliłem.

 

Ostatnio słyszałem Wadię i Accu grające bezpośrednio z końcówką Ushera R 1.5 - efekt był nieciekawy, może faktycznie zabrakło Wam pre?

Pisałem już o tym, że kolega djm steruje Wadią 381i bezpośrednio monobloki Jeffa Rowlanda model 6. Miał wcześniej topowe pre BATa VK51se i BAT poszedł do ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie, że zachwyty nad Accu są oczywiście zasłużone, ale przywiązywałbym raczej wagę do konkretnego modelu i stojącej za nim technologi ... czyli klasy A. Sam krytykowałem jak zresztą większość z nas, niemal identyczny system wystawiany na AS. W dużej części podtrzymuję to stanowisko, bo Dynaudio, to nie moja bajka. Jednak muszę przyznać, że pod wieloma względami grało to fajnie, a na pewno znacznie lepiej niż na wystawie. Wtedy sądziłem tak jak wszyscy, że piec Accu jest po prostu za słaby do dynek, chyba się myliłem.

 

 

Pisałem już o tym, że kolega djm steruje Wadią 381i bezpośrednio monobloki Jeffa Rowlanda model 6. Miał wcześniej topowe pre BATa VK51se i BAT poszedł do ludzi.

Ale to nie daje gwarancji, że z wyjścia CD da się poprawnie wysterować każdą końcówkę. Raz pre pomaga raz przeszkadza, reguły jak widać nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Ale to nie daje gwarancji, że z wyjścia CD da się poprawnie wysterować każdą końcówkę. Raz pre pomaga raz przeszkadza, reguły jak widać nie ma.

 

Wadia (chyba wszystkie modele) ma ustawiane napięcie wyjściowe. Wystarczy w środku zmienić ustawienia i dopasować odpowiednią wartość. Przy innych CD pewnie jest już gorzej ze spasowaniem, wtedy sprawę załatwiłby buforek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja coś skrobnę...

 

a może kwestia sterowania końcówką z regulowanego wyjścia CD

 

RI100 to Reference Integrated, więc ...preamp nie potrzebny był, Vittus to integra.

 

Wrażenia odsłuchowe miałem podobne do Mirka I Paltona.

Z Vittusem granie było potężne i bezbłędne, nie można było się do niczego przyczepić, ale czegoś od samego początku mi brakowało. Miałem wrażenie, że gitary, głosy ludzkie były zdecydowanie osuszone, i brakowało im po prostu barwy i wypełnienia, i nisko schodzący bas był zbyt daleko by miał jakikolwiek wpływ na te braki.

W zasadzie całe średnie pasmo pozostawiało sporo do życzenia, może to ja jestem już zwyrodniałym lampiarzem, nie mniej jednak instrumenty takie jak saksofon czy gitary były pomniejszone, dopiero gdy się robiło głośniej to nieco ten problem nikł, lecz nie do końca. Z Vittu było szybko i precyzyjnie, najniższy bas był wg wszystkich lepszy niż z Accu, ale mam na to pewną teorie.

Mianowicie miałem nieodparte wrażenie, że jakby bas był oderwany od reszty pasma, od średnicy, która wydawała mi się na dodatek wycofana. To tylko pogłębiało wrażenie dobrego basu Vittu.

Wydaję mi się jednak ta jedna powiedzmy "zaleta" to zdecydowanie za mało dla szeregu atutów Accu. W zasadzie od pierwszych chwil, słychać było, że system z Accu grał wyraźnie lepiej, pojawiło się wypełnienie, którego mi brakowało, choć muszę podkreślić, że z Accu jakiejś niesamowicie gęstej średnicy również nie zauważyłem, ale było o poziom lepiej. Zespolenie pasma jako całości to była niewątpliwie najlepsza cecha tego zestawienia. Wysokie tony nabrały blasku i szlachetnej, perlistej barwy po wpięciu 560-tki, generalnie dźwięk stał się duużo smaczniejszy i na pewno do tego zestawienia Vittus nie pasował, co komplet to komplet, Accu było górą. Warto by chyba było sprawdzić set-up Vittus vs. Accuphase, może wtedy porównanie było by bardziej uczciwe, niemniej jednak my robiliśmy test wzmacniacza, i nie można zrzucać winy na wygrzanie czy coś tam innego. Mirkowi czegoś brakowało i myślał, że da się to załatwić wymianą wzmaka, ale nie dało się.

 

 

 

Wieczorkiem na godzinkę trafiliśmy do mnie, mieliśmy posłuchać Lampizatora 4.5 w moim systemie, ale najprawdopodobniej coś z wyjściem C.E.C'a było coś nie tak i nie zagrał, więc posłuchaliśmy prosto z C.E.C'a.

Mój system jest nie dopracowany i kolumny również, noc wcześniej grzebałem przy nich całą noc i jeszcze kilka rzeczy wiem, że można poprawić. W tej chwili robię remont i na jesień będę miał własny pokój odsłuchowy, no i system też mam nadzieję, że będzie już skończony... ale jak to Palton powiedział i tak był to jeden z najciekawszych dźwięków jakie słyszał, co tylko utwierdziło mnie iż idę w dobrym kierunku.

 

ps. podłączyłem w końcu Lampizatora 4.5 do zwykłego dvd i muszę przyznać, że gra dźwiękiem nieefekciarskim i bardzo wciągającym, podoba mi się jego brzmienie i to bardzo. Mam nadzieję, że dziś uda się lepszy transport zalatwić, bo wczoraj trafiła do mnie najwyższa cyfrówka Kondo, więc muszę tego posłuchać.

 

pozdr

 

joa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-30954-0-44747600-1340523570_thumb.jpg

post-30954-0-36342800-1340523586_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie udało się podłączyć Lampizatora do CEC'a ani przez spdif, ani przez aes/ebu, transport Lampizatora również nie dojechał więc czuję spory nie dosyt, bo 4.5 wrócił do już właściciela...

Ale trzy słowa jednak napiszę. Otóż podłączony do dvd grał całkiem przyjemnie i po trzech tygodniach bez playera, słuchałem z wielką radością kolejnych płyt.

Właściwie nie mam się do czego przyczepić, ponieważ grał bardzo dobrze, może mnie nie zabił swoim dźwiękiem, ale grał swoje.

Największym atutem była rozdzielczość średnicy, która u mnie zyskała wyraźnie.

Faktura instrumentów i głosów ludzkich była świetna, dźwięk przez to był bardzo realny i obecny i to jest chyba największa zaleta Lampizatorów.

... i rzeczywiście wokale brzmiały dobrze, szczególnie odczułem to na starej płycie Zap Mama, gdzie głosów kobiecych jest cała masa i które grały z takim prawdziwym afrykańskim ciepłem, czyli jak trzeba. Na tej płycie również dobrze rysowany był drugi plan, nie wiem jak to opisać, ale jakby instrumenty i głosy dalsze stały się jakby lepiej określone w porównaniu do tego co znam i miałem.

Całość przekazu jednak była lekko zamglona, ale tak fajnie, z jakimś swoim czarem, wydaje mi się nie było jakiegoś stereotypowego lampowego zamulenia.

Generalnie fajne granie bez wodotrysków i efekciarstwa, ale też bez ekstazy, no i cena jak dla mnie trochę kosmiczna, gdyby kosztował połowę tego co kosztuje to może...

 

pozdr.

joa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyt. dotyczące Electraglide Synapses, które padło w innym wątku: Akcesoria Bazodruta

Miroslav1

"Yoachim a jak u Ciebie wypadł Electraglide Synapses ??"

 

 

Jest to kabel, którego wpływ jest słyszalny, ale nie przerobiłem go tak wiesz "na maxa", porównania zrobiłem pomiędzy nim, a Ultra Khan'em i wg mnie ten drugi jest delikatniejszy, subtelniejszy i smaczniejszy, ale Synapses jest w miarę dobrze grającym kabelkiem, jednak jakbym miał wybierać pomiędzy nimi dwoma to wybrałbym Ultra Khan'a, i pewnie bym go kupił gdyby nie fakt, iż jego charakter pokrywa się z charakterem mojego wzmacniacza. Synapses to ta sama szkoła grania co Ultra Khan, jednak synapsa nie jest już tak wykwintna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Panowie, zapraszam na spotkanie w przyszły wtorek.

Gwiazdą wieczoru będzie dzielony wzmacniacz Octave HP 500 / RE 290 , za ok. 60 000zł.

 

Na pewno sie odezwe,teraz w firmie mam pierdolnik i malo czasu.Dam znac jak bedzie luzniej,przywioze Dynaudio S25, a ty zalatwisz jakis mocny wzmacniacz.

 

Czy 100W z lampy wystarczy ? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapraszam na spotkanie w przyszły wtorek.

Gwiazdą wieczoru będzie dzielony wzmacniacz Octave HP 500 / RE 290 , za ok. 60 000zł.

 

 

 

Czy 100W z lampy wystarczy ? ;)

W zupełności wystarczy,postaram się przyjechać.Chyba będę miał ic Acrolinka 6300,jakby co to przywiozę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Spotkanie zacznie się tradycyjnie ok. 17.00

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cd masz w linku i być może coś jeszcze będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie najlepszego...

 

Przedwczoraj, czyli w czwartek, byłem w Katowicach w RCM'mie, chciałem popatrzeć z bliska na Kuzmę Stabi i kupić kilka pierół... oczywiście z zaplecza wynużył się geniusz sprzedawca Pan R. , który wszystko słyszał i wszystko wie.

Na moje słowa o Vitusie i jego słabiutkim dźwięku, odparł : Przecież to najniższy model.

 

... a ja kupiłem sobie, kozacki bezpiecznik Furutecha i kozackie rodowane gniazdko do Leben'a,

lecz były to moje ostatnie zakupy w tej bufoniastej norce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wręcz przeciwne zdanie o RCM.Rogera Adamka odbieram jako profesjonalistę pełną gębą,a przede wszystkim zajebisty gość.Ale każdy ma swoje zdanie.Moje jest jak najlepsze o tej firmie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.