Skocz do zawartości
IGNORED

Teorie spiskowe.


TomekL3

Rekomendowane odpowiedzi

"W ciągu ostatnich 15 lat intensywność lotów pasażerskich nad Europą wzrosła prawie 5-ciokrotnie (odkąd padła "żelazna kurtyna"), a wielkość i moce silników samolotów też się cokolwiek zwiększyły. Nad większymi portami lotniczymi bywa spory tłok i wysyłanie samolotów "na krąg" w celu ustawienia kolejki do lądowania jest normalną praktyką. Wejdź sobie kiedyś choćby na forum portalu lotnictwo.net i naucz się conieco na temat.

I ewentualnie potem dopiero pisz cokolwiek."

 

Wiem, że intensywność lotów wzrosła - ale nie widzę związku ze zwiększeniem się ilości pomiarów i "lotów technicznych". Co do wysyłania samolotów na krąg - chemtrails da się bez problemu obserwować w takich miejsach, w których nie ma nigdzie w pobliżu lotnisk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria spiskowa jest taka, ze wiekszosc co tu pisze w tym wątku to są "zamulacze prawdy" (moze nieświadomi) i przez swoje wpisy jeszcze bardziej utrudniają dojscie do tego jest/było naprawde.

Znany trick - fakt najlepiej ukryc przez mieszanie z niedorzecznościami.

 

Przyklad: niech ktos przez przypadek zobaczył jakiś progam o 9/11. No i pomyslal sobie: "ten WTC7 to rzeczywiscie wygladał jak kontrolowanie wysadzenie, dziura w Pentagonie tez jakas podejrzana... ale zaraz, to musi byc bzdura, bo osoby ktore pisały o WTC7, mowiły tez o smugach na niebie i o zydach co kontrolują USA i banki, o UFO, o HAARP... ale kretynizm... czyli WTC7 to tez musi byc bzdura..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw zobaczyłem pewne rzeczy a dopiero później szukałem przyczyn, brak całościowego spojrzenia nygus to przyczyna ślepoty.

 

Władze boją się 2012 a końca świata nie będzie i jedynym logicznym wytłumaczeniem jest to że...

boją się o swoje stołki i boją się agresji i przebudzenia tłumu. Ktoś napisał:

Tak niewiele ludzkość wie o wszechświecie, a tyle ile wie to ziarnko w niewiedzy. Już od kilku lat promieniowanie dociera do powierzchni ziemi w ilościach przekraczających normy. Badania sprzed kilku lat na wybranych gatunkach zwierząt potwierdziły wpływ promieniowania na utratę orientacji u usobników żyjących na wolności. Szkodliwe promieniowanie powoduje zaburzenia układu limbicznego, przez co potęgowane są emocje- głównie agresja, ostatnimi laty pełno tego zjawiska. Destrukturyzacja komórek wpływa na poczucie zdezorientowania i braku skupienia, zaś promieniowanie głównie koncentrowane jest w lukach magnetycznych ziemi, przenikając przez atmosferę, jest swobodnie rozpraszane na globalnej przestrzeni. Do względnej normalizacji promieniowania kosmicznego na ziemi dochodzi po kilku dniach gęsto pochmurnego nieba, z przelotnymi opadami, lecz obecnie normalizacja tego poziomu jest niemozliwa z racji burz magnetycznych panujących na słońcu. Ile nam trzeba czekać, aby na ziemi zawitał spokój, jeśli spokojem natura nas uraczyc zechce, zważywszy na wiele innych anomalii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przed sobą książkę Umberto Eco "Podziemni Bogowie" i od razu 2 rzeczy mnie zainteresowały bo widzę to samo- telewizja planete 10 lat temu pokazywała inny punkt widzenia a teraz już jest "dostosowana" do władz a z tego co pisze Umberto Eco w 1963 pisała o zagadnieniach typu nowa bilogia (czyli 50 lat ukrywania prawdy, zatrzymywania rozwoju i ogłupiania).

I druga rzecz- dziesięć reguł manipulacji w TV według Umberto:

1)Komentować należy tylko to, co można i trzeba komentować

2) Informacja rzeczywiście spreparowana nie potrzebuje jawnego komentarza, wystarczy właściwy dobór przymiotników i zręczna gra przeciwstawień

3)W przypadku wątpliwości lepiej milczeć

4)Niewygodną wiadomość umieść tam gdzie nikt się jej nie spodziewa

5)Nie mów nigdy zbieg okoliczności kiedy możesz powiedzieć koincydentacja

6)Podaj informację w całości dopiero wtedy, kiedy prasa z następnego dnia zdąży już ją rozpowszechnić

7)Wyraź swoją opinię dopiero wtedy, kiedy rząd wyraził już swoją

8)Nie przemilczaj nigdy wystąpienia ministra

9)Ważne informacje mogą być podane jedynie ustnie, nieważne mogą być również sfilmowane

10)Pokazuj rzeczy ważne tylko wtedy, kiedy mają miejsce za granicą

 

10 reguł+Efekt Giocondy+Efekt Pelagattiego = wiadomości dla upośledzonych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Tak apropos idiotow ktorzy WIERZA w oficjalna wersje :

[...]

Poogladaj sobie filmiki ktore byly na goraco krecone (bez pozniejszej cenzury).

 

Mów sobie co chcesz, ale jednak dwa Boeingi walnęły w WTC na oczach całego świata (czy właściwie na oczach kamer wielu niezależnych sieci TV, nie mówiąc o nagraniach amatorskich - ale wychodzi na to samo czyli wydarzenie prawie live). I żadne gadanie paranoików tego nie zmieni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, walnęły ale budynki nie od tego walnięcia się zawaliły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, sprawa zawalenia budynków została już dawno i dokładnie wyjaśniona. Jeżeli ktoś tych wyjaśnień nie rozumie widać słabo uważał w szkole.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów sobie co chcesz, ale jednak dwa Boeingi walnęły w WTC na oczach całego świata (czy właściwie na oczach kamer wielu niezależnych sieci TV, nie mówiąc o nagraniach amatorskich - ale wychodzi na to samo czyli wydarzenie prawie live). I żadne gadanie paranoików tego nie zmieni.

 

Tego sie nie da kwestionowac...

Ale chyba nie chcesz racjonalnie myslacy czlowieku wmowic mi iz w pentagon udezylo cos wiekszego niz awionetka czy cesna...

 

A w kwestii WTC to gdy pierwszy samolot znizal lot nad budynkami na jednym z nich prowadzona byla audycja (chyba radiowa).

Wazne jest to co powiedzial speaker...byl w szoku ze samolot tak nisko leci. Gdy go zapytano jakiej lini stwierdzil ze nie pasazerski bo nie

mial okien...

 

A ze tego dnia byly cwiczenia wojskowe symulujace atak z powietrza i porwanie samolotow nikt nie zdziwil sie skad te samoloty sie tam wziely...

 

Nadal uwazasz siebie za madrego?

Moze 25 lat temu innym wmawiales ze AK to przestepcza organizacja byla a 17 wrzesnia bracia ze wschodu przyszli nas oswobodzic?

Taki latwowierny czy slepy jestes?

 

Jaro

O dziwo konstruktorzy WTC twierdza ze budynki byly przygotowane na taka atrakcje. A oficjalna wersja ma tyle luk ze wszystkie spiskowe teorie lacznie z nalotem UFO sa bardziej realne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa dlaczego wiekszosc amatorow teorii spiskowych (tu na forum, albo taki Alex Jones) nie koncentruje sie na jednym temacie (np. WTC), tylko pisze i "zna sie" na absolutnie kazdym temacie?

...moze dlatego ze gdyby zaglebila sie w jeden, (i poczytaja jakies ksiazki o fizyce, chemii, psychologii itp.) to wyszlo by ze 99% tych teorii to bzdura.

 

Tak wiec wszyscy zwolennicy teorii np. chemitrails proszeni są o zajecie sie tylko i wylacznie tym tematem. Po przeczytaniu teorii na temat lotnictwa, paliw, pogody, fizyki płynów i gazów, proszę sie te zatrudnic tez gdzies na lotniskach, zeby zebrac dane z pierwszej reki, kupic aparature do badania skladu powietrza, a nawet wyrobic licencję pilota. Zrobić zdjecia, nagrac wywiad i wszyscko bedzie jasne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro

O dziwo konstruktorzy WTC twierdza ze budynki byly przygotowane na taka atrakcje. A oficjalna wersja ma tyle luk ze wszystkie spiskowe teorie lacznie z nalotem UFO sa bardziej realne.

 

Drugiego zdania nie rozumiem wiec skupie się na pierwszym.

 

Owszem, założenia były takie ze budynek wytrzyma uderzenie samolotu pasażerskiego (ale mniejszego niż ten który uderzył, mianowicie 707-320). Budynek uderzenie wytrzymał, problemem była utrata wytrzymałości stali pod wpływem temperatury i odkształcenie konstrukcji. Wieżowce konstruowane są aby wytrzymały 3 godzinny pożar nawet gry awarii ulegnie system zraszaczy. Budynki WTC wytrzymały mniej, ale jednak całkiem sporo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa dlaczego wiekszosc amatorow teorii spiskowych (tu na forum, albo taki Alex Jones) nie koncentruje sie na jednym temacie (np. WTC), tylko pisze i "zna sie" na absolutnie kazdym temacie?

 

Tak wiec wszyscy zwolennicy teorii np. chemitrails proszeni są o zajecie sie tylko i wylacznie tym tematem.

 

Aha...no bardzo bystre...jak woda w kiblu.

Czyli jak na zdjeciach z pentagonu nie widac samolotu to znaczy sie ze mam sie tym nie zajmowac. Bo nie jestem przeszkolonym terorysta by to ocenic.

A jak nad glowa widac zdecydowanie dziwne "smugi kondensacyjne" a nie jestem pilotem to tez glowa w piasek.

 

Zajebiste podejscie!

Jak nie jestem seksuologiem to mam sie tez nie wypowiadac w sprawach seksu tak?

A jak nie jestem kucharzem to watek o zatrutej zywnosci tez nie dla mnie?

 

Poczytaj sobie o tym jak jestes robiony w wala, sprawy takie jak WTC czy Chemtrail to juz nie okoliczne mrzonki podpitych facetow.

Tysiace jak nie miliony ludzi widza problem i konstuuja wlasne (nie przecze czasem zabawne) teorie. Ale maja do tego PRAWO !

Cogito ergo sum - mysle wiec jestem podstawowe rozroznienie bydla od czlowieka.

 

Drugiego zdania nie rozumiem wiec skupie się na pierwszym.

 

 

Oficjalna wersja zamachow terorystycznych z 2001r posiada tyle sprzecznych "faktow" ze tylko nawiedzony idiota moze w calosci ja brac na powaznie.

I tutaj narzuca mi sie skojarzenie z Ojcem Tadeuszem i jego wyznafcami za ktorymi nie przepadasz...wystarczy ze Ojcec powie iz TVN to dzielo szatana to zaraz "wierni" chca licznowac reporterow.

 

Nie inaczej sprawa ma sie w WTC.

- brak reakcji po pierszym ataku ze strony lotnictwa USA

- cwiczenia przez Armie USA symulujace atak z powietrza (co tlumaczy pkt 1)

- brak sladow udezenia samolotu w pentagon (po za pozarem i dziura 4x4 m) pozniej sie zawalila kondygnacja co troche lepiej w TV wygladalo

- wyburzenie budynku nr 6 (chyba) w kilka godz po zamachu (gdzie przypominam gruzowisko jeszcze sie tlilo a podlozenie ladunkow do kontrolowanej detonacji zajmuje troche czasu)

- brak sladu po jednym samolocie ktory rozplynal sie w powietrzu ( a wlasciwie zrobil lej po bombie)

- stal przygotowana na wysokotemperaturowe pozary sie stopila ale paszport porywacza ocalal :)

- posluchaj sobie nagrania rzekomego pasazera uprowadzonego samolotu :)

- ekipa strazakow ktora byla w 2giej wierzy w czasie zawalenia pierwszej wyraznie slyszala detonacje ladunkow pirotechnicznych

itd itd...

wystarczy poszukac.

Najwazniejszy jest kontekst- bezprawny wjazd do iraku, zamach na Husaina a rzekomej broni jadrowej nigdy nie znaleziono

I teraz sie zastanow nad faktem slepego uwielbienia "liderow" przez masy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie inaczej sprawa ma sie w WTC.

- stal przygotowana na wysokotemperaturowe pozary sie stopila ale paszport porywacza ocalal :)

- posluchaj sobie nagrania rzekomego pasazera uprowadzonego samolotu :)

- ekipa strazakow ktora byla w 2giej wierzy w czasie zawalenia pierwszej wyraznie slyszala detonacje ladunkow pirotechnicznych

itd itd...

wystarczy poszukac.

Najwazniejszy jest kontekst- bezprawny wjazd do iraku, zamach na Husaina a rzekomej broni jadrowej nigdy nie znaleziono

I teraz sie zastanow nad faktem slepego uwielbienia "liderow" przez masy

 

Skąd wziąłeś te bzdury? Stal nie stopiła się, tak twierdzą chyba tylko niedouczeni pismacy chcący zarobić na sensacji.

 

A skąd wiadomo że były to eksplozje? A może i były, tyle że nie ładunków wybuchowych? Nawet gaśnica podgrzana do wystarczająco wysokiej temperatury wybuchnie (a dokładniej mówiąc zostanie rozerwana).

 

Jak jesteś taki pracowity to zamiast bredni poszukaj faktów - będziesz mądrzejszy a nie głupszy.

 

Dla ułatwienia podrzucę ci coś, co znalazłem w 10 sekund a przeczytałem w kilkanaście minut:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Owocnej lektury!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki pracowity to zamiast bredni poszukaj faktów - będziesz mądrzejszy a nie głupszy.

Owocnej lektury!

 

Poczytam, znajdz mi natomiast wrak samolotu pod pentagonem i tego drugiego co sie ahnihilowal...

 

No patrz a czytales uwaznie :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Strona nr 7 ostatni pkt :

W wolnym tlumaczeniu :

Dr Jones znalazl slady termitu( thermite)na probkach stali z pogorzeliska WTC. Doszedl do wniosku iz mogl zostac on uzyty w celu kontrolowanego zawalenia sie budynkow. Teoria ta jest narazie w fazie badania ale jest duzo przeslanek ktore wymagaja dalszych badan. Nie wiadomo skad termit znalazl sie na probkach stali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie są dziś istotne parametry WTC, ciekawe jest czemu było tak mało ofiar, czemu ponad połowa "ludzi" (cudzysłów nie jest u bez znaczenia) nie przyszła do pracy, czemu krążą opinie, że władze wiedziały, - takie bajki nie biorą się z powietrza

(tak jak z Kowalskim któremu ukradli rower)

 

 

a do "wierzących" mam taki apel - odpuście sobie

przepowiednie się sprawdzą, to już za daleko zaszło i trzech lat panowania Bestii nie unikniemy

każdy już sobie zapracował na to co odbierze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jak obali się jedną brednię to zawsze znajdzie się ktoś kto znajdzie drugą.

 

Jak widać gadanina o topieniu się stali jest gówno warta. No to dyskusja przerzuca się na Pentagon. A na 100% ja tydzień ktoś napisze, że przecież stal się stopiła. Jak ktoś weźmie sie za Pentagon, to inny napisze, że Żydzi nie przyszli do pracy. Jak z listy ofiar wyjdzie, że to nieprawda to wrócimy do Pentagonu. I tak w kółko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo, że Amerykanie mieszają na świecie i okolicy i - i to dosłownie bez żadnego cudzysłowu!

"Pan przecież wie, że my się nie ukrywamy. Właściwie nigdy się nie ukrywaliśmy. Nasza symbolika jest widoczna na znakach firmowych i emblematach, za pośrednictwem artykułów prasowych i telewizji mówimy ludziom, że dążymy do stworzenia państwa nadzorującego, oni się nie sprzeciwiają."

Fragment wywiadu z członkiem ukrytej władzy który pochodzi z książki Jana von Helsinga „Ręce precz od tej książki”

 

tylko dotychczas to była polityka małych, konsekwentnych kroków, teraz zbliża się pora na ruch radykalny

(a może to nie tak stricte Ameryka?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w kółko.

 

Aha...no dobrze ! Wierz nadal ze biedne USA zostaly zaatakowane przez ludzi Bin Ladena, ze po 10 latach poszukiwan wrescie go dopadli i urzadzili pogrzeb z honorami (no w koncu to tez czlowiek).

Niestety Husain skonczyl inaczej widac za malo ich wymordowal.

Kazdy ma prawo wierzyc w to co chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz mamel, nie tylko nie próbują niczego ukryć ale nawet wiele z tych posunięć było zapowiedzianych również w mediach. Nie wszyscy jednak są to w stanie dostrzec ponieważ nie było to w formie powtarzanych często reklam. Wielu ludzi poniżej tego progu nic nie dostrzega.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytam, znajdz mi natomiast wrak samolotu pod pentagonem i tego drugiego co sie ahnihilowal...

 

No patrz a czytales uwaznie :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Strona nr 7 ostatni pkt :

W wolnym tlumaczeniu :

Dr Jones znalazl slady termitu( thermite)na probkach stali z pogorzeliska WTC. Doszedl do wniosku iz mogl zostac on uzyty w celu kontrolowanego zawalenia sie budynkow. Teoria ta jest narazie w fazie badania ale jest duzo przeslanek ktore wymagaja dalszych badan. Nie wiadomo skad termit znalazl sie na probkach stali.

 

No i po tylu latach hipoteza Jonesa nie znalazła żadnego potwierdzenia. Dalsze badania jakoś nic nie dały a Jones nie dostarczył żadnych dowodów.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po tylu latach hipoteza Jonesa nie znalazła żadnego potwierdzenia. Dalsze badania jakoś nic nie dały a Jones nie dostarczył żadnych dowodów.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jestes az tak naiwny ??

Jesli dobrze rozumujemy organizacja zamachow WTC przekraczala zwykle drobne zabojstwa na zlecenie. Ludzie ktorzy mieli mozliwosci dopuscic (lub wykonac) te akty "teroryzmu" nie byli by w stanie naklonic Dr. Jonesa do zmiany zeznan??

Dlatego najwazaniejsze sa opinie, relacje, filmy zaraz po...

Pozniej wszystko mozna dokleic, sfabrykowac, przekupic, zastraszyc.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chemtrails w TV

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

 

cała twoja argumentacja opiera się na stwierdzeniu, że mamy jakiś spisek. Jak nie stwierdzono spisku to tym gorzej, to niezbity dowód na istnienie jeszcze potężniejszego spisku. Wprawdzie to kompletnie bez sensu, ma za to zasadniczą zaletę - kompletną i niezachwianą odporność na jakiekolwiek argumenty. Bo im poważniejsze argumenty tym potężniejszego spisku dowodzą.

 

W związku z tym pozwolę sobie dać spokój i przyjąć z pokorą tytuł wątku. Jednocześnie uprzedzam, że co większe idiotyzmy wskazywał będę palcem i nadal wyszydzał będę jelonków którzy w nie wierzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem aż tak naiwny żeby wierzyć, że niektórzy koledzy mieni naprawdę nierówno pod czachą.

 

Twoj wybor, wiec nie udzielaj sie w tym temacie. Zaloz wlasny - relatywistyczne podejscie do swiata - nauka kontra fantazja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj wybor, wiec nie udzielaj sie w tym temacie.

 

Jak już napisałem - od czasu do czasu będę wam psuł humor przekłuwaniem balonów bredni. Zapewne bez odzewu, bo jak przyszpiliłem kilka razy jakuba to siedział cicho jak mysz pod miotłą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub ma cie zablokowane i tylko czasami czyta mądrości jaro, od teraz nie czyta.

Patrzycie na film i nie widzicie jednego- nienaturalnie szczęśliwi czy wręcz odurzeni ludzie, przyjrzyjcie się starym filmom czy teraźniejszym ludziom z krajów gdzie nie ma "demokracji".

Skojarzcie to z:

- narzuconą chemią w żarciu

- chemitrails

- ogłupiającą TV która "wciąga" was jak małe dzieci

- wywołanie tego stanu i reklamowanie produktów tych samych ludzi którzy są właścicielami

tej telewizji

- przesunięcie wszystkiego co "złe" na religie, opozycje, terrorystów czy kogo tam jeszcze

 

A efekt docelowy to zrobić z was takich ludzi jak amerykanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem - od czasu do czasu będę wam psuł humor przekłuwaniem balonów bredni. Zapewne bez odzewu, bo jak przyszpiliłem kilka razy jakuba to siedział cicho jak mysz pod miotłą.

 

 

Ooo tak obcowanie z Twoim intelektem warte jest chwili strachu... :)

 

Proste pytanie:

 

Czy uwazasz ze to pasazerski Boeing rozbil sie pod pentagonem 11 wrzesnia 2001r?

Jesli tak - podaj dowody (zdjecia kadluba czesci wiekszych niz te ktore mozna na ciezarowce przywiesc)

Jesli nie - ... raczej wybierzesz opcje nr 1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brak sladow udezenia samolotu w pentagon (po za pozarem i dziura 4x4 m) pozniej sie zawalila kondygnacja co troche lepiej w TV wygladalo

 

No rzeczywiście masz rację, kompletny brak śladów uderzenia. A kondygnację (jedną?) zawalili pracownicy Pentagonu czyli spiskowcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cholery jestes intelygent czy nie ????

Masz zdjecie po zawaleniu kondygnacji wklej te przed zawaleniem !!!

 

Ja juz nie jestem inteligent. Od kiedy czytam ten wątek czuję, że głupieję.

 

Sam może wklej? Co ja jestem, twój nadworny fotograf?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.