Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  374 członków

Atoll Klub
IGNORED

Klub ATOLL


Patryk-1980

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jajen napisał:

Mowa cały czas o IN100SE.

Dla zainteresowanych - Tomanek oczywiście nie pomógł. Kompletnie nie przyniósł żadnej różnicy.

Wzmacniacz odwieziony do sklepu, tam buczał oczywiście jak u mnie (wszelkie mity dotyczące złej sieci upadły). Postawa S4Home bez zmian. Najpierw , że to normalne , potem że może i nie normalne ale nie wymienią od ręki,  musi iść do serwisu, bo przecież to ja mogłem zepsuć. 

Na plus jedynie to, że otrzymałem wzmacniacz demonstracyjny na czas przepychanek (nie buczący).

Faktycznie S4Home się zachowuje średnio. Pisałem wcześniej o moim problemie z IN100SE- nierówno grające kanały przy cichym słuchaniu. Kupiłem go w Q21 i jak do nich pojechałem to od ręki dali mi nową, sprawną sztukę a tę moją z tego co wiem wzięli sobie na wystawę i puszczają na odsłuchach. :)  Strasznie się S4 stawia tylko pytanie po co, co chcą w ten sposób ugrać? Pozostawię to jako pytanie retoryczne.

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jackobtone napisał:

w Q21 i jak do nich pojechałem to od ręki dali mi nową, sprawną sztukę a tę moją z tego co wiem wzięli sobie na wystawę i puszczają na odsłuchach. :) 

W q21  nie ma z tym problemu. Kiedyś ten sam kurier odebrał sprzęt do reklamacji i wydał na podmianę sprawny. Ale to jest firma, która wie jak klienta traktować.  Głownie tam kupuje. To był wyjątek ponieważ w S4Home zrobiłem odsłuch, to uznałem , że powinienem tam kupić sprzęt, gdzie mi go zaprezentowali. No to teraz jest , jak jest. 

Panowie z S4Home tak już wymyślają, że się sami pogubili. Najpierw  zaprzeczali, że atolle mają problem z buczeniem (tu na forum) .Jak zademonstrowałem buczenie mojego, to najpierw niby  nie słyszeli, a potem stwierdzili, że wszystkie Atolle tak buczą bo są tak skonstruowane . Po uruchomieniu egzemplarza demonstracyjnego (który nie buczał) stwierdzili, że  w sumie mój buczy głośniej, ale i tak nie wymienią bo to problem serwisu i oni nie będą ryzykować dla klienta. Mają 14 dni i z tego skorzystają (to prawda, że mają - inne sklepy też mają 14 dni , ale potrafią wymieniać od ręki)

Co do bilansu - ja sobie z tym poradze. W najgorszym wypadku od umowy odstąpię , sprzęt odeśle, sprawa o zapłatę będzie się toczyła, a ja kupie sobie coś innego. W końcu to nie dom, ani samochód, żeby nie można było kupić drugiego na czas sporu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie sporo kręcenia, nie brumią  "na odległość od klienta" a wiemy to bo sprzedaliśmy ich całe setki :) ale jak podjedziesz osobiście to zmiana o 180 stopni i gadanie, że  one tak mają i brumią itd. Domagaj się (i każdy, któremu brumi nowy Atoll) wymiany na nowy, oryginalnie zamknięty egzemplarz. Żadne tam znowu naprawy czy modyfikacje w AF tym razem przy trafach. Brumi? Poproszę nowy i tyle. 

Ciekawe ile czasu zajmie AF "diagnoza":) brumu w trafie, dla mnie to w 2 dni powinno być załatwione (wymienione) ewentualnie zwrot pieniążków. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jajen napisał:

Dla zainteresowanych - Tomanek oczywiście nie pomógł. Kompletnie nie przyniósł żadnej różnicy.

Czyli tak jak zakladałem od początku, lecz nie każdy chciał tego słuchać/czytać.

 

6 godzin temu, jajen napisał:

tam buczał oczywiście jak u mnie (wszelkie mity dotyczące złej sieci upadły

To nie są mity, bo jak wytłumaczyć, że są urządzenia które przyczyniają się do wzbudzenia tych transformatorów jak np.w moim przypadku plazma, ale kto inny wspominał,  że u niego też chyba TV. Gdyby tak nie było, to Tomanek nie produkował by DC blokerow i listew, tylko handlował by workami z turmalinem i kwarcem do układania na sprzęcie. 

Natomiast twój wzmacniacz jest ewidentnie skopany i nawet bateria DC blokerów nie pomoże.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sir.jax napisał:
6 godzin temu, jajen napisał:

Dla zainteresowanych - Tomanek oczywiście nie pomógł. Kompletnie nie przyniósł żadnej różnicy.

Czyli tak jak zakladałem od początku, lecz nie każdy chciał tego słuchać/czytać.

Przyjmij do wiadomości, że bez tego osobistego doświadczenia nie dowiedziałby się tego co teraz wie.

W związku z czym brak jakiegokolwiek wpływu blockera tylko potwierdza wyjątkowe trafienie na bubel i problem z trafo. 

 

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kocurro napisał:

W związku z czym brak jakiegokolwiek wpływu blockera tylko potwierdza wyjątkowe trafienie na bubel i problem z trafo. 

Niekoniecznie, bo u mnie DC bloker pomógł chwilowo, choć nie było to takie brumienie o jakim tu mowa, niestety delikatne brumienie słyszalne zaledwie z 20cm od obudowy nie dawało mi spokoju.

Dopiero po czasie i szukaniu przyczyny doszedłem do wniosku,  że to moja plazma była powodem, ale rozwiązanie znalazłem,  teraz cisza całkowita. 

Idąc tym tokiem rozumowania mój wzmacniacz też można by było uznać za bubel? 

Sorry, ale mam odmienne zdanie, co nie zmienia faktu, że @jajen faktycznie trafił na wyjątkowy szajs,  a to oznacza,  że ten cały Atoll ma rozjebany proces technologiczny skoro nie ma powtarzalności w ich produktach.

3mam kciuki, żeby @jajen wyszedł z tego zadowolony, czego mu naprawdę szczerze życzę, bo sam nie chciał bym być w takiej sytuacji.

 

34 minuty temu, kocurro napisał:

Przyjmij do wiadomości, że bez tego osobistego doświadczenia nie dowiedziałby się tego co teraz wie.

Oczywiście,  szkoda tylko, że musiał ponieść z tego tytułu jakieś koszty, a czego co poniektórzy mu odradzali.  Pytanie, czy teraz będzie zwrot DC Blokera, który i tak się nie sprawdził i nie wierzę,  że na 100% sprawdzi się w przyszłości.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Koledze życzę pomyslnego rozwiązania sprawy. Jednak wolałbym opis tego przypadku już jak się zakończy sprawa. A nie ze żyje tym teraz cała Polska :-). Powodzenia 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, sir.jax napisał:

Niekoniecznie, bo u mnie DC bloker pomógł chwilowo...

Zdecyduj się, bo dla mnie jesteś coraz mniej wiarygodny. Wcześniej pisałeś, że u Ciebie nic nie zmienił i nic nie pomógł.. Jak tylko stwierdziłem, że brak jakiegokolwiek wpływu blockera w przypadku kolegi @jajen tylko potwierdza wyjątkowy zakup bubla i ewidentny problem z trafo stwierdziłeś, że u Ciebie pomógł chwilowo...

Niepokojąca jest Twoja dysocjacyjna postawa i mam nadzieję, że postarasz się nad nią zapanować.

Godzinę temu, sir.jax napisał:

(...) DC Blokera, który i tak się nie sprawdził i nie wierzę,  że na 100% sprawdzi się w przyszłości.

Zamiłowanie do "audio" nie polega na wierze tylko na empirycznej wiedzy zdobywanej w docelowych warunkach odsłuchowych.

PS. Jeśli chcesz mi "dołożyć" to nie rób tego kosztem reputacji marki broniąc jej, a jednocześnie potwierdzając wątpliwą jakość wykonania jej produktów. 

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kocurro napisał:

Zdecyduj się, bo dla mnie jesteś coraz mniej wiarygodny

Wiesz co zaczynasz mnie szczerze powiem grzecznie "irytować" wysil się proszę i cofnij kilka, może nawet kilkadziesiąt stron. Pisałem wyraźnie, że początkowo DC Bloker pomógł,  ale to był moment w którym go wpiąłem, kiedy tak został kilka dni okazało się, że w zależności od pory dnia/nocy Atoll brumił oczywiście w sposób(bardzo delikatny) jaki opisałem i trzeba było przykładać ucho żeby to usłyszeć. Czyli DC Bloker nie pomógł i nie będę tego w kółko powtarzać, bo Ty tak chcesz. Mam w głebokim poważaniu, czy jestem dla ciebie wiarygodny, czy nie.

Opisałem swój przypadek i poradziłem sobie, mam ciszę i spokój z brumieniem.

A moja niewiara bierze się z tego, iż pokusilem się na sprawdzenie co siedzi w DC blokerze stąd twierdzenie, że te dwa kondzie  w kaskadzie i jak pamiętam jeszcze dwa inne elementy (jakie sam możesz sobie sprawdzić) to najprostsze i chyba jak widać najsłabsze rozwiązanie, wolę bardziej rozwinięte i zaawansowane konstrukcje, ale dające radę. 

Więc jak tobie nie odpowiada moje podejście to nie musisz tego czytać,  a przynajmniej nie komentować. Ja by co patrz tekst w stopce.

Godzinę temu, kocurro napisał:

 nie rób tego kosztem reputacji marki broniąc jej, a jednocześnie potwierdzając wątpliwą jakość wykonania jej produktów.

Pomyliłeś adresy, tą myśl raczej kieruj do Adama 38, nie do mnie.

A to, że jak widać nie ma powtarzalności w produktach Atolla, to nie moja radosna twórczość,  a jak widać raczej fakt.

 

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to, Jacku, (sprawa traf została już dostatecznie wyjaśniona i Atoll nie ma tu powodów do dumy) również brakuje powtarzalności w brzmieniu poszczególnych modeli wzmaków Atoll-a. Co Atoll wznowi produkcję pod konkretne zamówienie dystrybutora to efekt finalny brzmienia tych modeli nieco inny. Próżno szukać pięknego, mocnego napowietrzenia góry w obecnie wznawianych produkcjach in 100se, dla mnie brzmią wyraźnie gorzej od starszej produkcji. Cały ich wyjątkowy urok został utracony. Smutne ale prawdziwe...

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Adam 38 napisał:

Próżno szukać pięknego, mocnego napowietrzenia góry w obecnie wznawianych produkcjach in 100se, dla mnie brzmią wyraźnie gorzej od starszej produkcji. Cały ich wyjątkowy urok został utracony. Smutne ale prawdziwe...

Adamie mam nadzieję,  że nie masz mi za złe, że Ciebie wywołałem w odp. do kocurro.

Swoją drogą pamiętasz jak jeszcze pisał tu Pantaleon,  że Atolle do 6 mies. potrafią się zmieniać/wygrzewać, może tu leży problem nigdy nie wiesz ile czasu pobrał wypożyczony wzmak.

Ale na pocieszenie powiem, że jak miałem na wypożyczeniu HD12, a później kupiłem 2mies sztukę z rynku wtórnego,  to pierwsze wrażenie było takie, że gra chyba inaczej.

;)))

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, sir.jax napisał:

(...) jak tobie nie odpowiada moje podejście to nie musisz tego czytać,  a przynajmniej nie komentować.

Sam fakt Twojej obecności i aktywności na tym forum uzasadnia jakikolwiek komentarz pod Twoim adresem.

Kończąc to irytować może Twoja pewność swoich przekonań, którą chciałbyś i starasz się lansować pomijając różne okoliczności u różnych osób. 

EOT

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Jacku, nawet półtora roku grania nie dało napowietrzenia, które na 100% musisz mieć w swojej AM100, więc wiesz o jaką cechę brzmienia setki mi chodzi. Nowe, z odpowiednim przebiegiem, już tego powietrza nie mają. Częste zjawisko w małych manufakturach, brak powtarzalności.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kocurro napisał:

Sam fakt Twojej obecności i aktywności na tym forum uzasadnia jakikolwiek komentarz pod Twoim adresem.

Kończąc to irytować może Twoja pewność swoich przekonań, którą chciałbyś i starasz się lansować pomijając różne okoliczności u różnych osób. 

EOT

Mam wrażenie, że jesteś tu po to by się czepiać personalnie mojej osoby.

Nie rozumiem tylko po co, staje Ci czy co?!

Co tu robisz, skoro nie jesteś w posiadaniu Atolla?

Od lansu to są tutaj inni na tym forum, mnie obleci nie potrzebuje lansu.

Wyrażam swoje zdanie, tylko tyle, a ty cały czas czepiasz się słówek i podważasz,  masz do tego prawo proszę bardzo, ale po co to robisz? Chcesz udowodnić nam wszystkim, że to ty masz rację? 

Zejdź ze mnie, bo jestem uczulony na takie wycieczki...

P.S.

Chcesz zobaczyć lans? to wejdź do wątku Audio mity, polecam :)))

 

 

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArtuAtoll napisał:

Koledzy.. jak WAM nie odpowiada ATOLL to sprzedać i kupić Lampy.. i po sprawie:)

Yyyyyy....

Jestem bardzo zadowolony z mojej końcówki mocy, owszem kilka ponad 2 i 4 krotnie droższych wzmacniaczy potrafi więcej, ale zważając ile można oczekiwać za taki wzmacniacz na rynku wtórnym trudno się z nim rozstać.

Chyba lepiej zostawić do 2go systemu niż oddawać za guziki :P

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adam 38 napisał:

ArtuAtollu z czym łączysz swojego Atolla? Możesz coś skrobnąć o swoim systemie? Aaaa już pamiętam Phoebe 3.

???, jakiś sarkazm??? Długo grałem na Phoebe 3, coś do zarzucenia w torze?? Nie, super kolumny z džwięku, z estetyki, mocna trójka.

 

Atoll AM 200 + ATOLL ST200 ( RCA TQ Ultra Black ) + CA CD Azur 651 C ( S/PDIF Wireworld Starlight Siver 7 )  + ( ELAC 247.3+ TQ Black II ) + Beyerdynamic Dt 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Adam 38 napisał:

Nie słuchałem Phoebe 3 więc żaden sarkazm. Nawet swego czasu chciałem je u siebie ugościć. 

To przepraszam. Coś ostatnio mocno nerwowy się nasz klub stał i się mi udzieliło ;-)

Atoll AM 200 + ATOLL ST200 ( RCA TQ Ultra Black ) + CA CD Azur 651 C ( S/PDIF Wireworld Starlight Siver 7 )  + ( ELAC 247.3+ TQ Black II ) + Beyerdynamic Dt 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacek1914 napisał:

To przepraszam. Coś ostatnio mocno nerwowy się nasz klub stał i się mi udzieliło ;-)

To fakt, ciagle jakieś zarzuty, wyrzuty, sarkazm, więc człowiek doszukuje się tego nawet jeśli rzekomy sarkazm sarkazamem nie był i takie są też moje odczucia. Pytanie do wszystkich: może czas to zmienić w końcu? :) 

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już było, jest i będzie na forum audio z bardzo wielu oczywistych powodów. 

A mnie od kilku dni zaintrygował DAC Chorda Qutest (przyznaję bez bicia, że promocyjna cena też zrobiła swoje).

Niby precyzyjny, potrafi pokazać kontur gdy trzeba, bardzo dynamiczny i obdarzony naturalną barwą. Ma wszystko z czego bym się ucieszył i raczej mój Atoll czy Cyrus z Dynkami też.

Ma ktoś z Was jakieś doświadczenie z Qutestem? Nie przesłodzi to maleństwo wokali? Faktycznie taki dynamit jak piszą marketingowcy?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
30 minut temu, Adam 38 napisał:

Tak to już było, jest i będzie na forum audio z bardzo wielu oczywistych powodów. 

A mnie od kilku dni zaintrygował DAC Chorda Qutest (przyznaję bez bicia, że promocyjna cena też zrobiła swoje).

Niby precyzyjny, potrafi pokazać kontur gdy trzeba, bardzo dynamiczny i obdarzony naturalną barwą. Ma wszystko z czego bym się ucieszył i raczej mój Atoll czy Cyrus z Dynkami też.

Ma ktoś z Was jakieś doświadczenie z Qutestem? Nie przesłodzi to maleństwo wokali? Faktycznie taki dynamit jak piszą marketingowcy? 

Miałem tego daca przez dwa tygodnie i to granie bardzo przestrzenne, szybkie, które niczego nie podbarwia. W mojej opinii do ciemniejszych zestawów gdzie potrzeba rozdzielczości oraz klarowności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2019 o 12:13, jajen napisał:

Miał być do 5- 7 dni roboczych. Dzisiaj mija siódmy dzień od zapłaty producentowi, więc powinien dojść lada chwila.

Panowie, miałem na odsłuchu DAC tej firmy i buczał, dlatego podpinam się do wątku. Egzemplarz odsłuchowy brumiał jak oszalały a grał dobrze. Posiadam DC-blocker. Oczywiście wrócił do sklepu bez problemu. To było kilka lat temu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam 38 napisał:

Wychodzi, że idealny kompan dla moich gratów. 

Jeśli zdecydujesz się na zakup/test to podziel się proszę spostrzezeniami. Mi też wpadł w oko i też rozważam jego zakup.

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jutro czy mają egz. testowy i czy trzeba wpłacać kaucję w wysokości promocji czy cenę sklepową. Jak wystarczy kasa z promki to sprawdzę, żeby wiedzieć ile wart jest DAC z mojego pieca Cyrusa i czy mój system jest w ogóle w stanie:) pokazać te różnice z zastosowanych DACów. W ten sposób temat źródła chyba będę miał w pełni "wyjaśniony".

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam 38 napisał:

A mnie od kilku dni zaintrygował DAC Chorda Qutest

Mój kolega sobie bardzo chwali, mnie natomiast nie przekonują takie pudełeczka wielkości "paczki papierosów", niech to gra jak chce i i gra bdb z tego co wiem, ale w przypadku takich maleństw naprawdę ciśnie się na usta za co tyle kasy, tylko nie mówcie, że za to jak gra.

:)))

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Ty Jacku chyba jeszcze ze starego audiofilskiego narybku się  wywodzisz :) Żartuję oczywiście!

Pamiętam jak miałem Mojo, no kurfa maleństwo ale co z tego jak ta mała "zabawka" grała muzykę z wielką klasą. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojo słuchałem w W-wie 2 lata temu na AVS z jakimiś planarami, było bardzo O.K.

Chord stworzył jakieś swoje algorytmy i to się sprawdza podobno, mnie brakuje w tych pudełkach większej funkcjonalności.

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.