Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  375 członków

Atoll Klub
IGNORED

Klub ATOLL


Patryk-1980

Rekomendowane odpowiedzi

A jakość dźwięku jest lepsza jak używasz DX7 jako preampa? Ja wpinalem kiedyś laptopa przez USB do toppinga i słuchałem tidala hifi. Jakość była znakomita, z tym że 100se działał jako Integra.

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinmarcin

Ponoć jest trochę gorsza. Ja osobiście nie słyszę większej różnicy. Dźwięk jest trochę mniej dynamiczny, odrobina mniej basu. DX7 Pro ma, jak to ludzie piszą, chirurgicznie czysto grającego DACa, który nic nie koloryzuje ani nie podbarwia.  Dlatego ważne jest dla mnie aby mieć wzmaka z nasyconym, soczystym brzmieniem. Inaczej finalnie dźwięk jest wyprany z emocji.







 

Edytowane przez renoxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną konfigurację tylko u mnie Topping D50S robi jako PRE a in100se jako końcówka. To co mi się podoba to regulacja 0-99 co 0,5 stopnia. Mogę sobie ustawić dokładnie taką głośność jaka mi odpowiada. Ten Atoll ma bardzo dużo mocy i przy wydajnych kolumnach szybko robi się głośno a takie stopniowanie pomaga. Dźwięk nie zmienił się diametralnie ale wydaje mi się ,że bas jest lepiej kontrolowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Tomek_waw said:

Mam podobną konfigurację tylko u mnie Topping D50S robi jako PRE a in100se jako końcówka. To co mi się podoba to regulacja 0-99 co 0,5 stopnia. Mogę sobie ustawić dokładnie taką głośność jaka mi odpowiada. Ten Atoll ma bardzo dużo mocy i przy wydajnych kolumnach szybko robi się głośno a takie stopniowanie pomaga. Dźwięk nie zmienił się diametralnie ale wydaje mi się ,że bas jest lepiej kontrolowany.

Impedancja wejściowa w IN 100 Sig jest chyba prawie 2x większa w niż IN 100 SE. Może dlatego ten Atoll zbiera mi szumy z płyty głównej tak mocno? Może nie współgra z Toppingiem DX7 pro. A może po prostu ezglemplarz jest felerny. 

Jeżeli chodzi o używanie Atolla jako końcówki to trochę nie rozumiem takiego rozwiązania. Czy nie lepiej wtedy kupić po prostu końcówki? 

Jestem leszczem jeszcze i może się nie znam ale skoro podpinanie pod końcówkę omija całkowicie przedwzmacniacz to po co za niego płacić?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, renoxd napisał:

Impedancja wejściowa w IN 100 Sig jest chyba prawie 2x większa w niż IN 100 SE. Może dlatego ten Atoll zbiera mi szumy z płyty głównej tak mocno? Może nie współgra z Toppingiem DX7 pro. A może po prostu ezglemplarz jest felerny. 

Jeżeli chodzi o używanie Atolla jako końcówki to trochę nie rozumiem takiego rozwiązania. Czy nie lepiej wtedy kupić po prostu końcówki? 

Jestem leszczem jeszcze i może się nie znam ale skoro podpinanie pod końcówkę omija całkowicie przedwzmacniacz to po co za niego płacić?  

To by wiele tłumaczyło z tą czułością... Ja używam Atolla jako integry, dac nie ma regulacji głośności. Ale jak wspominałem MF V90dac u mnie przesterowal... Skąd w ogóle jesteś? Chętnie bym porównał 100se vs 100sig...

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, renoxd napisał:

Jeżeli chodzi o używanie Atolla jako końcówki to trochę nie rozumiem takiego rozwiązania. Czy nie lepiej wtedy kupić po prostu końcówki? 

Pewnie lepiej ale jeżeli masz już wzmacniacz to szkoda nie sprawdzić jego funkcjonalności i jak zmienia się dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Czy do Atolla In 100 SE przejscie z Phoebe III na Dyńki E14 bedzie krokiem do przodu ? pom 15 m2 :)

Pozdrawiam Atollowców :)

Atoll gra skrajami pasma.. zatem tzreba je wyrównać.. :)Męczy to  czasem.. wzbudzanie tego basu jest wkurzajace..  :)

Okablowanie to Tellurium Ultra Blue 
IC Sonus Oliva :)

Edytowane przez ArtuAtoll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/28/2020 at 10:46 AM, marcinmarcin said:

To by wiele tłumaczyło z tą czułością... Ja używam Atolla jako integry, dac nie ma regulacji głośności. Ale jak wspominałem MF V90dac u mnie przesterowal... Skąd w ogóle jesteś? Chętnie bym porównał 100se vs 100sig...

Okolice Wrocławia ale odsyłam Atolla na dniach.  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, renoxd napisał:

Okolice Wrocławia ale odsyłam Atolla na dniach.  
 

Blisko, ale jak po temacie to nie ma co?

Godzinę temu, ArtuAtoll napisał:

Atoll gra skrajami pasma.. zatem tzreba je wyrównać.. :)Męczy to  czasem.. wzbudzanie tego basu jest wkurzajace..  ?

Też mi się tak wydawało, ale na kilkanaście przerzuconych wzmacniaczy, ten ma najmocniejsze i najlepsze wokale i gitary... Na dodatek to co ma być na środku jest idealnie na, środku (wokal jest grany często na środku sceny) 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArtuAtoll napisał:

Witam ?
Czy do Atolla In 100 SE przejscie z Phoebe III na Dyńki E14 bedzie krokiem do przodu ? pom 15 m2 ?

Pozdrawiam Atollowców ?

Atoll gra skrajami pasma.. zatem tzreba je wyrównać.. :)Męczy to  czasem.. wzbudzanie tego basu jest wkurzajace..  ?

Okablowanie to Tellurium Ultra Blue 
IC Sonus Oliva ?

Bodajże Adam38 miał te Dynki, Atolla zresztą też. 

Ten Atoll gra równiej i z lepszym wypełnieniem jako końcówka, spróbuj pisaliśmy o tym wiele razy.

W 15m podstawkowe mogą się sprawdzić spokojnie, tylko że sam  musisz to sprawdzić, nikt Tobie nie powie jak to może zagrać u Ciebie, chyba że jakiś wróżbita ?

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wątpię ?

Radzę posluchac przed zakupem. 

Kolega mi odradzał, że nie każdemu takie granie pasuje jednak uparłem się nabyłem uzywki  X14 i się zawiodlem, jeden z gorszych zakupów. Nie będę się rozpisywał o brzmieniu, nic mi się nie podobało. Atoll AM 200se i in 200. Pzdr 

Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Stereo Life sa fajne testy i na końcu owej jest grafika chcrakterystyki równowagi tonalnej i sceny..  Atoll według nich nie jest piecem liniowym.. wzbudza skaraje pasma i ma wypchaną sceną poza linie kolumn.. zatem to piece do większych pomieszczeń lub do kolumn które mająscenę wypchniętą w kierunku tylnej ściany  no i równowagę tonalną płąską lub nawet lekko opadniętą w rejestzre niskich ..:)

 

9 godzin temu, sir.jax napisał:

Bodajże Adam38 miał te Dynki, Atolla zresztą też. 

Ten Atoll gra równiej i z lepszym wypełnieniem jako końcówka, spróbuj pisaliśmy o tym wiele razy.

W 15m podstawkowe mogą się sprawdzić spokojnie, tylko że sam  musisz to sprawdzić, nikt Tobie nie powie jak to może zagrać u Ciebie, chyba że jakiś wróżbita ?

 

Sur.. tak .. Atoll gra jako końcówka mocy a pre to CA Stream Magic 6 ver.1 :)

11 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Blisko, ale jak po temacie to nie ma co?

Też mi się tak wydawało, ale na kilkanaście przerzuconych wzmacniaczy, ten ma najmocniejsze i najlepsze wokale i gitary... Na dodatek to co ma być na środku jest idealnie na, środku (wokal jest grany często na środku sceny) 

Jakie masz kolumny i okablowanie.?. Bo czesto polecają do elektroniki Atolla  kable Tellurium QBlack który brzmi z wypchnietą srednicą aby zniwelować te cholerne dudniące basy..;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArtuAtoll napisał:

Na stronie Stereo Life sa fajne testy i na końcu owej jest grafika chcrakterystyki równowagi tonalnej i sceny..  Atoll według nich nie jest piecem liniowym.. wzbudza skaraje pasma i ma wypchaną sceną poza linie kolumn.. zatem to piece do większych pomieszczeń lub do kolumn które mająscenę wypchniętą w kierunku tylnej ściany  no i równowagę tonalną płąską lub nawet lekko opadniętą w rejestzre niskich ..:)

 

Sur.. tak .. Atoll gra jako końcówka mocy a pre to CA Stream Magic 6 ver.1 ?

Jakie masz kolumny i okablowanie.?. Bo czesto polecają do elektroniki Atolla  kable Tellurium QBlack który brzmi z wypchnietą srednicą aby zniwelować te cholerne dudniące basy..;).

 

Hej, zwykle polskie miedziaki 2,5mm ale z polutowanymi końcówkami kacsa bp303 bfa. Jak miałem kabel nie zarobiony to miałem wrażenie że bas strasznie dudni i wysokie syczą. Gniazda Atolla źle dokręcają widełki i gole kable. Kolumny to BW Preference 5 więc też raczej mają Vke w charakterystyce a gra to miodnie

Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ? 

Widzę, że ArtuAtoll chce łączyć Dynie X14 z Atollem in 100se. 

Moim zdaniem, tak tylko z opisów Phoebe III (bo nie słuchałem) to nie ma żadnego sensu przeskakiwać na X14.

A Dynaudio X14 np. w porównaniu do ATC 7 grają wyraźnie podbitym, tłustym średnim basem i mają wyraźnie więcej góry. Można się pokusić o stwierdzenie, że grają przyjemną V-ką - na tle ATC ? Z całą pewnością z innymi piecami można otrzymać z X14 więcej  niż w połączeniu z Atollem 100 a jak głoszą forumowe legendy Phoebe III  wybornie zgrywają się z Atollem 100 (zwłaszcza w rocku) więc sprawa wydaje się jasna. Dynie X14 fajniej grają np. z YBA Heritage A 100, czarujący i bardzo barwny środek mają z Soul Note SA300, a góra jest pięknie "nośna/lotna" ? z Heglem 90 (ale już środek i dół dla mnie nie bałdzo ? ).  

 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadając Atolla stwierdzam, że nie jest to sprzęt dla początkujących. Jest to wymagająca pokaźnych inwestycji marka, która rozwija skrzydła dopiero przy zapewnieniu bardzo dobrej jakości prądu oraz interkonektów. W zestawie PR300 + AM200 zakup okablowania za 5000-6000+ tysięcy nie jest przesadzony. Dopiero wtedy pojawia się to wszystko co słychać w salonie na odsłuchu. Bez tej inwestycji jest to wręcz przeciętnie grający sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Willy1882 napisał:

Posiadając Atolla stwierdzam, że nie jest to sprzęt dla początkujących. Jest to wymagająca pokaźnych inwestycji marka, która rozwija skrzydła dopiero przy zapewnieniu bardzo dobrej jakości prądu oraz interkonektów. W zestawie PR300 + AM200 zakup okablowania za 5000-6000+ tysięcy nie jest przesadzony. Dopiero wtedy pojawia się to wszystko co słychać w salonie na odsłuchu. Bez tej inwestycji jest to wręcz przeciętnie grający sprzęt. 

System dzielony jest z definicji droższy i wymagający większego dopieszczenia niż integra. Musisz zdublować sieciówki, elementy antywibracyjne, zainwestować w dodatkowy, przejrzysty IC, zrobić miejsce dla dodatkowego klocka na szafce, wszystko razem dobrze zestroić. Daje to jednak dużo frajdy i z reguły gra lepiej w podobnym przedziale cenowym niż wzmacniacz zintegrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam 38 napisał:

Moim zdaniem, tak tylko z opisów Phoebe III (bo nie słuchałem) to nie ma żadnego sensu przeskakiwać na X14.

Adam, nie bez powodu Ciebie tu przywołałem ?

Myślę, że do 15m i tak warto by iść w monitory, Phoebe to jednak duże kolumny jak na 15m, a nie sądzę, że pokój jest pusty. Więc przestrzeń akustyczna jest trochę maława. Może kolega by nam napisał jak ma ustawione te kolumny, warto od tego zacząć i może trochę akustykę poprawić.

 

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, sir.jax napisał:

Adam, nie bez powodu Ciebie tu przywołałem ?

Myślę, że do 15m i tak warto by iść w monitory, Phoebe to jednak duże kolumny jak na 15m, a nie sądzę, że pokój jest pusty. Więc przestrzeń akustyczna jest trochę maława. Może kolega by nam napisał jak ma ustawione te kolumny, warto od tego zacząć i może trochę akustykę poprawić.

 

 

To jest kwestia upodobań. Mam 18m i wiele lat miałem monitorki, które trzeba było uzupełnić subem. Podłogówki zagrały mi po prostu lepiej...

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ja mam prawie 20m i z podłogówek przeszedłem na monitory i mam to co chciałem, wciągnęły moje poprzednie pierdziawki podłogowe noskiem.  Suba nie potrzebuję,  ale jak ktoś lubi masowanie flaków i bas jak z kina domowego, czemu nie - kwestia upodobań ?

A 18m to jednak nie 15m.

 

P.S.

A jednak kolega ArtuAtoll ma nadmiar dudniącego basu z Phoebe, które mają przecież tylko jeden głośnik średnioniskotonowy. To nie jest kwestia wzmacniacza,  a napewno nie w takim stopniu jak korelacja kolumn z pokojem, czyli musi poprawić akustykę. Może ewentualnie przesłuchać kilka z mniejszych kolumienek niż te Phoebe. Oczywiście trzeba zadbać o w miarę poprawne ustawienie glosnikow.

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powalczył że stykiem, bo te terminale Atolla są o kant d... Y rozbić. W przypadku tej firmy obłęd z geniuszem się przeplata... Znalazłem gdzieś info ze mniej prądu żre na wolnym biegu niż standby i faktycznie zimniejszy wlaczony... ?

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, sir.jax said:

No widzisz, a ja mam prawie 20m i z podłogówek przeszedłem na monitory i mam to co chciałem, wciągnęły moje poprzednie pierdziawki podłogowe noskiem.  Suba nie potrzebuję,  ale jak ktoś lubi masowanie flaków i bas jak z kina domowego, czemu nie - kwestia upodobań ?

 

A to nie jest trochę tak, że jak ktoś słucha trance, house, D&B to takie monitorki będą dla niego bezwartościowe? 
Byłem na odsłuchach w salonie w pokoju nie większym niż 18m i podstawkowe pod względem niskich rejestrów + słyszenia basu przy cichym słuchaniu nie istniały

Także mi się wydaje, że kwestia rodzaju muzyki ma tutaj wpływ na decyzję także w spore mierze.

Edytowane przez renoxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, renoxd napisał:

A to nie jest trochę tak, że jak ktoś słucha trance, house, D&B to takie monitorki będą dla niego bezwartościowe? 
Byłem na odsłuchach w salonie w pokoju nie większym niż 18m i podstawkowe pod względem niskich rejestrów + słyszenia basu przy cichej muzyce nie istniały

Także mi się wydaje, że kwestia słuchanej muzyki ma tutaj wpływ na decyzję także w spore mierze.

Ale to kwestia jakich monitorów słuchałeś i z czym oraz w jakich warunkach.

Słucham jazzu,  ale też różnej muzyki poza jakimś transem i jemu podobnych "wybrzmień", a jednak mam upierdliwego sąsiada, któremu przeszkadza bo słyszy bas ???

Zapewniam, że nie słucham głośno,  a bas u mnie jest na naprawdę przyzwoitym poziomie, może nie każdemu by podszedł,  ale możesz mi wierzyć gdybyś nie widział jakie kolumny grają,  to nie zgadłbyś, że to monitory.

16 minut temu, marcinmarcin napisał:

Ja bym powalczył że stykiem, bo te terminale Atolla są o kant d... Y rozbić

No szału nie ma, jak jeszcze miałem Atolla, to w swoim AM100 założyłem WBTy nextgen 710, ale  progresu nie było nie wiadomo jakiego, a banany i tak mam BFA, więc kwestia dopasowania jak w przypadku widełek jest pomijalna.

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArtuAtoll posłuchaj jak możesz Audiosolutions Overture 202b przyzwoite monitory średnica na wysokim poziomie. Pzdr

Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dedal75 napisał:

@ArtuAtoll posłuchaj jak możesz Audiosolutions Overture 202b przyzwoite monitory średnica na wysokim poziomie. Pzdr

Co one takie tanie?

???

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)
Czy pod klocka Atolla  podkladaliście jakieś podkladki antywibracyjne?
Podłozyłem takie pod pralkę.. i jakoś zaczął miekko grać ten bass..

nie wiem  czy  ktoś z Was  też eksperymentował z takimi wynalazkami..

5 minut temu, ArtuAtoll napisał:

Witajcie :)
Czy pod klocka Atolla  podkladaliście jakieś podkladki antywibracyjne?
Podłozyłem takie pod pralkę.. i jakoś zaczął miekko grać ten bass..

nie wiem  czy  ktoś z Was  też eksperymentował z takimi wynalazkami.. 
Jak dobieracie  kolumny do wzmaka.. Takie sama rozpiętość tonalna  czy wręcz pzreciwnie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ArtuAtoll napisał:

Witajcie ?
Czy pod klocka Atolla  podkladaliście jakieś podkladki antywibracyjne?
Podłozyłem takie pod pralkę.. i jakoś zaczął miekko grać ten bass..

nie wiem  czy  ktoś z Was  też eksperymentował z takimi wynalazkami..

Ja mam w doświadczenie u mnie pod każdym coś jest ???

Niestety nie będę tutaj pisał z wiadomych powodów, jak miałem AM100 stał u mnie na izolatorach Vibrapoda + stożki Vibrapoda. Tylko trzeba dobrać odpowiednią twardość izolatorów.

Inne rzeczy też na różnych takich. Więcej nie powiem, bo mnie Adam38 zabije śmiechem ???

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, sir.jax said:

Ale to kwestia jakich monitorów słuchałeś i z czym oraz w jakich warunkach.

Słucham jazzu,  ale też różnej muzyki poza jakimś transem i jemu podobnych "wybrzmień", a jednak mam upierdliwego sąsiada, któremu przeszkadza bo słyszy bas ???

Zapewniam, że nie słucham głośno,  a bas u mnie jest na naprawdę przyzwoitym poziomie, może nie każdemu by podszedł,  ale możesz mi wierzyć gdybyś nie widział jakie kolumny grają,  to nie zgadłbyś, że to monitory.

Dlatego właśnie napisałem, że w salonie. Może zapomniałem dopisać salonie "audio" w sklepie.
To znaczy, że akustyka bardzo dobra.

Jeśli słuchasz jazzu to nie wiesz o jakim basie mówię. Tzn. zapewne wiesz, ale jeśli chcesz w jakikolwiek sposób porównywać wymagania muzyki D&B do jazzu odnośnie niskich rejestrów, to nie ma to najmniejszego sensu ? 

do porównywania basu ten kawałek jest bardzo dobry

https://music.youtube.com/watch?v=MUI6FbZNQm8&list=RDAMVMMUI6FbZNQm8

Odpal go sobie na kolumnach 3 drożnych większych a na podstawkowych.
Wiadomo, że w większości utworów, takiego basu nie uświadczysz. Powyższy hyperlink pokazuje jedynie różnice. 



 

Edytowane przez renoxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sir.jax napisał:

Ja mam w doświadczenie u mnie pod każdym coś jest ???

Niestety nie będę tutaj pisał z wiadomych powodów, jak miałem AM100 stał u mnie na izolatorach Vibrapoda + stożki Vibrapoda. Tylko trzeba dobrać odpowiednią twardość izolatorów.

Inne rzeczy też na różnych takich. Więcej nie powiem, bo mnie Adam38 zabije śmiechem ???

Ale ja słysze zmianę brzmienia jak Atoll leży na podkladkach pod pralkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 19

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.