Jump to content
IGNORED

Wybór odtwarzacza CD

Arcti

Recommended Posts

Cześć.

Prośba o radę. Chcialbym nabyć odtw. CD do zestawu (ALR Entry 5M + ELAC ELT 7, Denon PMA 725), budżet studencki:) ok 1000zl , stąd szukam sprzętu używanego. Doradzcie, prosze.

Z góry dzięki.

Bardzo generalizujecie Panowie - 735 to może nie rewelacja, ale w tym budzecie to moze się trafić np. stary ale jary Denon 1015 który jest niezły, a Denon z Denonem gra na ogół dobrze. NAD jest ok ale raczej w góre od 520 - 520 ładny srodek i przycięte skraje, jak Ci to pasuje to bojuj. Sorry za uproszczenia Cubernet suvignon było w zbyt dużej ilosci - taka pora;))))

Na Allegro widziałem Marantza CD-74. Staruszek prawie dwudziestoletni. Ładnie opisany przez sprzedającego, rzeczowe odpowiedzi. Sprawdzić osobiście nie moge - w innym mieście. Z pewnościa nie byle co, troche poszukałem, nawet tu na forum było. Kolorek fajny szampanski. Ale ten wiek... CDM-1, jak padnie to trzeba poszukać dawcy (czyli innego gruchota). Co myślicie o takim zakupie. Pytanie raczej na przyszłość, bardzo mnie kusił ale nie kupię, bo akurat nie mam za co. A jak będę miał - to najpierw kupię chyba jednak gramofon. Ale jestem ciekaw, co byście mi doradzili. Przykład bardzo konkretny.

Ciekawostka - link na stronę, gdzie ktoś zachwalał takiego wlaśnie. Zdaje się, że nie bezinteresownie...

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I ta aukcja

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>Arcti

Przesłałem ci info., a Zegarmistrz dobrze prawi, tym bardziej, że wysokie modele Denona dobrze nadają się do tunningu (jest parę takich tematów na forum) Miałem okazję posłuchać takiego sprzętu po modyfikacjach i naprawdę warto.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.