Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Użytkownicy+

Zamiast usuwać wpisy nie na temat w danym wątku, powstające w wyniku wymiany zdań, będziemy je przenosić tutaj. W ten sposób, wątki pozostawimy niezaśmiecone, a rozmowę będzie można toczyć dalej. Oczywiście wpisy niekulturalne, nadal będą usuwane. Można też po prostu rozmawiać w tym wątku, jeżeli żaden inny temat nie jest bardziej odpowiedni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciężko o rozmowy na luzie. Koledzy nadymają się jak indory. Po tym cholernym Smoleńsku coś się chyba ludziom w głowach porobiło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 10 odbija.Po przebudzeniu i pierwszej kawie przed medialnym atakiem o cmentarnych większość jest normalna.

 

Nareszcie postulowany od dawna pomysł doczekał się realizacji.Jeżeli jeszcze można proponuję zmienić na "Ring"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Hyde Park. Kto chce być Królową?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciężko o rozmowy na luzie. Koledzy nadymają się jak indory. Po tym cholernym Smoleńsku coś się chyba ludziom w głowach porobiło.

 

Chyba czas najwyższy odpuścic tutaj pisanie całkowicie,bo myślę,że jestem jednym z wielu,ktory kocha audio-lecz nie pasuje do konfiguracji,która się

utworzyła na tym forum....i to jest po prostu jak dla mnie śmieszność dnia codziennego-dlatego zwyczajnie i celowo kpiłem z wpisów.

Istnieją tu układy,układziki,zależności,obrona interesów,lobbing towarów,miłość do chinoli-a najśmieśżniejsze jest to,że wielu nie słyszy jak trzeba.

Zwrocenie uwagi co poniektórym jeżeli chodzi o inne widzenie w temacie powoduje-albo zbanowanie,albo za przeciwnikiem zaraz się wstawia armia

popleczników.Także ten wątek jest założony w imię obrony moderacji,po to ,że paplać niby każdy może,więc niech każdy sobie rzepkę skrobie......

Nie ma Panowie jak totalny luzik.pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> stary audiofil

 

Udzielilem sie w kilku watkach popierajac np. dazenie rocha do uporzadkowania swawoli troli.

Poparlem utworzenie zakladki Hi-End, i popre kazda inicjatywe w kierunku kulturalnej wymiany informacji na temat audio.

Jednak sa chwile ze watpie w ludzi nawet takich jak Ty, z podobno duzym stazem i wiedza.

Dlaczego ?

Otoz przeszukujac archiwalne tematy forum co i rusz natykam sie na bijatyki postowe, gdzie ktos zadaje pytanie, po czym przez dwie strony udowadnia sie pytajacemu ze to juz bylo. Para idzie w gwizdek.

Stary audiofilu, na przestrzeni ostatniego roku w Twoich wpisach nie widze niczego merytorycznego, a tylko drwiny w wierszykach.

Do tego zreszta sie otwarcie przyznajesz.

 

Spojz na moj przypis "Jesli chcesz zmienic to forum na lepsze, to zacznij od siebie ...".

Co sam zrobiles ostatnio, zeby ludzie dostrzegli ze na tym forum sa ludzie ktorzy swietnie pisza o audio ?

 

Mam kilka ostatnich doswiadczen i jestem na etapie poszukiwan, ale zaczynam sie bac zadawania pytan na otwartym forum, zeby nie byc zakrzyczanym i wysmiewanym.

 

Na poczatku o tym watku pomyslalem tak "O, jest miejsce gdzie zapytam 'Jak mam pytac aby znajdowac odpowiedzi ?'".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu jeden podstawowy problem: Bocznica versus reszta działów tematycznych. Też jestem zdania że generalnie moderacja na Bocznicy powinna być minimalna, ale już nie jestem tak przekonany że jest to do zrealizowania na tym forum.

Z prostej przyczyny (którą widziałem tu wielokrotnie): użytkownicy którzy "poczuli wiatr w żaglach" w swobodzie wypowiedzi na Bocznicy - zachowywali się później w identyczny sposób w wątkach tematycznych, sprowadzając często ciekawe dyskusje do poziomu rynsztoka. To była jedna z głównych przyczyn spadku poziomu merytorycznego i stąd teraz nie możemy sobie na taką konfigurację pozwolić. A niestety - z przykrością muszę to napisać - z wieloma użytkownikami zwyczajnie nie da się zawrzeć dżentelmeńskiej umowy o utrzymaniu dyscypliny wypowiedzi w ramach tematów, a w zamian dać im swobodę wypowiedzi na Bocznicy. Przez to niestety cierpią ci którzy taką dyscyplinę są w stanie utrzymać. Do tej pory nie udało się znaleźć złotego środka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu jeden podstawowy problem: Bocznica versus reszta działów tematycznych. Też jestem zdania że generalnie moderacja na Bocznicy powinna być minimalna, ale już nie jestem tak przekonany że jest to do zrealizowania na tym forum.

Z prostej przyczyny (którą widziałem tu wielokrotnie): użytkownicy którzy "poczuli wiatr w żaglach" w swobodzie wypowiedzi na Bocznicy - zachowywali się później w identyczny sposób w wątkach tematycznych, sprowadzając często ciekawe dyskusje do poziomu rynsztoka. To była jedna z głównych przyczyn spadku poziomu merytorycznego i stąd teraz nie możemy sobie na taką konfigurację pozwolić. A niestety - z przykrością muszę to napisać - z wieloma użytkownikami zwyczajnie nie da się zawrzeć dżentelmeńskiej umowy o utrzymaniu dyscypliny wypowiedzi w ramach tematów, a w zamian dać im swobodę wypowiedzi na Bocznicy. Przez to niestety cierpią ci którzy taką dyscyplinę są w stanie utrzymać. Do tej pory nie udało się znaleźć złotego środka.

 

Konkrety a pitolenie o "uzytkownikach'. Podaj konkterne nicki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Było wiele skarg, do kasowania wpisów nie związanych z tematem wątku. Tak jak napisałem we wstępie, mam nadzieję że ten podpięty wątek, załatwi tą sprawę. Nie widzę jednak możliwości pobłażania dla takich wpisów, jak cytowana "twórczość" w zamkniętym temacie o moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> stary audiofil

 

Udzielilem sie w kilku watkach popierajac np. dazenie rocha do uporzadkowania swawoli troli.

Poparlem utworzenie zakladki Hi-End, i popre kazda inicjatywe w kierunku kulturalnej wymiany informacji na temat audio.

Jednak sa chwile ze watpie w ludzi nawet takich jak Ty, z podobno duzym stazem i wiedza.

Dlaczego ?

Otoz przeszukujac archiwalne tematy forum co i rusz natykam sie na bijatyki postowe, gdzie ktos zadaje pytanie, po czym przez dwie strony udowadnia sie pytajacemu ze to juz bylo. Para idzie w gwizdek.

Stary audiofilu, na przestrzeni ostatniego roku w Twoich wpisach nie widze niczego merytorycznego, a tylko drwiny w wierszykach.

Do tego zreszta sie otwarcie przyznajesz.

 

Spojz na moj przypis "Jesli chcesz zmienic to forum na lepsze, to zacznij od siebie ...".

Co sam zrobiles ostatnio, zeby ludzie dostrzegli ze na tym forum sa ludzie ktorzy swietnie pisza o audio ?

 

Mam kilka ostatnich doswiadczen i jestem na etapie poszukiwan, ale zaczynam sie bac zadawania pytan na otwartym forum, zeby nie byc zakrzyczanym i wysmiewanym.

 

Na poczatku o tym watku pomyslalem tak "O, jest miejsce gdzie zapytam 'Jak mam pytac aby znajdowac odpowiedzi ?'".

Wyciągnij na początku tą dechę z oka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

There is no dark side in the moon, really. As a matter of fact it's all dark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciężko o rozmowy na luzie. Koledzy nadymają się jak indory. Po tym cholernym Smoleńsku coś się chyba ludziom w głowach porobiło.

 

To znacznie wcześniej sie porobiło. Z chwilą rozpoczęcia ogólnonarodowej wojny o Magdalenkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety a pitolenie o "uzytkownikach'. Podaj konkterne nicki.

 

Żeby wywołać kolejną wojenkę? Dziękuję, domyśl się sam. W każdym bądź razie nie myślałem o Tobie - sam wiesz że jesteś jednym z tych którzy mogliby uczyć innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij na początku tą dechę z oka

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wywołać kolejną wojenkę? Dziękuję, domyśl się sam. W każdym bądź razie nie myślałem o Tobie - sam wiesz że jesteś jednym z tych którzy mogliby uczyć innych.

 

Wojna i tak jest. Dopóki nie będziemy definiować konkretnych przypadkw i konkretnych postaw, nic nie ulegnie poprawie. Trzeba mieć odwagę a nie chować się, bo ktoś wywołany się zapluje. Inaczej takie ogólne stwierdzenia nigdy nie dotra do tych, do których powinny.

Bo, akurat, ja widzę, że główni uzytkownicy Bocznicy zupełnie niewiele robia hałasu gdzie indziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo, akurat, ja widzę, że główni uzytkownicy Bocznicy zupełnie niewiele robia hałasu gdzie indziej.

 

Potwierdzam - i to uważam za nasz wspólny sukces, jeszcze 2 lata temu wyglądało to zupełnie inaczej. Teraz staramy się porządkować działy merytoryczne - ale nie da się tego zrobić w tydzień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - i to uważam za nasz wspólny sukces, jeszcze 2 lata temu wyglądało to zupełnie inaczej. Teraz staramy się porządkować działy merytoryczne - ale nie da się tego zrobić w tydzień.

 

Ja, powiem szczerze, tego sukcesu nie widzę. ;) Moim zdaniem Bocznica nigdy nie była i nie będzie zagrożeniem dla innych zakładek.

Raczej przeciwnie, sprawuje rolę wentyla.

Poziom innych zakładek i tak spadł i spada dalej, mimo tzw.' uporządkowania' Bocznicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom innych zakładek i tak spadł i spada dalej, mimo tzw.' uporządkowania' Bocznicy.

 

Jak popatrzysz w dzisiejszych czasach na półki w sklepach i co sobą te produkty zazwyczaj reprezentują - nie dziw się że wygląda to tak a nie inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry , ale nie rozumiem zamyslu paltona, ze powstawial jakies wpisy , ktore nie wiem co mialy udowodnic, w tym moje wyrwane z kontekstu , a pozniej zamknal temat 'moderacja costam costam', ja caly czas pisze o tym, ze tzreba umiec odroznic atak osobisty i chamstwo , i tych ludzi banowac, a nie udowadnieac mi, ktory odpowiedzialem stosownie na atak , ze jestem be...ja rozumiem rozne manipulacje ale to juz jest debilizm, nie wiem co chciales tym osiagnac palton, ze wziales wyciagnales jakies wrzutki wyrwane z kontekstu, ataki trolli z ah , a na koniec zamknales temat...naprawde ja Ciebie czlowieku nie rozumiem i jestem chyba w dosyc duzej grupie, jak masz cos do mnie to pisz, ja pisze otwarcie, ze moim zdaniem jestes za malo inteligentny na moderatora, nie czaisz dowcipow itd. i tylko o to chodzi, kiedy widzisz w temacie politycznym trolling, ktos o polnocy wpada i pisze a ty taki nie taki uciekales jak szczur z ah to chyba jest jasne , ze sie takiego goscia banuje, a nalezy dodac , ze w tym krolestwie wolnego slowa audihujby za udzial w watku politycznym i wyrazenie w dosadnych slowach swojego zdania dostalem od 'niezaleznego' lancastera bana dozywotniego wiec ja wiem kto tu jest piz*a , a kto nie i wiem dlaczego jestem na as , a nie na forum ah czy gdziekolwiek indziej, dlatego palton nie psuj mi humoru, a jak nie rozumiesz moich wpisow to pisz na priva i ja Ci wyjasnie na przykladach co trzeba wyciac, a czego nie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzysz w dzisiejszych czasach na półki w sklepach i co sobą te produkty zazwyczaj reprezentują - nie dziw się że wygląda to tak a nie inaczej.

 

Kiedyś, pare lat temu, chciałem rozpocząc dyskusję na ten temat.... ale szanowna moderacja przyłączyłą się do krzyczącego stada.... i ucięła dyskuusję na tego typu dyskusje. Co się więc dziwić...

Dla prezypomnienia, to co napisałem wtedy:

 

"Dlaczego kochamy tandetę?

 

Ostatnio obserwuję wzmożoną tendencję walki z etosem HI ENDu ;-)

 

Dlaczego duża część ludzi kojarzy Hi End jedynie poprzez pryzmat ceny? Ten sposób podejścia prowadzi zwykle konkluzji: czy to jest tyle warte? Zaczynają sie wyliczenia, dodaje się złotówki do złotówek i .... .

Ale zastanówmy sie, czym w rzeczywistości jest Hi-End Czy to cena jedynie? Czy wartością płótna malarza jest jego cena? Bo jeśli tak, to ile tzreba wydać, by namalować takie Hiendowe płótno? Przecież wystarczy trochę babcinego prześcieradła i farbki z supermarketu, bryzgnąć sobie coś na nań i już. Przecież to nietrudne, prawda?

 

Dlaczego tu u nas tak dużo 'poszukiwaczy' Hi - Endu za grosze? Prześcigamy się w wynajdywaniu jakieś kabelków za grosze, lamp z demobilu i kondensatorów. Skąd te poszukiwania na śmietnikach?

 

A czyż sama definicja Hi - End nie mówi sama za siebie? To nie jest coś powszechnego, coś prostackiego - bazarowego.

 

Dlaczego więc prześcigamy sie w ubazarowieniu naszego hobby? "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, nie pamiętam tego tematu - ale jak najbardziej jest aktualny. Teraz jednak zmieniła się trochę atmosfera na forum, proponowałbym wątek kontynuować lub założyć nowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wyraznie widac ze do moderowania i edukowania userów z bocznicy wybiera sie moderatorów mało zorientowanych w tym co pisze sie na tym forum od paru lat

wpadaja sobie powycinac i tyle ot zwykłe narzędzia

ktos ma wogóle jakas wizje dokad to poprowadzic? co wspierac ?

 

jar załozył watek aby zdyskredytowac działania senicza , tyle ze działania senicza to dziecinne igraszki w porównaniu z zalewem całej masy XYZetopodobnych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar załozył watek aby zdyskredytowac działania senicza , tyle ze działania senicza to dziecinne igraszki w porównaniu z zalewem całej masy XYZetopodobnych

 

Ale, ja nie chciałem dyskredytować konkretnego człowieka, tylko określone postawy ludzkie. Dla mnie to różnica. Bo te postawy nie zanikają z zanikiem jakiejś osoby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, ja nie chciałem dyskredytować konkretnego człowieka, tylko określone postawy ludzkie. Dla mnie to różnica. Bo te postawy nie zanikają z zanikiem jakiejś osoby.

jar1 oczywiscie rozumiem chciałem tylko zaznaczyc ze wtedy gdy to pisałes nikt nie przwidywał chyba takiego rozwoju sytuacji

praktycznie teraz kazdy temat bardziej zaawansowany w audio zwabia ta "mase" wielbicieli szrotu lub smieciowego hiendu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos ma wogóle jakas wizje dokad to poprowadzic? co wspierac ?

 

Na razie jest wizja sprzedaży forum. Czy Site uda się to zrealizować - zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn te ostatnie porzadki na forum maja cos wspolnego z ewentualna sprzdaza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z ta funkcja ignoruj? mozna sie dowiedziec? ona wroci, wrocila? jak mozna z tego skorzystac? przeciez ta funkcja zalatwiala sprawa zasrywania forum przez pomylencow....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy na zakładce stereo w ostatnim czasie to w większości "Tani wzmacniacz","Moje pierwsze Hi-FI,Kolumny do 400zł.itd.

Dziwicie się,że słabo się dzieje?Myśle,że zakładka Hi-End rozsądnie założona będzie antidotum,może nie całkiem ale jednak.

Tylko,gdzie jest ten jeden jedyny od decyzji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

rozmawia 2 gości:

samolot,bezrobocie,autostrady - a podobno jesteśmy zieloną wyspą

aż strach pomyśleć co by było gdybyśmy nią nie byli....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.