Skocz do zawartości
IGNORED

PT AE 500 H/K (z PS)


krzychg

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Otli

widzę że kupujemy ten sam sprzęcik do kd

mam H/K 4550 oraz dvd 30 i szykuję

zakup ekranu oraz PT AE 500 w najbliższym czasie

o ile ten pt 500 za dużo nie podrożeje bo mam zamiar

łyknąć go z allegro ze względu właśnie na cenę

ewentualnie za odrą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...

CZe,

Nie znamy sie z forum gdyz ja nidy wczesniej sie nie udzielałem, ale jestem czytelnikiem baaaardzo długo. Wiem ze dobrze orientujesz sie w projektorze AE300 Panasonica. Ja mam taki projektor od dawna podłączony DVI do specialnego cichego komputera będącego sercem mojego KD - Audigy ZS i 7.1 podłączony pod stare wzmacniacze pioneera które kiedys przywiozłem ze stanów.) Taka troche prowizorka ale efekt niezły.

 

Teraz bede urzadzal sobie nowe KD i chciałbym dokupic stacjonarny odtwarzacz i Ampituner 7.1. Mam juz swoje typy do tego ale dreczy mnie jedno pytanie/kwestia - dlatego Piszę do Ciebie.

 

CZy jezeli zaopatrze sie w odtwarzacz Samsung DVD-HD945 z wyjściem HDMI to obraz na moim projektorze bedzie ok? (wchodzi w gre tylko kabel DVI). CZy to bedzie "grało" z moją 300-setką? Nie mogę nigdzie znależć jasnej odpowiedzi na moje pytanie.

 

Dodatkowo czy obraz bedzie lepszy niz z komputera (co prawda radeon 9800 DVI + hardware decodnig w Power DVD full i rozdzielczość ustawiona na 1280x720).

 

Ale samsumg ma progresive + Faroudji + wyjscie HDMI. CZy mogę oczekiwać poprawy jakości obrazu.

 

Z góry dziekuje za odpowiedz.

 

PS Uwazam ze upgrade z AE300 na nawet 500 nie jest dla mnie opłacalny. Oczywiście obraz bedzie lepszy ale lepiej pczekać az projektory typu AE700 lub PJ-TX100 beda w cenie ~~4,5k PLN.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.