Skocz do zawartości
IGNORED

ile moge wziać za Paradigm Monitor 9v2??


NADek

Rekomendowane odpowiedzi

są dwuletnie i nie mam pojęcia za ile je moge wystawic do sprzedania??? tak sie pytam bo poki co nie chce ich sprzedac ale zastanawia sie ile moge za nie wziac i sobie do tych pieniedzy dołozyc zeby kupic jakies inne.

 

 

Pozdr??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoje monitory 7 w stanie idealnym 4 letnie (jeszcze gwarancja) chce ok 1600zł ale za 1500tez oddam. Narazie kazdy mi max 1400 daje. Sadze ze max 1700zł mozesz wziasc. Wiecej to jak sie tylko amator trafi. Oczywiscie podaje ceny srednie i dla sprzetu idealnego nie naprawianego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gość będzie napalony możesz wziąc i 2 kzł, oczywiście nie moze wiedzieć, że były uszkodzone ;), chociaż to nieładnie kłamać :(, ale cel uświęca środki ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wolno kłamać. Przypomniało mi się takie zdarzenie. Idę do komisu samochodowego w moim pięknym mieście to jest St.Woli. Oglądam Audi A 4 Avant 1.8 do tego Quattro. Piękne ,srebrny metalik i w ogóle...

Ale lewe tylne drzwi odstają żdziebko. Pytam gościa z komisu. Auto powypadkowe czy nie? Popatrzył na mnie jak na wariata i mówi: A skąd ja mam wiedzieć. Na to ja: No, jak to nie wie pan co sprzedaje? Nie, bo rano klient przyprowadził. Po czym odwrócił się do gości którzy akurat oglądali inne auto i warknął : Co to k... ja mam wszystko wiedzieć. Oczywiście ściema , bo żaden klient nie przyprowadził tylko było kupione bite co było wyrażnie widać. Dla zainteresowanych dostarczę informację jaki to komis. Ale chyba za bardzo od tematu odszedłem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.