Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  375 członków

Atoll Klub
IGNORED

Klub ATOLL


Patryk-1980

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam, że Audio Forte będzie chciało szybko zakończyć niewygodny temat i zwrot pieniędzy masz jak w banku i to błyskawicznie. To będzie dobra informacja dla innych użytkowników Atolla, którzy mają gwarancję :) a to pociągnie za sobą dużo "promek" na "ex-dema" Atolla. Same plusy.

Zła informacja - Jajen u Ciebie każdy egzemplarz Atolla będzie brumkał, sam się przekonasz. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, S4Home napisał:

Ja tylko stwierdziłem iż takie przypadki się zdarzają i nie tylko w Atoll'u, i w żadnym wypadku nikt nie powiedział że nic się nie stało, ponieważ zarejestrowaliśmy problem i staramy się jakoś go rozwiązać. Nie dopuszczalne jest niszczyć komuś opinię takową bzdurą w której niby odmówiliśmy pomocy...

Pan dalej nie rozumie. Problem w tym, że sami sobie niszczycie opinię uważając za prawidłowe podejście, które prezentujecie , typu. " OK, może buczy , niech klient przyjedzie, jak się okaże że faktycznie buczy, to i tak  nie wymienimy mu na niebuczący , tylko odeślemy do serwisu producenta. Oczywiście serwis  musi się zgodzić na wymianę, bo inaczej klientowi nie wymienimy, nawet jeśli buczy". A klient czeka i się denerwuje. Przecież kupując sprzęt oczekujemy , że sprzedawca będzie przyjazny i ugodowy, a nie że będzie trzeba ze wszystkim uzyskać ekspertyzę serwisu. Mam wrażenie, że Pan nie bardzo zdaje sobie sprawę jak taka postawa odbija się na odbiorze sprzedawcy. Każdy ze społecznosci tego forum może mieć pecha i trafić na buczący egzemplarz. A sprzedawca mu wtedy powiecie - OK, ale wymienimy dopiero jak serwis producenta się na to zgodzi, inaczej niech buczy. Jak Pan myśli, ilu zaryzykuje zakup u takiego sprzedawcy? Jak mielibyście trochę wyobraźni , to już czekałby u was w salonie cichy egzemplarz na  mój przyjazd celem potwierdzenia buczenia i wymiany sprzętu.  Bylibyście zachwalani tutaj jako przyjazny sprzedawca. A tak z jednej strony mówi Pan, że jesteście w porządku i to bzdura, a z drugiej , że niszczy opinię. Skoro taka postawa jest ok, to na pewno reputacja Wasza nie ucierpi.

7 minut temu, Adam 38 napisał:

A ja uważam, że Audio Forte będzie chciało szybko zakończyć niewygodny temat i zwrot pieniędzy masz jak w banku i to błyskawicznie

Chyba, że okaże się że prezentuje filozofię jak sprzedawca .

 

Co do buczenia/brumienia. Serwis napisał mi, że jedno trafo pracuje cały czas w trybie standby, a drugie jest uruchamiane dopiero jak się przełączy na ON. Ja przyłożyłem ucho do samej obudowy i włączenie na ON nie powoduje żadnej zmiany w buczeniu. Wniosek z tego taki, że drugie trafo nie buczy - jest bezgłośne a zasilane z tej samej sieci. Więc wychodzi z tego, że w Atolach są też trafa , które u mnie nie buczą. Szkoda , że nie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lulek napisał:

ale mam dla Ciebie inną propozycję kolego  jacek1914 ( choć nie tanią)

napisałeś że chciałbyś więcej planktonu,oraz krótszego,niżej schodzącego basu- jest na to rada w twojej konfiguracji,a mianowicie dokupienie drugiej końcówki AM 200 i zmostkowania obu do monobloków,to byłoby to czego oczekujesz,pełna kontrola basu,swoboda,dynamika w skali mikro i makro, pełne brzmienie

luzik

... dalej gonitwa ;), myślałem o tym. Kurka drogo tylko.

Atoll AM 200 + ATOLL ST200 ( RCA TQ Ultra Black ) + CA CD Azur 651 C ( S/PDIF Wireworld Starlight Siver 7 )  + ( ELAC 247.3+ TQ Black II ) + Beyerdynamic Dt 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając powyższe oraz historie wątku "Czarna lista sprzedawców" na sąsiednim forum dochodzę do wniosku, że korzyści związane z kupnem nowych produktów w salonach wcale nie są tak oczywiste i przyjazne.

Kierując się takim podejściem uważam, że chłopaki z S4Home niestety, ale robią pod siebie nie zachęcając do jakichkolwiek interesów. 

ps. całe szczęście, że rynek wtórny oferuje nie mniej szczęśliwe zakupy i zadowolenie niż tego typu "rolowanie".

Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dedal75 napisał:

Pytanie do użytkowników ST200, czy pobieraliscie sterownik xmos ze strony producenta, jak wygląda instalacja, ja mam problem nie mogę zgrać tego z atollem. Chciałem by działał asynchronicznie. Jakieś propozycje zdjęcia co kolwiek, oraz też jak Wy Koledzy z niego gracie. Pzdr

Wejdz na stronę atolla w st 100 se, na dole jest sterownik xmosa, ściągnij go stąd, a nie z cmos.com

powinno zadziałać, kiedy robiłem to ze strony producenta xmos, miałem problem...

.., a i jeszcze jedno nie wiem w jakim systemie funkcjonujesz, ale ten sterownik nie chodzi pod iOSem, ani pod Linuxem

Edytowane przez jacek1914

Atoll AM 200 + ATOLL ST200 ( RCA TQ Ultra Black ) + CA CD Azur 651 C ( S/PDIF Wireworld Starlight Siver 7 )  + ( ELAC 247.3+ TQ Black II ) + Beyerdynamic Dt 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kocurro napisał:

Czytając powyższe oraz historie wątku "Czarna lista sprzedawców" na sąsiednim forum

Ciekawe czy sprzedawcy zdają sobie sprawę ile tracą trafiając na taką listę. A potem płacz, że sprzedaż maleje i konkurencja wielka. Ciekawe czy mój sprzedawca już tam trafił, czy dopiero zmierza okopując się ze swoją postawą wobec klienta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod win 10.Sterownik że strony atolla. Mógłbyś podesłać mi foty jak wygląda ten sterownik w menadżer urządzeń, i w ustawieniach audio, ikona np głośnika i co jest podpisane, oraz zdj mixera ustawień audio. Mogę na pw Ci nr tel podesłać. Dzięki za pomoc. 

Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, jajen napisał:

Ciekawe czy sprzedawcy zdają sobie sprawę ile tracą trafiając na taką listę. A potem płacz, że sprzedaż maleje i konkurencja wielka. Ciekawe czy mój sprzedawca już tam trafił, czy dopiero zmierza okopując się ze swoją postawą wobec klienta. 

Przywołany przeze mnie wątek z sąsiedniego forum nie jest żadną tajemnicą i jest dostępny dla każdego kto chciałby poznać tytułowych "czarnych sprzedawców" i tak się składa, że niestety, ale S4Home się w nim znalazł.

Sytuacja jak Twoja pokazuje, że i na tym forum warto stworzyć podobny, zbiorczy wątek na temat tego typu praktyk, błędów itp. Myślę, że przyniósłby sporo korzyści poszkodowanej stronie upubliczniając tego typu sytuacje. Jednocześnie sprzedawca mógłby wykazać chęci i propozycje rozwiązania problemu/ów dbając tym samym o wizerunek swojej firmy/sklepu/salonu itd.

ps. mając jednak na uwadze różnego rodzaju ludzi i grupy wpływów w tym środowisku, wątek tego typu na tym forum raczej nie będzie wygodny. 

Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 13:34, jacek1914 napisał:

chciałbym wyciągnąć z dźwięku więcej planktonu, może krótszego, niżej schodzącego basu.

A może zainteresuj się kondycjonerem masy? Są to bierne urządzenia tworzące sztuczne uziemienie. Efektem jest poprawa czarnego tła, przez co lepiej słyszalne są detale, dostaniesz więcej informacji na blachach, a i bas zrobi się potężniejszy i lepiej kontrolowany. Polecam wypożyczyć i sprawdzić w swoim systemie bo u jednych dają mocną poprawę a u innych tylko minimalną. Kondycjonery nie są u nas tanie, ale są też z dalekiego wschodu na ebay np. Aucharm Audio Grounding Box, a najlepiej zrobić samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kocurro napisał:

Przywołany przeze mnie wątek z sąsiedniego forum nie jest żadną tajemnicą i jest dostępny dla każdego kto chciałby poznać tytułowych "czarnych sprzedawców" i tak się składa, że niestety, ale S4Home się w nim znalazł.

No proszę. A Pan z S4Home twierdził, że tylko ja jestem jakiś wymagający i w ogóle pierwszy oburzony klient. To tylko potwierdza, że źle wybrałem i pozostaje mieć nadzieję, że inni będą mądrzejsi przed szkodą. A  S4Home w końcu pojmą jakie konsekwencje ma taka postawa wobec klienta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajen, łączę się z Tobą w bólu, choć odnoszę wrażenie, że Twoja irytacja wynika także z nieznajomości prawa. Jako konsument możesz zgłosić roszczenie do sprzedawcy wymiany towaru na wolny od wad. W dużym uproszczeniu sprzedawca może, ale nie musi na to przystać. Może zaproponować naprawę i pewnie stąd chęć przesłania wzmaka do serwisu (czyli do Gwaranta). Te kwestie są opisane w art 560, 556 i 577 k.c. Ewentualne krytyczne opinie na temat stanu prawa kieruj proszę pod adres ul. Wiejska 4/6/8, 00-902 Warszawa, a nie do mnie :) Troska o klienta jest zupełnie innym wątkiem, tu każdy z przedsiębiorców wybiera swoją drogę, często narażając się na ryzyko reputacyjne, nieadekwatnie duże do ewentualnych kosztów. C'est la vie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, klimek1965 napisał:

Jajen, łączę się z Tobą w bólu, choć odnoszę wrażenie, że Twoja irytacja wynika także z nieznajomości prawa. Jako konsument możesz zgłosić roszczenie do sprzedawcy wymiany towaru na wolny od wad. W dużym uproszczeniu sprzedawca może, ale nie musi na to przystać. Może zaproponować naprawę i pewnie stąd chęć przesłania wzmaka do serwisu (czyli do Gwaranta). Te kwestie są opisane w art 560, 556 i 577 k.c. Ewentualne krytyczne opinie na temat stanu prawa kieruj proszę pod adres ul. Wiejska 4/6/8, 00-902 Warszawa, a nie do mnie :) Troska o klienta jest zupełnie innym wątkiem, tu każdy z przedsiębiorców wybiera swoją drogę, często narażając się na ryzyko reputacyjne, nieadekwatnie duże do ewentualnych kosztów. C'est la vie...

No toś mi pojechał. Uwierz mi , że dobrze znam te przepisy bo to mój zawód :)

Trochę ci się pomieszało. 

Co do 561 par 1- kupujący może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie.

Ja wynika z w/w wymiana rzeczy albo naprawa niweczy oświadczenie o odstapieniu albo obniżeniu ceny , przy czym ja nie odstępuję od umowy , ani nie żądam obniżenia ceny. Domagam się wymiany, a S4Home w sumie deklaruje , że to zrobi pod warunkiem , że mu  serwiś mu na to pozwoli (sami nie są w stanie usłyszć buczenia?)

Natomiast 561 par 2 stanowi, że konsument, może zamiast zaproponowanego przez sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany rzeczy  albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez sprzedawcę.

Tutaj wybiera konsument między wymianą a naprawą, chyba zachidzą opisane okoliczności

Co do 561 par 2 -  Sprzedawca jest obowiązany wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla kupującego. par 3 Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu kupującego, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów. Jeżeli kupującym jest przedsiębiorca, sprzedawca może odmówić wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady także wtedy, gdy koszty zadośćuczynienia temu obowiązkowi przewyższają cenę rzeczy sprzedanej.

To chyba jasne.

Tyle z przepisów.

ale  nie chodzi o to, że S4Home działa bezprawnie bo za wcześnie żeby taki zarzut formułować. Gdyby tak było i np. finalnie odmowiłby wymiany rzeczy mimo, że buczy, to sprawa trafia do sądu z wnioskiem o dowód z opinii biegłego i procesujemy się na całego. Tu chodzi o to, że jest to sprzedawca, który nie ma zamiaru wziąć na siebie problemu buczącego wzmacniacza. Tak jak mówisz - woli ponosić niewspółmierne straty wizerunkowe niż wymienić klientowi od ręki sprzęt żeby wszyscy byli zadowoleni. Weź teraz kup u nich wzmacniacza za 50 tyś który po włączeniu okaże się nie działać. Ale tak jak mówisz - oni wybrali swoją drogę.

Edytowane przez jajen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to sorry za być może mentorski ton :) Widzę, że moglibyśmy te kwestie sobie ze zrozumieniem omówić :), ale nie o to chyba chodzi.

Jak sam napisałeś art 561 par. 2 mówi, że sprzedawca ma prawo do usuwania wady zamiast wymiany. Kluczowa jest tu skuteczność usunięcia wady, ale z tym sobie poradzisz od strony formalnej. Czy sprawdzałeś, że brumi także w innej sieci elektrycznej ? U kolegi, czy gdziekolwiek indziej. Warto zanim wejdziesz w formalny spór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę twardszy zawodnik się trafił, który nie cofnie się przed ewentualnym postępowaniem sądowym. Ciekawa byłaby ta sądowa ekspertyza atollowych traf :)) Wystarczyłoby bez biegłych włączyć na sali rozpraw Atolla, najpierw wywaliłoby bezpieczniki :) a potem brum traf Atolla słychać by było pomimo pipczenia UPS-ów na sali sądowej :) To byłby wyjątkowo krótki procesik.

6 minut temu, klimek1965 napisał:

Czy sprawdzałeś, że brumi także w innej sieci elektrycznej ? U kolegi, czy gdziekolwiek indziej. Warto zanim wejdziesz w formalny spór.

A jakie to ma znaczenie dla rozstrzygnięcia sprawy?

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, klimek1965 napisał:

Czy sprawdzałeś, że brumi także w innej sieci elektrycznej ? U kolegi, czy gdziekolwiek indziej. Warto zanim wejdziesz w formalny spór.

Tak. Najpierw obleciałem wszystkie gniazdka na piętrze, potem  na parterze (oddzielna faza). Zawsze tak samo. Potem podłaczyłem listwe sonus olivia (czy jakoś tak). Dalej buczy, potem poszedłem do sąsiada sprawdzić - też buczy (identycznie). Chyba wystarczy testowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adam 38 napisał:

A jakie to ma znaczenie dla rozstrzygnięcia sprawy?

Takie, że jeśli okazałoby się, że w innych miejscach nie brumi, w tym s S4home, to ciężko potwierdzić istnienie wady, a jeszcze ciężej usunąć niestwierdzoną wadę :)

2 minuty temu, jajen napisał:

Chyba wystarczy testowania.

Chyba tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adam 38 napisał:

O widzę twardszy zawodnik się trafił, który nie cofnie się przed ewentualnym postępowaniem sądowym. Ciekawa byłaby ta sądowa ekspertyza atollowych traf :)) Wystarczyłoby bez biegłych włączyć na sali rozpraw Atolla, najpierw wywaliłoby bezpieczniki :) a potem brum traf Atolla słychać by było pomimo pipczenia UPS-ów na sali sądowej :) To byłby wyjątkowo krótki procesik.

No taki mam zawód, ale w swoich sprawach unikam procesów, wole jak mi za nie płacą :) Tyle, że ta sprawa mnie irytuje bo za bardzo mnie angażuje. Więc kto wie jak się skończy

Co do scenariusza procesowego - ZA DUŻO FILMÓW ;). Takie wady to klasyczna wiedza specjalna i nie prowadzi się tu eksperymentu procesowego na sali tylko na wniosek strony sąd zleca opinię bieglemu, który robi sobie oględziny w miejscu gdzie rzecz się znajduje albo zabiera do siebie jeśli wymaga tego sytuacja. Potem sporządza opinię, do której strony mogą wnieść zastrzeżenia i ewentulanie uzupłnia ją pisemnie albo ustnie przed sądem. Czasem dochodzi do powołania drugiego biegłego jeżeli pierwsza opinia jest kiepska merytorycznie. Wiec spektakularnego buczenia i wywalonych korków na sali raczej nie będzie. Ale podziwiam wyobraźnię, uśmiałem się zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek1914 napisał:

... dalej gonitwa ;), myślałem o tym. Kurka drogo tylko.

no w sumie jakby tak podliczyć to może nie była by aż taka tragedia

Am 200 se po rabatach myśle za 4 tyś do wyciągnięcia (teraz jest nowa wersja signature,więc na starszą dwusetke można by było dobre 20-25% ugrać) ,do tego kabelek rca-myślę max w 6 tyś byś się zmieścił,ale to by już była pewnie bardziej wymierna zmiana niż nowy transport-pomyśl na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jajen napisał:

Tak. Najpierw obleciałem wszystkie gniazdka na piętrze, potem  na parterze (oddzielna faza). Zawsze tak samo. Potem podłaczyłem listwe sonus olivia (czy jakoś tak). Dalej buczy, potem poszedłem do sąsiada sprawdzić - też buczy (identycznie). Chyba wystarczy testowania.

To trochę polatałeś po domu ze wzmakiem :) Pytanie czy sprawdzałeś fazę na wtyczce wejściowej do wzmacniacza, powinna być po prawej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, klimek1965 napisał:

Takie, że jeśli okazałoby się, że w innych miejscach nie brumi, w tym s S4home, to ciężko potwierdzić istnienie wady, a jeszcze ciężej usunąć niestwierdzoną wadę :)

 

Klimek, nawet w ojczyźnie Atolla piszą o lichej jakości traf, przyjmijmy że to są trolle jak my heh ale nawet w płatnej! recenzji jest o tym mowa... 

Klimek, ja bardzo lubię czytać Twoje wypowiedzi, dla mnie jesteś idealnym kandydatem na polityka :) Czarne jest białe - pamiętasz?:)

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego 

4 minuty temu, Ministerolnictwa napisał:

 Pytanie czy sprawdzałeś fazę na wtyczce wejściowej do wzmacniacza, powinna być po prawej stronie?

Sprawdziłem w gniazku na ścianie teraz probówką. Świeci tylko w lewej dziurce. Ponoć tak powinno być. Zresztą tak jak pisałe - buczenie nie zmienia się po przełączeniu ze standy na ON, a to oznacza, że buczy tylko jedno trafo. Gdyby problem był z siecią dołączałoby się drugie buczenie. Tak na logikę. 

2 minuty temu, kocurro napisał:

Nie doczytałem, ale dc-blocker jednak nie pomógł? 

Listwa sonus nie pomogła. Tomanek nie dotarł jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jajen napisał:

(...) Tomanek nie dotarł jeszcze.

Mam nadzieję, że dotrze w odpowiednim czasie i ostatecznie rozwiąże problem.

Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jajen napisał:

Sprawdziłem w gniazku na ścianie teraz probówką. Świeci tylko w lewej dziurce

Powinno być tak jak na zdjęciu. Sprawdź wtyk do wzmacniacza.

polaryzacja ice.jpg

1 minutę temu, kocurro napisał:

Mam nadzieję, że dotrze w odpowiednim czasie i ostatecznie rozwiąże problem.

Niby tak, brumienie może ucichnie, ale z moich doświadczeń z tą listwą wynika, że potwornie muli dynamikę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adam 38 napisał:

Klimek, nawet w ojczyźnie Atolla piszą o lichej jakości traf, przyjmijmy że to są trolle jak my heh ale nawet w płatnej! recenzji jest o tym mowa... 

Klimek, ja bardzo lubię czytać Twoje wypowiedzi, dla mnie jesteś idealnym kandydatem na polityka :) Czarne jest białe - pamiętasz?:)

Nie wiem co piszą w ojczyźnie Atolla, wiem natomiast czego doświadczam codziennie. Na polityka się nie nadaję i nie zamierzam się nadawać. Odnoszę natomiast wrażenie, że Ty sprawdziłbyś się. Wsadziłeś łapę do gorącego piekarnika, dotkliwie się poparzyłeś i jedyny wniosek jaki wyciągnąłeś jest to, czy tak samo się poparzysz wkładając rękę jeszcze raz. Jak parę innych osób, nie rozumiem po co nadal katujesz się i innych swoimi kłopotami z Atollem zamiast cieszyć się życiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ministerolnictwa napisał:

Powinno być tak jak na zdjęciu. Sprawdź wtyk do wzmacniacza.

 

Elektrycy twierdzą, że akurat po lewej, ale ostatecznie , że nie ma to znaczenia. W drugim domu też jest źle? Bez przesady.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3448221.html

Edytowane przez jajen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ministerolnictwa napisał:

Niby tak, brumienie może ucichnie, ale z moich doświadczeń z tą listwą wynika, że potwornie muli dynamikę...

Poza lekkim złagodzeniem góry nic takiego u siebie nie stwierdziłem.

Może dlatego, że przestałem gonić za jakże subiektywną perfekcją skupiając się w końcu na istocie tego hobby...  muzyce ;) 

Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, klimek1965 napisał:

Nie wiem co piszą w ojczyźnie Atolla, wiem natomiast czego doświadczam codziennie. Na polityka się nie nadaję i nie zamierzam się nadawać. Odnoszę natomiast wrażenie, że Ty sprawdziłbyś się. Wsadziłeś łapę do gorącego piekarnika, dotkliwie się poparzyłeś i jedyny wniosek jaki wyciągnąłeś jest to, czy tak samo się poparzysz wkładając rękę jeszcze raz. Jak parę innych osób, nie rozumiem po co nadal katujesz się i innych swoimi kłopotami z Atollem zamiast cieszyć się życiem. 

Klimek a wiesz ile osób przez takie odwracanie kota ogonem i udawanie, że żadnego problemu nie ma może się poparzyć tak jak ja i wieeelu innych do tej pory? Podoba Ci się to?

To nie ja produkuje Atolla Klimek, więc nie zrzucaj winny lichych atollowych traf na mnie. Może porozmawiaj z krajowymi producentami traf, to sporo Ci wyjaśni. 

 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kocurro napisał:

Poza lekkim złagodzeniem góry nic takiego u siebie nie stwierdziłem.

Może dlatego, że przestałem gonić za jakże subiektywną perfekcją skupiając się w końcu na istocie tego hobby, czyli muzyce :) 

No ja mam z tym problem i dążę do perfekcji, której (jestem świadomy) nigdy nie doścignę :) Taki urok hobby.

Ps. Posłuchać muzyki też czasem lubię ;)

13 minut temu, jajen napisał:

Elektrycy twierdzą, że akurat po lewej, ale ostatecznie , że nie ma to znaczenia. W drugim domu też jest źle? Bez przesady.

Nie mówię, że jest źle, ale o tym gdzie powinna być podłączona we wzmacniaczu faza. Wiem, że prawidłowo podpięta faza przekłada się na obraz muzyczny, ale czy ma przełożenie na brumienie trafa w Twoim Atollu tego nie wiem, mogę tylko domniemywać i starać się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.