Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki film DVD do domowej filmoteki ?


qot

Rekomendowane odpowiedzi

qot

ja tam uważam, że to jest miejsce żeby pogadac.

 

azyl jest spoko, czysto rozrywkowy i bez tak silnego kopa jak siedem czy fight club ale też wali w mózg nieźle. ponadto dźwięk niezgorszy.

 

ps. dzisiaj na allegro "kupiłem teraz" ŚCIGANEGO i też dołączam go do listy musthave&watchallthetime!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->sonciak

Ja wymieniłem swoje typy ( patrz wyzej )

Azyla tam nie było i niebedzie ...

 

A jeśli mówa o filmach a nie o "kinie domowym" to powiedz mi co sądzisz o "Pasji" Gipsona ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasja GiBsona to film dla wszystkich (jak np Tytanic). każdemu się choć trochę spodoba, ale większość go zkrytykuje. ja też krytykuję. nie mogę przełknąć tego, że hollywoodzka hiperbola (zwolnione tempo, kadry z góry lub z samego dołu, chóralne śpiewy i łzy kobiet) jest jedynym sposobem aby zszokować widza. zamiast mówić o czymś wielkim to gibson pokazuje Jezusa - Waleczne Serce! (tzn w stylu Braveheart). Polecam raczej OSTATNIE KUSZENIE CHRYSTUSA (do myślenia, tam Jezus jest naprawde męczennikiem) i ŻYWOT BRIANA (do śmiechu - już niedługo w kinach again)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele trzeba odwagi żeby zaproponować komus "Żywot Briana" po obejrzeniu "Pasji"

 

A tak przy okazji - Monty Pyton powinien znalaść sie koniecznie w domowej filmotece

 

( co do Scorsese'a zaliczam go do czołówki - a zwłaszcza "ostetnie kuszenie" z genijalna muzyka P. Gabriela i Shankara )

 

Dla Ciekawych "tematyki religijnej" polecam: "Dogme" Kevina Smitha ...

( podobno nawet ma wyjsc w jakims czasopismie "dla kobiet" :) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do domowej biblioteczki polecam to:

 

www.dwd.hu

 

 

Oglądać koniecznie z dźwiękiem.

to apropos podziemnego kręgu :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dla mnie takimi filmami są:

 

Czas Apokalipsy - toż to juz klasyka, a te kolory miodzio. No i słynna scsena nalotu śmigłowców na wioskę wietnamska przy myzyce Wagnera...

Blues Brothers -muzyka powala, super gagi, bardzo lubię ten dilm (niestety wydanie dvd tylko DD 2.0

Blues Brothers 2000 -jak wyżej, może trochę brakuje świeżości oryginalnego filmu, ale muzycznie jak dla mnie pierwsza klasa

Władca pierścieni. wersja rężyserska - z niecierpliwością czekam na taką wersję Powrotu Króla...

Gwiezdne Wojny - ale właściwie tylko te klasyczne, też czekam z niecierpliwością

 

czekam tez na Złoto dla zuchwałych i Parszywą Dwunastkę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theli28 -> ladny kawalek z fajna muzyczka (wreszcie ktos, kto lubi 'Saucerful of Secrets' i Annie L. jednoczesnie, jako i ja!).

 

Moze z braku lepszych tematow zrobimy sobie Top Ten kamandy Pinka Flojda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemski

(Konto usunięte)

Jeśli ktoś miałby mnie zapytać o kilka filmów, które w ostatnich latach zrobiły na mnie największe wrażenie to obudzony w środku nocy bez zastanowienia wyrecytowałbym:

"Tożsamość Bourne`a" - za towarzyszące napięcie, zaskakującą i nietuzinkową fabułę, ogólny poziom

"Leon Zawodowiec" (SE) - za całokształt, esensja kina francuskiego

"Purpurowe Rzeki" - kolejna wspaniała rola Jean Reno, film do łatwych nie należy, daje dużo do myślenia

.... po chwili zaczęłyby się problemy......po zorientowaniu się i szybkiej kalkulacji musiałbym wyłowić jeszcze kilka tytułów, starając się nie zapomnieć o czymś dobrym... teraz jest noc, nie mam ochoty na zastanawianie się, ale polecam:

 

TERMINATOR 2 - jeden z najlepszych filmów historii kina, odświeżony w edycji QDVD w DTS

AKIRA - kultowe anime, ponad 2 godziny dzieła które albo znienawidzisz albo zostanie w twoim umyśle na całe tygodnie

Władca Pierścieni i Matrix - w obu przypadkach 1sze części trylogii

 

gdy coś jeszcze sobie przypomnę to się dopiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów koljna osoba mi przypomniala co ogladalem kiedys,oczywiscie tez polecam Purpurowe rzeki,super film,i Tozsamosc Bourne'a,naprawde bardzo dobre filmy,nie mam ich w domowej kolekcji ale za niedlugo postaram sie je kupic.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"TERMINATOR 2 - jeden z najlepszych filmów historii kina, odświeżony w edycji QDVD w DTS'

 

tu moze bym dodal ze kina ale konkretnego gatunku czyli akcji,bo raczej filmu najlepszego w hitorii kina to troszke przesada;) a wydanie w QDVD tez polecam,super stosunek cena/jakosc.

 

 

P.S szkoda ze terminator 3 nie dorównal 2:( ale odlaczajac go od calej trylogii to raczej dobry film.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce fajna płytę prezentacyjna to polecam film Transporter - fajne efekty i fajna muzyka Stanleya Clarka. Fabuła nie najlepsza, ale raz da sie obejrzec do końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny ale powiem jak DVD to Gladiator, Szeregowiec Ryan. W sumie niezłe filmy ale obraz i przede wszystkim dźwięk palce lizać (Gladiator w DTS). Sam ich jeszcze nie posiadam, ale miałem wypożyczone.

Może trafią w końcu do prasy ...lub czasopism ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mało horrorów Panowie, trzeba nadrobić:

1. Harry Angel z Rourkiem Alana Parkera

2. The Ring, tyle że w amerykańskiej wersji, sorry ale nie odróżniam Japończyków :)

3. A dla smakoszy filmów klasy C - Martwica Mózgu - w reżyserii Petera Jacksona, tak tego od Władcy. Film wypas, nie da się opisać, sam tytuł mówi wiele...:) Niestety zapewne tylko VHS. Generalnie jestem fanem tandety w tanich, marnych horrorów, ta wspaniała gra aktorska i efekty specjalne. I filmy typu "komary", "Żaby" oraz "Kleszcze". Miód!

 

Z klasyki gatunku - Teksańska masakra piłą mechaniczną - ale tylko i wyłącznie część pierwsza - 100% miodności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - bardzo jestem ukontentowany że ktoś zwrócił uwagę na Floydów na początku filmu :) Załóż wątek na muzyce o Floydach, bo tu chłopaki gotowi zdenerwować się :) Tam w ciszy i w spokoju możemy sobie porozmawiać o podobieństwach płyty "Red" Crimsonów i "Dark Side of the Moon", o wspaniałej wersji Echoes (ten bas!!!!!!!!!!) zagranej na koncercie w Pompejach, o Bobie Geldofie który nie umiał pływać a musiał położyć się na wodzie podczas kręcenia The Wall i...........wiele, wiele innych rzeczy. A chłopaki z zakładki Muzyka też chyba nie będą milczeć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thelli28 -->

 

"coś mało horrorów Panowie, trzeba nadrobić:

1. Harry Angel z Rourkiem Alana Parkera

2. The Ring, tyle że w amerykańskiej wersji, sorry ale nie odróżniam Japończyków :)"

zgadzam się w całej rozciągłości!!

 

pozostali --> znacie może jakąś jedną stronę (nie dystrybutórów), która odnotowuje wszystkie premiery dvd w polsce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Załóż wątek na muzyce o Floydach, bo tu chłopaki gotowi zdenerwować się '

 

no raczej dziwne bylo by omawiac,która plyta audio jest lepsza i ciekawsza na zakladce kino domowe,tu rozmawiamy o filmach ktore warto kupic do domowej kolekcji raczej dvd,bo kino w tych czasach na VHS to raczej nie na czasie o ile mozna to wogóle tak nazwac,wiec takie filmy jak Martwica Mózgu czy jakies inne filmy co maja bardzo slabe wydanie na dvd albo ich wogóle nie ma tylko VHS,to nie potrzebanie raczej wymieniac,dla mnie i nie tylko film do domowej kolekcji to taki który bede ogladal nie jeden raz i bede sie rozkoszowal dzwiekiem i tym ze moge przebywac w centrum akcji a nie obok,wiec filmy dla przykladu Woody Allena w mono raczej na dvd nie ma sensu kupowac chociaz filmy raczej sa ciekawe,na kasecie mozna bez problemu obejrzec,wiec do domowej kolekcji takie czegos napewno bym nie kupil,bo szkoda pieniedzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdybyśmy mieli zamykać wątki które odchodzą od pierwotnego tematu i przenosic sie z dyskusjami na priv to forum by padło po tygodniu."

 

 

Bardzo mi się powyższa wypowiedź mcieja podoba i dlatego elfanie drogi piszę czasem coś off topic - zaprawdę powiadam Ci nie samym DVD człowiek żyje i jest wiele filmów godnych uwagi wydanych tylko na VHS do tej pory, niestety!!!

Dlatego też nie wytykaj mi proszę kurde na każdym kroku jak sędzia najwyższy jakiś wyjścia poza subject w temacie zawarty, bo nie lubie :) Nie bądź takim katem straszliwym, zero-jedynkowym rzekłbym bo świat czasem nawet z dwójek się składa, wiesz? :))))

Anyway - nie chcesz pójść za radą mą, ze szczerego dobrego serca uczynioną to nie!! Jestem ostatnim na świecie człowiekiem który tytułem nakazu jakowegoś, nikczemnego i przymusowego, kazał Ci przedpotopowy odtwarzacz video w trybie nakazowym kupować, nie chcesz to nie! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lestat - nie wiem jaka to wytwórnia. Niemniej jednak w każdym gatunku staram się dotrzeć do klasyki, w niej to bowiem tkwią prawdziwe źródła wszystkiego. Nie wyobrażam sobie rozumienia np. nurtu sf bez obejrzenia Odyseji Kosmicznej 2001 Kubricka. Tak samo jest z "Teksańską masakrą..." - postać faceta w masce przeszła do historii kina, tym bardziej ostatnia scena filmu z tytułową piłą w ręce właśnie.

 

Ale powracając do tematu biblioteczki filmowej w domu:

Chciałbym polecić dwa filmy ze wspaniałymi scenami tańca - taniec ze świetną muzyką czasem jest leszpy od seksu :)) Ale nie zawsze, na szczęście.

- Zapach Kobiety - tango w wykonaniu Pacino i bliżej nieznanej mi aktorki. To jest kunszt i finezja. Oglądaliście kiedyś zdjęcia z tego filmu? Nawet na nich widać że Al gra niewidomego - mistrzostwo. Trochę słabe, amerykańskie zakończenie ale trudno. Jak jesteśmy już przy Pacino to oczywiście także "Adwokat Diabła" ("Jesteś Szatanem?" - "Mów mi tato" :)))

- Sok z żuka Burtona - scena tańca opętanych przy utworze "Calypso". Miód.

 

Kolejne rzeczy:

- Mullholland Drive Lyncha - trudny film, wiem. Jednak trochę wysiłku przy interpretacji dostarcza wypieków na twarzy i gięsiej skóry :) Pomagają notatki w trakcie oraz rysowanie grafów :) Klasyka Davida - zamiana bohaterów, akcja pocięta pod względem chronologii - bez żadnego uprzedzenia i nie jest to podane na talerzu tak jak u Tarantino w "Pulp Fiction". Swoją drogą to też bardzo dobry film. Podpowiadam iż scena otwarcia Puszki Pandory jest kluczowa dla filmu, w pewnym momencie należy podmienić główne bohaterki oraz przyjąć że ostatnia scena jest początkową tyle że puszczona od tyłu, wszystko jasne? :) A upraszczając sprawy - film o nieszczęśliwej miłości, myślę że tak też można.... Kolejny film to "Zagubiona Autostrada" tegoż reżysera - moim zdaniem udany protoplasta "Mullholand" z zaskakującą i zgrabną pętlą czasową.

- Almodovar i świetne pod względem fabularnym, pełne nieoczekiwanych zwrotów oraz zaskakujących rozwiązań, troszeczkę czasem pretensjonalne ale bardzo dobre "Drżące ciało" oraz "Porozmawiaj z nią".

 

no tak - na razie wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden klasyk - Ridley Scott:

1. Obcy - Ósmy Pasażer - rewelka, mistrzostwo w stopniowianiu napięcia, bez "na hura" obecnego w dwójce pana Camerona;

2. Blade Runner - Łowca Androidów, czyli o czym marzą elektryczne owce na podstawie Dicka. Jeden z niewielu filmów gdzie uważam że jest lepszy od ksiązki. Oczywiście zdaję sobie sprawę z przeniesienia ciężaru na ciut innego zagadnienia niż te które zaproponował Philip. Co do filmu - niezapomniane panoramy miasta przy muzyce Vangelisa, niesamowite sceny zabójstw androidów - o dziwo prawie romantyczne, sekwencja Roya "widziałem płonące statki w gwiazdozbiorze Oriona, widziałem strumienie elektronów..... Wszystkie te chwile ulegną zapomnieniu, zginą w mroku ludzkiej niepamięci, rozpłyną się jak łzy na deszczu...." Poezja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theli28

To była brytyjska wytwórnia niskobudżetowych horrów np. "Kobieta wąż" czy filmy o różnych "Mumiach".

Firma już nie działa. Myślałem że chodzi Ci o coś z tej beczki.

A jak horrory to może coś z Freddy Krugerem z ulicy wiązów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie,że i ja zaproponuję swoje typy.

1.Adwokat diabła

2.Szósty zmysł

3.Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na domową półkę polecałbym też muzyczny "U progu sławy" (Almost Famous). Świetna muzyka (klasyka rocka), atmosfera lat 60/70, niezła akcja, śliczna córka Goldie Hawn jako gruppies (Kate Hudson)

W wydaniu 2-płytowym pudełku były 2 wersje filmu. Jedna normalna DD, druga dłuższa o jakieś 20min. (nieocenzurowana) choć dla mnie nie było tam nic abym się zaczerwienił ;-) i w DTS. Pierwsza to wersja kinowa żeby miała "dobrą kategorię" i obejrzało jak najwięcej widzów. A swoją drogą to w ameryce wolą pokazać mózg na ścianie, niź kawałek cycka. Ostatnio była taka afera z siostrą Jackson ;-) Wracając do filmu ja oglądałem tylko tę drugą, była tam scena (sama w sobie dobra) w której uderzył piorun.......aż podskoczyłem na fotelu i zacząłem się rozglądać co się dzieje. W filmie sensacyjnym czy wojennym można spodziewać się zawsze jakiegoś walnięcia, a tu nie będąc przygotowanym......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, theli28, dzieki za podpowiedz - musze obejrzec jeszcze raz [chyba bedzie juz nasty] Mulholland Drive. Myslalem, ze na zawsze zostanie juz nierozwiazaną zagadką. A fiklmdoprawdy doskonały.

Poza tym jezeli chodzi o Tarantino:

- Od zmierzchu do switu

- Kill Bill

Z innych rzeczy

- Obcy 2

- Twierdza

- Fallen [ po polskiemu "W sieci zła" :-) ]

- Stygmaty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Terminator 2 w QDVD jest doskonały, obraz i dzwiek na piatke z plusem. Strzały ze strzelby Terminatora w scenie " z rozami" po prostu czuc w zoladku. Choć jezeli chodzi o tresc wersja rzyserska jest zdecydowanie zbyt rozwlekła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak Termi w QDVD jest spoko mamw kolekcji i polecam,ale obraz i dzwięk raczej nie na 5 bardziej na 4+,bo lepszy jest w Gladiatorze DTS o wiele,ale scena z rózami i wystrzały z giwerki i jej odgłos naprawde wyrywa z fotela;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 15

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.