Jump to content
IGNORED

Burdjak - polskie wzmacniacze


MarcinJ

Recommended Posts

Pamietam wzmacniacze lampowe Burdjak&Sikora. Byly wszechobecne na najlepszych prezentacjach podczas Audio Show '96 (np. monobloki graly z JM Lab Grande Utopia - genialny odsluch!). Potem Panowie sie rozeszli i o wzmacniaczach Burdjaka juz niewiele slyszalem. Wzornictwo, wykonanie i dzwiek byly na "piatke".

Link to comment
Share on other sites

Wejdź na stronę GLD. Chyba było coś tam o tych lampiakach, bo i Rozestwiński mocno współpracował (a może wciąż to robi ?) z Burdjakiem. Albo zadaj to pytanie meilem przez Rozestwińskiego to da ci namiary na niego być może.

Link to comment
Share on other sites

Cytat z powyższej strony:

"Przy wyborze wzmacniacza należy wziąć pod uwagę to, że jego moc powinna być o 50-100% większa od mocy znamionowej kolumn (np. kolumny 100 W -to wzmacniacz 150-200 W)."

Hmm...

I co Wy na to?

:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

info jakie dostałem dzisiaj na ratuszowej: Burdjak siedzi teraz u siebie na Ukrainie i robi wzmaki głównie na export do Rosji. W Polsce bywa 1-2 razy do roku. Sprzedażą i serwisem jego wzmacniaczy w polsce zajmuje sie Janusz Rozestwiński z GLD. Jedyny wzmacniacz jaki jest w rękach "dystrybutora" jest teraz właśnie Na Ratuszowej.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.