Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  374 członków

Atoll Klub
IGNORED

Klub ATOLL


Patryk-1980

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze jedno pytanie - czy idzie jakoś sprawdzić czy urządzenia Atoll-a spełniają normy, przepisy odnośnie "współpracy" z krajową siecią energetyczną. Przecież na każdy defekt Atoll-a zawsze jest odpowiedź, że to nie winna sprzętu a tylko i wyłącznie sieci elektrycznej w Polsce, we Francji np. takich problemów użytkownicy Atollów nie mają (chociaż okazuje się, że chyba nie do końca skoro i tam Atoll zaczął stosować mod do odtwarzaczy CD). Notoryczne brumienie traf w seriach 100 i 200, buczenia w głośnikach w serii in 200, przygasanie lewej części wyświetlacza w odtwarzaczach CD, notoryczne wywalanie bezpieczników - na te wszystkie pytania odnośnie tych cech występujących u Atolla odpowiedź od dystrybutora jest taka, że - winna jest sieć elektryczna w kraju a nie urządzenia Atoll-a, bo Francuz nie wie jaka jest w Polsce sieć i stąd występują te wszystkie kwiatki. Ba, nawet losowo pojawiające się głośne zgrzyty/szarpnięcia/stukot z napędów odtwarzaczy CD od Atolla to nie uszkodzenie sprzętu a zwykłe jego dotarcie... Idzie jakoś sprawdzić czy te urządzenia mają jakieś atesty? Tyle ludzi pisze na forach o w/w problemach a one jak były tak są i producent nic z tym nie robi a Salony Audio rozkładają bezradnie ręce i mówią - taki jest Atoll. Może czas najwyższy aby ktoś zwrócił uwagę dla producenta na to o czym napisałem, bo skoro Francuz nie wie o problemach to jak ma je wyeliminować.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 4 lata in200 - kupiony jako używany w Austrii, mam 2 lata PR300 SE i AM200 SE kupione w PL. Żadnego wywalania korków nie uświadczyłem. Nigdy nie włączyły mi

się zabezpieczenia przed przegrzaniem (nawet nie wiedzialem, że takowe atoll posiada). Od 2 lat mam oddzielną linię elektryczną do sprzętu AV i prawidłowe uziemienie (zmierzona przez elektryka wartość rezystancji pod obciążeniem wynosi 8 ohm) + bezpiecznik gigawatta. Wcześniej miałem całe piętro na jednej fazie (zabezpieczonej oldskulowym "korkiem" ) i jednym obwodzie (!?!) i atoll nie wyrzucił mi "korka" ani razu (a zdarzało się to w przypadku jednoczesnego włączenia pralki, farelki i czajnika elektrycznego).

Brumienie w głośnikach miałem tylko raz kiedy po uziemienie instalacji wyszła mi pętla masy spowodowana połączeniem do dwóch różnych listw końcówki mocy i amplitunera KD (spiętych razem). Pomogło wpięcie końcówki mocy i ampa KD do tej samej listwy.

Co ciekawe wcześniej używany denon 20xx i arcam a32 potrafił się wyłączyć przy radykalnie głośniejszym graniu, ale korków również nie wyrzucały.

Edytowane przez mimat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do energetyki z zapytaniem czy te wszystkie upierdliwości Atollowe mogą mieć związek z jakością naszej sieci elektrycznej jak to sugeruje dystrybutor i ... miły Pan stwierdził, że z chęcią porozmawiałby z Panem z Audio Forte bo ktoś za bardzo chce zrobić z Polski drugie Zimbabwe i powiedział, żeby nie dać sobie wmówić tych historyjek o złej jakości sieci a raczej sprawdzić dokładnie urządzenia Atolla.

 

 

Kolego mimat to zadzwoń do pierwszego lepszego Salonu Audio i zapytaj się czy wiedzą o tych przypadłościach Atollowych o który napisałem. Dobrze wiesz jaką odpowiedź usłyszysz.... Żal.

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Dzisiaj dzwoniłem do energetyki z zapytaniem czy te wszystkie upierdliwości Atollowe mogą mieć związek z jakością naszej sieci elektrycznej jak to sugeruje dystrybutor i ... miły Pan stwierdził, że z chęcią porozmawiałby z Panem z Audio Forte bo ktoś za bardzo chce zrobić z Polski drugie Zimbabwe i powiedział, żeby nie dać sobie wmówić tych historyjek o złej jakości sieci a raczej sprawdzić dokładnie urządzenia Atolla.

 

No i Pan ma rację- jak inaczej wytłumaczysz, że w niektórych wzmacniaczach trafo brumi, a w innych nie. Odpowiedź nasuwa się sama. Dla przykładu trafo we wzmacniaczu od krajowego producenta brumiło, a u chińczyka cisza :D Mastersound cisza itp.. Z tego co pamiętam mój Atoll 100 se był akurat cichutki, także zapewne są jakieś wady fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma sie co oszukiwac, ze Atoll pcha wysokiej jakosci bebechy do srodka, nie znaczy to, ze nie zagra. Jednak efekt uboczny taki jak opisalem wyzej. Mialem Hegla h90, Soul Note sa300, Cyrusa 8 i w zadnym z tych urzadzen polowa wyswietlacza nie przygasala u mmie w domu. Nawet chinskie radyjko ze sklepu - wszystko po 4zl. ma stabilne podswietlenie. A sprzet Atolla za prawie 5kzl. jest do dupy. To niestety konsekwencja budowy na bardzo tanich podzespolach co z jednej strony daje nam mozliwosc kupna Atolla po wyjatkowo duzych rabatach - 3200zl. za nowy in100se, 3.400zl. za nowy cd 100se mk2 (i jeszcze salony sprzedajac je mowia, ze niech sie dystrybutor cieszy, ze ktos chce ten cedek za 3kzl. kupic), salon dalej na tym zarabia, zarabia dystrybutora i zarabia producent. To ile kosztuje srodek CD100e mk2 ? Smiesznie malo ale skutek jest taki, ze napedy sa do dupy, wyswietlacze przygasaja, trafa brumia czy cos buczy w glosnikach.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powołaj się na niezgodność towaru z opisem

 

Że wtrącę - nie z opisem, tylko z umową. Tak reklamuje się towar u sprzedawcy: niezgodność towaru z umową. Umowa mogła być również ustna.

 

Tak, przez net, minal juz rok...

 

Adam, nie zgadzaj się na żadne modyfikacje. Masz prawo do pełnowartościowego, sprawnego sprzętu. Nie baw się z serwisem tylko reklamuj u sprzedawcy, niech się sprzedawca buja z serwisem sam. Na zgodność towaru z umową jest gwarancja 2 lata od daty zakupu.

 

Najlepiej doradzi Ci w tej sprawie powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta, który w takich tematach na wysłane przeze mnie kilka zapytań (w różnych tematach) zawsze odpowiadał w 1-2 dni robocze. Poda Ci podstawę prawną i sposób postępowania.

 

Podejdź do sprawy jak człowiek dorosły i przestań wylewać żale na forum nie podejmując działań, bo zaczyna to wyglądać na trolling a nie realne problemy... Każdy na Twoim miejscu już dawno odesłałby ten CD w diabły a Ty tu siedzisz i piszesz swoje komentarze a czas ucieka. Przypominam - dwa lata od daty zakupu a potem jesteś w tzw. dup..ie.

 

Nie obraź się, ale zaglądam tu regularnie i żal mi Cię zwyczajnie, bo ja bym nie wytrzymał rok z wadliwym sprzętem i dupiatym, niekompetentnym, zbywającym klienta serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....i przestań wylewać żale na forum nie podejmując działań, bo zaczyna to wyglądać na trolling a nie realne problemy... Każdy na Twoim miejscu już dawno odesłałby ten CD w diabły a Ty tu siedzisz i piszesz swoje komentarze...

Już dawno temu napisałem coś w tym guście, ale Adam się prawie obraził; w każdym razie nerwowo zareagował...

 

Statystycznie rzecz ujmując wygląda to tak, że stojąc z boku i czytając ten wątek, można odnieść wrażenie, że sprzęt Atolla mocno niedomaga, szwankuje, jest produkowany prawie z odpadów. Gdyby zaś opuścić dziesiątki (setki?) postów mniej więcej 3-4 osób, którym trafił się felerny egzemplarz (i absolutnie nie neguję ich prawa do składania i żądania reklamacji w sklepie/u dystrybutora/producenta), to już nie będzie z tym Atollem tak źle ;-) każdy przecież może znaleźć coś dla siebie...szczególnie jeśli robi to świadomie i wie czego szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zaluje, ze nie nagrywalem rozmow telefonicznych z Audio Forte Kolego mrb...

A teraz do tych wg Twoich obliczen 3- 4 osob dodaj osoby, ktore szybko po zakupie sprzedawaly sprzet Atoll-a po bardzo niskiej cenie (zastanow sie chwilke czemu tak robily...?) a okaze sie, ze wyciagnales zle wnioski. Chociaz uwazam, ze Ty dobrze wiesz o czym pisze i zdajesz sobie swietnie sprawe, ze moje wpisy wcale nie sprawiaja mi przyjemnosci a sa wynikiem sytuacji w jakiej znazlem sie ja i wielu (nie 3-4) uzytkownikow Atoll-a. Mozna nie "zalic sie/ czy trollowac" na forum tylko szybko sprzedac komus innemu bubel ale ja tak nie potrafie. Tyle z mojej strony. Niech kazdy sam wyciagnie wnioski. W przyszlym tygodniu, jak obiecalem, podziele sie efektem mojego powolania sie na ustawe o niezgodnosci towaru z umowa.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam nie dziw się osobom, których owe problemy nie doświadczyły. Oni kontemplują się wyłącznie na efektach końcowych - patrz brzmienie. Dla mnie już nie należy ono do wyjątkowych. Lampy zamknęły u mnie obszar wszelakich dywagacji. Nigdy nie powrócę do Atolla i to jest decyzja ostateczna. Wydane za dwa elementy serii 200 ponad 10 tysięcy uważam za stratę. Jest wiele sprzętu, który zdecydowanie odbiega od francuza i to w górę patrząc. Czyli na pozytyw.

 

Goryczy dodaje stosunek serwisu i przedstawicieli w Polsce. To jest istota. Jak się słyszy, że modyfikacja serwisanta dot. wyświetlacza jest konsultowana przez samego producenta. To coś jednak jest nie tak. Porządna firma niekoniecznie wielka i znana, budując swoja politykę winna nade wszystko sprawę wyjaśnić, wydać oświadczenie i wymienić sprzęt na wolny od ujawnionej wady.

 

Miałem porządnego Nada C375 bee, mocarny był nie ma co, potężny, lecz bezpieczników nie wyłączał a niejedne podłogówki wzruszył na membranach.

 

Atoll to pomyłka bez ogródek. Oczywiście to mój indywidualny wywód.

 

Producent sprzętu powinien budzić zaufanie i uchodzić za rzetelnego doradcę.

 

Adam wiem, że trudno rozstać się ze sprzętem, który potrafi wydobyć smaczki dźwiękowe. Wiem o tym i ja. Niemniej, posłuchaj czegoś innego, nawet gdybyś miał poświęcić i czas i pieniądze. Liczy się efekt końcowy.

 

Ja też i to całkiem niedawno chciałem pozbyć się amerykańskich cudeniek od Definitive Technology. I nadal cieszą one mój analogowy zestaw. Nie mają sobie równych.

 

Sorki, że się tak wtryniłem, ale z sentymentu czytam jeszcze to forum.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>A ja akurat tak jak zawiodlem sie na cedeku Atoll-a tak na chwile obecna nie mam najmniejszej ochoty na pozbycie sie in 100se, chociaz mam drugi piecyk. Oba graja na tyle inaczej, ze na razie zostaja u mnie. A moze to po prostu sentyment, ze troszke zycia ze mna spedzil i chociaz potrafi irytowac (bardzo, baardzo), to ma cos oryginalnego w swoim brzmieniu, ja to nazywam "francuskie powietrze". Tylko tyle i az tyle. Az takim okrutnym trollem Atollowym jak widac nie jestem. Milego weekendu wszystkim.

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój IN300 pojutrze jedzie w świat. Muszę przyznać, że rozstaję się z marką z ulgą. Podobno "nigdy nie mów nigdy" ale mi raczej nie grozi powrót do tych francuskich klimatów. Zdecydowanie wolę te z drugiej strony Kanału La Manche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój IN300 pojutrze jedzie w świat. Muszę przyznać, że rozstaję się z marką z ulgą. Podobno "nigdy nie mów nigdy" ale mi raczej nie grozi powrót do tych francuskich klimatów. Zdecydowanie wolę te z drugiej strony Kanału La Manche

 

Opisz jeśli możesz swoją przygode z in300. Malo o tym modelu informacji na tym forum. Co poszło nie tak ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dźwięk zdecydowanie przekombinowany ze słabą kontrolą basu. Bułowaty i bez szybkości. Minimalistyczna góra. Przerost średnicy, która przesłania pozostałe informacje .Dźwięk ma masę ale nie ma w nim mikrodynamiki. Natomiast jako końcówka to BARDZO DOBRY sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dźwięk zdecydowanie przekombinowany ze słabą kontrolą basu. Bułowaty i bez szybkości. Minimalistyczna góra. Przerost średnicy, która przesłania pozostałe informacje .Dźwięk ma masę ale nie ma w nim mikrodynamiki. Natomiast jako końcówka to BARDZO DOBRY sprzęt.

No widzicie - stara prawda, że co słuchacz i system (w tym pomieszczenie) to inna opinia...

Miałem go co prawda tylko kilka dni, ale też mi in300 nie podpasował; ale dlatego, że był zbyt "lekki", zwiewny, bez masy

Zdecydowanie wolę in200 i AM100

 

uwazam, ze Ty dobrze wiesz o czym pisze i zdajesz sobie swietnie sprawe, ze moje wpisy wcale nie sprawiaja mi przyjemnosci a sa wynikiem sytuacji w jakiej znazlem sie ja i wielu (nie 3-4) uzytkownikow Atoll-a.

Ależ doskonale rozumiem Twoją sytuację i nie zazdroszczę; napisałem wyraźnie, że absolutnie nie odmawiam prawa do dochodzenia swoich racji; szkoda po prostu, że to tyle trwa...

 

Mozna nie "zalic sie/ czy trollowac" na forum tylko szybko sprzedac komus innemu bubel ale ja tak nie potrafie

Myślę, że zdecydowana większość tak nie robi.

Daj znać jaki finał rozmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko cedek trafi do Audio Forte dam znać, tak jak obiecałem. Mam nadzieję, że obejdzie się bez marnowania czasu, pieniędzy na postępowanie sądowe i znajdziemy wspólnie z AF satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie problemu.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko cedek trafi do Audio Forte dam znać, tak jak obiecałem. Mam nadzieję, że obejdzie się bez marnowania czasu, pieniędzy na postępowanie sądowe i znajdziemy wspólnie z AF satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie problemu.

 

Z całego serca życzę powodzenia z Panami z AF. Natomiast nie liczyłbym na zadowalające negocjacje z serwisantem. To zaiste człek wyjątkowy. Prawdziwy znawca tematu.

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ja i pare innych osob bedzie sie przygladalo temu co zaproponuje/zrobi AF. Nie bedzie zartow ale krotko i profesjonalnie albo ze strony AF albo mojej.... A dzisiaj, jak dotrze kabelek to sprawdze CD100se mk2 w roli transportu do DAC-a Cyrusa. Zaskoczenia nie przewiduje ale trzeba najpierw posluchac.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Obiecalem, ze jak moj cedek Atoll-a model 100se2 wroci z serwisu gwarancyjnego od Audio Forte podziele sie efektem naprawy. No coz, dolaczam do osob niezadowolonych z serwisu Audio Forte. Dostalem cedek z takim samym defektem napedu z jakim wyslalem do naprawy bo serwis nie stwierdzil usterki. Pan Arek (jeden z szefow Audio Forte) wysluchal moich uwag, obiecal, ze zrobia wszystko abym byl zadowolony ale na pieknych slowach sie skonczylo. Wyswietlacz podobno wymieniono na nowy (nie wiem po co, skoro wczesniej Audio Forte twierdzilo, ze to nie wyswietlacz jest przyczyna przygasania pulsacyjnego lewej czesci wyswietlacza...) no ale efekt jest taki, ze faktycznie lewa czesc nie migocze ale! zeby bylo ciekawie w zamian ostatni pionowy paseczek od prawej strony wyswietlacza jest o ok. polowe slabiej podswietlony/przyciemnioby w stosunku do reszt wyswiwtlacza, jest to miejsce, gdzie "biegna" sekundy utworu. Wyglada to zalosnie ale moze to nie wina samego Audio Forte bo taki wyswietlacz wyslal sam producent, firma Atoll... Na marginesie Atoll w przeciwienstwie do Audio Forte nie robil tajemnicy na czym polega "naprawa wyswietlacza", chodzi o dobieranie innych rezystorow az osiagnie sie stabline podswietlenie...Tu tylko dodam, ze firma Atoll nie potrafi napisac chociaz slowa - przepraszamy. Za to wychwalaja baaardzo Audio Forte (tu gratulacje dla Pana Arka z AF). Druga ciekawostka, w pierwszym pismie od Audio Forte stwierdza sie, ze wada napedu (ktorej potem nie stwierdzono) to wynik mojego zaniedbania, poniewaz informujac serwis juz wiele miesiecy wczesniej o wadzie nie wyslalem od razu sprzetu do naprawy (tu potwierdzam, ze tak bylo tylko dodam, ze wtedy dostalem odpowiedz od AF, ze te stukoty, zgrzyty napedu to zwykle dotarcie sie mechanizmu, wiec nie wiem skad potem takie uwagi wobec mojej osoby. Nastepnie Pan z Audio Forte stwierdzil, ze technik po srubkach uwaza, iz ktos rozkrecal muj cedek co jest totalna bzdura. Na szczescie przed wyslaniem urzadzenia do naprawy, bardzo dokladnie obfotografowalem go z kazdej strony, zeby miec dowod, ze urzadzenie wysylane jest w stanie jak nowe, bez chocby jednej najmniejszej ryski szukajac milimetr po milimetrze z kazdej strony obudowy klamota. Na moje oswiadczenie Pan z AF stwierdzil, ze technik jednak nic takiego nie oswiadczym a poza tym kazdy ma prawo rozkrecac ile chce swoje Atolle bedace na gwarancji i nie utraci jej w wyniku tego rozkrecenia (czego nawet wczesniej nie wiedzialem). I podsumowanie. Albo urzadzenie Atoll cd 100se2 ma jakis spierdzielony seryjnie naped, ktory "glupieje" na niektorych oryginalnych w stanie igla plytach CD z zapisem powyzej 65minut muzyki i wtedy Audio Forte ma racje twierdzac, ze urzadzenie jest w 100% sprawne (bo jest to taka cecha tego klamota od Atoll-a) albo za bardzo kogos zdenerwowalem wczesniejszymi wpisami... W ostatnim e-mailu do Pana Arka zapytalem sie go co by zrobil teraz na moim miejscu, czy szybko sprzedal cedeka zaslaniajac sie oswiadczeniem serwisu, ze urzadzenie jest w 100% sprawne czy podzielil sie moim rozczarowaniem na forach audio. Nie dostalem odpowiedzi wiec wybralem prawde Panie Arku. Nawet jezeli wlasnie "utopilem" kawal grosza bo teraz juz nikt nie odkupi odemnie tego w "100%" sprawnego klamota. Zycie.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serwis jest z różnych względów niekompetentny to wysyła natychmiast do producenta...tak to się powinno odbywać. Tyle że pewnie Atoll na zlecenie jakiegoś Francuza w CHRL produkowany jest a co za tym idzie brak kontroli i serwis taki jak opisałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Atoll akurat powstaje we Francji, to nie Hegel... Producent bardzo lubi naszego dystrybutora, zobacz jak AF udalo sie wprowadzic Atolla do wiekszosci Salonow Audio w kraju, tu AF i Atoll to jednosc i wysylka do producenta nic nie da... Nic nie poradzisz, na otarcie lez wyzalilem sie na forum, moze komus ta moja przygoda z AF sie do czegos przyda/wyciagnie wnioski.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Atoll akurat powstaje we Francji, to nie Hegel... Producent bardzo lubi naszego dystrybutora, zobacz jak AF udalo sie wprowadzic Atolla do wiekszosci Salonow Audio w kraju, tu AF i Atoll to jednosc i wysylka do producenta nic nie da... Nic nie poradzisz, na otarcie lez wyzalilem sie na forum, moze komus ta moja przygoda z AF sie do czegos przyda/wyciagnie wnioski.

 

Niepoważne to jest a nawet smutne . Niestety już radkoscią będzie gdzie po ok. 30 latach fan i miłośnik danej firmy wyślę swoją elektronikę do producenta w celu zweryfikowania/recapingu. Producent wtedy przywróci swoj produkt vintage do oryginalnych parametrów.

 

Takie usługi nie mało kosztują ale mamy pewność a i cieszymy się też starymi w wielu przypadkach wyśmienicie grającymi klockami.

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Odebralem moj odtwarzacz CD od kuriera w piatek, oczywiscie wielka radosc, euforia bo AF bardzo zadbalo o zabezpieczenie i faktycznie solidnie go zapakowalo, sprzet wytrzymal kurierow i widac, ze technik zajmowal sie nim delikatnie. Odpalam od razu dwie plyty cd z ktorymi naped mial przed naprawa problemy tj. Alicia Keyd songs in A minor i zalamka bo naped strzela,zgrzyta, wydaje pojedynczy lub podwojny stukot. Wsadzam druga plyte tj. Ed Sheeran X i to samo co wyzej. Calkiem zdolowany bo uwierzylem Panu Arkowi z AF, ze naprawia ten naped, lapie za telefon i dzwonie do AF. Tam inny Pan (bardzo mily i wrecz mialem wrazenie, ze gdyby to od niego zalezalo to juz dawno odeslalby ten trefny egz. do Atolla a wyslal mi nowy) mowi, ze mnie rozumie i ze przekaze wszystko szefowi. Potem zauwazylem, ze i wyswietlacz juz nie mryga ale dostal "cos" w zamian. Znowu od razu telefon do AF i znowu prosba abym pisal do szefa AF. Napisalem i dostalem odpowiedz, ze AF mnie rozumie ale sprzet jest w 100% sprawny. Juz dawno nie bylem tak zdolowany, czekalem na cedek chyba ok. 28 dni, meczylem sie ze Spotify a gdy dostaje potem swojego klamota mam to samo co wczesniej, gdy chodzi o naped. Zal, smutek, rozczarowanie. Na szczescie to tylko martwe przedmioty, jakos trzeba sie z tym pogodzic.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.