Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  374 członków

Atoll Klub
IGNORED

Klub ATOLL


Patryk-1980

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie Gimza, sprzet ma problem tylko na odczycie zaraz po zassaniu plyty i tylko niektore z zapisem powyzej 70min, cos tam szarpie i petli sie az w koncu odczyta ilosc kawalkow i dlugosc calej plyty i potem odtwarza wszystko perfekt, niby super, pytanie tylko kiedy ten element napedu, ktory sie ewidentnie blokuje w koncu sie wyrobi itp. A sam wyswietlacz to niby kosmetyka, ale nie w sprzecie za duze pieniadze no i wez to teraz sprzedaj, jak od razu to widac. No ale faktycznie na te chwile jednak cedek gra i niech gra jak najdluzej. Moze jednak pare lat pociagnie.

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki ;-) Po złożeniu systemu i ustawieniu wszystkiego w domu okazało się, że w moich warunkach akustycznych nie wszystko jest jak w salonie....głównym problemem było zbytnie odchudzenie średnicy w zestawie Atoll in100 se + Pylon Sapphire 31. Po posłuchaniu dobrych rad kolegów użytkujących Pylony oraz użytkowników Atolla postanowiłem zrobić dwie rzeczy...Po pierwsze kolumny dograły do ponad 100 godzin aby być pewny, że głośniki grają już swoim rytmem, a po drugie wypożyczyłem z Q21 trzy pary kabli 2 x rca ( niestety droższych niż Wirewoldy Luna 7 ). Na testy poszły Van den Hul The Name, Chord C-Line, Qed Performance 40. To czego szukałem spełnił Qed. Zostawił górę pasma taką jak lubię z Wirewolda, wypchnął delikatnie do przodu średnicę dodając jej naturalnej barwy i masy, a na koniec uporządkował tj. chwycił w ryzy bas. Bas stał się krótszy ale w moim pomieszczeniu nie idealnym akustycznie to pomogło gdyż suma sumarum mam teraz o wiele lepszą kontrolę bez efektu dudnienia. Co do reszty kabli tak w skrócie:

Van den Hul The Name- Bas bardzo podobny do Wirewolda Luna 7 choć trochę lepiej kontrolowany, średnica bardzo mocno wypchnięta do przodu z lekkim nalotem " lampowości " i tu byłoby wszystko ok. gdyby nie to, że ten kabelek bardzo ograniczył wysokie tony, a dokładniej ich detaliczność i rozdzielczość. Poprawił to co chciałem ale popsuł w moich warunkach odsłuchowych górę. Dla tych, którzy mają zbyt jasno grające systemy ten kabelek może się sprawdzić bo daje główny nacisk na dolną średnicę i daje dość duży bas.

Chord C-Line - moim subiektywnym zdaniem kabel bardzo podobnie brzmiący do Wirewolda Luny 7 z tym, że z trochę mniejszym basem. Kabelek dość uniwersalny, który gra dość równo jednak w moim systemie nie poprawił tego czego oczekiwałem czyli nie wypchnął odpowiednio środka. Kabelek może się sprawdzić jako solidny interkonekt w równych systemach gdzie nie chcemy za dużo zmieniać i uzupełniać.

Wirewold Luna 7- dobry kabelek jednak grający trochę skrajami pasma, choć trzeba powiedzieć, że te skraje są fajnie " zrobione" Przede wszystkim góra - delikatna nie kłująca w uszy, a przy tym bardzo rozdzielcza- słychać fajne smaczki. Bas dość mocno zaznaczony lekko okrągły- dobry kabel gdy ktoś ma niedobór basu lub jest on troszkę za którtki ( bas ). Średnica troszkę wycofana co w moim systemie mi osobiście troszkę przeszkadzało. Jeśli ktoś ma system z wyraźną średnicą nie powinno to stanowić problemu ale jeśli ktoś posiada system grający skrajami pasma to może przeszkadzać. Tak czy siak ja jestem zadowolony. Dziekuję wszystkim za dobre rady i salonowi z Pabianic za wypożyczenie i możliwość doboru sprzętu. Wiem, że można lepiej ale w tym budżecie wg. moich subiektywnych doznań jest ok. Na razie poszukiwania zakończone. Pewnie kiedyś będę znowu szukał lepszego ale...na to przyjdzie jeszcze czas. Podsumowując: po zmianach kabli i wygrzaniu kolumn dźwięk jest bardzo naturalny z dobrym zszyciem pasm. Nie mam dużego doświadczenia z Atollem ale faktycznie jak było tu przytaczane na forum jest on bardzo podatny na zmianę okablowania....warto czasem pokombinować bo można sobie dużo pomóc gdyż na początku myślałem, że Atoll 100 + Pylon S31 to zły mariaż ale okazało się, że cały tor audio jest ważny gdyż można nim wymodelować ostatecznie dźwięk na co m.in składa się okablowanie...nie mówiąc już o ogromnym wpływie akustyki ( różnica salon audio vs mój salon ) ;-) ;-)

Edytowane przez kaziu106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z czego wynika podejscie wiekszosci z nas, ze walimy duza kase na coraz to drozsze zabawki, kabelki i inne pierdoly a nie mozemy odzalowac chociaz tych 1-2kzl. na ustroje akustyczne. I praktycznie kazdy zdaje sobie sprawe, ze w pokojach z poteznym czasem poglosu, echem trzepoczacym i innymi sbirami slyszymy moooze 50% tego co nasz system potrafi, gdzie jego barwa, scena itd. jest solidnie zniweczona przez akustyke pomieszczenia ale dalej idziemy w drozsze wzmacniacze, kabelki itd. zamiast zajac sie pokojem. I nawet piszac to nie potrafie wydac tych 2kzl na piekny, drewniany dyfuzor, ktory moglby stanac na miejscu telewizora i poprawic brzmienie duuuzo bardziej, niz bym zamiast Cyrusa wstawil dajmy topowy model Accu. Mysleliscie kiedys o tym, kupujac kolejne drogie kabelki, wzmacniacze, kolumny?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem trudno jest przekonać współinwestora do ustrojów akustycznych w salonie ( współinwestor-patrz żona ;-) ) Co innego gdy ma się pokój dedykowany, a co innego salon gdzie na co dzień się żyję..m.in z żoną ;-) Ja powoli kombinuję i staram się oprócz dywanu, który już mam...dokładać jakiś regał, obraz, półki...żeby ograniczało pogłos ale nie wzbudzało krzyku współinwestora ;-) ...pomijając to to masz rację...skopana akustyka zabierze dużo dobrego dźwięku...

Edytowane przez kaziu106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akustyka przede wszystkim. Trochę się już w życiu naklaskałem chodząc po pokoju. Długi czas pogłosu strasznie psuje dźwięk.

Tak jak napisał kaziu106, fajnie mieć osobny pokój do słuchania, bo można swoje zrobione ustroje wstawić, wyglądające czasem jak potworki. Te profesjonalne są przepiękne, ale cena przyprawia o ból głowy. A zrób jeszcze porządnie kino domowe z ilomaś tam głośnikami, żeby to grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj bardzo nieładnie używać takich argumentów wyłącznie na podstawie mojego dossier. Oczywiście nie gniewam się, ale preferuję wymianę uwag na poziomie posiadanego doświadczenia.

 

Nie ładnie to pisać o "źle" wykonanych sprzetach, skoro też nie ma sie ideału. Albo akceptuje się pewne rzeczy, albo nie. Skoro akceptujesz niedociągnięcia Fezza, dlaczego wytykasz Atolla? Ja też od pewnego czasu przekouje się że piekna budowa, nie zawsze gra jak wygląda. Atoll przynajmniej ma jakies standby i na upartego nie trzeba go odcinać z sieci, a np Naim nawet standby nie ma.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedociągnięcia Fezza

??????? To chyba nie miejsce na takie porównanie. Mam nadzieję, że wiesz o czym piszesz. Natomiast jeśli chodzi o mnie to ja wyrażałem swoją opinię o sprzęcie z którym przyszło mnie się męczyć prawie półtora roku i jestem przekonany o tym, że jest to odpowiednie forum na którym można podejmować tematy w obszarach doświadczeń z tym francuskim cudakiem. Jeśli masz wolę podyskutować na temat Twoich wrażeń co do polskiego lampowca. Serdecznie zapraszam na priv albo na forum Fezza.

 

dlaczego wytykasz Atolla?

Bo to zwykły bubel i w dodatku z marnym serwisem na terenie. RP o innych aspektach nie wspomnę. A tak na marginesie dlaczego mnie oceniasz? Trzeba zachować przyzwoitość i szanować czyjeś poglądy. Ja też z wieloma rzeczami się nie zgadzam zaś nigdy nie oceniam człowieka z góry. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Pamiętaj, że takich osób jak np. Adam czy ja jest więcej i nie każdy wyraża swoje opinie na tym czy innym forum audio. Zaś w moim przypadku wreszcie zagościł spokój i od niespełna dwóch lat lampa bezawaryjnie gości u mnie w zestawie. Nota bene z właścicielem mam dobry kontakt. W razie potrzeby służy radą. W porównaniu ze środowiskiem polskiego przedstawiciela Francuza totalna przepaść.

Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też od pewnego czasu przekouje się że piekna budowa, nie zawsze gra jak wygląda.

 

W tym przypadku Drogi Kolego zgadzam się bezsprzecznie. Wiele znanych i mniej znanych konstrukcji wygląda wręcz odrażająco i sprawia wrażenie tandety, zaś po pierwszym odsłuchu potrafi oczarować. Jeśli chodzi o Atolla to już wcześniej pisałem, że jedynie brzmienie pozwoliło na pewien czas przyćmić żale co do awaryjności wielu egzemplarzy tego francuskiego producenta.

 

Naim nawet standby nie ma.

 

No to porażka na całej linii.

 

ale dalej idziemy w drozsze wzmacniacze,

 

Skąd ja to znam. Pogoń trwa. Nie skłamie jak powiem, że nadal przeglądam, ale to nie z przyczyny po stronie niezadowolenia z mojego obecnego, bo przecież spokój duszy odzyskałam, ale za sprawą audiofilskiej przypadłości. Strach pomyśleć co dalej z tym będzie. Oczywiście są pewne granice. Gdy poszukiwałem wzmacniacza wytyczyłem granicę kosztów nieprzekraczających 12 tysięcy. Choć moje argumenty przemawiające za tym nie do końca uważam za słuszne, bowiem dobry wzmacniacz można już nabyć za cenę około 4 do 5 tysięcy.

 

Tak było w przypadku, gdy zakupiłem NAD C 375BEE. Czasami za nim tęsknie.

Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrella41,

 

a jak wypadła przesiadka z CD200 na gramofon? Sprzedałeś płyty? Kupiłeś odpowiedniki w czarnych płytach? Dźwiękowo idzie to jakoś porównać? Przerzucanie utworów z kanapy z pilota jest dość wygodne:D

Edytowane przez gimza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku trochę trudno. Siedzenie jednak przyrosło od użytkowania pilota. Każdy krążek przed odtwarzaniem pielęgnuję i oczyszczam za pomocą zielonego glutka od Pro jecta. Brzmieniowo to jednak inna bajka, poprzez lampy dość ciepło w rejestrach. Trochę w tym magii, czaru no i sentymentu. Nie ukrywam, że w obszarze moich zainteresowań pozostaje jakiś godziwy strumieniowiec. Czas pokaże. Co do płyt to owszem pozostawiłem. Nigdy nie wiadomo co do łba strzeli. Taki to już żywot poszukiwacza doskonałości.

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

??????? To chyba nie miejsce na takie porównanie. Mam nadzieję, że wiesz o czym piszesz. Natomiast jeśli chodzi o mnie to ja wyrażałem swoją opinię o sprzęcie z którym przyszło mnie się męczyć prawie półtora roku i jestem przekonany o tym, że jest to odpowiednie forum na którym można podejmować tematy w obszarach doświadczeń z tym francuskim cudakiem. Jeśli masz wolę podyskutować na temat Twoich wrażeń co do polskiego lampowca. Serdecznie zapraszam na priv albo na forum Fezza.

 

 

Bo to zwykły bubel i w dodatku z marnym serwisem na terenie. RP o innych aspektach nie wspomnę. A tak na marginesie dlaczego mnie oceniasz? Trzeba zachować przyzwoitość i szanować czyjeś poglądy. Ja też z wieloma rzeczami się nie zgadzam zaś nigdy nie oceniam człowieka z góry. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Pamiętaj, że takich osób jak np. Adam czy ja jest więcej i nie każdy wyraża swoje opinie na tym czy innym forum audio. Zaś w moim przypadku wreszcie zagościł spokój i od niespełna dwóch lat lampa bezawaryjnie gości u mnie w zestawie. Nota bene z właścicielem mam dobry kontakt. W razie potrzeby służy radą. W porównaniu ze środowiskiem polskiego przedstawiciela Francuza totalna przepaść.

Widzisz, a moje IN200 chodziło jak złoto. Nic się nie działo i grał świetnie. Podajesz tu jakieś plusy, kontakt z firmą itp. Ja też wiem jak to jest bo sam mam polskie kolumny. "ale to chyba nie miejsce na takie porównania"? Piszemy o urządzeniach.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z przesiadką na lampę, rozstaję się ze swoim Atoll'em IN200 Signature.

 

Moje szczere gratulacje. Życzę ciepłych odsłuchów. Powodzenia

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skoro jest tyle wypowiedzi potwierdzających awaryjność Atolla - to ........... w końcu twoja kasa.

Po prawie rocznej przygodzie z IN300 z całą pewnością mogę powiedzieć, że nigdy nie kupię NICZEGO z logo tej firmy. Totalnie skopany, sztuczny dźwięk z zaburzonymi proporcjami poszczególnych pasm. Trochę można uratować kablami.Sekcja cyfrowa ma fajną właściwość. Podłączasz odtwarzacz CD poprzez coaxial do "wspaniałego" Atolla i pomiędzy wszystkimi odtwarzanymi nagraniami z płyty słyszysz

przerwę w nagraniu a potem wyraźnie słyszalne pyknięcie (mowa o płytach CD, wydawnictwa oryginalne)

Podłączysz komputer do wejścia USB, nie powiem, gra całkiem przyzwoicie. Tylko że pomiędzy poszczególnymi utworami z YT słychać wyraźny, głośny trzask. Jeśli pokusisz się o granie z SoundCloud, zamiast trzasku usłyszysz głośne PIERDOLNIĘCIE. Dokładając do tego stosunek dystrybutora do klienta, który w przypadku pojawienia się problemów technicznych jest traktowany jako natręt i wróg, powodzenia :)

Pod względem brzmienia AM200 jest dobry, PR300 to szczyt KPINY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie Atoll-a jest wyraznie podbarwione, jednemu podejdzie a drugiemu nie ale jak cos sie spierdzieli na gwarancji lub juz wadliwy klamot kupisz to mimo, iz bedziesz mial gwarancje czekaja Cie bardzo niemile niespodzianki, tu Piotr dobrze opisuje stosunek dystrybutora do klienta - jest dramat a i naprawy czesto nie da sie nazwac naprawa. Moze inaczej, tam jeden czlowiek ma taki stosunek do klienta, pozostale osoby z AF sa ok. ale nie maja nic do gadania a wrecz maja zabronione rozmawiac z klientem na niewygodne dla dystrybutora tematy. Dwudziesty pierwszy wiek a takie cyrki, byle jak najwiecej zarobic...

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :)

 

Panowie fani Atolla :)

Mam prośbę :)

Czy warto dokupić daca Atolla setkę do Streamera Marantza ?NA6005 robiłby za transport pliczków do setki Atolla .Dac Atolla ma lepszą elektronikę.. zatem.. Warto? Ktoś łączył elektronikę Atolla z Marantzem ?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie Attol-owcó,jestem świży na forum i posiadaczem od niedawna wzmaka Atoll in 80 oraz CD 50se potrzebuje od Was szanowni forumowicze pomocy odnośnie doboru kolumn.Muza to generalnie metal + rock progresywny ,pokój 20m2 w prostokącie zastanawiam się nad Audio Academic Hyperion IV bo czytam że do rocka i czegoś mocnego podobno są ok,może ktoś ma taki zestaw proszę o pomoc i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zareklamuje się tutaj bo strona z ogłoszeniami w przebudowie:

Atoll AV80 to wielokanałowa końcówka mocy, która wraz z odpowiednimi kolumnami pozwala cieszyć się przestrzennym dźwiękiem w kinie domowym. W urządzeniu zastosowano transf. o mocy 330 VA. Za pomocą końcówki wielokanałowej możemy uzyskać poprawę dźwięku w systemie kina domowego. Do urządzenia można podłączyć trzy kolumny: dwie frontowe i jedną centralną lub wykorzystać dwa kanały w stereo .3x80W (8 Ohm) ,3x120W (4 Ohm) .Zdjęcia prześlę zainteresowanym.Powód sprzedaży likwidacja kina domowego

Cena 1050 zł +kw

Puissance : 3x80 W sous 8 Ohms et 3x120 W sous 4 Ohms
Puissance impulsionnelle : 150 W
Sensibilité d'entrée : 450 mV
Alimentation : 330 VA
Capacité courant : 30 000 µF
Temps de montée : 1,4 µs
DHT : 0,005 % (à 1 kHz)
Impédance d'entrée : 47 kOhms
Réponse en fréquence : 5 Hz à 100 kHz

 

Edytowane przez tadeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bardzo dobry to wyjęty nowy z pudełka :-)

Jestem drugim właścicielem ,kolega miał na tym i na AV100 (stereo)kino domowe ,ja wziąłem

od niego ,kartony miał mi donieść bo miał w garażu ale zdążył wyprowadzić się do innego

miasta a żona zrobiła "porządki w garażu" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że wertujac cały wątek w klubie Atolla natknąłem się na nieprzychylne opinie o serwisie Audio Forte chciałbym napisać że ostatnio miałem problem z moją końcówka tej firmy i kontakt, naprawa i przesyłka według mnie jest na wysokim poziomie, a na dodatek zrobiono więcej niż się spodziewałem. Tak wygląda moja opinia na temat serwisu w Audio Forte. 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ty, brawo Audio Forte, ze udalo sie naprawic wzmacniacz Atoll-a. Teraz wszystko zlozylo sie w jedna, logiczna calosc, pozdrawiam Dedal75 i czekam na kolejne wpisy osob chwalacych Audio Forte. Moze w koncu zmienili technika, szefa i podejscie do nas - uzytkownikow Atolla? To bylaby najlepsza naprawa. Ps. Co siadlo w am200?

 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenie mechaniczne, masa w rca, ale zwrocilem uwagę też na lekko słyszalne trafa i o dziwo wiązało się to z przedłużeniem do 3 tyg naprawą bo serwis postanowił sprowadzić nowe trafa od producenta i je wymienić :-), o przeczyszczeniu mojego atolla w środku nie wspomnę. Ja jestem zadowolony. 

PS. @Adam 38 to dzięki Twoim wpisom miałem obawy jak ta naprawa będzie przebiegać, i jak zostanę potraktowany. 

 

Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze moje wpisy nie poszly na marne, szkoda tylko, ze ja siedze ze spierdzielonym transportem w moim CD. Panowie z Audio Forte jak sie czujecie to czytajac? Wzielibyscie ten moj klamot jeszcze raz na tapete, wymienili zwalony naped a nie tylko przesmarowali zebatki i calkiem swiatecznie by sie zrobilo.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.