Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

co z ta funkcja ignoruj? mozna sie dowiedziec? ona wroci, wrocila? jak mozna z tego skorzystac? przeciez ta funkcja zalatwiala sprawa zasrywania forum przez pomylencow....

Zgodnie z tym co Admini mowili, na obecny moment nie ma mozliwosci implementacji "Ignoruj" do aktualnego silnika forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co Admini mowili, na obecny moment nie ma mozliwosci implementacji "Ignoruj" do aktualnego silnika forum.

to co to za silnik skoro jest gorzej niz bylo? jak to wytlumaczysz? przeciez to bylo najwieksze ulatwienie na forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co to za silnik skoro jest gorzej niz bylo? jak to wytlumaczysz? przeciez to bylo najwieksze ulatwienie na forum?

 

IPB niewatpliwie - niestety, moderacja nie ma kompletnie zadnego wplywu na technikalia i drastycznie ograniczony na funkcjonalnosc. Tym zajmuja sie tylko Admini.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy na zakładce stereo w ostatnim czasie to w większości "Tani wzmacniacz","Moje pierwsze Hi-FI,Kolumny do 400zł.itd.

Dziwicie się,że słabo się dzieje?Myśle,że zakładka Hi-End rozsądnie założona będzie antidotum,może nie całkiem ale jednak.

Tylko,gdzie jest ten jeden jedyny od decyzji?

 

I tu Modrzewia popieram,bo chcecie czystości w tematach,to......MODERACJO--PROSZĘ POSPRZĄTAĆ STRONĘ STEREO JAK NALEŻY,BO CO TRZECI TEMAT TO SĄ ŚMIECIE.

Po to jest bocznica by tam chasać.ZakŁadka h-end jest mi obojetna,bo kto chce mieć h-end to przyjadą ze sklepu ze sprzętem,zostawią-nie ma przymusu

kupna,nie kupisz bo sie może nie podobać. Kupisz używkę sporo taniej lub coś innego w innym sklepie wybór jest duży,aby tylko mieć za co kupić.

Wypowiedzi fachowe-po co,aby zaczęło się jątrzenie tematu-lepiej się pośmiać))))Tyle razy były rewolucyjne dyskusje na temat działania np.kabli.

Są tacy,ktorym kable nie grają-to niech jeszcze ruskie lampy wsadzą do np.chinolków i niech biegają zadowoleni ,że mają h-end.

Zawsze twierdziłem,że byt kształtuje świadomość,ale nie tu na forum,bo tu forumowych eisteinów jest wielu,tak samo jak zle słyszących.

Natomiast ten jeden-jedyny od decyzji przyjął taką postawę-lew pręży się do skoku!!![w odpowiednim momencie,a młodzież moderatorska niech się wykazuje]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPB niewatpliwie - niestety, moderacja nie ma kompletnie zadnego wplywu na technikalia i drastycznie ograniczony na funkcjonalnosc. Tym zajmuja sie tylko Admini.

kiedy odejdziecie, zostaniecie zmienieni?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja maka - jak każdy kto tam włazi, tylko jeszcze przekaż dane osobowe, wyślij 100 sms za 1 000 zł i już! (ci się odechce)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy odejdziecie, zostaniecie zmienieni?

 

Odejsc mozna chyba w kazdej chwili, nie ma przymusu bycia moderatorem.

O zmianach odgornych rowniez nic mi nie wiadomo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co was trzyma? czy mozliwa jest zbiorka pieniedzy forumowiczow jako rekompensata dla was zebyscie odeszli juz? przeciez to forum zdegradowaliscie , ograniczyliscie funkcjonalnosc i przyjemnosc z korzystania? po co wy tutaj jestescie, co checie moderowac jak nie macie pojecia ani o tym forum , ani o audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co was trzyma? czy mozliwa jest zbiorka pieniedzy forumowiczow jako rekompensata dla was zebyscie odeszli juz? przeciez to forum zdegradowaliscie , ograniczyliscie funkcjonalnosc i przyjemnosc z korzystania? po co wy tutaj jestescie, co checie moderowac jak nie macie pojecia ani o tym forum , ani o audio?

 

Kazda, albo prawie kazda akcja spoleczna jest mozliwa. Jesli o mnie chodzi - nie kupisz mnie.

Na koniec prosba - to, ze Ty nie masz o czyms pojecia, nie znaczy, ze inni rowniez, wiec... Nie mierz wszystkich jenda miarka, obrazaja przy tym ogol moderacji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co was trzyma? czy mozliwa jest zbiorka pieniedzy forumowiczow jako rekompensata dla was zebyscie odeszli juz? przeciez to forum zdegradowaliscie , ograniczyliscie funkcjonalnosc i przyjemnosc z korzystania? po co wy tutaj jestescie, co checie moderowac jak nie macie pojecia ani o tym forum , ani o audio?

 

Co Ty zwariowałeś jaka zbiórka......dla nas odszkodowanie za pisanie w stresie!!!!

A Pan Yamnick to gra na trąbce[pewnie Józwie do ucha].....a TY na czym grasz?......pewnie moderacji na nerwach-to tak jak i ja)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda, albo prawie kazda akcja spoleczna jest mozliwa. Jesli o mnie chodzi - nie kupisz mnie.

Na koniec prosba - to, ze Ty nie masz o czyms pojecia, nie znaczy, ze inni rowniez, wiec... Nie mierz wszystkich jenda miarka, obrazaja przy tym ogol moderacji...

ja nie chce Ciebie kupic, u mnie bys dnia nie pracowal, ja chce zebyscie dostali cos na otarcie lez i odeszli w pokoju...wymienilem Ci rzeczy , ktorych brakuje, Ty mi piszesz , ze nie da sie, chociaz to juz bylo ...nie chce zebys tez uznawal to co pisze za jakies zlosliwosci, nie jest tak, nie chodzi mi o klotnie, ja tylko stwierdzam fakt, podaje rozwiazanie problemu, Ty mi piszesz , ze admini jacys odpowiadaja nie Ty, wy sie nawet przez ten rok dzialalnosci nie nauczyliscie kto jest trollem z innego forum wchodzacym i ze zlej woli rozwalajacym dyskusje, wy nie umiecie nawet tych gosci dla dobra forum na biezaco banowac....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda, albo prawie kazda akcja spoleczna jest mozliwa. Jesli o mnie chodzi - nie kupisz mnie.

Na koniec prosba - to, ze Ty nie masz o czyms pojecia, nie znaczy, ze inni rowniez, wiec... Nie mierz wszystkich jenda miarka, obrazaja przy tym ogol moderacji...

 

Drogi Yamnicku-bardzo Cię polubilem ostatnio[zwlaszcze po przedwczorajszych wypowiedziach],ale z wieloma Twymi tezami się nie zgodze.

Jesteś młody jeszcze,a w dodatku poza krajem-więc wyjaśniam Ci,że akcje społeczne były za komuny,natomiast ogół moderacji-to jst takie śmieszne

powiedzenie,bo my forumowicze byśmy Was czapkami nakryli-tylu Was jest,więc lepiej sie nie wypowiadaj,czyżbyś byl ponad kimś....sfolguj ciut z tą

śmiałością....no i pisz zrozumiałe zdania.Na dowod odczytaj swoje ostatnie zdanie....no coment.

ps.zapytaj JÓZWY czy jest ogółem moderacji-odpowiedż zostaw dla siebie-ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, obrazaja przy tym ogol moderacji...

 

I w tym widzę problem. Funkcjonariusz nie może się obrażać. Dopóki nie wejdziesz/cie na ten stopień abstrakcji pełnienia funkcji, dopóty nic z tego nie będzie. Zawsze będzie sytuacja, gdy ktos będzie miał coś przeciw.

Popatrz na policję, jak ich uczą nie reagowć na zaczepki i obraźliwe teksty.

Chodzi o to, by nie czuć się obrażonym a nie o to by z ludźmi nie rozmawiać i po kryjomu kosić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce Ciebie kupic, u mnie bys dnia nie pracowal, ja chce zebyscie dostali cos na otarcie lez i odeszli w pokoju...wymienilem Ci rzeczy , ktorych brakuje, Ty mi piszesz , ze nie da sie, chociaz to juz bylo ...nie chce zebys tez uznawal to co pisze jako jakies zlosliwosci, nie jest tak, nie chodzi mi o klotnie, ja tylko stwierdzam fakt, podaje rozwiazanie problemu, Ty mi piszesz , ze admini jacys odpowiadaja nie Ty, wy sie nawet przez ten rok dzialanosci nie nauczyliscie kto jest trollem z innego forum wchodzacym i ze zlej woli rozwalajacym dyskusje, wy nie umiecie nawet tych gosci dla dobra forum na biezaco banowac....

 

Na szczescie mam prace ;)

 

Mnie "na otarcie lez" nie potrzeba pieniedzy - jesli Prezes, czy inni odpowiedzialni stwierdza, ze czas zwolnic mnie z funkcji - podamy sobie rece i pojdziemy kazdy swoja droga, jak w calym cywilizowanym swiecie.

 

Co do "nie da sie" w kontekscie mechanizmow w silniku forum - badz prosze precyzjny, ja napisalem, ze Admini uwazaja, ze sie nie da i taka informacje przekazali moderacji. Osobiscie, w miare posiadanej przeze mnie wiedzy ad. IPB - da sie jak najbardziej, jednak jak pisze wyzej - moderacja nie ma dostepu do panelu administracyjnego forum, a tym bardziej do silnika forum, wiec swoja wiedze i ew. umiejetnosci praktyczne moge sobie uzyc w mniej przydatnym celu... Pozostaje czekac i molestowac administracje - jak widac, moderacja mimo (teoretycznie) lepszego kontaktu, tez niewiele moze zmienic w tej kwestii...

 

Co do trollowania - sprawa jest glebsza, chetnie rozwine temat banowania trolli, jednak... Obligatoryjna kara stosowana na AS w jest nie ban, tylko blokada pisania postow... W pewien sposob wiaze nam to rece, jednak zdarzaja sie bany permanentne.

Najprostsza metoda pozbycia sie trolla jest Jego raportowanie - bez podawania nickow moge stwierdzic, ze kilku uporczywych "siewcow burzy" juz z nami nie ma. Zapewne sa, lub beda tu klony rzeczonych, jednak po raz kolejny jestesmy zwiazani taka a nie inna funkcjonalnoscia forum i silnika (weryfikacja IP i blokada multiplikacji kont zakladanych z 1 maila). W zwiazku z tym wychwycenie choc lekko rozgarnietych trolli jest problematyczne - bo jedno IP moze miec i 20 Userow,a jego zmiana to chwila. Sam tego doswiadczylem, banujac zwyklego uzytkownika jako klona jednego z uporczywych trolli - bo IP sie zgadzalo...

Koniec koncow Uzytkownika przeprosilem, a konto odbanowali Admini - i to wlasnie do nich nalezy kierowac uwagi, ktore kierujesz tu do mnie (jak sadze w domysle do calej moderacji) - my mamy tylko taka funkcjonalnosc jaka Oni nam udostepnia i choc prosimy o wiecej narzedzi ulatwiajaych prace i wspolprace, a takze o rozne techniczne badz merytoryczne rozwiazania, to niestety, rozpatrywanie wszelkich prosb z Waszej, uzytkownikow, czy nawet naszej, moderacji strony idzie bardzo powoli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co Admini mowili, na obecny moment nie ma mozliwosci implementacji "Ignoruj" do aktualnego silnika forum.

A to co zafunkcja? Admin informował o niej kilka miesięcy temu chiba, że nie działa, nie próbowałem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie mam prace ;)

 

Mnie "na otarcie lez" nie potrzeba pieniedzy - jesli Prezes, czy inni odpowiedzialni stwierdza, ze czas zwolnic mnie z funkcji - podamy sobie rece i pojdziemy kazdy swoja droga, jak w calym cywilizowanym swiecie.

 

Co do "nie da sie" w kontekscie mechanizmow w silniku forum - badz prosze precyzjny, ja napisalem, ze Admini uwazaja, ze sie nie da i taka informacje przekazali moderacji. Osobiscie, w miare posiadanej przeze mnie wiedzy ad. IPB - da sie jak najbardziej, jednak jak pisze wyzej - moderacja nie ma dostepu do panelu administracyjnego forum, a tym bardziej do silnika forum, wiec swoja wiedze i ew. umiejetnosci praktyczne moge sobie uzyc w mniej przydatnym celu... Pozostaje czekac i molestowac administracje - jak widac, moderacja mimo (teoretycznie) lepszego kontaktu, tez niewiele moze zmienic w tej kwestii...

 

Co do trollowania - sprawa jest glebsza, chetnie rozwine temat banowania trolli, jednak... Obligatoryjna kara stosowana na AS w jest nie ban, tylko blokada pisania postow... W pewien sposob wiaze nam to rece, jednak zdarzaja sie bany permanentne.

Najprostsza metoda pozbycia sie trolla jest Jego raportowanie - bez podawania nickow moge stwierdzic, ze kilku uporczywych "siewcow burzy" juz z nami nie ma. Zapewne sa, lub beda tu klony rzeczonych, jednak po raz kolejny jestesmy zwiazani taka a nie inna funkcjonalnoscia forum i silnika (weryfikacja IP i blokada multiplikacji kont zakladanych z 1 maila). W zwiazku z tym wychwycenie choc lekko rozgarnietych trolli jest problematyczne - bo jedno IP moze miec i 20 Userow,a jego zmiana to chwila. Sam tego doswiadczylem, banujac zwyklego uzytkownika jako klona jednego z uporczywych trolli - bo IP sie zgadzalo...

Koniec koncow Uzytkownika przeprosilem, a konto odbanowali Admini - i to wlasnie do nich nalezy kierowac uwagi, ktore kierujesz tu do mnie (jak sadze w domysle do calej moderacji) - my mamy tylko taka funkcjonalnosc jaka Oni nam udostepnia i choc prosimy o wiecej narzedzi ulatwiajaych prace i wspolprace, a takze o rozne techniczne badz merytoryczne rozwiazania, to niestety, rozpatrywanie wszelkich prosb z Waszej, uzytkownikow, czy nawet naszej, moderacji strony idzie bardzo powoli.

ale te ulomnosci w funkcjonalnosci trwaja juz LATA , to duzo czasu, a widze, ze wszyscy sa wniebowzieci wrecz, strasznie z siebie zadowoleni....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te ulomnosci w funkcjonalnosci trwaja juz LATA

 

"trwają LATA?" O ile sobie dobrze przypominam, nowy silnik forum mamy zaledwie od kilku miesięcy. Ale może coś przeoczyłem, tyle się tu dzieje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro - nie wszyscy, ale ja, jako moder, nie wykonam za admina Jego pracy, chocby z tego prozaicznego powodu, ze mi nie wolno, nie jestem pracownikiem site.pl i nie jestem dopuszczony do narzedzi pozwalajacych mi pracowac z silnikiem forum.

 

Gdyby forum bylo wlasnoscia zapalencow, jak Ty, czy inni wielbiciele audio znalazloby sie zapewne wiecej ludzi ze znajomoscia potrzebnych technik programowania i wiekszosc z proponowanych funkcjonalnosci (czy to merytorycznych, czy antytrollowych) bylibysmy w stanie wdrozyc w kilka miesiecy najdluzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby forum bylo wlasnoscia zapalencow, jak Ty, czy inni wielbiciele audio znalazloby sie zapewne wiecej ludzi ze znajomoscia potrzebnych technik programowania i wiekszosc z proponowanych funkcjonalnosci (czy to merytorycznych, czy antytrollowych) bylibysmy w stanie wdrozyc w kilka miesiecy najdluzej.

Haha, utrafiłeś w samo sedno sprawy, zamiast 100% pasji jest biznes właściciela....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co was trzyma? czy mozliwa jest zbiorka pieniedzy forumowiczow jako rekompensata dla was zebyscie odeszli juz? przeciez to forum zdegradowaliscie , ograniczyliscie funkcjonalnosc i przyjemnosc z korzystania? po co wy tutaj jestescie, co checie moderowac jak nie macie pojecia ani o tym forum , ani o audio?

Kiedyś(przed wprowadzeniem moderacji)była dyskusja na jej temat i ja osobiście byłem przeciw,podejrzewałem,że tak się stanie.

Chodzi o to,że owoc zakazany smakuje lepiej i według tej zasady,moderatorzy działają przeciw zamierzonemu celowi...paradoksalnie.

Pomijam fakt,że działają społecznie,co śmieszy mnie coraz bardziej.Wyobraźcie sobie,że sprzątający ulice,profesorowie na uczelniach itd.zaczynają pracować za darmo...jest to możliwe?

Jeśli nie,to dlaczego?Dlaczego w takim razie moderacja zdecydowała się na prace za darmo?Odpowiedź na to pytanie wiele by wyjaśniło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

A ja mam pytanie.

Kto jeszcze moderuje to forum?

Odnoszę wrażenie, że wszyscy moderatorzy podkulili ogony, sprawę olali i zostawili Paltona samego na placu boju.

Zastanawiam się na przykład czy Piopio jeszcze cokolwiek się udziela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"trwają LATA?" O ile sobie dobrze przypominam, nowy silnik forum mamy zaledwie od kilku miesięcy. Ale może coś przeoczyłem, tyle się tu dzieje...

dla mnie okres bledow i wypaczen zwiazany z wasza m.in.obecnoscia juz sie dluzy niemilosiernie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie okres bledow i wypaczen zwiazany z wasza m.in.obecnoscia juz sie dluzy niemilosiernie....

 

Muzyki posłuchaj, od razu świat staje się piękniejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.

Kto jeszcze moderuje to forum?

Odnoszę wrażenie, że wszyscy moderatorzy podkulili ogony, sprawę olali i zostawili Paltona samego na placu boju.

Zastanawiam się na przykład czy Piopio jeszcze cokolwiek się udziela?

Piopio,jak pamiętasz był bardzo gorącym orędownikiem moderacji,bardzo gorącym...aż został moderatorem.

 

Ciekawi mnie jaki miał cel...poza byciem modem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piopio rzeczywiście ostatnio rzadziej zagląda na forum. Pewnie ma jakieś ważniejsze sprawy - styczeń to zazwyczaj pracowity miesiąc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakieś kuriozum albo..samo życie, wątek powstał aby lądowały tu śmieci z innych tematów a zamiast tego toczy się rzeczowa dyskusja na temat moderacji. Kolejny dowód, że życie chadza własnymi ścieżkami i jest amoderowalne:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyki posłuchaj, od razu świat staje się piękniejszy.

jak bede potrzebowal rad zglosze sie do Ciebie sam...na razie wystarczy , ze nie bedziesz sie wp.erdalal w moje posty.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede potrzebowal rad zglosze sie do Ciebie sam...na razie wystarczy , ze nie bedziesz sie wp.erdalal w moje posty.....

 

electro drogi, rozumiem że trudno Ci być uprzejmym - wady wychowania nie są łatwe do naprawienia - ale nie rozumiem Twojej uwagi co do postów. Jeszcze nie zdarzyło mi się ich modyfikować. Usuwać - i owszem, dość często łamiesz regulamin - ale nie przypominam sobie ingerencję w ich treść.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlb przeciez ciebie bardziej interesuje forum muratora

własciwie to ilu z moderatorów generuje , naprawia jakies tematy o naprawde audio -owszem palton ma zapał

kto ma sie tym zajac ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.