Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  50 członków

Konsole i Gry
IGNORED

KONSOLE


sylw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

slim grzeje się tak średnio, ale jeśli tam na tej półce nie będzie miała żadnego przewiewu z tyłu albo ta szyba nie będzie uchylona to raczej zapomnij o takim rozwiązaniu

To moze na czas grania bede se uchylal szuflade z ta szyba i tyle. Nie ma tam zadnej wentylacji, jedynie otwor na kable. Nie mam zbytnio miejsca by ja stawiac gdzies wyzej, a wlasnie czytalem ze Slimy biora mniej pradu itp wiec chyba co za tym idzie sie mniej grzeja?

 

Trochę z innej beczki dla fanów serii i nie tylko :

 

Demo do pobrania z PS Store ,Free rzecz jasna.

Jakos nie zbyt mi podchodzi ten caly motorstorm. Szybko sie nudzi. Dosc latwy model jazdy, wszystko lata i sie rozpada.

 

Pady PS3 działają przez ściany to bluetooth, opcjonalny pilot również.Ja mam FAT to się nie wypowiem na temat slim na temat jej chłodzenia.

Czyli z Padami nie bedzie problemu.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam na stałe wyciągnąć szybę. ew. zrobić otwór za sprzętem. Ps3 owszem pobiera mniej energii, ale kluczową rolę odgrywa jej wentylacja, jeśli chcesz się cieszyć praktycznie niesłyszalną jej pracą.

 

Odnośnie serii MS, to mi się podobała tylko pierwsza część, druga ujdzie, a trzecia to dla mnie nieporozumienie. ;)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam na stałe wyciągnąć szybę. ew. zrobić otwór za sprzętem. Ps3 owszem pobiera mniej energii, ale kluczową rolę odgrywa jej wentylacja, jeśli chcesz się cieszyć praktycznie niesłyszalną jej pracą.

 

Nie po to kupilem taka zabudowana szafke aby teraz cos wyjmowac :) Takie bylo zamierzenie zeby schowac pudla typu dekoder czy DVD za mleczną szybą i jednoczesnie zabezpieczyc przed rosnącym dzieckiem.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odnośnie serii MS, to mi się podobała tylko pierwsza część, druga ujdzie, a trzecia to dla mnie nieporozumienie. ;)"

 

Podobnie uważam MS jest grą na szybki numerek, w jedynkę grałem najwięcej,w dwójkę już mniej a trójkę pobieram demo.Ogólnie to co w MS się dzieje na ekranie zrobiło na mnie wrażenie ale dość szybko się nudzi co zresztą zostało wcześniej powiedziane.Za krótki czas chcę sobie sprawić samochodówkę , na GT5 trochę poczekam i myślę teraz o NFS Shift macie jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka miała pływający model jazdy, tzw. model jazdy poduszkowca. Mnie nie zachwyciła. Na Twoim miejscu zainwestował bym w F1 2010 jak nie chcesz kupić GT5 jeszcze teraz(ojj potem czeka Cię chyba z 2 godzinna instalacja patchy, zanim w tą grę zagrasz). Ew. poczekał bym na Dirta 3, choć z starszych gier z posmakiem arcade niezłe są Sega Rally czy Burnout Paradise. Ja teraz chce zainwestować w Top Spin 4, absolutnie najlepszy tennis jaki wyszedł do tej pory.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a jesteś pewny że to leci jako flac? Ja bym raczej przypuszczał że ten serwer koduje w locie do jakiegoś stratnego formatu (mp3, aac) i dopiero to puszcza do ps3.

 

Jestem pewien.

Robiłem porównania.Mam te same nagrania w wav i flac.Flac puszczam z kompa po kablu przez PS3MS.WAV z tego samego źródła leci z twardziela podłączonego bezpośrednio pod konsolę.

Myślę,że flaca koduje w locie do wav jak leci z kompa.

Głównie i tak słucham wav z twardziela.Po co włączać kompa;)

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę poczytałem i generalnie wyszło mi tak że najpewniej działają kierownice oficjalnie wspomagane przez Sony np.Logitech ,

inne można programować w grach ale są czasami problemy z przypisaniem funkcji klawiszy.Nie był by to dla mnie problem bo kupiłbym sobie logitech-a ale na kółko chciałbym przeznaczyć max 150zł.Można coś polecić (chociaż markę) w tej kwocie tak żeby nie było nie przyjemnych niespodzianek w grach? Czy dać sobie spokój ,poczekać ,dołożyć...:( Pozdr.sylw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie. Najtańsza nowa dobra kierownica to Thrustmaster Ferrari F430 FFB której koszt to około 500zł za nówkę, lub 300-400zł za używkę. Wyróżnia się tym że jest bardzo dobrze wykonana, niezły FF, jest cichutka, i ma najlepszy stosunek ceny do jakości w tym przedziale cenowym, obsługuję wszystkie gry wyścigowej od drugiej połowy 2009 wzwyż np. COLIN McRAE™ DiRT™2, SUPERCAR CHALLENGE, WRC Fia World Rally Championship, F1 2010, GT5.

 

Potem jest Logitech DFGT, podobna cena, gorsze wykonanie, jedyny plus tej kierownicy to 900 stopni obrotu i oficjalne wsparcie dla PS3. Nie polecam kupno nowej, tą kierownicę warto kupić do 350zł jak trafisz na dobry okaz używany. Następnie w kolejce Logitech G25/G27, bardzo dobre kierownice, choć jak wszelkie Logitechy, mają tę wadę że dość mocno stukają i pukają, więc nie nadają się do nocnych sesji.

 

Następnie są kierownice Fanateca(cena porównywalna z G27), jakość o niebo lepsza, generalnie to najlepsze kierownice w stosunku cena/jakość z wyższej półki cenowej, jedyna wada to taka że czasem trzeba trochę poczekać na swój egzemplarz, najlepiej przed zakupem upewnić się na stronie czy dany model jest w magazynach.

 

Na szczycie listy jest Thrustmaster RS 500, najlepsza kierownica na rynku, ciut gorej wykonana niż Fanatec, z kolei posiadająca najlepszy FF z dostępnych kierownic na rynku, cena oczywiście jest bajońska.

 

Ps. Jeśli te info Cię nie zadowala, to polecam poczytać ten wątek: http://gameonly.pl/forum/index.php/topic,11548.0.html

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Koledzy mam zamiar zakupić PS 3 ( teraz mój synek używa 2) ale chciałem go używać jako centrum multimedów . Jednak oficjalne nie czyta FLAC , a to jeden z podstawowych warunków jakie musi spełniać takie urządzenie . Gdzieś w postach czytałem że da się to jednak obejśc . Czy możecie coś więcej napisać ( będę chciał kozystać z wifi i po sieci odtwarzać między innymi te pliki ) , co trzeba zainstalować , dograć itp . Chciałbym aby chodziło to z dysku sieciowego bez uruchamiania komputera.

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam zamiar zakupić PS 3 ( teraz mój synek używa 2) ale chciałem go używać jako centrum multimedów . Jednak oficjalne nie czyta FLAC , a to jeden z podstawowych warunków jakie musi spełniać takie urządzenie . Gdzieś w postach czytałem że da się to jednak obejśc . Czy możecie coś więcej napisać ( będę chciał kozystać z wifi i po sieci odtwarzać między innymi te pliki ) , co trzeba zainstalować , dograć itp . Chciałbym aby chodziło to z dysku sieciowego bez uruchamiania komputera.

 

 

Witam,DwaidM wspominał o tym dokładniej w Klubie odtwarzaczy strumieniowych.Ale w skrócie ściągasz darmowy PS Media Center na kompa i po kłopocie PS3 strumieniuje z kompa wszystkie media (muzyka w tym flac,filmy,zdjęcia)

Pozdrawiam,sylw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,DwaidM wspominał o tym dokładniej w Klubie odtwarzaczy strumieniowych.Ale w skrócie ściągasz darmowy PS Media Center na kompa i po kłopocie PS3 strumieniuje z kompa wszystkie media (muzyka w tym flac,filmy,zdjęcia)

Pozdrawiam,sylw.

dziękuję za szybką odpowiedź - jedna uwaga - chcę włśnie uniknąć chodzącego komputera i jak pisałem chcę aby strumieniował z dysku sieciowego - czyli raczej tak się nie uda bo tzn że program konwrtuje w locie pliki flac do formatu "widzianego" przez konsolę ?

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za szybką odpowiedź - jedna uwaga - chcę włśnie uniknąć chodzącego komputera i jak pisałem chcę aby strumieniował z dysku sieciowego - czyli raczej tak się nie uda bo tzn że program konwrtuje w locie pliki flac do formatu "widzianego" przez konsolę ?

 

Niestety nie podpowiem, może ktoś bardziej obeznany w tematyce sieci pomoże,od siebie dodam że w PS3 i tak warto inwestować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej przerobić flac foobarem2000 na WAVa.Trwa to parę sekund a jakość taka sama.Ja tak słucham a dodatkowo można sobie podmienić muze w grze.

to faktycznie nie problem ale jak jest tego z 500 GB ....;-))

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,wymieniacie sie gierkami tu,jakby co mam pare strzelanek na ps3

 

Jakie to masz strzelanki?

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę chciał sprzedać/wymienić God of War III , ale jeszcze nie wiem na co dokładnie będę go chciał ew. zamienić.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoW3 przeszedłem jakiś czas temu,fakt spektakl niesamowity ta gra jednak u mnie zostanie bo myślę że jeszcze do niej wrócę.Może jeszcze w jakiejś przyszłości sprawię sobie 1 i 2 część przygód Kratos-a,najpierw jednak inwestuję w Move.Gram sobie w Killzone3 i ciekawe jak było by z przystawką karabinem do move.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób już grało w KZ3 tym urządzeniem i mówią że w porządku, ale nie ma takiego szału jak np. dobra kierownica w połączeniu z GT5.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób już grało w KZ3 tym urządzeniem i mówią że w porządku, ale nie ma takiego szału jak np. dobra kierownica w połączeniu z GT5.

 

No tak ale pewnie i tak ciekawiej niż pad.Co do wyglądu fakt ,jakoś kółka wspierane przez Sony ładniejsze są.Na alledrogo są bardziej "męskie" i na dodatek tańsze pistolety z dziwnym opisem u nie których sprzedających- "rozmiar ma znaczenie" prawie jak reklama hajenda ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę o spokój by ten wątek nie przekształcił się w jedną wielką kłótnie.

 

Pytanie dotyczące FORZA3 i GT5 następujące:

 

- czy prowadzenie aut różni się znacząco od GT5,

- wiem że tuning jest większy (więcej możliwości jak swapy silników itp. jest w FORZA3)

- dźwięk silników zdecydowanie lepszy w FORZA3,

- opiniami posiłkowałem się oglądając filmiki na youtube.

- zaznaczam że grafika nie jest ważna tylko styl prowadzenia.

- 4 osoby na 1 grające lub posiadające GT5 jak i FORZA3 stwierdziły że jednak FORZA3 lepiej oddaje prowadzenie się aut. Jak Wasze spostrzeżenia.

 

Ps. Szukam kogoś z Bydgoszczy kto by miał XBOXA i FORZE3.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.