Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  50 członków

Konsole i Gry
IGNORED

KONSOLE


sylw

Rekomendowane odpowiedzi

zapisuje sie z ps3, gran tourismo5 miazdzy najlepsza scigałka jaka chyba wyszła do tej pory, 1min25s. na torze cape ring(północny) auto- pagani zonda, kto pobije ten dobry. PS co sądzicie o killzone 3 podobno wymita grał ktos na tv 3d ?

 

ps2 ktos wczesniej wspomniał o kierownicy mam obecnie w domu logitech G27 i doznania z gry są rzeczywisie niesamowite ale o wykręceniu dobrego czasu mozna pomarzyc tutaj przewage ma pad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :)

 

Uuuu...nie zgodzę się z ostatnim, akurat w GT5 lepsze czasy można uzyskać tylko grając na kierownicy(lepsza kontrola nad wszystkim). Na padzie jest trudniej(mowa oczywiście o jeździe na wył. wszelkich wspomagaczach, no może poza ABS który zostaję na poziomie 1). :)

 

Ps. Killzone to bardzo dobry shoter, jednak zanim zagrasz w 3-kę, polecam zagrać w 2 część, inaczej sporo stracisz z fabuły. Niestety nie miałem przyjemności zagrać w 3D, więc nie wiem jak to tam wygląda.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Nosports

 

http://www.youtube.com/watch?v=UCytxQoGJRY

 

Wieczorem spróbuje wykręcić 1:24. Jazda oczywiście bez wspomagaczy(tylko ABS ustawiony na 1), widok z wnętrza pojazdu i jazda z wył. HUD'em. ;)

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś się udało, choć drugie kółko zacząłem od lekkiego kontaktu z bandą i już samochód nie był do jazdy(zawsze gram na wł. dużych zniszczeniach, to dodaję mi adrenaliny i smaczku) ;)

 

Ps. Zaproś mnie do listy znajomych, to można pograć online. Całkiem u góry podawałem swoje PSN ID.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam PS3maniaków.

Ostatnio i ja naginam w GT5.Grałem w ta grę od PSone we wszystkie części tylko na padzie i już się tak przyzwyczaiłem, a nie będę pakował w dobra kierę za 1000 zeta.

Teraz jestem na 30 lev A-spec i 28 B-spec.Wytrzymałościowe gram na zmianę z synem bo to prawdziwy hardcore.W B-spec to puszczam gościa z formułą GT i mogę wyłączyć TV nawet bez popychania go.

Wcześniej grałem w Killzone 2 i Uncharted,ale moją best grą jest seria MGS.Widziałem w PS Store do zassania MGS 1 za 18 zeta i chyba sobie kupię.

Wielu nie docenie tej gry bo to nie jest rozperducha dla małolatów.Swietna gra akcji i skradanki z rewelacyjną fabułą w którą trzeba się zagłębić.Fimiki są nawet po 20 min. co właśnie pokątnych graczy denerwuje i przewijają.A ja to uwielbiam ,bo grafa jest rewelacyjna.

Swietną grą też był Black na PS2,szkoda że nie robią na trójkę.

Konsolę kupiłem też jako serwer mediów i głównie słucham przez nią muzyki.Podłaczyłem do PCeta w innym pokoju za pomocą kabla i pliki HD wideo też śmigają.

mój ID to daru0105

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą kierownicę można kupić już za 400zł, prześledź link powyżej(gra zyska na tym dwukrotnie, prosty przykład to Nurb-na kierownicy czujesz każdy niuans asfaltu na tej trasie, a przejazd przez "karuzelę" to bajka). :)

 

Odnośnie MGS1, to perełka, jedna z moich ulubionych gier w ogóle. Jeśli chcesz przeżyć podobne emocję w trochę innej formie, bardzo polecam grę Heavy Rain, jest to dorosły tytuł, w którym hasło przewodnie brzmi: "Jak daleko jesteś w stanie się posunąć, aby ocalić kogoś, kogo kochasz?"

 

Odnośnie świetnych gier, było ich tak dużo, że ciężko było by mi je teraz na szybko wymienić, potrzebował bym dnia by sobie je wszystkie przypomnieć i wprowadzić na listę. Ja cieszę się że studia developerskie SONY też po części inwestują w nowe, orginalne gry pokroju właśnie m.in Heavy Rain, Little Big Planet, czy nadchodzący The last Guardian. Gdyż teraz rynek strasznie się mówiąc brzydko zeszmacił(głównie niewymagające strzelanki i coraz większy tzw. casual gaming). Firmy boją się inwestować w nowe, inspirujące produkcję, bo dla nich teraz liczy się głównie kasa i tzw. niedzielni gracze. Owszem, takie produkcję powinny powstawać(bo musi być zachowana równowaga), ale Twórcy nie powinni także zapominać o tworzeniu orginalnych i świeżych gier.

 

Dziś dodam Was do znajomych. Nie lepiej było by streamować filmy, lub je kopiować na PS3, myślę że to wygodniejsza opcja, niż puszczanie ich po kablu na PC.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym Heavy Rain to mi zabiłeś ćwieka;)

Po przeczytaniu recenzji i obejrzeniu filmików ma YT jestem za tym żeby ta grę zakupić,chociaż ogólnie nie jestem nagminnym graczem.Lubię pograć w kontynuacja gier z wcześniejszych konsol Sony a prym wiedzie oczywiście seria MGS.I do gier:MGS,Killzone ,CoD,MoH,GT,PES,Black czuję sentyment.Fajnie że wychodzi coś nowego i ciekawego jak Heavy Rain.Grałem też dużo na blaszaku ale to nie jest moim zdaniem urządzenie do grania.Konsola bije pecety jeżeli chodzi o zabawę z graniem.Wiem że pecetowcy będą za kompem,łatwiej zassać grę jak iść do sklepu i to się oczywiście do wszystkich nie tyczy.

Konsola głównie służy mi do słuchania muzy pzrez PS3 Media Serwer i dlatego muszę kupić PSP do sterowania konsolą.Nie będę musiał włączać mojej plazmy żeby zapodać muzę.

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daru0105

"...Konsola głównie służy mi do słuchania muzy przez PS3 Media Serwer i dlatego muszę kupić PSP do sterowania konsolą.Nie będę musiał włączać mojej plazmy żeby zapodać muzę. "

 

Właśnie o to mi chodzi, sprawdzał ktoś jak to chodzi,sam myślę o PSP też (po za grami itd.) do sterowania chlebakiem.

Edytowane przez sylw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zaostrzenie apetytu, ściągnij sobie demo z PS STORE. Nie muszę chyba mówić że pierwsza scenka w demie(z dwóch dostępnych) może potoczyć się w różny sposób, w zależności od tego jak się zachowasz. Teraz tą grę można kupić w dobrej cenie.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do klubu jako posiadacz ps3. Wcześniej męczyłem szaraka i ps2. Przy okazji mam pytanie dotyczące netu na ps3. Ostatnio konsola nie wyświetla mi zdjęć na allegro. Spotkał się ktoś z takim problemem? Nie mam zielonego pojęcia co się stało. Może ktoś z forumowiczów wie o co biega ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daru0105

"...Konsola głównie służy mi do słuchania muzy przez PS3 Media Serwer i dlatego muszę kupić PSP do sterowania konsolą.Nie będę musiał włączać mojej plazmy żeby zapodać muzę. "

 

Właśnie o to mi chodzi, sprawdzał ktoś jak to chodzi,sam myślę o PSP też (po za grami itd.) do sterowania chlebakiem.

 

 

Są o tym filmiki na YouTube

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znalazłem je jakiś czas temu,i widziałem że obraz i dzwięk "matki" idzie na psp i tu właściwe pytanie czy obraz i dzwięk to klon ( wtedy ok. wyciszam psp a dzwięk idzie do ampli.) czy przekierowanie i chlebak na av out się wyłącza ( wtedy zonk) być może nie trafiłem na odpowiednie materiały,muszę znajomego z psp zaprosić i zobaczyć co i jak.Dzięki i pozdr.sylw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 i PSP .Fajnie to ze soba wspolpracuje.Normalnie menu z ps3 wyswietla sie na psp i mozna listy odtwarzania sluchac przez wzmaka czy ampli.Problem polega na tym ze ps3 w takim wypadku nigdy sie calkiem nie wylacza,wyjscie Ethernet caly czas jest aktywne, i wentylatorki tez sie zalaczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wentylatorków, to z tego co wiem konsola ma 3 stopnie ich pracy, jeśli wł. konsolę to działa pierwszy, i w tym wypadku konsola jest praktycznie niesłyszalna, działa barrrdzo cicho(konsola może pracować w tym trybie bardzo długo, w zależności od modelu konsoli). Potem jest ich 2 etap, gdy powietrze w pokoju jest suche, lub generalnie "nie ma czym oddychać" tzw. parówa, i tu jest różnie, niektóre szumią bardziej, inne trochę mniej. Jest jeszcze 3 etap ich pracy, ale tego jeszcze nigdy nie miałem sposobność słyszeć. Są też jakieś tricki na wyciszanie konsoli, ale to już trzeba by popytać się w serwisach czy na forach temu poświęconych.

 

Ps. Mi pomału zaczyna brakować miejsca w mojej 80-ce(wszystko przez te filmy HD), i stopniowo zaczynam myśleć nad wymianą dysku w konsoli na jakiś większy model.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Mi pomału zaczyna brakować miejsca w mojej 80-ce(wszystko przez te filmy HD), i stopniowo zaczynam myśleć nad wymianą dysku w konsoli na jakiś większy model.

 

 

Heh ja mam dopiero potwora całe 40GB i co się na kombinuję z przekładaniem filmów :(

Przeglądałem ostatnio na aledrogo dyski 2,5" i dziwne ale za 240 - 320 GB zapłacę 120 - 160 zł a za zewnętrzny 500GB w ładnej obudowie 220zł i tak sobie dopisałem go do listy zakupów na najbliższy czas.Co prawda nie zgram dema gier na niego ale mam mobilność no i następny klamot na półce...

 

 

 

piskle smoka dzięki tego szukałem ;)

Edytowane przez sylw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zapiszę - mam PS3. Skończyłem ostatnio Little big planet 2 - podstawowy świat. Zostały do obcykania tylko ponad 3 mil dodatkowych plansz/gier wytworzonych przez cały swiat dla tej gry :).

No dobra - a jak wykorzystujecie audiofilsko PS3 - czy ktoś testował złącze optyczne w PS3 z jakimś dobrym DAC- i o ile takie połączenie jest lepsze od wyjścia analogowago po normalnym kabelku z zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 i PSP .Fajnie to ze soba wspolpracuje.Normalnie menu z ps3 wyswietla sie na psp i mozna listy odtwarzania sluchac przez wzmaka czy ampli.Problem polega na tym ze ps3 w takim wypadku nigdy sie calkiem nie wylacza,wyjscie Ethernet caly czas jest aktywne, i wentylatorki tez sie zalaczaja.

No to jest wiadomość dnia.Czyli jak przełącze obraz z ps3 na psp to poruszam się po menu,załączam muzę i mam aktywne wyj. na opticalu w ps3-rozumiem

Jeśli tak jest to muszę kupić psp.

Dzięki za tą dobrą wiadomość.

 

Też się zapiszę - mam PS3. Skończyłem ostatnio Little big planet 2 - podstawowy świat. Zostały do obcykania tylko ponad 3 mil dodatkowych plansz/gier wytworzonych przez cały swiat dla tej gry :).

No dobra - a jak wykorzystujecie audiofilsko PS3 - czy ktoś testował złącze optyczne w PS3 z jakimś dobrym DAC- i o ile takie połączenie jest lepsze od wyjścia analogowago po normalnym kabelku z zestawu?

Ja mam daca pod opticala w ps3 podpiętego i teraz rzadko korzystam z cedeka.Po przegraniu z płyty na hdd we flacku nie słyszę różnicy.Dac na WM8742 diy albo na pcm 1798 diy zbalansowany i reszta toru też.Nieźle gra ps3 z analogu,ale do daca zbalansowanego mu bardzo daleko

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy te pady bezprzewodowe w PS3 dzialaja przez male przeszkody typu szklo itp? I czy PS3 Slim mocno sie grzeje? Chodzi o to czy bede mogl ja umiescic w tym miejscu gdzie zaznaczylem na fotce.

dsc03934f.jpg

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy te pady bezprzewodowe w PS3 dzialaja przez male przeszkody typu szklo itp? I czy PS3 Slim mocno sie grzeje? Chodzi o to czy bede mogl ja umiescic w tym miejscu gdzie zaznaczylem na fotce.

 

Pady PS3 działają przez ściany to bluetooth, opcjonalny pilot również.Ja mam FAT to się nie wypowiem na temat slim na temat jej chłodzenia.

Edytowane przez sylw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest wiadomość dnia.Czyli jak przełącze obraz z ps3 na psp to poruszam się po menu,załączam muzę i mam aktywne wyj. na opticalu w ps3-rozumiem

Jeśli tak jest to muszę kupić psp.

Dzięki za tą dobrą wiadomość.

 

 

Ja mam daca pod opticala w ps3 podpiętego i teraz rzadko korzystam z cedeka.Po przegraniu z płyty na hdd we flacku nie słyszę różnicy.Dac na WM8742 diy albo na pcm 1798 diy zbalansowany i reszta toru też.Nieźle gra ps3 z analogu,ale do daca zbalansowanego mu bardzo daleko

Hmmm... ps3 odtwarza flac-i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.