Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyliłeś się. W 100%. Gdybym miała 150 cm, byłoby mi smutno. I tak 172 to za mało, ale lepsze to niż 150.

Zresztą szkoda na Ciebie czasu. Twój wpis z tematu z fotami to szczyt prymitywizmu. Spotkałam wielu ludzi, chamów, debili, ale żaden z nich w tego TAKI SPOSÓB mi nie powiedział. Odnoszę wrażenie, że masz kryzys i to poważny.

 

Jakimi fotami? Do diabła, jestem debilem i chamem, ale w TAKI SPOSÓB mi nie powiedział - czego Ty kobieto ode mnie chcesz?

Wszyscy na forum wiedzą com wart, ale nikt nie powie, że uszkodziłem jakąś kobietę. Ja je wręcz kocham - miałem trzy żony, do diabła.

Kocham je - wszystkie do dzisiaj płacą mi alimenty. Co ja zrobiłbym bez nich? Coś Ci się poharatało, Cipciu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi fotami?

Temat ze zdjęciami. Ten:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma tam już Twego postu, bo został usunięty (ja go zgłosiłam). Pamiętasz, co napisałeś, czy byłeś tak schlany (tak lubisz się obnosić, z Twoim zamiłowaniem do alkoholu, więc to wiem), że nie wiesz, co wklepałeś?

Ja je wręcz kocham - miałem trzy żony

Chyba bez wzajemności, jak Cię opuściły.

ale nikt nie powie, że uszkodziłem jakąś kobietę

Sądząc po Twym "takcie" trudno mi w to uwierzyć.

 

Kiedy czytam twoje teksty, to jest mi autentycznie żal, że byłem za skasowaniem "szklaneczek" :-)

A ty eufemistycznie rzecz ujmując nie najinteligentniejszy człeku odpuść Twoje komentarze. Nie Twój interes, nie musisz wszędzie wtrącać Twoich debilnych wpisów.

A teraz se maszcza hejtujcie.

EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Father_PiO

(Konto usunięte)

A ty eufemistycznie rzecz ujmując nie najinteligentniejszy człeku odpuść Twoje komentarze. Nie Twój interes, nie musisz wszędzie wtrącać Twoich debilnych wpisów.

 

Dzidzia, uwielbiam cię :-) Naprawdę:-) Co przyłożysz łapki do klawiatury, to mam banana od ucha do ucha :-)

 

Mam banana od ucha do ucha

Bo rozwala mnie ta gówniarska dziewucha

Skynyrd .........................0

Bo nieletnia - ale skucha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrążaj się dalej. Ubaw mam większy, niż w exszkole, jak Pani debili z mojej klasy wypytywała z chemii ;-)

IMHO źle z Tobą. I te częstochowskie rymy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Father_PiO

(Konto usunięte)

Dzidzia myśli, że mądra

A to zwyczajna flądra

Na forum szczeka i pluje

I mówi, że z userów wuje

Mało mnie interesuje

Ale szkoda, że się zmarnuje

Mówi, że źle ze mną bardzo

Nie kuma, że userzy nią gardzą

Myśli, że błyszczy i swieci

A nikt tu nie lubi dzieci

 

 

-----------------

Moderowano: proszę zachować kulturę, ataki personalne nie będą tolerowane.

Podstawa: § 6. 5.a Regulaminu.:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czym się różnię od większości ludzi? Mam gdzieś co o mnie myślą ci, których nie szanuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Father_PiO

(Konto usunięte)

Wiesz, czym się różnię od ciebie?

To, co piszesz, mnie je**e :-)

Dziamocz sobie do woli

Każda baba przecież pitoli

 

Rozwala mnie to twoje dziecięce przekonanie o swojej wyższości, samouwielbienie, płynące ze stopni na świadectwie, którym w prawdziwym świecie można sobie podetrzeć dupę, ewentualnie zastosować do podpalenia grilla :-)

 

PS. Wiesz, że ze wszystkich działających w Polsce firm najbardziej wykształconych pracowników ma McDonald? :-)

 

-----------------

Moderowano: proszę zachować kulturę, ataki personalne nie będą tolerowane.

Podstawa: § 6. 5.a Regulaminu.:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie znam moich ocen z ani podstawówki, ani gimby, ani LO. Nie rajcują mnie. Samouwielbienie płynie z konkursów, powiedzmy sobie szczerze dość prestiżowych.

Wiesz, że, gdy będę mogła wyjadę za granicę? Wiesz, że najprawdopodobniej będę laureatem lub finalistą Olimpiady Chemicznej? Wiesz, że jak to wykorzystam mam 90% szans, że moja kariera naukowa będzie genialna? Wiesz, że rok przed chemią w szkole umiałam związki aromatyczne (najprostszym jest benzen, jakbyś nie wiedział, nie myl z benzyną).

 

(ciągłe używanie "wiesz" nie wynika z ubóstwa językowego, bezustanne powtarzanie tego słowa jest w pełni zamierzone)

 

PS. Wiesz, że ze wszystkich działających w Polsce firm najbardziej wykształconych pracowników ma McDonald? :-)

 

Pewnie większość to humany, którzy ostatnio bardzo często nie znają swego miejsca w świecie.

 

A teraz proszę wybaczyć, muszę skończyć dokument i plan pracy badawczej (termin jest na następny rok, ale muszę to wygrać i nie zapomnieć o tym, jak mi się to niestety tego roku przydarzyło).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że ja mam w głęboko w poważaniu, to co masz w dupie? ;-)

Zaraz uwożę nad wyraz kuriozalną formę gramatyczną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyraziłam się w sposób niejasny. Niestety nawet mi się to zdarza. Mam głęboko w poważaniu Twe odczucia i to co Cię interele lub nie, bo Twoja osoba mnie nie interesuje. Jasne?

Adios

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nudzi mi się, proste jak budowa cepa. Choć jak budowa człowieka jest dla mnie trudna, to dla Ciebie zapewne budowa cepa jest skomplikowana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Father_PiO

(Konto usunięte)

Dzidzia się w zeznaniach mota

Ogonem odwraca kota

Coś tam brzęczy o swej szkole

Ale przypał! Ja pi****lę!

 

Myśli - "cepem" mi dowali

A jam przeca chłop ze stali

Cipci cepa się nie lękam

Nie wygraża jej ma ręka

 

Bo to w końcu tylko dziecko

Ale skynyrd już za kiecką

Ledwie zwąchał - pędem bieży

Skynyrd! Wara od młodzieży!

 

Nudzi mnie już jej trzeszczenie

Podnoszę więc me siedzenie

Bo na dziś dość już pieprzenia

Trza do wyra - do widzenia :-)

 

-----------------

Moderowano: proszę zachować kulturę, ataki personalne nie będą tolerowane. To jest ostatnie ostrzeżenie.

Podstawa: § 6. 5.a Regulaminu.:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę niespełnionemu literatowi więcej talentu. Przełożenia brzmią lepiej niż Twe marne próby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie znam moich ocen z ani podstawówki, ani gimby, ani LO. Nie rajcują mnie. Samouwielbienie płynie z konkursów, powiedzmy sobie szczerze dość prestiżowych.

Wiesz, że, gdy będę mogła wyjadę za granicę? Wiesz, że najprawdopodobniej będę laureatem lub finalistą Olimpiady Chemicznej? Wiesz, że jak to wykorzystam mam 90% szans, że moja kariera naukowa będzie genialna? Wiesz, że rok przed chemią w szkole umiałam związki aromatyczne (najprostszym jest benzen, jakbyś nie wiedział, nie myl z benzyną).

 

(ciągłe używanie "wiesz" nie wynika z ubóstwa językowego, bezustanne powtarzanie tego słowa jest w pełni zamierzone)

 

...

Wiem, że kiedyś zdobędziesz nagrodę Nobla. Z chemii. A tymczasem produkujesz się na bocznicy na poziomie dziewięciolatki. Dorośnij do tych szesnastu albo idź lepiej poczytaj sobie coś. Coś co się potem przyda na konkurs. Ten prestiżowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cechy całkowicie naturalne dla szesnastoletniego dzieciaka (zbyt duża pewność siebie, zarozumialstwo), tylko się ich nie wstydzę i nie udaję dorosłego. Jaki to ma sens? Po co mam udawać kogoś innego? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cechy całkowicie naturalne dla szesnastoletniego dzieciaka (zbyt duża pewność siebie, zarozumialstwo), tylko się ich nie wstydzę i nie udaję dorosłego. Jaki to ma sens? Po co mam udawać kogoś innego? ;-)

Nikogo nie udwaj. Ale czy musisz ciągnąć w niektórych wątkach tę błazenadę przez kilka dni. Potem larum, że się wyśmiewają, przezywają, czepiają... Zachowujesz się jak osoba, co nocą łazi przez park, potem się drze, że ją tam ktoś pogonił. Ale znowu tam lezie, i znowu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

Zachowujesz się jak osoba, co nocą łazi przez park, potem się drze, że ją tam ktoś pogonił.

Wg starej milicyjnej zasady; jak Cię okradli to Twoja wina bo nie pilnowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Father_PiO

(Konto usunięte)

Jest jeszcze tzw. zdrowy rozsądek. Jak leziesz w szaliku Wisły na stadion Cracovii, to po prostu prosisz się o łomot i możesz mieć potem pretensje tylko do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Father_PiO

(Konto usunięte)

Szczekaj sobie do woli, myślisz, że mnie rusza zdanie takiej pokraki, jak ty.

 

-----------------

Moderowano: proszę zachować kulturę, ataki personalne nie będą tolerowane. Dalsze tego typu wpisy bedą skutkowały karami regulaminowymi.

Podstawa: § 6. 5.a Regulaminu.:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.