Skocz do zawartości
IGNORED

Kino braci Coen.


wojciech iwaszczukiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

krokodylowy

 

 

Nie wiem skąd ten sarkazm w stosunku do Wajdy?Co prawda dawno już niczego dobrego nie nakręcił(wiek) ale jego najlepsze pozycje weszły do historii światowego kina czego o produkcjach braci powiedzieć nie można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krokodylowy

 

 

Nie wiem skąd ten sarkazm w stosunku do Wajdy?Co prawda dawno już niczego dobrego nie nakręcił(wiek) ale jego najlepsze pozycje weszły do historii światowego kina czego o produkcjach braci powiedzieć nie można.

 

 

Konia z rzędem kulturalnemu obcokrajowcowi,który wymieni ze trzy pozycje miszcza.Nie twórzmy niepotrzebnych mitów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z branży owszem, ale przecietni zjadacze chleba już niekoniecznie. Co nie zmienia faktu, że Wajda jest jednym z najlepszych polskich reżyserów.

A wracając do tematu, podobał mi się film "Tajne przez poufne". Trochę niekonwencjonalne zwroty akcji, a humor jak dla mnie bardzo w porządku. Nie powiem, śmiałem się nieźle :) Film pokazuje, jak wszystkim kręci przypadek i ludzie z "góry". Na pewno jest to inny rodzaj humoru niż np. "American Pie", bo bardziej wymagający, ale jak dla mnie rewelacyjny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze odczuwasz miałkość??? Błędem jest to jak na to patrzysz. Jak dlamnie film ma bardo dużo wartości, cały film posiada wiele synonimów.

Co kolega miał na myśli z tymi synonimami?

 

Wojciechu - generalnie zgadzam się z Twoim zarzutem że Coenowie dołączyli do mainstreamu. Może są trochę pokrętni ale to hollywood, panie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The odd get even.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm nie wiem mam tylko 15 lat wiec nie wiem. Moze to ja jakos dziwnie to interpretuje. Synonimy no powiedzmy ze np. sceny z moneta, mysle ze cos oznaczaja.

 

A filmy moze niektorym sie nie widza, moze nie lubicie klimatu Braci. Mi sie podobaja i tyle

Ktos napisal, ze Bracia ciagle trzymaja jakis poziom, ktory dla wiekszosci hollywoodzkich tworcow jest nieosiagalny. Mysle ze to najlepsze slowa, ktore opisuja Coenow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

"The Man Who Wasn't There" - obejrzałem ten film niestety dopiero teraz, ale lepiej pózno niż wcale. Znakomity obraz

w reżyserii Joel'a Coen'a, który łączy w sobie elementy czarnego humoru, suspensu i dramatu. Film opowiadający krótką

historię nieszczęśliwego i zagubionego człowieka w realiach małego prowincjalnego miasteczka w Kaliforni, z kryminalną

intrygą, w którą wkręca się główny bohater. Znakomita gra z widzem w mrocznych i ciemnych klimatach, która dodatkowo

jest podkręcona czarno-białymi zdjęciami oraz balansem światła i cienia. Film artystyczny pod względem formy z kreacją

aktorską najwyższej próby. Świetna główna rola Billy Bob Thornton'a i znakomita kreacja Frances McDormand plus

świetne role drugoplanowe w wykonaniu siedemnastoletniej wówczas Scarlett Johansson i jak zwykle bardzo dobrego J.Gandolfini.

Znakomity film, który równie dobrze może znalezć się w zakładce "niekomercyjnego kina artystycznego".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.