Skocz do zawartości
IGNORED

Forum czy przedszkole?


Dreamer_1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy chociaż na sekunde ktoś z Was zastanowił się jak wygląda Wasza dyskusja? Tak mając w pamięci wygląd tego forum z początku mojego przebywania tutaj i stanu obecnego dochodzę do wniosku,że nie potraficie przyjąć ani grama krytyki!!

 

_igod_ upiera się ciągle przy swoim,negując różne rację innych.Możliwe,że jego podejście jest słuszne bo ma ogromną wiedzę i praktykę ale czemu nie może przyjąć do siebie,że ktoś może mieć inne doświadczenia chociażby będące skutkiem innego systemu,pomieszczenia odsłuchowego czy konstrukcji w tym przypadku suba.

 

Darkul jeżeli widzisz,że człowiek nie rozumie tego co do niego mówisz i zachowuje się jak za przeproszeniem dzieciak to daj sobie spokój. Osobiście nie toleruje używania takich chwytów jak złośliwe umieszczanie czyjegoś nicka w tytule bez zgody osoby zainteresowanej!Człowiek tak robiący jest dla mnie niepoważny.

 

Mam nadzieję,że dojdziecie do porozumienia i poziom Waszych wypowiedzi powróci do kreatywnej dyskusji opartej na obopulnym zrozumieniu tematu i chęci podzielenia się doświadczeniami zdobytymi podczas długiego obcowania ze sprzętem audio.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-->Dreamer_1

 

Po przeczytaniu twojego postu, przyszedł mi do głowy pomysł, aby zaproponować Lukarowi, stworzenie nowego działu - PRZEDSZKOLE. Gdzie każdy, m.in w/w para, mogli by sobie "na wtykać".

 

Co o tym sądzicie? :-)

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt!Sorry ale juz tytulowanie tematu moim skromnym nickiem mnie znerwilo,bencwal nawet niewie o co mam do niego pretensje!W koncu wole ludziom pomagac i wymieniac doswiadczenia,w koncu o to tu chodzi.

Lukar moglby cos zrobic z zasadami i jakims wzorem dla naszego forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien zostać stworzony regulamin forum.

Treść regulaminu powinna sie pojawiać przy pierwszym zalogowaniu nowego uczestnika forum. Na takiej zasadzie, że po jego przeczytaniu wyrazi zgdodę, (klikając powiedzmy na TAK) zostaje dopuszczony do korzystania z forum. Jeżeli się nie zgodzi ( np kliknie na NIE), to nie będzie miał możliwość korzystania z forum.

Admin za nieprzestrzeganie przez kogoś regulaminu powinien blokować lub kasować posty danej osoby.

to poczęści rozwiązałoby proble, ale niestety, tylko z nowymi uczestnikami, a ze starymi (juz wcześniej zalogowanymi) raczej nie.

Mozna by także wprowadzić moderacje i moderatorów.

Temat ten był już kiedyś parokrotnie poruszany na forum, wieć powinno się coś z nim zrobić.

 

 

A co do was - Darkul i Igod - to uważam jednak, że wzajemne wytykanie sobie i obrażanie jeden drugiego powinniście robić na privie.

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jednak pomysleć nad tym co napisałem pow. bo jak widać kłutni tego typu przybywa, może nie w jakimś zastraszająco szybkim tempie, ale stopniowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast pitolic te koszopoły, wrócicie do tematu subwoofera? Bo wszyscy pomyślą, że naprawdę sie nie znacie na głośnikach :)))

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedszkolem jest zakładanie takich durnych tematów jak ten.

 

 

PIOTREQ - a co myślisz o jeszcze jedym dziale, np "marketing".

 

Wpisywał byś tam swoje oferty w każdym temacie, jako Ty, Leszek36 potwierdził by jakość i interes gotowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--->igod

 

 

Tak, ciekawe co Ty jeszce nie powiesz?

Naprawdę, twoje zaczepki na forum do paru forumowiczów, deformują to forum. Mógłbyś wreszczie przestać zachowywac się jak gówniarz?

Sorry, za wyrażenie ale próbujesz się już kłucić z prawie wszystkimi poczynając od Fadeovera, z którym to już skończyłeś się chyba kłucić, a kończąc na Darkulu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszce jedno:

 

Igod, wiemy że się znasz na Audio, ale nie musisz to każdemu tak dosadnie udowadniać, jak to mam miejsce w paru ostatnich tematach...

Chłopie wyluzuj :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja deformuję forum, a Wy mi w tym pomagacie. Zakładajcie więcej takich tematów, bawcie się w adwokatów i obrońców. Będzie naprawdę super. A my się kiedyś z darkulem dogadamy.

 

 

Ja nic nie udowadniam, ja tylko odkrywam prawdę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne sa te twoje odkrycia. Czekam, może dowiem się jeszcze czegoś nowego czego do tej pory sam niewiedziałem. :-) I napisz mi jeszce kiedy to ja się wg Ciebie ostatnio reklamowałem? Może jestem ślepy?

A co do zakładania tematów z tobą związanych to ja takich nie zakładałem. Choć może i to mi wmówisz?

 

Chcesz się kłucić to idź na swoje forum. A tam ostatniu chyba coś poziom spada...

 

Pozdrawiam! :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igod odkrywa prawdę, tylko ma problemy ze słuchem, a że człowiek cwany to myśli że go w konia robią i postanowił się nie dać... Właśnie przeczytałem jego "o mnie", rozwalił mnie w 100%, w ten sposób to można sobie projektować sprzęt pokroju gramofonu "bambino". Ot wiódł ślepy kulawego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie takie tematy nie powinny mieć miejsca ale po chwili namysłu człowiek poprostu dochodzi do wniosku,że coś z takimi "specami" trzeba zrobić.

 

Niech sobie człowiek z człowiekiem rozmawia ale troszeczkę taktu,dystansu i samokontroli trzeba zachować.

 

_igod_ Pokora jest cnotą,a kultura i umiejętność słuchania zjedna Ci niejednego człowieka.Jeżeli oduczysz się stosowania takich metod to ułatwisz sobie i innym życie i czas spędzony na forum.

 

Zastanów się troszkę w zaciszu domowym nad sensem tego co teraz napisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igod kiedyś grasował na forum akkusa, też go tam mieli dosyć-dawno tam nie zaglądalem, więc nie wiem czy jeszcze tam bruździ- zawsze znajdzie sie jakas zakała, a jazza pamiętacie? dostał parę razy bana, to i owo "cenzura" wycięła i się opamiętał...jestem za banowaniem awanturników

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu chce udowodnic cos.....i dobra,niech zalozy swoj watek i tyle.

Mimo jego upierdliwosci i tak bede zamieszczal bezplatnie ciekawe i dobrze brzmiace schem.ukladow.

Bo wiem ze elektronicy z forum zerzna dla siebie i mi klientow nieodbiora.

Bo klient i tak sobie pomysli....dal schemat a kruczki i tak dla siebie zostawil to zglosze sie do autora....normalka.

Osobiscie glupio mi za moje nerwy,ale chce cos podpowiedzic i sie podzielic ......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie dziwię ci się drakul, mnie też takie teksty walone przez takich gostków wyprowadzają z równowagi. Moim zdaniem bardzo źle że w każdej awanturze obrywaja obie strony a nie tylko prowokator. to jest właśnie pożywka dla prowokatorów, wiedzą że jak wywołają konflikt to sami dostaną ale dostanie się też przeciwnej stronie, gdyby tylko sami obrywali to by im się odechcialo prowokować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj popsiulo sie popsiulo... same tu madrale, a dziesiatki pytan pozostaja bez odpowiedzi, co najwyzej ze zlosliwymi komentarzami.. Na szczescie zaczal sie sezon kolarski, juz zaczynam wygrywac zawody, wiec na razie Was opuszcze na rzecz innych pogaduszek.

 

Przy okazji donosze, że poki co skonczylem kompletowac moj system grajacy i jestem z niego zadowolony. Dziekuje wszystkim za fachowe rady i uwagi. Dziekuje Wszystkim, którzy do tego sie przyczyniki badz uwagami skierowanymi bezposrednio do mnie, badz piszac interesujace rzeczy o audio. Dbajcie o wysoki poziom forum, ktory tak mnie zachwycil jeszcze pol roq temu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z tematu tego wątku

 

Audiofilia czy Pedofilia ?

 

Sorry za głupi dowcip, lecz jestem pod wpływem dyskusji z wątku 7959.

Pieszczota !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.