Skocz do zawartości
IGNORED

zestaw na poczatek


marcio

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw pragne sie przywitac, poniewaz pisze po raz pierwszy na tym forum (czytam je z przerwami od kilku miesiecy).

Teraz do rzeczy.

Szukam dla siebie sprzetu, na ktorym bede mogl poogladac filmy(dvd) i posluchac muzyki (blues, rock). Zaznaczam, ze (moze narazie ;)) nie jestem zbytnio wymagajacy. Do tej pory sluchalem muzyki (mp3) i ogladalem filmy(dvd) na kompie (monitor 15" i zestaw creative 4.1 + SB) i bylem/jestem w miare zadowolony.

Mam pokoj o kwadratowym (nie idealnie) ksztalcie i pow. ok 17m2. Chcialbym przeznaczyc na ten cel jak najmniej pieniedzy ;) (powiedzmy do 1 500 pln).

Wymyslilem sobie, ze wystarczy mi dvd (odtwarzacz dvd i cd), amp (wzmacniacz i tuner) i para kolumn, nie przewiduje odtwarzacza kaset. Chcialbym tez aby oba klocki byly srebrne.

 

Przegladajac oferty na allegro zlozylem sobie na poczatek taki zestaw:

amplituner:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dvd:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

kolumny:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

co o tym sadzicie?

 

W sumie nie jestem pewien gdzie powinienem sie z tym watkiem podziac (kd czy stereo?), bo amp jest stereo i kolumny tez tylko dwie ;). Pewnie dla wiekszosci (jesli nie wszystkich) bedzie to badziewny zestaw, ale tak jak pisalem wczesniej dopiero zaczynam zabawe ze sprzetem i chcialbym zeby byl niedrogi i uniwersalny.

Jesli cos zrobilem nie tak jak trzeba to nie bijcie ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postepujesz bardzo dobrze,dvd i wzmak stereo i 2 sztuki kolumn jak na taki budżet to jest dobre posunięcie,sam bym tak zrobił jak bym był w Twojej sytuacji,tylko może być duzy problem z nagłosnieniem 17m2 tymi malutkimi m1,moga być raczej za słabe już lepiej jak byś poszukał m2,albo m4 i dołozył najwyżej te 200-300zł,bo naprawde może byc kiepsko z tymi kolumnami w takim pomieszczeniu,tak samo ampli,jak byś dał rade dołorzyć te 300zł to może jakiś 5 kanałowy by się znalazł z dekoderami dd i może dts,i potem jak przybędzie Ci kasy to kupić do tego dodatkowe kolumny i masz wtedy prawdziwe kino,ale jak nie masz mozliwości dołozyć te kilka stów to ten zestaw powinien być dla Ciebie ok,i napewno zdecydowanie lepsze od tych brzeczków od kompa;) POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcio> Sama koncepcja poczatku - popieram. Duzo to lepsza IMHO droga niz nabycie pierdzidel z hypermarketu.

 

Sprzet: amp - nie znam, ale w dziedzinie wzmacniaczy (zaraz mnie tu swiezo upieczone yamaholuby, harmanopiewcy i denonokochankowie zagwizdza na smierc) niewiele sie od lat 70-tych zmienilo i stary, markowy sprzet to to, co mlode (?) tygrysy lubia najbardziej. Oby Ci tylko nie trzeszczal na potencjometrach! dvd - mam b. podobny model, ostrzegam Cie przed nim - wybredny jezeli chodzi o plyty nagrywane (ponoc w modelach 350 i 454 z powodu spiepszonej korekcji bledow), wybredny jezeli chodzi o mp3 (najmniejszy blad w strumieniu powoduje opuszczenie calego utworu). Z postu wynika ze Ci na mp3 zalezy... Obraz i dzwiek w tej klasie cenowej jednakze bez zarzutu. I w koncu kolumny - dobry wybor, szczegolnie ze kiedys pewnie narodza sie na nowo jako surroundy Twojego KD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S to jak Mariusz nie poleca Ci tego dvd to zastanów się nad sony dvp-ns 305,uzywka powinna byc za 450zł,mam taki od 1,5 roku i się jeszcze nic nie stało,i czyta bez problemu wszystko,i ma bardzo cichy mechanizm,obraz troszke za mało ostry,ale to zalezy jak duży masz tv,a dzwiek jest w tej cenie bardzo dobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"niewiele sie od lat 70-tych zmienilo i stary, markowy sprzet to to, co mlode (?) tygrysy lubia najbardziej"

 

no tu się nie moge zgodzić Mariusz,raczej bardzo się zmieniło,przecież to elektronika,choć brzmienie może okazac sie zaskakujaco dobre,jak na taki stary sprzet, i za tyle kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"choć brzmienie może okazac sie zaskakujaco dobre,jak na taki stary sprzet, i za tyle kasy"

 

np. lepsze niz z budzetowego amplitunera KD, w ktorym pod naciskiem derekcji i hipermarketingu zrezygnowano z porzadnych tranzystorow koncowych, wprowadzajac za to 150 nowych programow upiekszajacych dzwiek w scalaku za 1$ sztuka.

 

Nie pije do Twojego sprzetu, Elfan! :-) I nie potraktuj znow tej wypowiedzi za powaznie, bo znow zacznie sie przepychanka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>elfan

Jakie inne kolumny bys polecil do takiego pomieszczenia (oprocz tannoy - nie ma ich zbyt wiele na allegro)?

Poszukam ampa do KD.

 

>MariuszJ

Nie zalezy mi na mp3 z dvd bo takiego formatu mozna sluchac z discmana, ale pirackie plytki wchodza w gre ;)(cd-audio).

Dzieki za ostrzezenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>marcio

...ale pirackie plytki wchodza w gre ;)(cd-audio)

to tak jakbys sluchal mp3 poniewaz wiekszosc plyt pirackich audio to nie udolne rip'y plyt oryginalncyh do formatu mp3 najczesciej 128 bitrate (czyli brzmiace jak papier) gdzie mozna sie nim szybko wymieniaw w necie a pozniej wypalac cd...niestety:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jck

chodzi o plytki przegrywane samemu (u znajomego) z oryginalow ;)

 

 

Ale rozmowa odbiega od tematu...

Moze zapytam inaczej:

Jaki sprzet wogole polecilibyscie (nowy/uzywany), spelniajacy kryteria, ktore podalem na poczatku?

Chcialbym sobie stworzyc mala liste i pozniej szukac okazji na allegro, szwedac sie po komisach/sklepach (mam dostep do MM itp.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

to jest fajna propozycja,warto posłuchac ale nie wiem jaka może być cena ostateczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do piratów z giełdy to jck ma racje,miałem raz taka płytke ehhh szkoda gadac..... jak włączyłę w domu to to grało że nie dało sie słuchać,chyba nagrywane z mp3 64 kbps,od tej pory już na giełdzie płyty nie kupie,no chyba że tłoczoną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) a tu masz fajny ampli,jak nie jestes wymagajacy to powinieneś byc zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcio> Ja uwazam, ze Twoja pierwotna propozycja naprawde nie byla zla. Pewnie ze nie rozwalisz tymi M1 sciany do sasiadow, ale nie bedziesz tez sobie zatykal potem uszu przy sluchaniu budzetowych Kod albo Eltaxow. A potem beda jak znalazl na boki! Nie popelniaj moich bledow!

 

Wlasciciel gownianych Kod, ktory malo co nie zostal wlascicielem jeszcze bardziej gownianych Eltaxow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz,czemu gównianych?? słuchałeś wszystkich modeli eltaxa i kody??? zrozum że tu nie chodzi o rozwalenie ścian basem ale o słuchanie rocka w 17m2 to nie jest 9m2 tylko 17,przecież moje podłogowe by tam były bardzo małe a co dopiero m1,one są super ale słuchac je same w stereo i jeszcze rocka i bluesa to będzie kiepsko,pewnie do klasyki były by dobre,ale do rocka trzeba uderzenia,m2 były by bardziej odpowiednie a jak już coś to m4,więc nie oszukujmy sie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" A potem beda jak znalazl na boki"

 

tylko gdzie by podłączył te boki do jakiego ampli,jak muwisz że pierwotna propozycja była dobra??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem wystarczajacej liczby zestawow tanich Eltaxow, aby zrozumiec o co chodzi w polityce marketingowej tej firmy. Tych nie sluchalem, fakt. Ale Ty tez ich nie sluchales, wiec po co polecasz? Tez dales sie zlapac w pulapke - ahh, Eltax, szacowna firma, o, Jamo, tez szacowna, bierz bez sluchania?

 

Moj blad, do ktorego sie przyznaje (co zapewne bardziej mnie uwiarygadnia niz Ciebie, Elfan, ktory, sorry za przycinke, ale w kazdym watku, na kazdy temat piejesz na temat swietnego wyboru jakiego niby dokonales, co powoduje, ze pewnie juz wielu mysli, ze zaraz ten chlam bedziesz chcial sprzedac i robisz "marke" :-) polegal na tym, ze w wilczym pedzie rozpasanej konsumpcji kupowalem bez zastanowienia, wszystko, calosc, podniecajac sie niepomiernie recenzjami (tymi krytykujacymi moje wybory). Kiedy trzeba bylo powoli metodycznie, nie kupujac rzeczy ktore potem nie wiadomo jakiemu frajerowi upchnac...

 

A Ty Elfan, Ktory To Odrozniasz Coaxiale Na Swoim Sprzecie, bez wahania dajesz nowemu jako propozycje kolumny, ktorych nikt nie slyszal, amplituner chyba taki sobie, ktorego cena pewnie wypelni jego budzet? A potem zostanie z tym gownianym klockiem bez kolumn, odtwarzacza - bedzie sobie krecil galka z uciechy i zmienial DSP na plastikowych glosnikach z komputera...

 

Do rzeczy:

1. Amp stereo zawsze jakos wykorzystasz lub odsprzedasz.

2. M1 to niezle kolumienki (SLUCHALEM! Elfan, SLUCHALEM!), nie bedziesz sie ich wstydzil przed znajomymi posiadajacymi sluch.

3. POCZEKASZ na Allegro na M4 na fronty i ampa. Jak juz sie przestana nuworysze podniecac swoimi super-hiper-surrond-avr-ami zaczna je sprzedawac za pol ceny.

4. Reszta (central, sub) POZNIEJ

 

Tako rzecze Zaratustra

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale Ty tez ich nie sluchales, wiec po co polecasz? Tez dales sie zlapac w pulapke - ahh, Eltax, szacowna firma, o, Jamo, tez szacowna, bierz bez sluchania?'

 

Mariusz,no teraz to Ty odbierasz to osobiście,to że tobie nie pasuje to nie znaczy że innym nie spasuje,i nie dałem się złapać w pułapke bo ja przed kupnem słuchałem,i mam już zestaw około pół roku i dalej mi sprawia satysfakcje wiec nie jest źle,i nie proponuje w zadnym wypadku ich kupowac i na dodatek bez odsłuchu!! to tylko moja poropozycja,nie odpychaj ludzi od tych producentów przez to że Ciebie zawiodły,a ilu zadowoliły?? bardzo dużo jest właściecieli kolumn tych producentów i jakiś % musi sie znaleści nie zadowolonych,normalka,ja w przeciwnienstwie do Ciebie reprezentuje tą drugą strone czyli zadowolonych,a porpo zestawów jaki masz??

 

 

"Moj blad, do ktorego sie przyznaje (co zapewne bardziej mnie uwiarygadnia niz Ciebie, Elfan, ktory, sorry za przycinke, ale w kazdym watku, na kazdy temat piejesz na temat swietnego wyboru jakiego niby dokonales, co powoduje, ze pewnie juz wielu mysli, ze zaraz ten chlam bedziesz chcial sprzedac i robisz "marke" :-) "

 

tak to już jest jak sie kupuje bez odsłuchu,ja jak kupowałem to na forum zagladłem i do recenzji(chociaż mój zestaw był wtedy nowosc i nie dorwał ich zadny podniecony redaktor) i odsłuchiwałem i kupiłem;) i napewno nie mam zamiaru sprzedawac tego zestawu,oj nie,tuning zrobił swoje,choć bez tego było super,ale teraz jest o wiele lepiej,Tobie też polecam taki tuning i wymiane gównianych elektrolitów na coś polipropylenowego,moze sie humor poprawi;)

 

 

 

"A Ty Elfan, Ktory To Odrozniasz Coaxiale Na Swoim Sprzecie, bez wahania dajesz nowemu jako propozycje kolumny, ktorych nikt nie slyszal, amplituner chyba taki sobie, ktorego cena pewnie wypelni jego budzet? A potem zostanie z tym gownianym klockiem bez kolumn, odtwarzacza - bedzie sobie krecil galka z uciechy i zmienial DSP na plastikowych glosnikach z komputera..."

 

nie bede wypowiadal się o kabelkach(to drażliwy temat) a co do ampli to za ta cene klocek przyzwoity,trudno znaleśc cos innego,obecne alpli soniaka za 1,5kzł są o wiele mniej solidne,i czemu znów bówniany kloc,czy ten starawy h/k taki jest lux,no chyba że słuchałeś,powiem CI że teraz za 1$ scalak jest o wiele lepszej jakości od tego sprzed 30 lat za 100$ z prostych powodów,postęp techniczny i jeszcze elektronika,to tak na marginesie,a budżet to sie pytałem wczesniej,i z ostatniego wpisu chyba da sie dołorzyć te kilka stów,wiec głosników zkompa nie potrzeba podpinać chociaż to aktywne to byłby problem :)

 

 

 

"M1 to niezle kolumienki (SLUCHALEM! Elfan, SLUCHALEM!), nie bedziesz sie ich wstydzil przed znajomymi posiadajacymi sluch.'

 

 

fajnie ze słuchałęś tylko pytanie : gdzie??w jakim powieszczeniu?? jakiej muzyki?? bo jak w podobnym do tego co w temacie i tej muzyki to zrozumiem,ale jak nie to nie ma o czym gadać,m1 są super kolumienkami ale do małych pomieszczeń,biedaki bardzo by sie wysilały grając rocka w 17m2,i efekty byłby nie najlepszy,co innego podłogowce albo większe podstawkowe,ale nie m1!!!

 

 

"POCZEKASZ na Allegro na M4 na fronty i ampa. Jak juz sie przestana nuworysze podniecac swoimi super-hiper-surrond-avr-ami zaczna je sprzedawac za pol ceny'

 

a czemu ma sprzedawać??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, qrna, z tego co piszesz nie rozumiem. A najbardziej nie rozumiem tego, ze Ty mnie nie rozumiesz.

 

Elfan, ja robie EOT. Moze dalbys tak innym powiedziec co mysla - ale nie o Twoich dywagacjach - tylko o problemie Marcia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>elfan

popatrzylem na ceny ampow KD i stwierdzilem, ze troche za drogo jak na mnie :) (moze za pare lat...)

 

Takze nadal szukam amp >stereo< + dvd + kolumny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak stwierdziłeś że wolisz stereo to ten zestaw co podałeś jest w porządku,i tak lepszego nie kupisz za tą kase,tylko te m1 raczej do takiego pokoju nie pasują,radze coś większego nie musi być już od razu to podłogowiec ale jakiś podstawkowiec większy od m1 i dynamicznie grajacy,może jakiś paradigmy uzywane albo JBL ?? ale radze posłuchac tych eltaxów i nie skreślac ich od razu z listy,moze zainteresuje Cie to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wyglada pięknie,sam bym kupił sobie jak bym miał gdzie postawić nawet na dekoracje;),ale gorzej z odsłuchem bo trudno chyba takie sprzet znaleść gdzieś w MM i posłuchać,ale zwróć na niego uwage,z ceną nie wiadomo ale jak by tak z 300-400zł to raczej by się opłacało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W wolnych chwilach ciągle przeszukuje aukcje na allegro. Co myslicie o tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.