Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

>meloV8

To jest trochę bardziej skomplikowane rozwiązanie o "stałych rozłożonych". Męcz Misiomora, nie mnie. Ja w tej spółce konstruktorskiej robię za "złote ucho", designera... oraz faceta z lutownicą i wkrętarką. W takiej kolejności. ;-)

Edytowane przez twonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bije z niej to "coś", czego nie ma wiele innych kobiet.

Wystarczy obejrzeć z nią sceny w boxie The Beatles Anthology.

 

Od dzieciństwa nauczyły się manipulować facetami Mam trzy córki i tysiące prób zbajerowania mnie. Jako już dojrzałe potrafią się wkręcić w towarzystwo i czerpać korzyści. Wyrachowane dzieciątka. No nie mogę tego nagrania słuchać. Serce mnie boli. A może umie zrobić szpagat tak jak obecna żona Putina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Mam trzy córki i tysiące prób zbajerowania mnie. Jako już dojrzałe potrafią się wkręcić w towarzystwo i czerpać korzyści. Wyrachowane dzieciątka.

Oj Sławek, Sławek, jak zwykle uogólniasz.

Wszystko jest kwestią wzorców i wychowania. Widać miały podatny grunt...

Nie wnikam ;)

 

Wracając do Pattie, miała po prostu to coś ;) czego brakuje ogółowi kobiet, i zręcznie to wykorzystała.

Wg. mnie chwała jej za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi i do czego jest przyzwyczajony. U nas bas schodzi bardzo nisko, na dodatek równo - nie mamy podbitego kick-basu, więc dla niektórych słuchaczy może być za szczupło. Inni z kolei uważają, że 12 cali to o wiele za dużo na 36 metrach. ;-) Wpadnij kiedyś i sam posłuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Mam nadzieję, że jak zawsze na powrocie z wakacji odwiedzę z rodziną stolicę...tym razem już nie odpuszczę :-)

W sumie pocieszyłeś mnie trochę...bo w sumie brzmi dobrze, tyle że faktycznie nie ma "na siłę" wykopu...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - może kilka słów co to za odtwarzacz?

 

Pozdrawiam

 

Płyty z wczoraj. Właściwie to większości z nich słuchaliśmy z wave-ów, jako że Jar1 przyniósł najnowszą wersję swojego odtwarzacza plików.

Monobloki DIY SET 300B/6SN7 kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS CD Fonica CDF 002R Lenco L-75 - ART DJ II

PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2 lub konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - może kilka słów co to za odtwarzacz?

 

Jest to zintegrowany (z wbudowanym dakiem) odtwarzacz plików wave i flac. Na pokładzie znajduje się stosunkowo prosty komputerek na linuxie (mniejsza moc obliczeniowa = mniejsze "sianie"), który radzi sobie z plikami max 24/96 i odtwarza muzykę jedynie z pendrive'ów. Można wprawdzie podpiąć do niego twardy dysk z własnym zasilaniem - tyle że wtedy całość gra gorzej. Obsługa nie jest szczytem wygody - wyświetlacz ma raptem 4 linie po 20 znaków. Taki zintegrowany "odtwarzacz CD" na pendrive'y - podobna funkcjonalność. Trzy lata temu pożyczyłem sobie jego pierwszą wersję. Zagrał porównywalnie z moim MBL-em - idealnie gładko a zarazem rozdzielczo, zupełnie bez "cyfrowego nalotu" i z dużym wysyceniem - więc namówiłem Jarka, żeby mi zbudował taki sam. Potem to samo zrobili Andrzej (założyciel KAiM) oraz bubusia.

post-827-0-54220100-1521323684_thumb.jpg

Edytowane przez twonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy klub ma ochotę posłuchać takiego voodoo:

 

Slide3_2048x2048.jpg?v=1486337710

 

 

Nie jest z berylu tylko z brązu i podobnie jak ma Jacek ... trzeba się natachać.

 

Zainteresowani?

 

diana_voodoo_doll_tutorial_final-min.jpg

 

 

Potańczymy?

 

88hh67.JPG

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie są - na różne zakresy częstotliwości, w których rezonują. W klubie (trochę przypadkiem) też mamy coś takiego - ta gitara rezofoniczna postawiona z tyłu działa w taki sam sposób. Nawet całkiem szerokopasmowo. Np. kiedy się coś do niej powie z bliska, pięknie "odpowiada". ;-)

post-827-0-41057500-1521361620_thumb.jpg

Edytowane przez twonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest to zintegrowany (z wbudowanym dakiem) odtwarzacz plików wave i flac. Na pokładzie znajduje się stosunkowo prosty komputerek na linuxie (mniejsza moc obliczeniowa = mniejsze "sianie"), który radzi sobie z plikami max 24/96 i odtwarza muzykę jedynie z pendrive'ów. Można wprawdzie podpiąć do niego twardy dysk z własnym zasilaniem - tyle że wtedy całość gra gorzej. Obsługa nie jest szczytem wygody - wyświetlacz ma raptem 4 linie po 20 znaków. Taki zintegrowany "odtwarzacz CD" na pendrive'y - podobna funkcjonalność. Trzy lata temu pożyczyłem sobie jego pierwszą wersję. Zagrał porównywalnie z moim MBL-em - idealnie gładko a zarazem rozdzielczo, zupełnie bez "cyfrowego nalotu" i z dużym wysyceniem - więc namówiłem Jarka, żeby mi zbudował taki sam. Potem to samo zrobili Andrzej (założyciel KAiM) oraz bubusia.

 

Można wypożyczyć za kaukcja to urządzenie i przesłuchać u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.