Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za korektę. Za bardzo kierowałem swoje myśli w kierunku co napisać, żeby nie zaogniać sytuacji i jak to zwykle bywa, zza węgła wyskoczył chochlik.

Pozdro. J.

Nie daj się zniemczyć. :)

Po polsku od co najmniej wieku wieku gada się zwyczajowo "na tapecie".

Na tapet niech se gadają ci, co słuchają radio. ;)

Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ciebie byłyby zapewne po wbiciu szpilki w d.

 

W ten film wierzę. Nie wierzę w nic co ty piszesz, mówisz i reprezentujesz. Zapewne z wzajemnością.

 

Gratuluję kolejnej subtelności. Twój zasób słów jest doprawdy przeogromny.

 

Wierz sobie w co tam chcesz. I tak wszyscy wiedzą, że twoim bogiem jest kasa, którą głosujesz i która jest dla ciebie wyznacznikiem wszelkiej wartości.

 

Stąd te wszystkie zegary atomowe, dcsy i inne rzeczy, które w rzeczywistości nie są warte ułamka sekundy uwagi normalnego i rozumnego człowieka.

 

Najlepszy jest do sexu; czerwony kolor mocno kręci kobiety no i mają na nim wyżej biodra ;-)

 

Kolejna eksplozja prymitywizmu. Możecie podać sobie rączkę z pmcompem. Intelektualnie jesteście do siebie bardzo podobni ;)

Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bum1234 i @pmcomp!

 

To że Gospodarze tego Klubu tolerują wasz trolling i wzajemne pyskówki, to nie moja sprawa. Jednak za same pyskówki w tej waszej gonitwie za sobą po wszystkich watkach, zacznę Was obu regularnie karać. I albo zmądrzejecie, albo będziecie siedzieć co chwile na 10ciodniowych banach. Wtedy i inni od Was obu odpoczną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bum1234 i @pmcomp!

 

To że Gospodarze tego Klubu tolerują wasz trolling i wzajemne pyskówki, to nie moja sprawa. Jednak za same pyskówki w tej waszej gonitwie za sobą po wszystkich watkach, zacznę Was obu regularnie karać. I albo zmądrzejecie, albo będziecie siedzieć co chwile na 10ciodniowych banach. Wtedy i inni od Was obu odpoczną!

 

OK. Nie wiem skąd te wszystkie wątki.

Apeluję o skuteczną eliminację wpisów, w których używa się wulgaryzmów i nie dba się chociaż o minimum kultury językowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Najlepszy jest do sexu; czerwony kolor mocno kręci kobiety no i mają na nim wyżej biodra ;-)

 

Myślisz że można go wykorzystać do takich celów ? Próbowałeś ? Jakieś dodatkowe doznania ?

 

To forum Audio, czy forum sex zabawek?

Wasze odczucia po seksie z QRSem zachowajcie dla siebie, szczególnie Ty Rafaellu - w koncu QRS to Twoje dziecko, a wiec oprócz ekshibicjonizmu internetowego, mamy doczynienia z kazirodctwem przy okazji... :-(

 

 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bum1234 i @pmcomp!

 

To że Gospodarze tego Klubu tolerują wasz trolling i wzajemne pyskówki, to nie moja sprawa. Jednak za same pyskówki w tej waszej gonitwie za sobą po wszystkich watkach, zacznę Was obu regularnie karać. I albo zmądrzejecie, albo będziecie siedzieć co chwile na 10ciodniowych banach. Wtedy i inni od Was obu odpoczną!

 

Wladziu ... nie po naszej gonitwie tylko ZAWSZE po komentarzach bumka. Ja sie do jego posztow nie odnosze, on do moich zawsze. Nie raz o tym pisalem.

Jak chcesz bankwać to wiesz kogo. A ja sobie gówniarzom jezdzić po glowie nie pozwole.

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Sam doskonale wiesz że kładziony na dywanie-wykładzinie najlepiej go w takiej aplikacji stosować do tego ostatniego przynajmniej kolanom też miękko.

 

Za tą cenę wykładzina powinna być gratis. W dodatku klient powinien mieć możliwość koloru wykładziny pod wystrój reszty :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił genialne urządzenie więc nie ma się co dziwić.
Nie słuchałem więc nie wiem czy genialne, jeśli tak to samo się obroni, bez takich zachowań tutaj, wymuszeń. Taki np Kolega Dyzman w wątku dot Wille też chyba więcej krzywdy niż pożytku zrobił marce. Tu jest forum, łatwo stać się obiektem ataku wielu osób, to zostaje, odwrócić trend bardzo trudno. A jak jest się firmą to uważać co się pisze i jak trzeba potrójnie.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wątku dot Wille też chyba więcej krzywdy niż pożytku zrobił marce

tyle tylko, że wyroby się obroniły (z tego co słychać)

 

czego innym producentom udanych wyrobów gorąco życzę- mowa nie tylko o (...) ale też kablarzach, cytryniarzach i wszystkich innych

 

A jak jest się firmą to uważać co się pisze i jak trzeba potrójnie

 

tys prowda

 

ale (jak mawiała pewna Żabka) nie przesadzajmy w drugą stronę

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Jacek przywiózł nam przedwzmacniacz Electrocompaniet EC 4.8. W planach miał jeszcze monobloki AW 180, ale ze względu na rozmiar ich pudeł nie był w stanie się zabrać. ;-) Sam preamp jest niewielki, a designem pasuje jak ulał do MBL-a. Muszę przyznać, że szalenie mi się spodobał jego dźwięk. Dosładzał samą średnicę, zachowując równocześnie piękną, dźwięczną górę. Gdybym nie wiedział, co to jest, powiedziałbym, że gra jakaś dobra lampa (czyli nie w potocznym rozumieniu tego słowa). Jedynie bas był ciut szczuplejszy (mniejszy?) niż ten, do którego jestem przyzwyczajony (z preampu Jarka albo z Placettki). Dynamika i przestrzeń bez zarzutu. Duża frajda ze słuchania i chyba prawdziwa okazja cenowa. A nie grał w optymalnym dla siebie zestawieniu, bo jest w pełni zbalansowany (nie ma wyjść RCA), więc musieliśmy go podpiąć przez przejściówki.

Na koniec, kiedy byliśmy już całkiem zadowoleni z uzyskanego efektu, jeszcze raz postawiliśmy naszą listwę sieciową na podstawce Rafaella (tym razem z dedykowanymi nóżkami). Potwierdziły się wcześniejsze obserwacje - w naszym zestawie grającym podstawka minimalnie "zmiękcza" dźwięk. Czyli nadaje się jako "ostatni szlif" do systemów grających nieco bardziej twardo/ostro.

post-827-0-97953000-1516957673_thumb.jpg

post-827-0-41301400-1516957674_thumb.jpg

Edytowane przez twonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak mogliście tak zrobić by zabrakło miejsca dla Nemo...wiem że są to grubasy ale....

dla czytających ( jak ja) byłaby to nie lada gratka....można gdzieś ze skargą ;-)

 

.....lepiej było o tym nie wspominać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przy okazji prezentowania płyt w Kaim'ie wrzucam swoje 5 groszy z kolejną propozycją zakupienia ( odsłuchania ) jesli mamy na stanie

muzyki napisanej i zagranej na modularnych syntezatorach analogowych z orkiestrą przez A Winged Victory For The Sullen do filmu IRIS

 

 

 

51JaRVmGiqL._AC_US218_.jpg

 

Panowie, jak mogliście tak zrobić by zabrakło miejsca dla Nemo...wiem że są to grubasy ale....

dla czytających ( jak ja) byłaby to nie lada gratka....można gdzieś ze skargą ;-)

 

.....lepiej było o tym nie wspominać ;-)

 

To nie są grubasy przyjacielu a ciężkie klocki o wadze 40 - 45 KG każdy więc do wnoszenia NEMO potrzebne są 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Jacek przywiózł nam przedwzmacniacz Electrocompaniet EC 4.8. W planach miał jeszcze monobloki AW 180, ale ze względu na rozmiar ich pudeł nie był w stanie się zabrać. ;-) Sam preamp jest niewielki, a designem pasuje jak ulał do MBL-a. Muszę przyznać, że szalenie mi się spodobał jego dźwięk. Dosładzał samą średnicę, zachowując równocześnie piękną, dźwięczną górę. Gdybym nie wiedział, co to jest, powiedziałbym, że gra jakaś dobra lampa (czyli nie w potocznym rozumieniu tego słowa). Jedynie bas był ciut szczuplejszy (mniejszy?) niż ten, do którego jestem przyzwyczajony (z preampu Jarka albo z Placettki). Dynamika i przestrzeń bez zarzutu. Duża frajda ze słuchania i chyba prawdziwa okazja cenowa. A nie grał w optymalnym dla siebie zestawieniu, bo jest w pełni zbalansowany (nie ma wyjść RCA), więc musieliśmy go podpiąć przez przejściówki.

Na koniec, kiedy byliśmy już całkiem zadowoleni z uzyskanego efektu, jeszcze raz postawiliśmy naszą listwę sieciową na podstawce Rafaella (tym razem z dedykowanymi nóżkami). Potwierdziły się wcześniejsze obserwacje - w naszym zestawie grającym podstawka minimalnie "zmiękcza" dźwięk. Czyli nadaje się jako "ostatni szlif" do systemów grających nieco bardziej twardo/ostro.

 

To ciekawe co napisałeś , ale jak dla mnie EC 4.8 w moim systemie zagrał ciemno i bez wyrazu . EC 4.7 z kolei grał zdecydowanie lepiej - więc został

i jest do dzisiaj. EC 4.7 grał przez 3 miesiące z monoblokami AW 180 , AW 400 i NEMO. Ogólnie mówiąc Electrocompaniet ma doskonałe wzmacniacze

i preampy . W tej cenie konkurencja nie ma najmniejszych szans. Jestem ciekaw co Jacek napisze o brzmieniu NEMO i AW 180 w jego systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

To ciekawe co napisałeś , ale jak dla mnie EC 4.8 w moim systemie zagrał ciemno i bez wyrazu . EC 4.7 z kolei grał zdecydowanie lepiej - więc został

i jest do dzisiaj. EC 4.7 grał przez 3 miesiące z monoblokami AW 180 , AW 400 i NEMO. Ogólnie mówiąc Electrocompaniet ma doskonałe wzmacniacze

i preampy . W tej cenie konkurencja nie ma najmniejszych szans. Jestem ciekaw co Jacek napisze o brzmieniu NEMO i AW 180 w jego systemie.

Nie 180-ek, tylko AW600 Nemo, 180-kami zajmowaliśmy się dłuższy czas temu ;-)

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Winged Victory For The Sullen do filmu IRIS

 

Klimatyczna płyta, słucham właśnie utworu nr 6 (Le Retour En Foret) na kolumnach z 26 cm wooferem i mogę tylko powiedzieć, że to absolutna POTĘGA, nie ma sensu opisywać, trzeba posłuchać na dobrym sprzęcie i ustawić potencjometr trochę głośniej, do KAIMu i obecnych tam kolumn polecam koniecznie! :)

Edytowane przez hipgig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne - nie miał szans się z nimi zabrać. ;-)

 

Warto pomóc koledze UMKA z wniesieniem NEMO do KAIM'u ale obawiam się Piotrze że NEMO potrafią ' wydmuchać ' cały sprzęt razem ze słuchaczami ,

więc UWAŻAJCIE na takie atrakcje. Obawiam się że tak nisko schodzącego basu słuchacze KAIM'u mogli jeszcze nie słyszeć w swoich systemach.

 

Klimatyczna płyta, słucham właśnie utworu nr 6 (Le Retour En Foret) na kolumnach z 26 cm wooferem i mogę tylko powiedzieć, że to absolutna POTĘGA, nie ma sensu opisywać, trzeba posłuchać na dobrym sprzęcie i ustawić potencjometr trochę głośniej, do KAIMu i obecnych tam kolumn polecam koniecznie! :)

 

Fajnie że płyta przypadła do gustu , polecam w takim razie dwie poprzednie z repertuaru AWVFTS :

 

1.Ataomos z 2014 roku

41yvlYW70uL._AC_UL160_SR160,160_.jpg

 

2. Ich pierwsza z 2011


  • 41nZefYwSVL._SX425_PJautoripBadge,BottomRight,4,-40_OU11__.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.