Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacze Pana Kuleszy


Azus

Rekomendowane odpowiedzi

no to to nie ;) mialem u siebie w biurze wzmacniaczyk sluchawkowy qaudio i zlego slowa o nim nie napisze... gralo to minimalnie lepiej od mojego na tpa6120, ale jednak lepiej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Niestety zniknęły z forum wszystkie części wątku Zydelka zatytułowane "Moja przygoda z Darkulem" gdzie Zydelek opisał mechanizm reklamowania wytworów Darkula na Audiostereo.

To była pouczająca lektura.

 

Na marginesie, ciekaw jestem czy główni bohaterowie rzeczonego wątku ostatecznie rozliczyli swoje roszczenia z w/w tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać od lat darkul ma wiernych giermków w postaci vasy i papamka, którzy być może mają z nim dobry kontakt i faktycznie zrobił im coś dobrego.....pozostali często na słowo Kulesza, darkul, q-audio dostają drgawek.....Leszek B, emesze to tylko niektórzy z nich.....

No to mnie zyzio podsumowałeś. Pozwól, że nie zgodzę się z tym określeniem. Zdecydowałem się na wpis w tym wątku, bo jak rozumiem intencje jego autora, on ma posłużyć do zebrania informacji od użytkowników sprzętu produkcji Darka. Jednak najwięcej wpisów umieściły tu osoby nie mające tej wiedzy i obrażające odpowiadających merytorycznie na pytania Azusa. Amen.

 

>Azus

Gdybym zobaczył wnętrze wzmacniacza Darka, pewnie nigdy bym takiego rękodzieła nie kupił. Nie zawracaj sobie głowy. Chyba, że interesuje Cię brzmienie, to po prostu posłuchaj i wyrób sobie własne zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zniknęły z forum wszystkie części wątku Zydelka zatytułowane "Moja przygoda z Darkulem" gdzie Zydelek opisał mechanizm reklamowania wytworów Darkula na Audiostereo.

To była pouczająca lektura.

 

Na marginesie, ciekaw jestem czy główni bohaterowie rzeczonego wątku ostatecznie rozliczyli swoje roszczenia z w/w tytułu.

Nie znam szczegółów, ale gdzieś tu ktoś wspomniał o bardzo bliskim koleżeństwie rzeczonego Darkula z niejakim "jozwą marynem" (był kiedyś taki nick), może dlatego tamten wątek ("Moja przygoda z Darkulem") tak łatwo znikł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

W 1999 roku kupowałem w Białymstoku przy Starobojarskiej swój pierwszy "mądrzejszy" sprzęt. Sklep chyba nosił juz wtedy nazwę AudioPunkt i pamiętam, że zachęcano mnie do posłuchania wzmacniacza Sound Projecta. Jeden z miłych sprzedawców-zdaje się- określał się jako jego konstruktor, czy współkonstruktor. Czyżby czyżyk?

 

He, he, to były miłe złego początki w takim razie, bo wzmak grał bardzo sympatycznie, ale wtedy tylko kino domowe miałem w głowie więc nie uległem. Za to na Esy Ostinato nas namówił i mam je do dziś. Dopiero całkiem niedawno dojrzałem do myśli, że już mi nie starczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, jak zwykle to jest załatwiane od dupy strony. Gdyby, to sam darkul zaczął wątek, przedstawił się i najpierw powiedział przepraszam za to, co było. Zadeklarował, że odtąd już stara się zmienić i prowadzić biznes na klarownych zasadach. Zwrócić się normalnie, po ludzku i do ludzi.

A tak, znowu za niego zbierają joby osoby, które na to nie zasłuzyły, a tylko z racji, że mają z nim koleżeńskie układy próbują go wybielać i pisać o dobrej jakości urządzeń, jaki im się udało od niego wydobyć.

Gdyby sam zaczął wreszcie gadać i postępować jak człowiek szanujący innych i z pokorą podszedł do biznesu, sam nie miałbym nic przeciwko, by zaczęło mu się dobrze układać i powoli odbudowywać swoją markę.

A tak, znowu zaczyna się powtórka z rozrywki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jar1

 

Polska to jeszcze nie Chiny. Może za kilka lat gdy żółtków się więcej nazjeżdża to kto wie.

 

Na Struss też kilku biadoliło i kupa z tego im wyszła.Pan Struss słusznie olał potencjalne wdawanie się w pseudo polemiki z nickami.Używka dla trolli.

 

Dziecinada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Na Struss też kilku biadoliło i kupa z tego im wyszła.Pan Struss słusznie olał potencjalne wdawanie się w pseudo polemiki z nickami.Używka dla trolli.

 

A teraz w/w wyprzedaje know how na Allegro.*

I tyle tylko mu zostało z takiego a nie innego traktowania ludzi.

Wychodzi więc na to, że ludzie to nie taka ciemna masa i nie da się im wszystkiego wcisnąć jak leci.

 

A wracając do tematu.

Darkul mógł być gwiazdą i ozdobą tego forum. Miał do tego wszelkie zadatki i miał do tego autentyczną sympatię ludzi w początkach tego forum.

I szkoda wielka, że tak a nie inaczej potoczyła się jego historia.

Ale cóż, w pewnym sensie upadek nastąpił na jego własne życzenie.

 

 

*patrz: http://allegro.pl/struss-140-2-l-m-2-s-2-i1496655868.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kilka słów na temat mojego kontaktu z Panem Darkiem Kuleszą.

Kilka miesięcy temu postanowiłem zaryzykować i zlecić Panu Darkowi wykonanie pre gramofonowego. W moim przypadku miałem ułatwione zadanie, gdyż miałem możliwość posłuchania gotowego pre w moim systemie, które zostało wykonane kilka lat temu przez DK dla mojego znajomego. Nie ukrywam, że bardzo dobrze wpasowało się w mój system, oczywiście moim zdaniem. Po ustaleniu szczegółów Pan Darek wziął się ostro do roboty. Co do terminowości nie zauważyłem odstępstw od tego co ustaliliśmy na samym początku. Z mojej strony z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Darkiem. Jakość oraz estetyka wykonania na bardzo dobrym poziomie, w załączniku fotka. Co do jakości fonicznej są gusta i guściki. Dla mnie jest to sprzęt na niezłym poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz w/w wyprzedaje know how na Allegro.*

I tyle tylko mu zostało z takiego a nie innego traktowania ludzi.

Wychodzi więc na to, że ludzie to nie taka ciemna masa i nie da się im wszystkiego wcisnąć jak leci.

*patrz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pewny jesteś trafności własnych domniemań? - wróżysz z fusów - tak powstaje plotka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem u siebie jakiś czas temu wzmacniacz słuchawkowy Pana Darka na XLR-ach. Grał przeciętnie tzn nie źle, lecz niczym szczególnym nie zaskoczył

Dźwięk lekko rozjaśniony, średnio szczegółowy z naciskiem na prezentacje skrajów pasma. Ot taki średniak do zamulonych hd 600. Małe pudełeczko aluminiowe trochę niechlujnie złożone. Cena około 1200zł.

 

Co do wiarygodności i fachowości to się nie wypowiadam lecz proponuje poczytać lekturę tutaj o Panu Darku. Wielu forumowiczom zszargał nerwy. osobiście nie miałbym zaufania do takiej osoby.

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacze Kuleszy i nie tylko ogólnie DIY są warte sporo więcej niż ich sklepowi odpowiednicy cenowi .

 

 

A wzmacniacze p.Kuleszy to DIY ?

 

Naprawdę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roztrząsanie odbiegające od tematu :)

 

ważne że trzymają poziom .

 

Po wpisach na forum o współpracy nie zdecydowałbym się na zlecenie wykonania chyba że w opcji zapłata dopiero po realizacji .

Natomiast projekty które udostępnił są warte realizacji samodzielnie ze względu na prezentowany poziom dzwięku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne granie.Wygląd jak to prototyp.

 

Ale względem tego co słuchałem ostatnimi czasy u posiadaczy nowszych konstrukcji znacznie słabszy.

 

Ciekawy jest wzmacniacz o mocy 2 x 2 kilo VA, potężna elektrownia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ooops!

Wpadłem na wątek po dłuższej nieobecności na forum.

Muszę powiedzieć, że o Panu Kuleszy mam zdanie zupełnie inne, niż niektórzy dyskutanci.

Kupiłem u Pana Darka rozbudowanhy phonostage i wzmacniacz słuchawkowy, a dodatkowo miałem okazję testować dwa wzmacniacze.

Porównywałem wytwory Pana Darka z wieloma górnopółkowymi klockami, które zostały po prostu zdeklasowane i te różnice było słychać.

Ponadto Pan Darek dokonał dla mnie naprawy jednego pre-ampa i dwóch odtwarzaczy CD.

Moja opinia jest jak najlepsza. Wszystko terminowo, fachowo, żadnych problemów. Dobry kontakt, dużo się od Pana Darka dowiedziałem.

Co do ceny, to powiem, że wolę zapłacić kompetentnemu partnerowi, niż taniemu partaczowi.

Na pewno zamówię u Pana Kuleszy jeszcze wzmacniacz(e), jak tylko będę miał trochę wolnej gotówki.

Panie Darku, tak trzymać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooops!

Wpadłem na wątek po dłuższej nieobecności na forum.

Muszę powiedzieć, że o Panu Kuleszy mam zdanie zupełnie inne, niż niektórzy dyskutanci.

Kupiłem u Pana Darka rozbudowanhy phonostage i wzmacniacz słuchawkowy, a dodatkowo miałem okazję testować dwa wzmacniacze.

Porównywałem wytwory Pana Darka z wieloma górnopółkowymi klockami, które zostały po prostu zdeklasowane i te różnice było słychać.

Ponadto Pan Darek dokonał dla mnie naprawy jednego pre-ampa i dwóch odtwarzaczy CD.

Moja opinia jest jak najlepsza. Wszystko terminowo, fachowo, żadnych problemów. Dobry kontakt, dużo się od Pana Darka dowiedziałem.

Co do ceny, to powiem, że wolę zapłacić kompetentnemu partnerowi, niż taniemu partaczowi.

Na pewno zamówię u Pana Kuleszy jeszcze wzmacniacz(e), jak tylko będę miał trochę wolnej gotówki.

Panie Darku, tak trzymać!

No widzisz. I tego się trzymaj. "Bo nie ważne czyje co je, ważne to je co je moje". W tym przypadku Twoje produkty, z których jesteś zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ruszyło Świąteczne Dzieło Pomocy Kuleszy ? :-) Zagra - Daruś powrócił na Audiohobby - jest bardzo aktywny, a więc come back zapowiadany nastąpił :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ruszyło Świąteczne Dzieło Pomocy Kuleszy ? :-) Zagra - Daruś powrócił na Audiohobby - jest bardzo aktywny, a więc come back zapowiadany nastąpił :-)

 

Panowie spiskowcy, nie wkręcajcie mnie w żadne manipulacje.

Jestem tylko prostym melomanem i przypadkowo klientem Pana Kuleszy.

Wywołany do tablicy opisałem po prostu moje doswiadczenia z P. Kuleszą, nic wiecej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spiskowcy, nie wkręcajcie mnie w żadne manipulacje.

Jestem tylko prostym melomanem i przypadkowo klientem Pana Kuleszy.

Wywołany do tablicy opisałem po prostu moje doswiadczenia z P. Kuleszą, nic wiecej.

To miałeś szczęście synu, inni go nie mieli.... z Bogiem :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIAPER PISZE TAK

Na pewno zamówię u Pana Kuleszy jeszcze wzmacniacz(e), jak tylko będę miał trochę wolnej gotówki.

Panie Darku, tak trzymać!

PYTAM JA STARY AUDIOFIL

Kogo ten Kulesza ma trzymać i za co i jak długo?))

Pozdrawiam świątecznie.

ps.gdy będę miał troche wolnej gotówki to pójdę se na piwko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dołoże swoje trzy grosze, słuchałem w sumie 2 preampów gramofonowych,z czego jeden bardzo wypasiony i jeszcze 3 wzmacniaczy. Wszystko grało z klasa, jeden ze wzmacniaczy na bardzo, bardzo dobrym poziomie. Natomiast od właścicieli tych sprzętów usłyszałem niezbyt pochelebne opinie na temat terminowości, zgodności z zamówieniem. Jak ktoś chce zamówić to albo musi mieć nerwy ze stali albo być bardzo zdesperowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
Gość Gość

(Konto usunięte)

Szukałem tu na forum porady co do mojego systemu. Jeden z kolegów napisał mi żebym porozmawiał z Darkiem Kuleszą. Co też zrobiłem. On sam zaproponował mi że może mi wypożyczyć za kaucją integrę swojej produkcji. Na co przystałem. W międzyczasie dostałem info że klient który wcześniej ją wypożyczył już jej nie oddał. Kupił. Pan Darek zaproponował mi, że może całkowicie niezobowiązująco wykonać pod moje potrzeby nową integrę i też za kaucją mi ją wypożyczy. Taki układ całkowicie dla mnie bezpieczny, bo nie zostałem poproszony o żadną wcześniejszą, wpłatę bardzo mi odpowiadał. Przez dwa tygodnie dostawałem dużo maili z odpowiedziami na moje zapytania i fotorelacje z postępu prac. Dodam że integra jest nietypowa, bo ma DAC-a na pokładzie i wyjście pre-out jakbym bi-ampingu zapragnął. Wczoraj po wpłaceniu kaucji-zaliczki zwrotnej( połowa ceny) otrzymałem pocztą wzmak. W porównaniu z piecami które do tej pory miałem wygląda jak zabawka. Jak pół mojego CD niemalże. Jak postawiłem go na Emitterze to wygladał jak budzik na szafce. Wykonanie pancerne i rewelacyjne ale strasznie to wydawało mi się mikre. Jak to napędzi moje Infinity Kappa 8.2i?

Wątpliwości prysneły jak go włączyłem. ASR Emitter 1 którego mam niestety poległ. podobnie HK990 i Pioneer Elite M-91. Jak to jest możliwe? Nie wiem. Szykowałem go do bi-ampingu ale pójdzie do kina domowego bo Zagra nie musi być niczym wspomagana. Z łatwością napędza moje stare trumny. Tylko musze szafę w sypialni wygłuszyć bo niestety drży od tej potęgi dźwięku.

Nie znam Pana Darka osobiście, nigdy go nie widziałem. Ale sposób w jaki mnie potraktował zasługuje na uznanie. Nie znam innego sklepu, producenta który w ten sposób podszedł by do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(Konto usunięte)

W jakiej klasie pracuje ten wzmak ? Możesz wrzucić fotki ?

Fotki wrzucę. Nie mam pojęcia w jakiej klasie. Nie wiem nawet jakim cudem takie chuchro tak GRA.

Faktem jest że cały jest zbudowany z radiatorów ale grzeje się jak sto diabłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.