Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

Audiolab Klub
IGNORED

Klub Audiolaba


marek-1969

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witamy, jak radzi sobie system z basem? Na ilu metrach gra? Jakie okablowanie?

 

Cześć

Pokój Sypialnia 9/10 m2 z okablowaniem właśnie eksperymentuję pomiędzy Chord Epic Twin a Chord Carnival Silverscreens który dostałem gratis do głośników.

Powiem tak że na razie większej różnicy nie słyszę ( jeśli chodzi o konfekcję ) Natomiast z basem miałem duży problem, a chodziło o za wysokie podstawki którem miałem po wcześniejszych missionach.Najlepszy bas w moim pokoju jednak wymaga odsunięcia RXów od ściany na conajmniej 50 cm i zniżenia podstawek do wysokości max 65 cm, jestem na etapie wygrzewania wzmaka i Rxów ale jak na niewygrzane kolumny to grają fantastycznie, poza tym 8200a nie ma żadnych regulacji wysokich i niskich tonów i wogóle mi to nie przeszkadza, a miałem z tym proble podejmując decyzję o zakupie.Porównaie mam do Rotela RA-1520 z Dynaudio i powiem szczerze że zestaw Audiolab8200+MA RX2 radzi sobie nie gorzej jeśli chodzi o bas a nawet moim zdaniem lepiej jest naturalniejszy ( pewnie jest to też zasługa dosyć pokaźniej jak na podstawki konstrukcji.

 

Co mogę na tę chwilę jeszcze powiedzieć Audiolab nie trawi źle nagranych płyt to co uchodzi Rotelowi z Dynkami to z Audiolabem nie przejdzie i zabrzmi koszmarnie , nie wiem czy jest to wina jeszcze nie wygrzanego sprzętu czy ...........sam nie wiem, co myślicie?

 

Zestaw To

8200a,8200t,8200cd + MA RX2.

Konfekcja Chord Anthem ,Chord Epic Twin lub Chord Carnival Silverscreens jeszcze nie wiem który zostanie z Rotelem a który z Audiolabem na razie różnic nie słyszę.

Listwa GW PF-1 .Kabelki zasilające GW LC-1

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw To

8200a,8200t,8200cd + MA RX2.

Konfekcja Chord Anthem ,Chord Epic Twin lub Chord Carnival Silverscreens jeszcze nie wiem który zostanie z Rotelem a który z Audiolabem na razie różnic nie słyszę.

Listwa GW PF-1 .Kabelki zasilające GW LC-1

 

 

Jak znajdziesz chwile no napisz prosze o roznicy w tych Chordach(o ile w koncu beda)bo w cenie okolo 8razy wiecej na rzecz Epica.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA RX2 - Słuchałem ich wcześniej z Audiolabem i wydaję mi się, że są to optymalne kolumny. Jednak wymagające pod względem rozstawienia. Potrzeba dużo miejsca z tyłu i z boku. Nie zakupiłem ich z tego względu, gdyż u mnie miały one nagłośnić pokój 20-metrowy. Powiedz jak z wysokimi tonami. Audiolab jest raczej oszczędny, jeżeli chodzi o te wyższe dźwięki. Jak one wybrzmiewają z twoimi kolumnami?

 

 

 

Co mogę na tę chwilę jeszcze powiedzieć Audiolab nie trawi źle nagranych płyt to co uchodzi Rotelowi z Dynkami to z Audiolabem nie przejdzie i zabrzmi koszmarnie , nie wiem czy jest to wina jeszcze nie wygrzanego sprzętu czy ...........sam nie wiem, co myślicie?

Rzeczywiście Audiolab jest wymagający, jeżeli chodzi o nagranie. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Jednak jest to typowa przypadłość dla sprzętów z tego przedziału cenowego. Coś za coś. W zamian możesz rozkoszować się niezwykłą muzykalnością, przestrzennością i kulturą brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA RX2 - Słuchałem ich wcześniej z Audiolabem i wydaję mi się, że są to optymalne kolumny. Jednak wymagające pod względem rozstawienia. Potrzeba dużo miejsca z tyłu i z boku. Nie zakupiłem ich z tego względu, gdyż u mnie miały one nagłośnić pokój 20-metrowy. Powiedz jak z wysokimi tonami. Audiolab jest raczej oszczędny, jeżeli chodzi o te wyższe dźwięki. Jak one wybrzmiewają z twoimi kolumnami?

 

Jestem na etapie eksperymentowania z kablami ( układem Bi ) oraz z nośnikami 8200CD , Ipod oraz w przyszłym tygodniu jak znajdę chwilę z Dackiem . Na chwilę obecną mogę powiedziec że rzeczywiście góra z RXami nie jest tak szczególowa jak np.z Dynaudio ale za to scena i naturalna barwa doskonała muzykalność , "zakochałem się w tym naturalnym brzmieniu",- bez podbicia jakiegokolwiek elementu, bass jest też wykrojony jak na mój pokój zupełnie nie męczy.

Jeśli chodzi o wysokie to lepiej sobie radzi jednak Chord Epic Twin, jesli chodzi o niskie różnicy nie widzę nawet z budżetowymi Chord Carnival Silverscreens, czy Daytona skrl.

Dodać mogę jeszcze jedno zestaw dobierałem przede wszystkim pod muzykę Chilli oraz Jazz i ten układ A+MA RX się sprawdza.

W przyszłym tygodni chcę przetestować RDAC+WIFI zobaczymy jak Audiolab sobie poradzi ze sztucznymi plikami w formacie mp3 i itunesem:). Bo jak narezie i tak jest nieźle nawet jeśli podepną na żywca ipoda:)

Odsłuchiwane:)

Delilah – From The Roots Up, Jessi Ware -Devotion, Chick Corea Akoustic Band , Basia Brave New Hope.

A 8200t to jest dopiero temat rzeka................

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Proszę o przyjęcie do klubu.

 

Posiadam chyba najbardziej skromny sprzęt spośród forumowiczów:

Audiolab 8000SE

Monitor Audio RX2

Sony st-590ES

odtwarzacz AC Ryan PV73200 jako źródło, gram z plików po LAN

kabelki budżetowe Klotz i Prolink

 

Do Tommiashi.

Dzięki za zaproszenie do klubu :-).

Piszesz, że posiadasz także inny system z kolumnami Dynaudio. Jak wiesz ja sam dobierałem kolumny do posiadanego już wzmacniacza. W moich rozważaniach i poszukiwaniach dużo myślałem o Dynaudio z serii DM. chodziły mi po głowie podstawkowe DM 2/7 lub 2/8. Niestety nie miałem jak odsłuchać ich z moim wzmacniaczem i bezpośrednio porównać z ostatecznie kupionymi RX-ami.

 

Proszę napisz jaki model Dynaudio posiadasz.

Podłączałeś je do 8200A? Jak to grało?

Jak byś opisał różnice w brzmieniu Dynaudio i RX2 w komplecie z Audiolabem.

Bardzo mnie to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę napisz jaki model Dynaudio posiadasz.

Podłączałeś je do 8200A? Jak to grało?

Jak byś opisał różnice w brzmieniu Dynaudio i RX2 w komplecie z Audiolabem.

Bardzo mnie to interesuje

 

Drugi zestaw to Dynaudio X16 + Zestaw Rotel RA-1520 z RCD-1520 tyle Że gra on w większym pokoju. Co moge powiedzieć X16 zupełnie nie nadają się do pokoju 10 metrowego w zestawieniu z Audiolabem u mnie zbyt ciężkawy bas za ostry do muzyki która ma być na 10 metrach.

Robiłem mixta Z Audiolabem z X16 - lecz wydaje mi się ze było za mało wysokich tonów, a bas był bardzo męczący,Dlatego odradzam ten układ. Dynaudio doskonale układają się z Rotelem zwłaszcza z ostrzejszymi klimatami długo szukałem też kolumn pod ten zestaw i X16 wydają się najodpowiedniejsze , a wcześniej testowałem z DM2/6 i 2/8. Bardzo podobają mi się jeszcze DM2/8 i one miały być zamiast MA RX2 do Audiolaba lecz po przesłuchaniu doszedłem do wniosku że z 8200 brzmią sztucznie brak im jest jakiegoś naturalnego przekazu , dzwięk był bardzo dynamiczny ale jakby plastikowy, dosonałe niby wysokie tony lecz bas wg mnie w RXach zdecydowanie szybszy, głębszy dostojniejszy i nie męczy. W planie mam zamiar jeszcze zakup RLSów, zobaczymy jak one się spiszą ( nie mam możliwości przesłuchania tak więc mam delikatny opór przed zakupem ).

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... W planie mam zamiar jeszcze zakup RLSów, zobaczymy jak one się spiszą ( nie mam możliwości przesłuchania tak więc mam delikatny opór przed zakupem ).

 

 

Z tego co piszesz to chyba miałem nosa i trochę szczęścia, że nie kupiłem jednak bez odsłuchu. A bardzo mnie Dynaudio kusiło. :-) Potwierdza się zasada - przed zakupem słuchać, słuchać ....

Ciekawe jak z RLS-ami .....

 

Proszę uprzejmie forumowiczów - podzielcie się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat trafionych i nietrafionych połączeń danych modeli kolumn ze wzmacniaczami Audiolaba.

Napiszcie co u Was gra z Audiolabem.

Co się polubiło i zgrało a co nie?

 

Już wiemy, że MA RX2 raczej tworzy zgrany zestaw z Audiolabem. Jakie jeszcze inne modele kolumn?

Edytowane przez kookaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę informacji moge dodać.

Ja mam zestawik 8200 (CD i wzmak) i teraz gra to z Ariesami ze stajni 16Hz. Powiem że jest nieźle - Audiolab daje rady, choć trochę się obawiałem o prąd. Jednak te sto parę watów przy 4Ohm napędza dobrze te kolumny. Na razie mi wystarczy. Wcześniej miałem też MA ale RX8. Też było nieźle ale mimo wszystko dużo gorzej niż teraz i co dziwne (lub nie) RX8 jest gorzej napędzić niż Ariesy (taka jest przynajmniej moja opinia). Natomiast potwierdzam że z MA nowy Audiolab zgrywa się nieźle. Miałe RX8-ki z Nadem i Cyrusem seri 8 i było dużo gorzej - nie dało sie słuchać niektórych kawałków tak góra drażniła - a z Audiolabem OK.

Audiolaba słuchałem jeszcze z Minasami ze studia 16 HZ - bardzo fajne połączenie - polecam. Widziałem że jeden z kolegów na AS ma takie zestawienie. Słuchałem też z Rega RS5 - to zestawienie polecam w szczególności - nie kupiłem tych kolumn tylko dlatego że odpowiedniego koloru nie ma i nie mogłem żony przekonać , ale za tą kasę grają rewelacyjnie - zwłaszcza z audiolabem - dynamika i bas są świetne. No i słuchałem z AP Tempo6 - jeśli kogoś stać to polecam - przestrzeń, góra, fajniutki bas i to wykonanie - w sumie chyba najlepiej ze wszystkich tych zestawień (jak dla mnie), no ale cena też inna. Wszystkie te kolumny słuchałem też z Roksanem K2 i było o wiele słabiej od Audiolaba 8200a. Zupełnie nie było czuć większej mocy Roksana, góra była straszna (w szczególności z Ariesami). Jak dla mnie Audiolab jest lepszym wzmakiem z większą finezją, lepszą górą i nawet lepszym basem - przynajmniej na tych ww kolumnach (być może z ATC byłoby inaczej), choć z SCM11 podobno też jest nieźle (to już z zagranicznego forum a nie z mojego doświadczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam od doświadczonych Kolegów wskazówek, które kolumny powinienem odsłuchać. Biorę pod uwagę również kolumny używane.

Spróbuj kolumny Energy Acoustic. Ja mam model Aelite 3, z moim starym Audiolabem 8000S gra to z wykopem, dynamicznie - do rocka czy jazzu moim zdaniem jak znalazł. Wysokie tony są ładne, nie walą po uszach, nie wychodzą na pierwszy plan. Perkusja idzie świetnie, stopa i werbel koncertowo. Bas mocny i dynamiczny (ale nie muli), gitary i wokal naturalnie. Fajna przestrzeń, pokój jest pełny dźwięku. Przeczytaj recencję, może Cię zainteresuje http://audio.com.pl/pdf/testy/zespoly%20glosnikowe/acoustic_energy_aelite_3.pdf

Na Allegro można kupić takie kolumny za 3400 zł, jest też mniejsza wersja - Aelite 2 (nie słyszałem ale opinie dobre) używki można dostać na Allegro za 1500 zł

 

ps

pozdrowienia dla wszystkich Audiolabo-fanów ;)

Edytowane przez Energo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Zapisuję się wraz z Panem Audiolabem 8000S oraz źródełkiem 8000CD. Ta para wspierana jest przez MA RX2. Dla mnie bardzo fajna, zgrana ekipa :)

 

Dla mnie świetna dynamika, neutralność, dużo powietrza i no i ten "dół" (dzięki "kluseczkom" MA :)). Wokale słyszę przede mną, a słucham z odległości kilku metrów w pokoju 22m. Czasami, rzadko ale jednak, brakuje mi troszkę wyższych rejestrów (to przede wszystkim wina Atlasów). Stąd moje pytanie, jakie polecacie okablowanie do tej konfiguracji? Słyszałem pochlebne oponie o Chord Epic Twin, słuchał ktoś z Szanownych grupowiczów tych przewodów?

 

Pozdrawiam

Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi troszkę wyższych rejestrów (to przede wszystkim wina Atlasów). Stąd moje pytanie, jakie polecacie okablowanie do tej konfiguracji? Słyszałem pochlebne oponie o Chord Epic Twin, słuchał ktoś z Szanownych grupowiczów tych przewodów?

 

Pozdrawiam

Maciej.

 

Jeśli lubisz dużo wysokich, to pewnie coś z dodatkiem srebra ... Chord silver coś tam, są takie kable. Generalnie Chord ma pozytywne opinie. Ja miałem kiedys kable XLO Pro 600 i mogę je polecić pod kątem dźwięku kompletnego i spójnego, niczego mi nie brakowało i niczego nie było za dużo. Ale XLO grało na innym wzmacniaczu, teraz z Audiolabem 8000S i kolumnami Aelite 3 grają niedrogie kable Ultralink Challenger-2 C2SC-12, i jest mi z nimi dobrze - nic nie wyostrzają, żaden dźwięk nie drażni. A może to po prostu kwestia wzmacniacza i kolumn, kable mają tu i tak najmniej do powiedzenia, o ile w ogóle coś mają ;) Oczywiście gdyby miały to byc zwykłe druty to pewnie jakość dźwięku mogła by ucierpieć.

Edytowane przez Energo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dwa razy już byłem w klubie Audiolaba (miałem 8000S UK i sprzedałem, choć grało zacnie). Teraz znowu zatęskniłem z angielskim drivem, ale nie ma od kogo zakupić jakiej uzywanej integry albo i cedeka. Nie wiecie o kimś kto chciałby się wypisać z klubu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to chyba miałem nosa i trochę szczęścia, że nie kupiłem jednak bez odsłuchu. A bardzo mnie Dynaudio kusiło. :-) Potwierdza się zasada - przed zakupem słuchać, słuchać ....

Ciekawe jak z RLS-ami .....

 

Proszę uprzejmie forumowiczów - podzielcie się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat trafionych i nietrafionych połączeń danych modeli kolumn ze wzmacniaczami Audiolaba.

Napiszcie co u Was gra z Audiolabem.

Co się polubiło i zgrało a co nie?

 

Już wiemy, że MA RX2 raczej tworzy zgrany zestaw z Audiolabem. Jakie jeszcze inne modele kolumn?

Długo miałem audiolaba 8000se/cde z dali ikon 2. potwierdzam wybredność audiolaba na żle nagranych plytach w tym systemie mogło czasem brakować czasem góry/czasem dołu. słuchałem rx2 zagrały lepszą sceną i basem od dali. ale ostatecznie kupiłem Audio Academy phoebe 3, całość gra bardzo równo bez podbarwień ze swietną sceną wgłąb i wszerz. Po odpowiednim ustawieniu, zmianie zasilającego (znaczny wpływ na dzwięk w audiolabie) uzykałem bardzo uniwersalny system. szukam jeszcze odpowiedniego okablowania ale jestem już blisko bardzo dobrego systemu za tą kase oczywiście.

Jest mały mankament ostatnio głosniej brumi chyba trafo i słychać w to głosnikach też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na nowego audiolaba M-DAC? Kupiony w naszym kraju przed świętami.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszły PW

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpowiednim ustawieniu, zmianie zasilającego (znaczny wpływ na dzwięk w audiolabie) uzykałem bardzo uniwersalny system.

Co masz stachus na myśli mówiąc o zmianie zasilającego? Czy zmiana kabla zasilającego wpłynie na brzmienie Audiolab 8000s? W jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś oprócz Tommiashiego łączył Audiolaba z Dynaudio DM? Najlepiej 8200A, który jest kandydatem na nowy wzmacniacz z DM 2/7, które posiadam. Byłbym wdzięczny za dodatkowe opinie.

Home: Naim 112x + 150x + SMSL M8 (Tomanek) - Chord Cobra + Focal Aria 926 - Jantzen 13AWG 5N aka Supra; LG 65SJ800V + Xbox One;

Office: Musical Fidelity V-DAC II - Chord Crimson + Musical Fidelity V-CAN II + Grado SR80e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,juz od jakiegos czasu posiadam zestaw 8200a i 8200cd v12e i gra to z dynaudio focus160.Chcialbym sie oficjalnie wpisac do klubu.Mam do Was koledzy pytanie,czy wie ktos jak odblokowac w cd regulacje głośności?,wiem ze mozna tylko nie moge znależdz nigdzie jak.Z góry dzięki za odpowiwedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.