Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Zdjęcia w deseczkę. Kiedy pierwsza impreza?

 

Odpowiedziałem właśnie starannie na pytania "do dziennikarza", zamieszczone parę postów wyżej. Niestety, system właśnie wtedy odmówił połączenia z serwerem i moje przemyślenia, kto wie jak cenne, zaginęły na zawsze. Przed ponowną próbą muszę zebrać się w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ku przypomnieniu, jak podawałem kilka wpisów wyżej, planowane są w tym tygodniu zapisy do Klubu.

>>>>>>>

Panie i Panowie by zapał nie ostygł, proponuje pierwsze spotkanie 23, 24, 25 lutego 2005 (mam nadzieję, że każdemu chętnemu, któryś z tych dni będzie pasował). To znaczy każdego z tych dni oczekuję od 17 do 20 na chętnych na wstąpienie do klubu. Widzę zapał w dostawach sprzętu i rzeczy gospodarczych, co dobrze rokuje. Na pierwsze spotkania nie tachajcie jeszcze niczego.

Po tych pierwszych wieczorkach rozpoznawczo-zapoznawczych wyjdzie, co nam będzie potrzebne.

sapr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugiej polowie marca bedzie piekielna amnestia ... :))

Panie Andrzeju - jak pisalem w mailu, postaram sie pojawic w jeden z zaproponowanych dni, zeby podyskutowac o klubie. Chec przystapienia zglaszam, a czy przystapie to juz sie okaze, jak zapadna konkretne ustalenia (rzecz w ustaleniach dotyczacych rzeczy przyziemnej czyli godzin funkcjonowania klubu). pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę poczynania i trzymam kciuki. Sam na razie nie mam nic konkretnego do zaoferowania poza... swoim udziałem, choć w najbliższych miesiącach pewnie nie będę mógł być bardzo częstym gościem. Postaram się dzisiaj zjawić ok. 17.00. Bardzo chciałbym, żeby ta inicjatywa zaowocowała rozpoczęciem działalności klubu a dalej... czas pokaże. Wzajemna życzliwość i dobra wola klubowiczów będą na wagę złota.

 

-> sapr, 16 Lut 2005, 21:01

"Mam chyba jeszcze ze dwia tytuły takie same na CD i LP. Wygrzebcie w swoich zbiorach takie zestawienia posłuchamy sobie."

 

Fajnie. Ja też znajdę u siebie jakieś pary CD+LP z tymi samymi rejestracjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sapr >> hiszpan,

klub jest w środku na terenie, kilka razy pisałem, byście wydzwaniali mnie telefonem to wyjdę i odbiorę Was z bramy. Telefony są w postach gdzieś nieco wyżej i w o mnie. Dyżuruję juturo i po jutrze od 17 do 20 jak pisałem wcześniej. Na portierni można mówić, że chcecie wejść do SonicTech lub KonTech, to powinni zadzwonić portierzy. Ci, co nie mogą w te dwa najbliższe dni, proszę o kntakt e-mail lub telefoniczny.

Pozdrawiam sapr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Nawet byłem uzbrojony w numery telefonów, ale zmylił mnie strażnik, który zapewniał, że nikt nie wjeżdżał na teren i z pewnością by coś wiedział, tym bardziej, że zawiaduje kluczami. Może uda mi się dzisiaj (mniej prawdopodobne) albo jutro - jeśli nie, skontaktuję się telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po trzech dniach zapisów, mamy 10 członków zadeklarowanych (a jakże, przygotowałem deklarację członkowską i ankietę klubowicza) oraz ok. 6 w kontakcie tel./e-mail, że dołączą w najbliższych dniach i z 5-6 deklarujących się na forum. Jeżeli wszyscy zrobią, to co mówią, to jest nas już ok. 20.

Wiem, że dyscyplina to jedna ze słabszych naszych cech narodowych (i nie o nią chodzi) jednak, tych co chcą dołączyć proszę, o podjęcie decyzji możliwie szybko. Jako drugi ruch przewiduję, spotkanie już "zadeklarowanych" członków i ruszenie z działalnością klubową, a wtedy już jak każdemu się chce. Chodzi o to by jakieś decyzje podjąć dogodne dla większości (np. dni i godziny spotkań). W tej chwili jest tak, że ci co się zadeklarowali, już przebierają nagami, żeby coś się działo, ja myślę, że jeszcze chwilę trzeba poczekać na maruderów i tych, co nie mogli w wyznaczonym terminie. Zmobilizujcie się więc. Nie będę już wyznaczał, konkretnych dni, macie podane wszelkie możliwe moje namiary, to proszę umawiać się. Tych co, już zadeklarowali się zapraszam na ot, posłuchanie sobie muzyczki i wzajemne "ogrywanie" się. Póki jednak dni działalności klubowej są nie ustalone, to uprzedzajcie mnie wcześniej, lub sprawdzjcie czy jestem.

Pozdrwienia sapr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chyba pora, wyjść z fazy przyjść, nie przyjść, dzwonić nie dzwonić itd.

Na podstawie zgłoszeń, których 12 klubowiczów dokonało osbiście (w mijającym tygodniu) i zbieraniu przez najbliższy tydzień kolejnych zgłoszeń (osobistych i e-mail) ogłaszam I inauguracyjne spotkanie I Warszawskiego Klubu Audiofila i Melomana.

Proponuję do wyboru dwa terminy - piątek (4.03.05) od 19 lub sobota (4.03.05) od 16 (jak ma być dłużej).

Tych, których deklaracje mam lub tych, którzy w najbliższych dniach upoważnią mnie do tego osobiści lub na e-mail, powiadomię dodatkow na e-mail.

Tych co to czytają proszę o informację, który termin lepszy (już oczywiście na e-mail).

Potwierdzam, że można wpadać na muzyczki (zadeklarowani i nie (póki co)) sprawdzjcie wcześniej czy jestem lub informujcie, żebym był.

Pozdrawiam sapr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszyskim Klubowiczom za przybycie na dzisiejsze zebranie rozpczynjące oficjalnie działalność klubową.

Doliczyłem się 19 podpisanych deklaracji człnkowskich czyli ze mną jest dokłanie 20 osób.

Myślę, że dla kilku chętnych znajdzie się jeszcze miejsce, więc zapraszamy.

Lukar obiecał założyć nam klubową pocztę mailingową, do której potrzebne są następujące dane:

nick; hasło; e-mail; imię nazwisko;

na zebraniu dostałem tylko 10 karteczek z tymi danymi - proszę osoby, które nie dały potrzebnych danych o uzupełnienie ich na moją pocztę, bo mogą być kłopoty z komunikowaniem się.

Poczta będzie dostępna tylko dla klubowiczów, za okazaniem nicka i hasła.

 

Na przygotowanie "zabaw" ze sprzętem ze względów technicznych i organizacyjnych będzie potrzebne ok. 2 tygodni, więc począwszy od następnego tygodnia proponuję rozpoczęcie zabawy - słuchamy różnych realizacji tych samych płyt (tytułów) tzn. LP i CD, CD (AAD) i CD (DDD) w kategorii co przyjemniejsze. Czego się można dosłuchać na LP i czego nie ma na CD (i odwrotnie). Posiadaczy takich zestawów płyt proszę o przyniesienie ich ze sobą (u siebie znalazłem 3 takie pary).

Zbieram ciągle pomysły jak oceniać będziemy sprzęty.

 

Pozdrawiam współklubowiczów (nie tylko)

awas (sapr po uaktualnieniu nicka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Wielkie dzięki za zorganizowanie pierwszego spotkania. Stawiła się przewidziana ilość osób, ale sądzę że jeszcze niejeden się przyłączy. Czas spędziliśmy głównie na dyskutowaniu, ale przy okazji można było posłuchać jak gra wielki i lśniący wzmacniacz Auris, a także rzucić uchem na próbne tłoczenie analogowe płyty "Piano". Może ktoś z obecnych napisze nieco więcej, na przykład jakiś członek naszego wybranego 3-osobowego Sanhedrynu? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczęliśmy!

Wielkie brawa dla Andrzeja, który konkretnie podszedł do sprawy, zorganizował początek i jakość odpaliliśmy sprawę. Teraz tylko weźmy się w garść i nie odpuszczajmy,żeby powietrze z tego materaca szybko nie zeszło, bo już napompowany :-)

 

Jeśli chodzi o porównanie CD i LP, to jako przedstawiciel "frakcji rockowej" nieśmiało zaproponowałbym porównani również płyt z tego gatunku. Niestety dysponuje tylko CD. Więc jeśli ktoś ma na przykład LP King Crimson, starego Genesis czy Led Zeppelin, to może pobawimy się również i taką muzyką?

Pozdrawiam Stempur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.